• Главная
 • Карта сайта
Не найдено

Як підключити безлімітні СМС на Теле2

 1. Як відключити безлімітні SMS

Ще років п'ятнадцять тому діти звали гуляти один одного або просили скинути м'яч, якщо батьки їх не відпускали, просто кричачи на весь двір

Ще років п'ятнадцять тому діти звали гуляти один одного або просили скинути м'яч, якщо батьки їх не відпускали, просто кричачи на весь двір. Дорослі ж ходили в гості вечорами, писали листи друзям і родичам, які живуть далеко, або максимум розмовляли по домашньому телефону. Сьогодні ж спілкуванню доступні всі часові пояси, міста і країни, і відбувається воно набагато швидше. Наприклад, сучасні листи, які ми сьогодні називаємо SMS-повідомлення, приходять адресату не через кілька днів або тижнів після відправлення, як до цього звикли старші люди, а всього через кілька секунд або хвилин, залежно від обсягу і відстані.

Спілкування за допомогою текстових повідомлень підходить для людей, що живуть у великих містах, де дуже шумно, щоб розмовляти по телефону, але потрібно терміново повідомляти щось важливе. Це зручний і тактовний спосіб комунікації, якщо ви перебуваєте в транспорті або в іншому громадському місці. Загалом, переваг СМС-ок не злічити. Але завжди є одне але. Невпинна смс-листування насторожує людей величезними сумами грошей, якими доведеться поповнити баланс мобільного. Але тільки не тепер. Оператор мобільного зв'язку Теле2 пропонує вам необмежену кількість SMS-повідомлень

За допомогою послуги «СМС-Свобода» ви нарешті зможете посилати СМС-повідомлення в необмеженій кількості абонентам усіх операторів в межах Російської Федерації. Як підключити безлімітні СМС на Теле2? Це зовсім нескладно! Потрібно всього лише кілька хвилин вільного часу і підключення до Інтернету. Для активації послуги зробіть наступне:

· Зайдіть в особистий кабінет Теле2 за адресою https://my.tele2.ru/public/login ;

· На головній сторінці виберіть пункт «Мої послуги»;

· Там побачите кнопку «Налаштувати послуги»;

· На наступній сторінці - «Управління послугами» знаходите функцію «SMS-свобода»;

· Натискаєте «підключити»;

· Готово!

Є й інший варіант підключення цього сервісу. Щоб активувати послугу «СМС-свобода» ви можете, відправивши сервісну USSD-команду * 155 * 21 #. Активація при будь-якому з варіантів відбувається майже негайно, так що ви відразу зможете відправляти безлімітні смс-ки.

Поки опція «СМС-свобода» буде включена, з балансу вашого мобільного телефону кожен день буде зніматися комісія за користування послугою. Залежно від вашого регіону проживання, сума абонентської плати може варіюватися.

Дізнатися подробиці про послугу, сумі абонплати конкретно для вашого регіону ви можете, зателефонувавши на короткий сервісний номер 611. Дзвінок здійснюється безкоштовно. Також детальну інформацію можете отримати, зайшовши в Особистий кабінет або на сайт Теле2 в вашому регіоні.

Деякі області з покриттям оператора Теле2 надають можливість підключення послуги «Безлімітні SMS». Цей сервіс підходить для тих, кому потрібно відправляти велику кількість SMS-повідомлень тільки по своєму регіону. Подивитися, чи доступна ця опція саме для вас, ви можете все також в особистому кабінеті.

Як відключити безлімітні SMS

Щоб припинити користування послугою «SMS-свобода» пройдіть ті ж кроки в особистому кабінеті Теле2, що і при підключенні, або надішліть сервісну команду * 155 * 20 #. За припинення дії сервісу вартість текстових повідомлень буде зніматися з балансу відповідно до вашого тарифного плану.

Зверніть увагу, що залежно від вашого регіону, після відправки 100 повідомлень, все такі СМС будуть коштувати згідно тарифного плану, яким ви користуєтеся, аж до кінця дня. За деталями заходите в особистий кабінет і на сайт Теле2 вашого регіону. Вартість СМС, відправлених на будь-який короткий номер або на номери, які належать операторам мобільного зв'язку, будуть вважатися відповідно до умов вашого тарифного плану.

Як підключити безлімітні СМС на Теле2?
Новости
Провайдеры:
 • 08.09.2015

  Batyevka.NET предоставляет услуги доступа к сети Интернет на территории Соломенского района г. Киева.Наша миссия —... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  IPNET

  Компания IPNET — это крупнейший оператор и технологический лидер на рынке телекоммуникаций Киева. Мы предоставляем... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Boryspil.Net

  Интернет-провайдер «Boryspil.net» начал свою работу в 2008 году и на данный момент является одним из крупнейших поставщиков... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  4OKNET

  Наша компания работает в сфере телекоммуникационных услуг, а именно — предоставлении доступа в сеть интернет.Уже... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Телегруп

  ДП «Телегруп-Украина» – IT-компания с 15-летним опытом работы на рынке телекоммуникационных услуг, а также официальный... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Софтлинк

  Высокая скоростьМы являемся участником Украинского центра обмена трафиком (UA — IX) с включением 10 Гбит / сек... 
  Читать полностью