• Главная
 • Карта сайта
Не найдено

Як легко створити багатомовний сайт на WordPress

 1. Створення багатомовного сайту WordPress (Human Translation)
 2. Додавання багатомовного контенту в WordPress
 3. Переклади категорій, тегів і призначених для користувача таксонометрій
 4. Відображення Multi Language Switcher на вашому WordPress сайті
 5. Використання Google Translate для створення багатомовного сайту в WordPress

В и хочете перевести свій сайт на WordPress на кілька мов? Хочете знати, з чого почати? У цій статті ми покажемо вам, як легко створити багатомовний сайт на WordPress.

Ні, не потрібно налаштовувати мульти-сайт або встановлювати окремий WordPress для кожної мови. Ви зможете легко перевести свої пости в WordPress, сторінки, теги, категорії і теми на стільки мов, скільки вам необхідно.

Ми будемо дивитися на 2 загальних підходах, прийнятих власниками багатомовних сайтів на WordPress.

Перший підхід дозволяє вручну переводити весь вміст на мови вашого вибору.

Другий метод не створює багатомовну сайт, але замість цього він додає машинний переклад вашого існуючого контенту за допомогою послуги Google Translate.

Само собою зрозуміло, що вручну переводити ваше зміст є набагато більш ефективним підходом. Це дозволяє підтримувати якість по всьому вашому сайту. Ви можете переведе зміст самостійно або найняти професіоналів, щоб зробити це.

Якщо у вас немає ресурсів, і ви все ще хочете, щоб користувачі могли бачити зміст на інших мовах, то ви можете піти на Google Translate. Це додасть багатомовну перемикач для користувачів, які виберуть мову, а зміст буде переведено з допомогою Google Translate. Недоліком такого підходу є те, що якість перекладу не буде настільки ж добре.

Давайте почнемо з першого варіанту, тобто з багатомовної розробки сайтів під ключ на WordPress з ручним перекладом.

Створення багатомовного сайту WordPress (Human Translation)

Перше, що вам потрібно зробити, це встановити і активувати плагін Polylang. Після активації, вам необхідно відвідати Налаштування »Мови в налаштуваннях плагіна.

На сторінці налаштувань мови є три вкладки. Перша вкладка позначена "Мови". Тут ви додаєте мови, які ви хочете використовувати на своєму сайті.

Вам потрібно буде додати мову за замовчуванням, а також вибрати всі інші мови, які користувачі можуть вибрати на сайті.

Після додавання мов, перейдіть на вкладку "Переклади рядків". Тут вам потрібно перекласти назву сайту, опис, а потім виберіть формат дати і часу.

Останній крок в конфігурації на закладці Налаштування. Тут ви можете вибрати мову за замовчуванням для вашого сайту і інші технічні параметри.

Для більшості початківців, ми рекомендуємо не зраджувати URL, тому оберіть перший варіант. Навіщо? Тому що, якщо ви коли-небудь відключити цей плагін, то всі ці посилання будуть порушені.

Для тих, хто хоче в повній мірі скористатися кількома мови SEO , То ми рекомендуємо вам вибрати другий варіант, як показані постійні посилання на скріншоті вище.

Ви повинні вибрати опцію для виявлення потрібної мови браузера, і автоматично показати їм вміст на їх мові. Роблячи це, користувач побачить вміст на вашій мові, може перемикати мову, якщо це необхідно.

Після того, як ви закінчите, натисніть на кнопку Зберегти зміни, щоб зберегти настройки.

Додавання багатомовного контенту в WordPress

Polylang робить його дуже легко, додавати вміст на різних язиках.Просто створіть новий пост / сторінку або відредагуйте існуючу. На екрані редагування поста, ви помітите мовне мета вікно.

Мову за замовчуванням буде обраний автоматично, так що ви можете спочатку додати контент на вашій мові за замовчуванням, а потім перевести його в інші.

Для перекладу, необхідно натиснути на кнопку + поруч з мовою, а потім додайте контент для даної мови.

