• Главная
 • Карта сайта
Не найдено

Як створити Apple iD без кредитної картки?

 1. Як створити Apple ID без кредитної картки на iPhone і іншому мобільному iOS-девайс?
 2. Створення Apple ID без банківської картки на комп'ютері?
 3. Як відв'язати карту від Apple ID?
 4. Підсумуємо

Кожному користувачеві iOS-девайса просто необхідно мати особистий ідентифікатор Apple ID (Епл Айді), бо без нього неможливо отримати доступ до маси фірмових сервісів «яблучного» гіганта і відповідно, функціонал пристрою серйозно обмежується.

Кожному користувачеві iOS-девайса просто необхідно мати особистий ідентифікатор Apple ID (Епл Айді), бо без нього неможливо отримати доступ до маси фірмових сервісів «яблучного» гіганта і відповідно, функціонал пристрою серйозно обмежується

На жаль, для багатьох вимога при реєстрації персонального аккаунта надавати дані кредитної картки стає серйозною перешкодою для створення Apple ID. Хтось чисто психологічно не готовий ділитися такого роду інформацією боячись, що вона витече в чужі руки, а хтось просто не має банківської карти - в Росії, по крайней мере, таких людей ще досить багато.

Що ж, у нас чудові новини - реєстрація Apple ID можлива і без кредитної картки і в даному матеріалі ми познайомимо вас, з тим як виконати цю процедуру

Як створити Apple ID без кредитної картки на iPhone і іншому мобільному iOS-девайс?

Перш за все, варто зауважити, що створити Apple ID з використанням карти і без, ви маєте можливість двома шляхами - безпосередньо з самого девайса або за допомогою ПК зі встановленою на нього утилітою iTunes.

Обидва способи дуже схожі, виконувати доведеться практично однакові кроки, так що вибір в цьому випадку визначається лише тим, який гаджет вам в даний момент ближче - як правило, звичайно, простіше зареєструвати Apple ID прямо з «яблука», що не задіюючи ніякі, скажімо так , проміжні ланки, тому з цього методу створення ідентифікатора ми і почнемо.

Отже, ви тільки що придбали, скажімо айфон (або інший мобільний Apple-гаджет) і включили його. Що вас чекає? Чи не моментальна завантаження інтерфейсу, а початкова настройка, в процесі якої відбудеться активація SIM, а також будуть встановлено ряд важливих параметрів для системи. Також на етапі початкової настройки вас попросять вказати Apple ID, однак цей крок можна пропустити, так ми і зробимо, тапнув на «Пропустити цей крок».

Після завершення початкового настроювання ми отримаємо активоване чистий девайс, який тільки і чекає, щоб у нього з'явився власний ID. Так що давайте приступати до його створення:

 1. Відкриваємо «App Store», Тапа «Топ-чарти», перемикається в добірку «Безкоштовні». Вибираємо будь-яку програму, яку хочеться встановити - а яку-небудь точно захочеться - Instagram і «ВКонтакте» хоча б - тиснемо навпроти неї «Безкоштовно», далі «Завантажити».

  Важливо !!! Система дозволяє почати реєстрацію особистого облікового запису й іншими шляхами, але вам принципово почати з цього кроку, інакше створити Apple ID без картки не вийде.

 2. Тоді з'явиться вікно тиснемо «Створити Apple ID», далі вказуємо регіон - Росія і приймаємо політику конфіденційності.
 3. Тепер з'явиться «анкета» реєстрації - «Нова обліковий запис», в ній потрібно ввести в першу чергу електронну пошту - до неї буде прив'язаний Apple ID, і вона буде служити логіном аккаунта.

  Важливий момент! Поставтеся максимально серйозно до вказівкою електронкою - це повинен бути обов'язково вашу поштову скриньку! Також потрібно впевнитися, що ви не забули пароль зазначеного ящика і можете в нього зайти, тому що саме через поштову скриньку буде здійснюватися управління особистим Apple-аккаунтом.

 4. Далі потрібно вказати двічі пароль. «Секретний ключ» ідентифікатора повинен містити 8 і більше символів, з них один обов'язково заголовна буква, один - прописна і один - цифра.
 5. Також необхідно відповісти на спеціальні перевірочні питання, вказати свій день народження (якщо вам менше 18, тоді врахуйте, що в App Store і деяких інших сервісах будуть діяти вікові обмеження, а якщо менше 13 років - Apple ID взагалі відмовиться «створюватися») і резервний e-mail. Останній крок необов'язковий, але саме резервний електронний ящик може стати вашою рятівною ниточкою до відновлення Apple ID, якщо, скажімо, першу електронку зламають, а відповіді на спеціальні питання вилетять з голови.

  Важливий момент! Практика показує, що в 99% користувачі не пам'ятають зазначені при реєстрації відповіді на питання, а тому, задаючи їх, дотримуйтеся правила - чим простіше, тим краще.

 6. Що ж, а тепер ми підійшли до найцікавішого - розділу «Відомості про оплату». І тут все буде дуже легко - вам просто потрібно вибрати пункт «Немає».

  Чи не є такого? Дана ситуація можлива тільки в одному випадку - якщо ви почали реєстрацію ідентифікатора з кроку, відмінного від кроку 1 даної інструкції. Натисніть «Назад» на сторінці створення ID і почніть все заново, на цей раз не відступаючи ні на крок від справжнього керівництва.

 7. Тепер, незважаючи на те, що карту ви не вказали, потрібно надати деякі свої дані - ім'я, прізвище, адресу і т.д. Втім, реальну інформацію вказувати зовсім необов'язково, якщо хочете, можете пограти в агента 007. Важливо тут тільки одне - все поля прописуємо латиницею.
 8. Усе! Тиснемо далі в меню «Нова обліковий запис» і чекаємо, поки система перевірить введені параметри - якщо все поля будуть заповнені без помилок, вам залишиться перейти в свій e-mail, за яким ви закріпили Apple ID і натиснути посилання «Підтвердити зараз» (розташовується в тілі листа).

