• Главная
 • Карта сайта
Не найдено

Як додати ваш сайт на WordPress в Google для веб-майстрів

 1. Що з себе являє Google Webmaster Tools
 2. Додавання вашого сайту на WordPress в Google Webmaster Tools

Про дним з необхідних кроків при оптимізації блогу для пошукових систем, це додавання вашого блогу на WordPress в Google Webmaster Tools. Багато з наших читачів запитують нас, дати SEO поради, як збільшити органічний пошуковий трафік на своїх блогах. Використання інструментів Google для веб - майстрів поряд з іншими радами, які ми надали як величезну допомогу вам. У цій статті ми розповімо вам, як додати свій блог на WordPress в Google Webmaster Tools.

Що з себе являє Google Webmaster Tools

Інструменти для веб-майстрів Google, являють собою набір інструментів, пропонованих Google, щоб видавці могли поглянути на те, як їх веб-сайт видно за допомогою пошукової системи. Він надає звіти і дані, які можуть допомогти вам у просуванні, як різні сторінки вашого блогу з'являються в результатах органічного пошуку. Він показує вам пошукові запити, де сторінка з вашого сайту з'являється в результатах і як часто вона натиснута. Ці дані можуть допомогти вам поліпшити ваші старі статті, написати новий вміст, і розробити стратегію створення контенту для вашого блогу. Інструменти Google для веб-майстрів також дозволяє уявити XML Sitemap для вашого сайту, виключити URL-адреси, а також допомогти Google відобразити найбільш важливий контент вашого сайту. Він також інформує вас, чи є на поточний момент якісь небудь проблеми з вашим сайтом, які можуть заважають Google сканувати та індексувати ваші сторінки.

Додавання вашого сайту на WordPress в Google Webmaster Tools

Перейти до інструментів Google Webmaster Tools і увійдіть в систему за допомогою облікового запису Google. Після входу в систему, додайте URL вашого сайту і натисніть кнопку Додати новий сайт.

На наступному екрані вам буде запропоновано підтвердити право власності на блог, який ви додаєте. Також, Ви можете завантажити HTML файл в кореневу директорію вашого сайту за допомогою FTP-клієнта або натисніть на альтернативний метод, щоб отримати мета - тег, який ви можете додати на свій сайт за допомогою панелі адміністратора WordPress .

Щоб легко додати мета - тег на ваш сайт ви можете встановити і активувати плагін Insert Headers and Footers . Скопіюйте метатег в вікно, що надається в інструментах для веб - майстрів, код буде виглядати наступним чином:

<Meta name = "google-site-verification" content = "VerificationKeyCode" />

Тепер перейдіть на сторінку Налаштування -> Insert Headers and Footers і вставте мета тег в поле header. Збережіть зроблені зміни, наступним етапом буде перевірка свого веб-сайту в Gooogle для веб-майстер.

В якості альтернативи, якщо ви використовуєте плагін WordPress SEO , То ви можете скопіювати ключ перевірки в змістовній частині мета - тега і вставити його в плагін WordPress SEO. Натисніть на SEO в вашій бічній панелі адміністратора WordPress, а потім перейдіть до розділу інструментів для веб - майстрів, щоб вставити унікальний ключ в поле Webmaster Tools Google. Збережіть зроблені зміни, наступним етапом буде перевірка свого веб-сайту в Gooogle для веб-майстер.

Збережіть зроблені зміни, наступним етапом буде перевірка свого веб-сайту в Gooogle для веб-майстер

Після підтвердження свого веб - сайту, наступна річ, яку ви повинні зробити, це додати XML Sitemap. Чи не маєте карти сайту або не впевнені, що таке карта сайту? Ознайомтеся з нашим керівництвом по як створювати XML Sitemaps в WordPress . Після завершення додавання карти вашого сайту, це може зайняти деякий час для Google для відображення даних сайту.

Цього достатньо вам для того, щоб додати свій блог на WordPress в інструменти Google для веб-майстрів. Після того, як ваші дані починає надходити в систему, ви можете використовувати їх для своїх потреб.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Чи не маєте карти сайту або не впевнені, що таке карта сайту?
Новости
Провайдеры:
 • 08.09.2015

  Batyevka.NET предоставляет услуги доступа к сети Интернет на территории Соломенского района г. Киева.Наша миссия —... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  IPNET

  Компания IPNET — это крупнейший оператор и технологический лидер на рынке телекоммуникаций Киева. Мы предоставляем... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Boryspil.Net

  Интернет-провайдер «Boryspil.net» начал свою работу в 2008 году и на данный момент является одним из крупнейших поставщиков... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  4OKNET

  Наша компания работает в сфере телекоммуникационных услуг, а именно — предоставлении доступа в сеть интернет.Уже... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Телегруп

  ДП «Телегруп-Украина» – IT-компания с 15-летним опытом работы на рынке телекоммуникационных услуг, а также официальный... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Софтлинк

  Высокая скоростьМы являемся участником Украинского центра обмена трафиком (UA — IX) с включением 10 Гбит / сек... 
  Читать полностью