• Главная
 • Карта сайта
Не найдено

Як налаштувати центр підтримки Windows 7

 1. Повідомлення центру підтримки
 2. Як відкрити центр підтримки і подивитися повідомлення
 3. Роз'яснення повідомлень про помилки
 4. Як відключити повідомлення центру підтримки windows 7
 5. Подивіться ще статті:

Windows 7, має зручний засіб аналізу стану і безпеки системи. Функція, яка цим займається, називається «Центр підтримки Windows». У попередній статті ми вивчили всі тонкощі настройки панелі задач , Тепер розглянемо функції центру підтримки і як його налаштувати, щоб отримувати тільки важливі повідомлення.

Центр підтримки Windows 7 постійно стежить за безпекою Вашої системи. Якщо він виявляє будь-які проблеми, які не виявила антивірусна програма, Вас повідомляють, так що можете вжити необхідних заходів. Центр підтримки контролює обслуговування системи:

 1. заплановані системні резервні копії
 2. шукає шляхи вирішення виниклих проблем
 3. перевіряє наявність проблем з обслуговуванням
 4. багато іншого

При виявленні проблем, користувач отримує повідомлення, орієнтуючись на які, він може усунути проблеми.

Повідомлення центру підтримки

В області повідомлень розташовується маленький значок білого прапора, це і є іконка центру підтримки. Якщо Ви не знаєте, що таке область повідомлень, прочитайте статтю, як налаштувати область повідомлень. Якщо є різні повідомлення для користувача, то в області повідомлень будуть відображатися різні іконки, що накладаються на значок білого прапора:

 1. червоний хрестик
 2. чорні годинник

червоний хрестик  чорні годинник

наведіть курсор миші на значок прапора, і ви побачите підказку, як показано нижче, що дає вам коротку інформацію про те, що відбувається з вашою системою.

наведіть  курсор миші  на значок прапора, і ви побачите підказку, як показано нижче, що дає вам коротку інформацію про те, що відбувається з вашою системою

Щоб побачити список повідомлень, на які Ви повинні звернути увагу, натисніть на значок центру підтримки.

Щоб побачити список повідомлень, на які Ви повинні звернути увагу, натисніть на значок центру підтримки

Як відкрити центр підтримки і подивитися повідомлення

Щоб відкрити центр підтримки і подивитися повідомлення, натисніть на посилання під назвою «відкрити центр підтримки».

Інший спосіб полягає в пошуку слова «центр» в меню пуск. Після того, як надрукуєте даний запит, в результатах пошуку знайдіть і натисніть на «центр підтримки».

Вікно Центру підтримки відображає поточні питання, пов'язані із забезпеченням безпеки і технічного обслуговування на вашому комп'ютері, кожен з яких показаний у відповідній групі. Також тут можна побачити детальну інформацію по кожному питанню і варіанти їх вирішення. На малюнку нижче показані повідомлення, помічені жовтої міткою. Це означає, що дані оповіщення носять рекомендаційний характер, їх можна ігнорувати.

Так само у Вас можуть відображатися оповіщення з червоною міткою. Це означає важливість повідомлення, і потрібно не відкладене втручання користувача. В іншому випадку, якщо Ви проігноруєте їх усунення, це може нашкодити системі.

Роз'яснення повідомлень про помилки

Центр підтримки повідомимо вам, коли виникають такі проблеми:

 • Служба Windows Update (Важливе) - рекомендується автоматичне завантаження та встановлення оновлень. Для перегляду необхідних налаштувань натисніть на кнопку «Змінити настройки», а потім виберіть відповідну опцію оновлення.
 • Захист від шпигунського і небажаного програмного забезпечення (Важливе) - попереджає Вас про те, що захисник Windows або інша антишпигунська програма вимкнена. Щоб побачити список доступних опцій, натисніть "Перегляд антишпигунських програм".
 • Брандмауер (Важливо) - попереджає Вас про те, що брандмауер Windows або будь-який інший встановлений мережевий екран (ESET, Kaspersky) вимкнений. Ви повинні переконатися, що брандмауер завжди включений.
 • Захист від вірусів (Важливо) - повідомляє тоді, коли у вас не встановлений або відключений антивірус. Настійно рекомендується, або встановити антивірус, або його включити.
 • Служба захисту користувачів (Важливо) - говорить про те, що дана настройка відключена. У разі якщо ви не знаєте, що таке контроль облікових записів, прочитайте статтю.
 • Налаштування резервного копіювання - повідомляє вас, що ви повинні створити завдання резервного копіювання. Це не так важливо, як питання безпеки вище, хоча, якщо у вас достатньо вільного місця на жорсткому диску, ви можете налаштувати систему так, щоб регулярно робилися резервні копії файлів і налаштувань.
 • Перевірка наявності оновлень - повідомляє вас про некритичних оновлення програмного забезпечення для компонентів Windows, або для інших продуктів корпорації Microsoft.
 • Пошук і усунення несправностей: обслуговування системи - повідомляє про будь-яких процедурах обслуговування, які повинні бути проведені для того, щоб ваш комп'ютер працює більш стабільно.

Як відключити повідомлення центру підтримки windows 7

Всі перераховані проблеми мають опцію вимикання повідомлень, яка дозволяє прибрати повідомлення про них.

Відключення повідомлень не вирішує проблеми, а лише запобігає показ повідомлень. Не дуже добре буде, якщо Ви не побачите повідомлення пов'язані з безпекою. Але якщо Ви вирішили відключити оповіщення, в лівій частині натисніть посилання «настройка центру підтримки».

В результаті відкриється вікно, де ви можете прибрати прапорець з певної групи повідомлень. Після того, як розібралися з настройками, натисніть кнопку OK.

Я настійно рекомендую вам не відключати будь-які повідомлення групи безпеки, зі зрозумілих причин: ви можете пропустити важливі оповіщення про можливі неприємності безпеки вашого комп'ютера. Повідомлення інших пунктів можна відключити, орієнтуйтеся на свої потреби.

У цій статті обговорили, де знайти, як використовувати і як налаштувати центр підтримки Windows 7. Хоч повідомлення і дратують, але вони допомагають уникнути неприємностей і вирішити проблеми з комп'ютером.

Подивіться ще статті:

Ви можете пропустити читання запису і залишити коментар. Розміщення посилань заборонено.

Новости
Провайдеры:
 • 08.09.2015

  Batyevka.NET предоставляет услуги доступа к сети Интернет на территории Соломенского района г. Киева.Наша миссия —... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  IPNET

  Компания IPNET — это крупнейший оператор и технологический лидер на рынке телекоммуникаций Киева. Мы предоставляем... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Boryspil.Net

  Интернет-провайдер «Boryspil.net» начал свою работу в 2008 году и на данный момент является одним из крупнейших поставщиков... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  4OKNET

  Наша компания работает в сфере телекоммуникационных услуг, а именно — предоставлении доступа в сеть интернет.Уже... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Телегруп

  ДП «Телегруп-Украина» – IT-компания с 15-летним опытом работы на рынке телекоммуникационных услуг, а также официальный... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Софтлинк

  Высокая скоростьМы являемся участником Украинского центра обмена трафиком (UA — IX) с включением 10 Гбит / сек... 
  Читать полностью