Що ж, вітаємо! Ви завели особистий Apple ID і можете починати користуватися всіма його «благами». До речі, якщо ви раптом вирішите, що дозріли для покупок, наприклад, в App Store, то ви завжди зможете легко вказати платіжну інформацію. Для цього потрібно тапнуть «Завантажити» по платному додатком, яке вам хочеться мати, і система автоматично перекине вас на сторінку вказівки платіжної інформації.

Створення Apple ID без банківської картки на комп'ютері?

Ну а тепер розглянемо спосіб реєстрації ідентифікатора за допомогою ПК. Тут теж все буде досить просто, єдина умова - наявність програми iTunes. Якщо у вас її немає, дуже рекомендуємо завантажити утиліту з офіційного сайту Apple, тому як вона є головною сполучною ланкою між iOS-девайсом і ПК, зокрема, дозволяє скидати музику й інший контент, встановлювати рінгтони і т.д. Коротше кажучи, неодмінно стане в нагоді.

Отже, якщо iTunes у вас є приступаємо до створення аккаунта:

 1. Відкриваємо iTunes, натискаємо пункт «Магазин», вибираємо якусь безкоштовну програму і натискаємо «Завантажити» навпроти неї. У новому вікні натискаємо «Створити Apple ID», приймаємо політику конфіденційності.
 2. Перед вами з'явиться анкета реєстрації, вам буде потрібно заповнити поля аналогічні згаданим в попередньому керівництві цієї статті - e-mail: головний і резервний, пароль двічі, день народження, відповіді на спеціальні питання і т.д.

  Не варто забувати про важливі правила - пароль складається з 8 символів (одна цифра, заголовна і рядкова букви обов'язково!), Не забудьте про введення резервного «мила», а також про те, що обидва поштові скриньки повинні бути чинними і належати вам і т . Д.

 3. На сторінці «Вкажіть спосіб оплати» натискаємо «Ні», далі вводимо ім'я, прізвище, адресу і деяку іншу інформацію про себе (не обов'язково справжні).
 4. Усе! Тиснемо «Надіслати», заходимо в своє «мило» і переходимо по посиланню «Підтвердити зараз».

Готово! Бачите, як ми і обіцяли, способи реєстрації ідентичні.

Як відв'язати карту від Apple ID?

Треба розуміти, що немає абсолютно нічого страшного в прив'язуванні до Apple ID карти, з однією лише умовою - якщо користується iOS-девайсом людина свідома. Наприклад, дуже поширені ось які ситуації. Батько купує девайс для свого чадо і не знає, що Apple ID можна завести без карти, зате знає, що можна створити електронну карту з балансом в 0 рублів. Так що батько робить таку карту і вказує її при реєстрації ідентифікатора.

На жаль, тут є один дуже тонкий момент - система, приймаючи дані карти, не враховує її баланс, а платежі можуть списуватися з затримкою. Тобто, ваша маленька дочка може досхочу качати платні програми або контент, а через пару діб ви виявите, що обліковий запис заблоковано, тому як на зазначеній карті немає коштів, і поки ви не покладете гроші на карту, і оплата не пройде, Apple ID скористатися буде неможливо.

У вас, напевно, виникло питання - а що можна зробити в такій ситуації, як же мені виконати відв'язування карти від Apple ID? Таке взагалі можливо? Звичайно! І це дуже просто:

 1. Тапніте меню «Налаштування» девайса, далі «iTunes Store, App Store».
 2. Натисніть по рядку «Apple ID: ваш e-mail».
 3. У новому віконці натисніть «Переглянути Apple ID».
 4. Тапніте «Інформація про платіж» і поставте галочку навпроти параметра «Ні».

От і все! Безкоштовні програми і контент дитина зможе як і раніше завантажувати без проблем, платні же йому роздобути не вдасться, і ніяких несподіваних рахунків ви не отримаєте.

Підсумуємо

Що ж, тепер ви знаєте як створити Apple ID без введення платіжної інформації за допомогою самого девайса і ПК, а також як відв'язати карту, якщо вона вже прив'язана до вашого ідентифікатора. Сподіваємося, наша статися вам допомогла!

Як створити Apple ID без кредитної картки на iPhone і іншому мобільному iOS-девайс?
Створення Apple ID без банківської картки на комп'ютері?
Як відв'язати карту від Apple ID?
Що вас чекає?
Створення Apple ID без банківської картки на комп'ютері?
Як відв'язати карту від Apple ID?
У вас, напевно, виникло питання - а що можна зробити в такій ситуації, як же мені виконати відв'язування карти від Apple ID?
Таке взагалі можливо?
Новости
Провайдеры:
 • 08.09.2015

  Batyevka.NET предоставляет услуги доступа к сети Интернет на территории Соломенского района г. Киева.Наша миссия —... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  IPNET

  Компания IPNET — это крупнейший оператор и технологический лидер на рынке телекоммуникаций Киева. Мы предоставляем... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Boryspil.Net

  Интернет-провайдер «Boryspil.net» начал свою работу в 2008 году и на данный момент является одним из крупнейших поставщиков... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  4OKNET

  Наша компания работает в сфере телекоммуникационных услуг, а именно — предоставлении доступа в сеть интернет.Уже... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Телегруп

  ДП «Телегруп-Украина» – IT-компания с 15-летним опытом работы на рынке телекоммуникационных услуг, а также официальный... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Софтлинк

  Высокая скоростьМы являемся участником Украинского центра обмена трафиком (UA — IX) с включением 10 Гбит / сек... 
  Читать полностью