• Главная
 • Карта сайта
Не найдено

Як встановити банер? Русифікація шаблону Wordpress

У цьому уроці розглянемо, як вставити банер на сайт, а також, як русифікувати шаблон WordPress . В Інтернеті можна багато знайти красивих і якісних шаблонів на англійській мові. Такі шаблони можна зустріти і на російських сайтах, але вже русифіковані, але зазвичай вони переведені на російську мову в повному обсязі. У цьому уроці, я Вам розповім, як зробити переклад, щоб шаблон потім не глючил.

Для перекладу краще скористатися PHP-редактором NotePad ++ і файловим менеджером "Total Commander". Також переклад можна робити за допомогою плагіна Codestyling-Localization. Основні файли шаблону, з якими доведеться працювати:

archive.php
comments.php
footer.php
header.php
sidebar-left.php
sidebar-right.php

Всі перераховувати не буду.

Отже, приступимо. Запускаємо «Total Commander», і заходимо в папку, де розташовані файли Вашої теми. В меню натискаєте: «Інструменти» -> «Пошук файлів». У Вас з'явиться вікно «Пошук файлів».

У Вас з'явиться вікно «Пошук файлів»

Поставити галочку перед графою «З текстом», і в цю графу потрібно написати текст, який ви хочете перевести, наприклад: Leave a Reply (Залишити Коментар), як на скріншоті вище, а потім натиснути «Почати пошук».

Ви побачите всі файли, де цей є цей текст. На скріншоті не знайшло файли, що містять текст Leave a Reply, тому що я шаблон свій вже переклав.

Клацніть по одному із знайдених файлів в нижньому віконці, а потім натисніть «Перейти до файлу». Ви побачите, що курсор знаходиться прямо на файлі, який має текст Leave a Reply. Потім правою клавішею миші клікніть по цьому файлу і в контекстному меню виберіть «Edit With Notepad ++». Не забудьте спочатку встановити редактор Notepad ++

Ще файл можна почати редагувати прямо з вікна «Результати пошуку». Клацніть у вікні «Результати пошуку» правою клавішею миші по файлу, який хочете відредагувати. У контекстному меню виберіть «Edit With Notepad ++».

Ніколи не забувайте при редагуванні файлів змінювати кодування «ANSI» на «Кодувати в UTF-8 (Без ВВП)». Змінювати кодування потрібно в самому редакторі NotePad ++: «Кодування» - «Кодувати в UTF-8 (Без ВВП)».

Якщо кодування чи не змінити, то у Вас переклад буде у вигляді ієрогліфів. Для перекладу слів, можна скористатися онлайн перекладачем translate.ru або будь-яким іншим, наприклад translate.google.ru.

У редакторі Notepad ++ клікніть в панелі управління «Пошук» -> ще раз «Пошук», або натисніть клавіші «Ctrl» + «f», а потім в пошуковій графі з'явився віконця введіть «Leave a Reply», тобто введіть то слово, яке хочете перевести. Не забудьте після редагування, зберегти файл.

Переводити теми WordPress можна за допомогою додаткового плагіна Firebug для Mozilla Firefox. Як це робити, Ви можете прочитати в уроці 78 .

В Панелі Адміністратора, перейдіть: «Зовнішній вигляд» -> «Віджети», і перетягніть віджет «Текст» в правий або лівий сайдбар. Вставте в текстове вікно код банера, а потім натисніть «зберегти».

Змінити розмір банера можна в самому коді. Для цього потрібно змінити значення ширини (width) та висоти (high).

Встановити банер можна й іншим способом. Якщо створюєте свій перший блог, то краще скористатися установкою банерів за допомогою віджетів.

Ще банер можна вмонтувати прямо в сам файл, наприклад: sidebar-left.php (лівий сайдбар), sidebar-right.php (правий сайдбар), header.php (шапка блогу) або footer.php (підвал).

Але найчастіше, можна зайти в опції шаблону, і там вже вставити в спеціальні поля код банера.

Для цього в темі Вашого блогу знайдіть файли, які я описав вище і вставте в потрібне місце код банера. Ці файли знаходяться в корені Вашої теми. Відкриваєте файли для редагування за допомогою редактора Notepad ++ і вставляєте код банера.

При установці банера з допомогою віджетів, бувають проблеми, наприклад, Ви встановили банер в лівий сайдбар, він з'явився, але через якийсь час зник. Потрібно тоді все віджети перевстановити. Я вже зустрічав таку проблему.

Щоб банер був по-центу, і не зміщувався вліво або право, скористайтеся цим методом <p style = "text-align: center;"> код банера </ p>

Новости
Провайдеры:
 • 08.09.2015

  Batyevka.NET предоставляет услуги доступа к сети Интернет на территории Соломенского района г. Киева.Наша миссия —... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  IPNET

  Компания IPNET — это крупнейший оператор и технологический лидер на рынке телекоммуникаций Киева. Мы предоставляем... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Boryspil.Net

  Интернет-провайдер «Boryspil.net» начал свою работу в 2008 году и на данный момент является одним из крупнейших поставщиков... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  4OKNET

  Наша компания работает в сфере телекоммуникационных услуг, а именно — предоставлении доступа в сеть интернет.Уже... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Телегруп

  ДП «Телегруп-Украина» – IT-компания с 15-летним опытом работы на рынке телекоммуникационных услуг, а также официальный... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Софтлинк

  Высокая скоростьМы являемся участником Украинского центра обмена трафиком (UA — IX) с включением 10 Гбит / сек... 
  Читать полностью