• Главная
 • Карта сайта
Не найдено

Як збільшити час роботи iPhone від батареї на кілька годин

 1. 1. Зменшіть яскравість екрану до 30-40%
 2. 2. Bluetooth - відключити
 3. 3. Замість LTE / 3G використовуйте Wi-Fi
 4. 4. У метро включайте «режим польоту»
 5. 5. Правильний режим перевірки пошти - «на вимогу»
 6. 6. Push-повідомлення - вимикаємо. І спасибі за рибу!
 7. 7. GPS для більшості додатків - відключити
 8. 8. «Убийте» зайві запущені програми
 9. 9. Background Apps Refreshing - тільки для обраних
 10. 10. Автоматичне завантаження - непотрібна розкіш

Самі живучі смартфони або залишилися в XX столітті, або чекають нас в далекому майбутньому. У цьому iPhone і Android висмоктують батарейку швидше, ніж середньостатистична людина опановує навиком правильного читання і вимови слова, написаного на зображенні:

це абсолютно реальний оборот бурського мови (він же африкаанс), що означає «випускається анонс для прес-конференції в прес-релізі щодо мови учасника конференції на зустрічі профспілки дилерів, старі автомобілі», - користуючись нагодою, вітаю з анонімним фіаско в спробі прочитати це слово тільки що .

Причина швидкого витрати заряду iPhone проста: заводські настройки iOS розраховані на максимальну демонстрацію можливостей системи iOS, а не на економію акумулятора (яку деякі з цих самих можливостей відверто зневажають). Оскільки час роботи девайса в багатьох сенсах впливає на безпеку користувача, ми допоможемо вам отримати контроль над iPhone.

1. Зменшіть яскравість екрану до 30-40%

Яскравість екрану за замовчуванням стоїть на максимумі, в той час як 30-40% - більш ніж достатньо для комфортної роботи. Суб'єктивний рада, але він працює: вимкніть auto-brightness, перемістіть повзунок на значення в районі 30% і вимкніть телефон на 5 хвилин. Після включення ви, швидше за все, навіть не помітите візуальної різниці. Зате відчуєте приріст в годинах роботи.

2. Bluetooth - відключити

Після першого включення iPhone і кожного серйозного оновлення системи (читай: примусової перезавантаження) iPhone включає Bluetooth. Навіщо iOS так налаштована - загадка. Але якщо ви не синхронізуєте iPhone з гарнітурою і / або автомобілем на регулярній основі, варто переконатися в тому, що Bluetooth вимкнений.

3. Замість LTE / 3G використовуйте Wi-Fi

Один з головних «вампірів» акумулятора iPhone - високошвидкісний мобільний Інтернет. Особливо в найбільш густонаселених місцях, де мережі сильно завантажені. Математика проста - чим більше ви будете надавати перевагу Wi-Fi доступу через LTE / 3G, тим довше буде жити батарейка. Ефект буде помітний і без Wi-Fi: якщо вимкнути LTE і залишити тільки 3G, відразу відчуєте різницю. Вимикати LTE кожен день сенсу не має, але тим, хто вирушає в далеку дорогу, ця рада може стати в нагоді. Звичайно, не забувайте і про те, що публічні Wi-Fi-мережі можуть бути небезпечні .

4. У метро включайте «режим польоту»

Коли смартфон не бачить з'єднання з базовими станціями стільникового мережі, він постійно і безперервно намагається ліквідувати пролом і встановити контакт. Тому в місцях, де достукатися до мережі фізично неможливо (тобто просто відсутні базові станції), енергія буквально випаровується на очах. У метро і в інших зонах поза покриття стільникового зв'язку користуйтеся «режимом польоту».

5. Правильний режим перевірки пошти - «на вимогу»

Приємно отримувати пошту відразу після того, як її хтось відправив. Але значимість безперервності цієї функції для смартфона сильно переоцінена - в реальності перевірка e-mail на мобільному пристрої неактуальна більшу частину дня: під час сну, на робочому місці (там для цього є комп'ютер), коли ми за кермом або вечеряємо з родиною. Якщо копнути, в добі сумарно набереться не більше 10 хвилин, коли ми реально перевіряємо пошту (не плутати з «читаємо»). Чому б не взяти штурвал в свої руки і не поставити режим «на вимогу»? Це досить суттєво продовжить життя акумулятора.

6. Push-повідомлення - вимикаємо. І спасибі за рибу!

Рада навздогін попередньому. iOS дозволяє розробникам вбудовувати в додатки функцію оповіщення користувачів про важливість * в цьому місці знаходився довгий список слів зі словника Даля, але в цілях економії енергії він був вирізаний *. Сповіщення необхідно залишити тільки тим програмам, від яких ви реально хочете їх отримувати. Таких одиниці. Зайдіть в Settings -> Notifications, і ви здивуєтеся, скільки там «спиногризів».

