• Главная
 • Карта сайта
Не найдено

Як підключити мобільний інтернет на Мегафоні

 1. Як підключити інтернет від Мегафон на телефоні
 2. Як підключити інтернет XS SML або XL
 3. Як підключити безлімітний інтернет на тарифах «Включайся»
 4. Як підключити мобільний інтернет на планшеті або модемі

Пройшли ті часи, коли мобільний інтернет необхідно було налаштовувати вручну

Пройшли ті часи, коли мобільний інтернет необхідно було налаштовувати вручну. Доводилося телефонувати оператору, замовляти настройки, зберігати їх або вводити по інструкції. Сьогодні все набагато простіше. В опціях потрібно лише включити передачу даних і ваш смартфон або планшет вже в мережі. Інша справа вибрати відповідний тариф, щоб в ньому була така можливість. З цієї статті ви дізнаєтеся, як підключити мобільний інтернет на Мегафоні.

Як підключити інтернет від Мегафон на телефоні

Для того щоб налаштувати інтернет на вашому телефоні, необхідно перш за все переконатися, що ваш тарифний план передбачає його використання. Для цього потрібно зателефонувати оператору і уточнити цю інформацію.

Наберіть на своєму телефоні короткий номером 0500. Далі потрібно натиснути «0» для розмови з фахівцем. Ви можете зателефонувати оператору з міського телефону, для цього наберіть номер 502-5500.

Для того щоб подивитися всі діючі тарифи інтернету на Мегафон для телефону, пройдіть на офіційний портал і авторизуйтесь, якщо у вас вже є обліковий запис. Або зареєструйтеся, використовуючи телефон або планшет. Для реєстрації на сайті вам потрібно буде отримати пароль, для цього надішліть USSD-код: * 105 * 00 # або SMS на номер 000110 з цифрами 00. У відповідь вам прийде повідомлення, в якому буде пароль для авторизації.

Потрапивши на сайт, ви зможете ознайомитися з тарифами. На сайті дуже зручно вибирати пакети послуг. В особистому кабінеті ви можете вибрати один з варіантів інфографіки, який вам підходить найбільше, а також спеціальний пакет з безкоштовний трафік для виходу в соціальні мережі.

Як підключити інтернет XS SML або XL

Оператор Мегафон пропонує всім своїм абонентам використовувати будь-яку опцію з Інтернетом на вибір:

S M L XL 5 ГБ 12 ГБ 20 ГБ 30 ГБ (витрачається тільки вдень, з 01.00 до 06.59 безліміт) Вся Росія 400 руб. 550 руб. 900 руб. 1300 руб. Підключення * 236 * 2 # Підключення * 236 * 3 # Підключення * 236 * 4 # Підключення * 236 * 5 #

Також можливо підключити дані тарифи через офіційний сайт.

Активація на сайті

 1. Зайдіть на сайт megafon.ru
 2. Виберіть вкладку «Інтернет»
 3. Виберіть потрібний тариф
 4. Натисніть кнопку «Підключити» і вкажіть свій номер мобільного.

Ці опції позиціонуються компанією як для мобільних пристроїв, так і для ноутбуків і комп'ютерів. Тому у користувачів виникає питання, як підключити модем Мегафон до ноутбука. Щоб це зробити, необхідно модем вставити в USB-гніздо ноутбука. Якщо модем справний, то індикатор повинен відреагувати на ваше дію. Дочекайтеся, поки автоматично встановиться драйвер для модему. Після того як пройде реєстрація модему в мережі, ви зможете вийти в глобальну мережу.

