• Главная
 • Карта сайта
Не найдено

Як перевірити тІЦ і PR сайту?

 1. 1. За допомогою спеціальної форми на нашому сайті
 2. 2. Встановити плагін для браузера
 3. 3. Встановити десктопних програм RDS
 4. 4. Перевірити тИЦ можна підставивши на заслання URL caйта
 5. Чому так важливі тИЦ і PR сайту?
 6. тИЦ
 7. PR

Розглянемо кілька способів перевірки тИЦ і PR сайту.

1. За допомогою спеціальної форми на нашому сайті

Для перевірки цих показників вам необхідно ввести в рядок адресу вашого ресурсу і натиснути на кнопку «Визначити». Через кілька секунд під формою з'являться результати.

2. Встановити плагін для браузера

Установка плагіна дозволяє автоматично визначати тИЦ і Page Rank сайту не відриваючись від веб ресурсу. Таким способом користуються, як правило, SEO-оптимізатори.

Найбільш популярний плагін - RDS Bar.

Функція визначення тИЦ і PR доступна без реєстрації, проте, якщо Вам цікаві будь-які додаткові функції, то необхідно зареєструватися і поповнити рахунок.

Версії браузерів: Chrome і яндекс.браузер , Mozila Firefox , Opera

3. Встановити десктопних програм RDS

Додаток RDS API - це невелика локальна програма для ОС Windows. Зручний інструмент для масового і швидкого аналізу показників сайтів та сторінки, розрахований на веб-майстрів і оптимізаторів, без бана пошукачів, пошуку проксі і інших складнощів.

4. Перевірити тИЦ можна підставивши на заслання URL caйта

http://search.yaca.yandex.ru/yca/cy/ch/ www.i-media.ru/
або
http://www.yandex.ru/cycounter? www.i-media.ru

Отже, тепер ви знаєте, чому дорівнює тИЦ і PR Вашого сайту. Прийшов час розібратися, чому ці показники так важливі, і як інтерпретувати отримані дані.

Чому так важливі тИЦ і PR сайту?

Сьогодні пошукові системи працюють з мільярдами сайтів, намагаючись видавати користувачам найбільш релевантну інформацію по їх запитам. Але як з мільйонів відібрати найкорисніші ресурси? Крім таких критеріїв, як вік сайту, якість контенту та інших, пошуковики ввели показник «авторитетність сайту»: у Яндекса це тИЦ, у Google - PR.

тИЦ

ТИЦ розшифровується як тематичний індекс цитування. Значення тИЦ тим вище, чим більше сайтів посилаються на ваш ресурс. Для підрахунку показника важливо як кількість, так і якість посилань. Як то кажуть, не всі посилання однаково корисні. Можна сказати, що тИЦ сайту - це показник популярності сайту у інших ресурсів. Але при нарощуванні посилальної маси потрібно бути уважними: Яндексу більшою мірою цікаво «думка» сайтів, близьких по тематиці, а вже потім всіх інших.

Ще одна особливість: Яндекс не враховує посилання на ваш сайт з «підозрілих» джерел, наприклад, багатьох форумів, дощок оголошень, каталогів без функції модерації, тобто всіх тих ресурсів, де інформація додається стихійно і безконтрольно. Виходить, що навіть тисяча таких посилань буде для сайту марною.

Що стосується числового виразу, то сайт може мати необмежену значення індексу, тобто від нуля до нескінченності. Чим вище тИЦ сайту, тим легше оптимізаторів просувати цей ресурс. Індекс цитування, рівний кільком сотням, є хорошим показником; значення в кілька тисяч і десятків тисяч демонструють тільки найавторитетніші і дійсно популярні ресурси (Вікіпедія, 1tv.ru і т.д.)

Первісна перевірка тИЦ, ще до початку робіт по оптимізації, допоможе Вам зрозуміти, як бачить ваш сайт пошукова система Яндекс. Якщо ж сайт вже просувається, то завжди корисно перевірити тИЦ сайту, щоб переконатися в правильності ведення робіт.

PR

PR (PageRank) - таку величину ввів Google для визначення «авторитетності» ресурсу. Важлива відмінність ПР від тИЦ слід вже з назви: якщо тИЦ присвоюється всьому сайту, виходячи з авторитетності всіх сторінок, то PR розраховується для кожної сторінки окремо. Значення PR визначається як зовнішніми, так і внутрішніми посиланнями. По-перше, воно залежить від кількості посилань і «ваги» кожної з них. Як і Яндекс, Google враховує не всі посилання. Що стосується ссилаемості на ваш сайт, то ніякої користі не буде від посилань, що ведуть зі спеціально створених сайтів-скупчень посилань. Для підрахунку PR дуже велике значення мають вихідні посилання, тобто то, на які сайти посилається ваш сайт. Такі посилання можуть навіть погіршити видачу сторінки (знизити рейтинг), це так звана пошукова песимізація. Коли сторінка посилається на інші джерела, вона як би віддає зовнішніх ресурсів частину свого ПР. Але якщо ви посилаєтеся на більш авторитетне джерело, то ваш ПР зростає. Тому дуже важливо стежити за тим, які посилання ви ставите на свій сайт.

Значення ПР, на відміну від тИЦ, знаходиться в інтервалі від 0 до 10. Максимальними є значення 8 і 9, які дуже рідкісні, значення ж 10 вважається практично недосяжним. Наприклад, неймовірно авторитетний ресурс Вікіпедія має значення ПР, рівне 9. Для звичайних сайтів успіхом можна вважати значення 5 і 6.

Для сайтів, які бажають просуватися в Google, дуже важливо серйозно ставитися до ПР і працювати на його збільшення, тому що він безпосередньо впливає на позиції, займані сайтом.

У висновку хочеться сказати, що самі по собі тИЦ і ПР сайту не зможуть вивести в ТОП ваше інтернет-представництво. Їх зростання швидше служить індикатором того, наскільки правильно або неправильно просувається ваш ресурс. Без вірного просування: правильно складеного семантичного ядра, внутрішньої оптимізації, складання сео-текстів - сайт не зможе вийти в ТОП. Однак тИЦ і PR стануть хорошим стартовим майданчиком і підмогою для оптимізаторів, розкручують ваш інтернет-ресурс.

Поділитися Що ще корисно знати з просування сайтів

Ru/cycounter?
Чому так важливі тИЦ і PR сайту?
Але як з мільйонів відібрати найкорисніші ресурси?
Новости
Провайдеры:
 • 08.09.2015

  Batyevka.NET предоставляет услуги доступа к сети Интернет на территории Соломенского района г. Киева.Наша миссия —... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  IPNET

  Компания IPNET — это крупнейший оператор и технологический лидер на рынке телекоммуникаций Киева. Мы предоставляем... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Boryspil.Net

  Интернет-провайдер «Boryspil.net» начал свою работу в 2008 году и на данный момент является одним из крупнейших поставщиков... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  4OKNET

  Наша компания работает в сфере телекоммуникационных услуг, а именно — предоставлении доступа в сеть интернет.Уже... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Телегруп

  ДП «Телегруп-Украина» – IT-компания с 15-летним опытом работы на рынке телекоммуникационных услуг, а также официальный... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Софтлинк

  Высокая скоростьМы являемся участником Украинского центра обмена трафиком (UA — IX) с включением 10 Гбит / сек... 
  Читать полностью