• Главная
 • Карта сайта
Не найдено

Як стати партнером

Дякую Вам за проявлений інтерес до продукції компанії ATMOSFERA Дякую Вам за проявлений інтерес до продукції компанії ATMOSFERA. На сьогоднішній день основним завданням нашої компанії є забезпечення максимально якісного обслуговування поставляється нами техніки через побудову мережі представників на території України, Польщі, Білорусії та Молдови. Ринок сонячних водонагрівачів величезний і на сьогоднішній день фактично вільний, і ми бачимо величезні перспективи для наших дилерів в цьому бізнесі. Ми шукаємо компанії / приватників з відповідним набором навичок, знань і досвіду, щоб налагоджувати партнерські відносини в галузі продажів і інсталяцій сонячних водонагрівальних систем АТМОСФЕРА. Для успішного розвитку спільного бізнесу наша компанія надає вигідні умови для дилерів та оптових покупців. Ми забезпечуємо повну інформаційну підтримку дилера, а також гарантійне та сервісне обслуговування нашої техніки. Слід особливо відзначити програми по рекламної та маркетингової підтримки наших партнерів.

Якщо ми впевнені, що новий дилер здатний якісно і швидко виконувати роботи з проектування та монтажу геліосистем ми почнемо пересилати дилера заявки з регіону дилера що надійшли на адресу нашої компанії.

Щоб стати дилером АТМОСФЕРА ви повинні:

 1. Вміти проектувати і інсталювати сонячні електростанції та / або геліосистеми, або пройти навчання в академії Атмосфери (Повний курс з 6 занять вартістю 10 тис.грн.)
 2. Встановити демонстраційну систему у себе вдома або в офісі!
 3. Мати досвід якісного обслуговування клієнтів.

Ви можете розраховувати:

 1. на передачу нашого досвіду з проектування та монтажу геліосистем.
 2. на передачу досвіду і навичок в маркетингової і комерційної сфері.
 3. на рекламну та інформаційну підтримку вашого бізнесу.

Додаткові вимоги будуть обговорюватися після отримання заявки і в повному обсязі викладені в дилерському договорі.

Якщо ви вважаєте, що можете відповідати всього вище сказаного, заповніть анкету дилера нижче, і надішліть її нам по e-mail, факсом або просто натисніть кнопку «Відправити».

Будь ласка, надайте якомога більше інформації про вашу компанію. Будь-яка отримана від Вас інформація є суворо конфіденційною і ні за яких обставин не буде передана третім особам.

Всі поля обов'язкові до заповнення. Якщо будь-яких даних ви не можете вказати прохання у відповідному полі написати щось на зразок «ні» або «не маю».

Новости
Провайдеры:
 • 08.09.2015

  Batyevka.NET предоставляет услуги доступа к сети Интернет на территории Соломенского района г. Киева.Наша миссия —... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  IPNET

  Компания IPNET — это крупнейший оператор и технологический лидер на рынке телекоммуникаций Киева. Мы предоставляем... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Boryspil.Net

  Интернет-провайдер «Boryspil.net» начал свою работу в 2008 году и на данный момент является одним из крупнейших поставщиков... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  4OKNET

  Наша компания работает в сфере телекоммуникационных услуг, а именно — предоставлении доступа в сеть интернет.Уже... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Телегруп

  ДП «Телегруп-Украина» – IT-компания с 15-летним опытом работы на рынке телекоммуникационных услуг, а также официальный... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Софтлинк

  Высокая скоростьМы являемся участником Украинского центра обмена трафиком (UA — IX) с включением 10 Гбит / сек... 
  Читать полностью