• Главная
 • Карта сайта
Не найдено

Як ефективно заощаджувати заряд батареї для андроїд?

Заряд батареї не триватиме вічно, а деякі пристрої розряджаються особливо швидко. Великі й соковиті AMOLED і ЖК екрани значно виснажують батарею, але є кілька способів продовжити роботу Андроїд смартфона від батареї. Давайте розглянемо, як знизити витрату батареї на вашому смартфоні.

Давайте розглянемо, як знизити витрату батареї на вашому смартфоні

Що являє собою акумулятор в Андроїд

Більшість смартфонів мають літій-іонний акумулятор або літій-полімерний акумулятор. Обидва насправді є літій-іонними, і не мають володіють «пам'яттю». Це означає, що ви можете заряджати їх від будь-якого рівня заряду - вам не обов'язково повністю повністю садити їх перед зарядкою, і заряджати до 100%.

Ведеться багато суперечок про те, як правильно доглядати за такою батареєю. Насправді, ці типи батарей страждають від проблем низької напруги, так що я рекомендую частково заряджати їх (скажімо, з 20 відсотків до 90 відсотків).

На жаль, більшість флагманських пристроїв, випущених в 2016 році мають не знімні батареї. І не схоже, що це зміниться найближчим часом. Багато з них мають ємністю близько 3000 мАг, і досить добре оптимізовані. Скористайтеся деякими з порад нижче, і дійсно отримати максимальну віддачу від вашого смартфона.

Чорні шпалери можуть збільшити батарею

Якщо ваш телефон має AMOLED екран (як і більшість пристроїв Samsung), використовуйте темні кольори фону. Чорні шпалери можуть збільшити термін служби батареї, тому що AMOLED екрани висвітлюють тільки кольорові пікселі. Чорні пікселі не світяться, тому чим більше чорних пікселів на екрані, тим менше енергії потрібно, щоб запалити їх.

Щоб завантажити абсолютно чорні шпалери, натисніть. Тепер збережіть зображення, перейти в ваші настройки і встановіть зображення в якості фону.

Вимкніть «OK Google»

Зупиніть вічне прослуховування на вашому телефоні. Пошуковик OK Google Google є фантастичною і часто дуже функціональною особливістю. Проблема полягає в тому, що це може завдати шкоди вашій батареї. Особливо, якщо ви насправді не використовуєте його або використовуєте дуже рідко.

Регулярно оновлюйте додатки

Тримайте ваші програми оновленими. Розробники постійно оновлюють додатки, і більшу частину часу вони витрачають на оптимізацію пам'яті і батареї. Точно так же, видаляйте старі додатки, які ви більше не використовуєте, так як вони можуть запускати фонові процеси, які жеруть оперативну пам'ять і батарею.

Після того як ви оновили всі ваші програми та актуалізували їх, видаливши непотрібні, ви можете пройти через них окремо і перевірити, наскільки вони оптимізовані для роботи від батареї. Це можна зробити досить швидко. Просто зайдіть в свої настройки і натисніть «батарея». Натисніть кнопку меню (три точки в правому верхньому куті екрану) і перейти до «Економія заряду батареї». Звідти ви можете побачити, які програми не економлять заряд, і змінити їх. Неоптимізовані додатки змінити не вийде.

використовуйте Greenify

На відміну від багатьох додатків для Android, які стверджують, що можуть оптимізувати продуктивність і збільшити термін служби батареї, насправді працює. Greenify дозволяє поставити інші додатки в сплячий режим, коли вони не використовуються, не дозволяючи їм працювати у фоновому режимі.

Це звільняє системні ресурси і підвищує продуктивність батареї, але вимагає трохи подумати. Ви не можете використовувати Greenify ефективно, якщо переведете в сплячий режим всі встановлені пріложенія.Но так як є багато додатків які споживають заряд батареї, в той час, як ви навіть не здогадуєтесь про це, Greenify потрібно обов'язково використовувати.

Це може бути корисно в багатьох ситуаціях. Наприклад, ви можете використовувати додаток Aliexpress, щоб купувати речі, але не хочете, щоб додаток працювало у фоновому режимі для відправки повідомлень. Можуть бути й інші додатки на вашому Андроїд пристрої, що працюють у фоновому режимі без поважної причини. Greenify вирішує цю проблему, посилаючи ці додатки в сплячий режим, що знижує їх вплив на систему, економлячи час автономної роботи при одночасному підвищенні продуктивності.