7. GPS для більшості додатків - відключити

Ряду додатків для того, щоб виконувати свої функції, необхідно розуміння контексту, тобто відповідь на питання «де ви знаходитеся?». Зокрема, FourSquare або автомобільний навігатор без цієї можливості не матимуть сенсу.

Однак більшості додатків інформація про ваші переміщення в реальному часі об'єктивно не потрібна. Проблема в тому, що координати просять все, кому цього банально хочеться. Для отримання координат - завдання досить енергозатратна. Не кажучи вже про те, що дані про місцезнаходження часто передаються небезпечно - в незашифрованому вигляді. Тому зайдіть в Settings -> Privacy -> Location Services і дозвольте доступ тільки тим програмам, яким довіряєте або яким це реально потрібно.

8. «Убийте» зайві запущені програми

Натисніть кнопку «Home» два рази. Ви потрапили в меню управління запущеними додатками. Погортайте вліво-вправо - бачите, скільки їх там? Увага, питання: навіщо нам запущені програми, які в даний момент не використовуються? Правильно, щоб витрачати заряд батареї, так що краще цей список почистити.

9. Background Apps Refreshing - тільки для обраних

Ця функція дозволяє всім додаткам, яким ви явно цього не заборонили, оновлювати дані у фоновому режимі. Іншими словами, заходити в Інтернет навіть тоді, коли ви ці програми не запускали і вони начебто мирно сплять на робочому столі. Цю функцію треба активувати дуже вибірково. Моя порада - заборонити всім, крім явно критичних або постійно використовуваних.

10. Автоматичне завантаження - непотрібна розкіш

Автоматичне завантаження музики, фільмів і апдейтів - краще, коли вона не автоматична (для акумулятора, звичайно ж). Тому зайдіть в Settings -> iTunes and Apps Store і подивіться на меню автоматичних оновлень. Якщо завантажити свіжі фільми, музику і апдейти ви можете в комфорті домашнього Wi-Fi і, що важливіше, коли смартфон увімкнений у розетку, варто відключити автоматичний режим.

Якщо ви вже слідували всім перерахованим радам, ви справжній гуру! Приєднуйтесь до нашому фан-клубу - в закритому співтоваристві експертів ми обговорюємо непросту долю галактики, інноваційні дослідження нашої команди GReAT і розробляються продукти без купюр.

Самі живучі смартфони або залишилися в XX столітті, або чекають нас в далекому майбутньому

У «Лабораторії Касперського» ми сприймаємо смартфони і планшети не як «такі ж комп'ютери, тільки маленькі». Нинішні мобільні пристрої дуже зручні. Вони розуміють контекст - де, коли, за яких обставин ви робите ті чи інші дії. І передають ці дані розробникам численних додатків. Сьогодні мобільний девайс - це ключ до цифрової особистості свого власника.

Безпека мобільного користувача - не стан, а процес. Недостатньо очищати посилання мобільного браузера від фішингових сайтів і перевіряти встановлювані додатки на предмет наявності шкідливого коду. Для нас важливо те, наскільки безпечно, не побоюючись за цілісність і збереження своїх даних, користувач мобільного пристрою може комфортно жити і працювати в Мережі.

Сьогодні ми, здавалося б, говорили про способи економії енергії смартфона. Але насправді це свого роду виверт з нашого боку: потрапивши в налаштування безпеки і контролю доступу в приміщення додатків, ви дуже наочно переконаєтеся в тому, що між витоком даних і витратою енергії є сама безпосередня зв'язок. І наше завдання - допомогти вам набути впевненості в тому, що ви власник своєї цифрової особистості.

Чому б не взяти штурвал в свої руки і не поставити режим «на вимогу»?
Погортайте вліво-вправо - бачите, скільки їх там?
Увага, питання: навіщо нам запущені програми, які в даний момент не використовуються?
Новости
Провайдеры:
 • 08.09.2015

  Batyevka.NET предоставляет услуги доступа к сети Интернет на территории Соломенского района г. Киева.Наша миссия —... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  IPNET

  Компания IPNET — это крупнейший оператор и технологический лидер на рынке телекоммуникаций Киева. Мы предоставляем... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Boryspil.Net

  Интернет-провайдер «Boryspil.net» начал свою работу в 2008 году и на данный момент является одним из крупнейших поставщиков... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  4OKNET

  Наша компания работает в сфере телекоммуникационных услуг, а именно — предоставлении доступа в сеть интернет.Уже... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Телегруп

  ДП «Телегруп-Украина» – IT-компания с 15-летним опытом работы на рынке телекоммуникационных услуг, а также официальный... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Софтлинк

  Высокая скоростьМы являемся участником Украинского центра обмена трафиком (UA — IX) с включением 10 Гбит / сек... 
  Читать полностью