• Главная
 • Карта сайта
Не найдено

Як перевірити домен на бан?

Найпоширенішою помилкою, яку допускають початківці веб-майстри під час покупки домену, є відсутність інтересу до попередньої історії доменного імені Найпоширенішою помилкою, яку допускають початківці веб-майстри під час покупки домену, є відсутність інтересу до попередньої історії доменного імені. А це досить необачно! Давайте розберемося в цьому питанні, узявши за приклад лідера російськомовного сегменту інтернету пошукову систему Яндекс.

У цій пошуковій системі існують певні вимоги, і якщо сайт їм не відповідає, то він може потрапити під заборону і не відображатися досить довго в пошуку. Пошуковий робот не буде індексувати нові сторінки цього сайту, а значить, буде неможливо його просування. Всі ці неприємності відбуваються з цілого ряду причин і однією з них є неунікальний контент ресурсу. Скопійований з інших сайтів контент сприймається роботом як непотрібний, тому він опускає такий ресурс на найнижчі позиції пошуку, а можливо і взагалі забанівает сайт цілком. Також випадання сайту з пошукової системи можливо через існування на ньому пошукового спаму, який з'являється в результаті бажання сео-оптимізаторів штучно прискорити просування ресурсу. Вони перенасичують його «ключовими словами», що призводить до бану всього сайту. Такий же результат може бути в результаті використання посилань сайтів-сателітів, платних посилань з сумнівною репутацією та ін. Бан сайту може статися в результаті його надмірного наповнення рекламою. Особливо на недавно з'явилися сайтах можна сьогодні побачити величезну кількість рекламних банерів. Всі перераховані порушення можуть призвести до того, що Яндекс накладає на сайт заборона.

Якщо у доменного імені змінюється власник, це не означає зняття бана пошуковою системою. Лише згодом, коли на цьому ресурсі з'явиться щось дійсно варте уваги, бан може бути знятий. Однак на це може піти дуже багато часу і зусиль. Ось чому, перед тим як купити домен найкраще поцікавитися його історією існування.

якщо купити хостинг в Росії і прив'язати до нього зареєстрований домен, то тільки тоді з'явиться можливість перевірити свій новий ресурс на бан. Для цього потрібно перейти в Яндекс по посиланню webmaster.yandex.ru/addurl.xml, вносячи доменне ім'я сайту в відповідну форму. У тому випадку, якщо система повідомить про заборону індексації сайту, то значить домен знаходиться під забороною. Для того, щоб дізнатися історію домену перед його безпосередній покупкою і тим, як дешевий хостинг буде з ним з'єднаний воєдино, можна поцікавитися в веб-архіві archive.org який на ньому розміщувався ресурс.

Можна також за допомогою корисної програми Site-Auditor перевірити ресурс на існування вхідних посилань. У тому випадку, якщо ця безкоштовна програма знайде якісь посилання, то це говорить про те, що домен вже був в експлуатації. Значить ці посилання потрібно перевірити на предмет спамності і якщо виникнуть хоч якісь сумніви, не варто прив'язувати цей домен на свій дешевий хостинг.

Якщо ви не знали про існування такої проблеми з доменним ім'ям - особливо не турбуйтеся. Незабаром після того, як ви розмістите на своєму домені нормальний сайт, де немає порушень, перерахованих вище, пошукова система автоматично почне його індексувати. Для того, щоб на це пішло якомога менше часу, додайте свій ресурс у панель веб-майстра і звідти напишіть лист в ТП Яндекса. У цьому листі треба викласти вашу історію з купівлею забанені домену і якщо ваш ресурс буде відповідати всім вимогам пошукової системи, то все незабаром налагодитися.

Ця запис була опублікована в рубриці школа хостингу . Додати в закладки посилання.

Новости
Провайдеры:
 • 08.09.2015

  Batyevka.NET предоставляет услуги доступа к сети Интернет на территории Соломенского района г. Киева.Наша миссия —... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  IPNET

  Компания IPNET — это крупнейший оператор и технологический лидер на рынке телекоммуникаций Киева. Мы предоставляем... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Boryspil.Net

  Интернет-провайдер «Boryspil.net» начал свою работу в 2008 году и на данный момент является одним из крупнейших поставщиков... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  4OKNET

  Наша компания работает в сфере телекоммуникационных услуг, а именно — предоставлении доступа в сеть интернет.Уже... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Телегруп

  ДП «Телегруп-Украина» – IT-компания с 15-летним опытом работы на рынке телекоммуникационных услуг, а также официальный... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Софтлинк

  Высокая скоростьМы являемся участником Украинского центра обмена трафиком (UA — IX) с включением 10 Гбит / сек... 
  Читать полностью