• Главная
 • Карта сайта
Не найдено

Як налаштувати економію заряду батареї (Battery Saver) в Windows 10

Даний компактний огляд цілком присвячений новому настроюється режиму "Економія заряду" (Battery Saver) в Windows 10 , Який може продовжити час роботи ноутбука (планшета) від акумуляторної батареї. Він автоматично включається при досягненні рівня заряду критичної позначки. Battery Saver є спрощеним аналогом стандартних схем управління електроживленням, але зі своїми корисними "фішками" (наприклад, є можливість дізнатися які програми найбільше споживають енергії), про що в ненудних подробиці читайте нижче.

Що робить режим "Економія заряду"?

Функція Battery Saver була запозичена з Windows Phone (Mobile) і Android. За замовчуванням, коли заряд акумулятора падає до 20%, економний режим включається автоматично, при цьому:

 • зменшується яскравість дисплея;
 • відключається робота в фоновому режимі універсальних програм і відправка push -Повідомлення.

Примітка: Push -Повідомлення - спливаюче інформативне повідомлення про важливі системні події і оновлення.

Як включити економію заряду батареї

Як включити економію заряду батареї

Режим можна активувати вручну рівно в два кліка мишкою. Для цього клацніть по значку батареї в області сповіщень, а у вікні - по плитці "Економія заряду" (скріншот). Коли режим включений, на значку з'явиться зелений листочок.

Інший спосіб запуску - через Центр повідомлень (Action Center) Windows 10, тобто натисніть на іконку повідомлення в системному лотку (треї) і, далі, на озвучену плитку.

Налаштовуємо режим "Економія заряду"

Налаштовуємо режим Економія заряду

Для настройки Battery Saver відкрийте меню "Пуск" і виберіть "Параметри" → в панелі зайдіть в розділ "Система""Економія заряду", де перевірте, що відповідний режим Вашого лептопа включений (скріншот).

Знайомство з можливостями аплету почнемо з кліка по нижній посиланням "Параметри економії заряду". Тут є сенс поекспериментувати з рівнем заряду, при якому активується описуваний режим, - наприклад, для нового ноутбука (акумулятора) спробуйте встановити позначку в 15%, а для "вмираючої" батареї логічно буде підвищити поріг з дефолтних 20 до 30 або 40 відсотків.

Якщо треба, щоб утиліта щоденного користування, типу Skype , Продовжувала працювати в фоні навіть в режимі економії, в розділі "Завжди дозволено" клацаємо по кнопці "Додати додаток" (скріншот) → в представленому списку знаходимо потрібне, відзначаємо і тиснемо "Додати".

Повернувшись до підрозділу "Економія заряду", познайомимося з останньої "смакотою" оглядає режиму електроживлення в Windows 10, а саме з ранжируваною за часом і обсягом споживаної енергії софтом (див. "Використання батареї"). Вибравши відповідний період часу (скажімо, добу), можна побачити всі активні програми і ступінь їх впливу на заряд акумулятора. Якщо якась другорядна для Вас програма споживає занадто багато енергії, слід відключити її роботу у фоновому режимі, для чого клікніть по ній мишею, натисніть на "Відомості" (скріншот) і в новому вікні встановіть потрібне обмеження.

Також краще дезактивувати роботу в тлі "Календаря", "Будильника" та іншого ПО разового застосування (скріншот), що скорочує термін його служби далеко від розеток.

Про корисність аплету "Економія заряду"

Питання спірне, по крайней мере, в своєму нинішньому, убогому опціоном, вигляді. При оптимально налаштованому електроживленні стандартними засобами ОС режим Battery Saver виглядає як "п'яте колесо" або, точніше, як "заготовка" в майбутньому зручного і ергономічного бонусного інструменту управління енергоспоживанням Вашого ноутбука, нетбука або планшета.

Можливо, надбавку в функціоналі герою публікації принесе велике оновлення Windows 10 Anniversary Update , Про що дізнаємося дуже-дуже скоро ...

Дмитро Євдокимов www. TestSoft. su

Що робить режим "Економія заряду"?
Новости
Провайдеры:
 • 08.09.2015

  Batyevka.NET предоставляет услуги доступа к сети Интернет на территории Соломенского района г. Киева.Наша миссия —... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  IPNET

  Компания IPNET — это крупнейший оператор и технологический лидер на рынке телекоммуникаций Киева. Мы предоставляем... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Boryspil.Net

  Интернет-провайдер «Boryspil.net» начал свою работу в 2008 году и на данный момент является одним из крупнейших поставщиков... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  4OKNET

  Наша компания работает в сфере телекоммуникационных услуг, а именно — предоставлении доступа в сеть интернет.Уже... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Телегруп

  ДП «Телегруп-Украина» – IT-компания с 15-летним опытом работы на рынке телекоммуникационных услуг, а также официальный... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Софтлинк

  Высокая скоростьМы являемся участником Украинского центра обмена трафиком (UA — IX) с включением 10 Гбит / сек... 
  Читать полностью