Greenify вирішує цю проблему, посилаючи ці додатки в сплячий режим, що знижує їх вплив на систему, економлячи час автономної роботи при одночасному підвищенні продуктивності

Не використовуйте автонастройку яскравості

Не використовуйте автоматичне налаштування яскравості дисплея. Це може здатися корисним, але авто-яскравість, як правило, робить дисплей яскравіше, ніж вам дійсно потрібно. Краще вручну налаштувати яскравість до рівня, який є низьким, але зручним, і підвищити його, коли це необхідно. Це один з кращих способів продовжити життя смартфона від батареї, тому що екран створює одну з найбільших витоків заряду батареї.

Щоб відключити «Автояскравість» перейдіть в режим швидкого налаштування (в шторку) і вимкніть режим, якщо він включений. Залежно від телефону, потрібно перейти в настройки дисплея. Там ви повинні побачити «Рівень яскравості» і в ньому відключити автоматичне регулювання.

Там ви повинні побачити «Рівень яскравості» і в ньому відключити автоматичне регулювання

Вимкніть вібрацію і тактильну зворотний зв'язку для економії заряду батареї

Вимкнути вібрацію. Якщо вам дійсно потрібен Тактильна, хоча б відключіть оповіщення вібрацією для вхідних викликів. Вібрація насправді займає більше енергії, ніж витрачається на дзвінок. Вимкніть тактильну зворотний зв'язок (шум від набору тексту на клавіатурі). Звичайно, це виглядає досить круто, але насправді не додає нічого до вашого досвіду, зате споживає батарею.

Використовуйте режим «У літаку»

Коли ви спите або не чекаєте дзвінка, сміливо включайте режим «У літаку». Перебуваючи в цьому режимі телефон споживає досить мало енергії, я використовую його, коли дивлюся фільми. Таким чином ніхто не може відірвати мене від перегляду своїм дзвінком або SMS.

Вам не потрібно бути підключеним 24/7

Вимкніть GPS, Bluetooth, Wi-Fi і мобільний передачі даних, коли ви не маєте потребу в них. Це збільшить батареї на вашому Android пристрої. Включайте дані служби тільки тоді, коли ви дійсно потребуєте них. Більшість з них можна знайти в ваших швидких настройках в «шторкою».

Якщо ви використовуєте Wi-Fi досить часто, наприклад у себе вдома і на роботі, то має сенс завжди тримати Wi-Fi включеним, оскільки це споживає менше енергії, ніж повторне підключення.

Чи не загрузнемо в віджети

Більшість віджетів вам не потрібні, особливо ті, які пов'язані з Інтернетом. Якщо у вас є кілька віджетів на декількох домашніх екранах, які постійно синхронізуються і оновлюються (Twitter, Reddit, погода, Gmail тощо), ви значно скорочуєте термін роботи від батареї. Видаліть віджети і просто заходите в додатки тоді, коли потребуєте них.

Не попадіться в пастку «автосінхронізаціі»

Вимкніть автоматичну синхронізацію облікових записів Google. Якщо вам не потрібно щоб облікового запису Google оновлюється кожні 15 хвилин, просто зайдіть в Настройки облікового запису Google і відключіть автоматичну синхронізацію для тих додатків, які не повинні постійно оновлюється.

Якщо ми що-небудь упустили, напишіть про це в коментарях.

Новости
Провайдеры:
 • 08.09.2015

  Batyevka.NET предоставляет услуги доступа к сети Интернет на территории Соломенского района г. Киева.Наша миссия —... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  IPNET

  Компания IPNET — это крупнейший оператор и технологический лидер на рынке телекоммуникаций Киева. Мы предоставляем... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Boryspil.Net

  Интернет-провайдер «Boryspil.net» начал свою работу в 2008 году и на данный момент является одним из крупнейших поставщиков... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  4OKNET

  Наша компания работает в сфере телекоммуникационных услуг, а именно — предоставлении доступа в сеть интернет.Уже... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Телегруп

  ДП «Телегруп-Украина» – IT-компания с 15-летним опытом работы на рынке телекоммуникационных услуг, а также официальный... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Софтлинк

  Высокая скоростьМы являемся участником Украинского центра обмена трафиком (UA — IX) с включением 10 Гбит / сек... 
  Читать полностью