Для перекладу, необхідно натиснути на кнопку + поруч з мовою, а потім додайте контент для даної мови

Повторіть цю процедуру для всіх мов. Після того, як ви закінчите, ви можете публікувати свої пости і сторінки.

Важливо відзначити, що Polylang працює з типами призначених для користувача постів, так що це безперечно може допомогти вам зробити ваш магазин WooCommerce багатомовним.

Переклади категорій, тегів і призначених для користувача таксонометрій

Ви також можете перевести категорії і теги, або будь-які призначені для користувача таксонометріі, які ви використовуєте.

Якщо ви хочете перевести категорії, то перейдіть до запису »Категорії.

Якщо ви хочете перевести категорії, то перейдіть до запису »Категорії

Додати категорію в мові за замовчуванням, а потім натисніть на іконку плюс для кожної мови, щоб почати додавати переклади.

Відображення Multi Language Switcher на вашому WordPress сайті

Додавання перемикача мови дозволяє користувачам вибирати мову при перегляді вашого сайту. Polylang робить його дуже просто. Просто перейдіть в Вид »Віджети і додайте мовної віджет перемикача на бічній панелі або інший віджет. от і все.

Ви можете вибрати, що випадає або використовувати імена мови з прапорами. Після того, як ви закінчите, натисніть кнопку Зберегти, щоб зберегти ваші налаштування віджета.

Тепер ви можете переглянути сайт, щоб побачити мови в віджеті в дії.

Тепер ви можете переглянути сайт, щоб побачити мови в віджеті в дії

Використання Google Translate для створення багатомовного сайту в WordPress

Додавання людського перекладу, безумовно, створює кращий користувальницький досвід, але а якщо у вас немає ні ресурсів ні час, щоб тоді робити. У цьому випадку, ви можете спробувати використовувати Google Translate для автоматичного перекладу контенту на вашому сайті.

Перше, що вам потрібно зробити, це встановити і активувати плагін Google Language Translator. Після активації відвідайте Налаштування »Google Language Translator, щоб налаштувати плагін.

Після активації відвідайте Налаштування »Google Language Translator, щоб налаштувати плагін

Плагін дозволяє вибрати мови, доступні в Google Translate. Ви навіть можете видалити брендинг компанії Google від перекладу. Це дуже настроюється плагін, так що вам потрібно пройти в налаштування і налаштувати його на свій смак.

Для отримання більш детальної інформації, можете прочитати наш підручник про те, як додати Google Translate в WordPress та інструкції про те, як налаштувати плагін.

Ось і все, ми сподіваємося, що ця стаття допомогла вам дізнатися, як створити багатомовний сайт в WordPress. Ви також повинні поглянути на нашу статтю про те, як встановити WordPress на вашій мові.

Якщо ви шукаєте багатомовному тему WordPress а також готові теми, ознайомтеся з нашим керівництвом про те, як знайти потрібний переклад готової теми WordPress, який також має простий спосіб перевести існуючі теми WordPress.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Хочете знати, з чого почати?
Навіщо?
Новости
Провайдеры:
 • 08.09.2015

  Batyevka.NET предоставляет услуги доступа к сети Интернет на территории Соломенского района г. Киева.Наша миссия —... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  IPNET

  Компания IPNET — это крупнейший оператор и технологический лидер на рынке телекоммуникаций Киева. Мы предоставляем... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Boryspil.Net

  Интернет-провайдер «Boryspil.net» начал свою работу в 2008 году и на данный момент является одним из крупнейших поставщиков... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  4OKNET

  Наша компания работает в сфере телекоммуникационных услуг, а именно — предоставлении доступа в сеть интернет.Уже... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Телегруп

  ДП «Телегруп-Украина» – IT-компания с 15-летним опытом работы на рынке телекоммуникационных услуг, а также официальный... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Софтлинк

  Высокая скоростьМы являемся участником Украинского центра обмена трафиком (UA — IX) с включением 10 Гбит / сек... 
  Читать полностью