Як підключити безлімітний інтернет на тарифах «Включайся»

Для кожного абонента доступні спеціальні пропозиції «Включайся»:

Тариф Умови Ціна, руб. / Міс. Команда підключення «Включайся! Пиши »300 хвилин розмов, 3 ГБ, 300 SMS, месенджери, антивірус 400 * 789 * 2 #« Включайся! Дивись »750 хвилин розмов, 20 ГБ, безкоштовне відвідування популярних сервісів (Вконтакте, Фейсбук, Інстаграм і т. Д.), 4 фільми на Мегафон.ТВ, безкоштовно антивірус ESET NOD32 750 * 789 * 6 #« Включайся! Слухай »300 хвилин розмов, 10 ГБ, сервіси безкоштовно, підписка на BOOM, безкоштовний анівірус ESET NOD32 500 * 789 * 3 #« Включайся! Спілкуйся »600 хвилин розмов, 15 ГБ, безкоштовний антивірус 600 * 789 * 5 #« Включайся! Говори »700 хвилин розмов, 4 ГБ, безоплатне відвідування месенджерів 500 * 789 * 4 #« Включайся! Дивись + »1500 хвилин розмов, 30 ГБ, безкоштовні соцмережі, месенджери, антивірус, 4 фільми Мегафон.ТВ 1000 * 789 * 8 #« Включайся! Преміум »5000 хвилин розмов, 30 ГБ, безлімітні SMS, Мегафон.ТВ з Амедіатекой, неоплачувані соцмережі, анітвірус 3000 * 789 * 7 #

Активація на сайті

 1. Щоб активувати будь-який з цих пакетів, необхідно перейти за посиланням moscow.megafon.ru/tariffs/vklyuchaysya/ .
 2. Навпроти кожного стоїть посилання - «Перейти на тариф». Натисніть на неї і введіть в поле свій номер телефону.
 3. Далі потрібно буде підтвердити дії кодом, який прийде на ваш номер.

Як підключити мобільний інтернет на планшеті або модемі

Як тільки ви вставите сім-карту в планшет або телефон, настройки задаються в автоматичному режимі. Зазвичай, нічого налаштовувати не потрібно. Але ви можете перевірити свої настройки, щоб бути впевненим, що у вас вони встановилися правильно.

 • На пристроях iOS: відкрийте настройки, перейдіть в розділ «Стільниковий зв'язок», потім відкрийте «Передача даних».
 • На Windows Phone: натисніть настройки, виберіть «Передача даних» та додайте нову точку доступу.
 • Для пристроїв Android: відкрийте настройки, виберіть «Бездротові мережі», ти тут «Мобільна мережа» і відкрийте «Точки доступу».

Тепер потрібно порівняти дані, які встановлені на вашому пристрої, вони повинні бути наступними:

 • ім'я - довільне, може бути будь-яке значення;
 • тип APN - default;
 • пароль - це поле, швидше за все, буде порожнім, його змінювати не потрібно;
 • ім'я / Login - аналогічно полю з паролем;
 • APN - internet;
 • MCC- 250;
 • MNC - 02.

Щоб включити передачу даних, опустіть «шторку» (проведіть пальцем від верхнього краю до нижнього) пристрої і включіть індикатор «Передача даних». Це можна ще зробити через налаштування. Знайдіть тут «Бездротові мережі» і відкрийте «Мобільна мережа».

Хто не знає, як підключити 4G на Мегафоні: в першу чергу потрібно переконатися, чи підтримує ваш пристрій цю технологію і доступний у вашому регіоні 4G інтернет. Всю інформацію можна отримати на сайті компанії, тут же і вибрати відповідний тариф. Іноді швидкість передачі даних може значно знижуватися, залежить це іноді від маршрутизатора до роутера, якості сигналу мережі.

Новости
Провайдеры:
 • 08.09.2015

  Batyevka.NET предоставляет услуги доступа к сети Интернет на территории Соломенского района г. Киева.Наша миссия —... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  IPNET

  Компания IPNET — это крупнейший оператор и технологический лидер на рынке телекоммуникаций Киева. Мы предоставляем... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Boryspil.Net

  Интернет-провайдер «Boryspil.net» начал свою работу в 2008 году и на данный момент является одним из крупнейших поставщиков... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  4OKNET

  Наша компания работает в сфере телекоммуникационных услуг, а именно — предоставлении доступа в сеть интернет.Уже... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Телегруп

  ДП «Телегруп-Украина» – IT-компания с 15-летним опытом работы на рынке телекоммуникационных услуг, а также официальный... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Софтлинк

  Высокая скоростьМы являемся участником Украинского центра обмена трафиком (UA — IX) с включением 10 Гбит / сек... 
  Читать полностью