• Главная
 • Карта сайта
Не найдено

Як купити хостинг і домен → і перевірити на бан?

 1. Якщо ви вирішили купити хостинг і домен
 2. Як дізнатися історію доменного імені
 3. Відгуки про хостинг:

Найбільш популярною помилкою, яку часто допускають початківці веб-майстри під час придбання домену, вважається повна відсутність інтересу до попередньої історії імені домена. А це дуже необачно!

Давайте ж розберемося в цьому питанні, взявши в якості наочного прикладу лідера російськомовної частини Мережі пошуковик Яндекс.

Якщо ви вирішили купити хостинг і домен

Через що можуть забанити домен

В Яндексі є конкретні вимоги. У разі якщо портал їм не відповідає, він легко може потрапити під заборону, не відображатись досить довго в пошуку. Пошуковий робот просто не буде індексувати нові сторінки даного інтернет-ресурсу, а значить, його просування буде неможливо.

Всі ці проблеми відбуваються по ряду причин і однією з них вважається неунікальний контент сайту. Скопійований з інших сайтів контент пошуковим роботом сприймається як непотрібний. У зв'язку з цим він опускає такий сайт на найбільш низькі позиції пошуку, а можливо і зовсім забанівает сайт повністю.

Випадання порталу з пошукача також можливо через існування на ньому так званого пошукового спаму, який з'являється через бажання сео-оптимізаторів штучним шляхом прискорити просування сайту. Вони перенасичують його ключовими словами, що призводить до бану повністю всього ресурсу.

Такий же результат може бути і в результаті застосування посилань сайтів-сателітів, а також платних посилань з дуже сумнівною репутацією.

Бан порталу може трапиться в результаті його занадто надмірного наповнення рекламою. Особливо на недавно з'явилися порталах можна сьогодні побачити дуже багато рекламних банерів.

Всі ці порушення цілком здатні привести до того, що Яндекс просто накладає на інтернет-ресурс заборона.

Всі ці порушення цілком здатні привести до того, що Яндекс просто накладає на інтернет-ресурс заборона

Як дізнатися історію доменного імені

У разі якщо у доменного імені змінюється власник, це не означає зняття бана пошукачем. Тільки з часом, коли на даному сайті з'явиться що-небудь реально стоїть, бан можуть знятий. Правда на це може піти дуже багато зусиль і часу. Ось чому, перш ніж придбати домен бажано дізнатися його історію існування.

якщо придбати надійний хостинг в РФ і прив'язати до нього вже зареєстрований домен, лише тоді з'явиться хороша можливість перевірити новий сайт на бан. Для цього необхідно перейти в Яндекс по спеціальному посиланню webmaster.yandex.ru/addurl.xml, вносячи ім'я домену порталу в відповідну форму.

У разі, якщо система заявить про заборону індексації ресурсу, домен знаходиться під забороною.

Щоб дізнатися всю історію домену Перш ніж придбати й тим, як хостинг в Україні буде з'єднаний з ним воєдино, можна легко поцікавитися в спеціальному веб-архіві archive.org який на ньому розміщувався сайт.

Можна також за допомогою корисного додатка Site-Auditor перевірити сайт на існування різних вхідних посилань. У разі, якщо це безкоштовний додаток знайде будь-які посилання, це говорить про те, що домен був уже в експлуатації. Значить дані посилання слід перевірити на спамность.

Якщо виникнуть хоч найменші сумніви, чи не прив'язуйте даний домен на свій хостинг в Європі .

У разі якщо ви не знали про існування подібної проблеми з ім'ям домена - сильно не турбуйтеся. Після того, як ви на своєму домені розмістіть нормальний портал, де немає перерахованих вище порушень, пошукова система почне його індексувати автоматично.

Щоб на це пішло трохи менше часу, додайте свій сайт в спеціальну панель веб-майстра і вже звідти напишіть спеціальний лист в технічну підтримку Яндекса. У листі необхідно викласти вашу історію з придбанням забанені домену і якщо ваш сайт буде відповідати вимогам пошукача, то незабаром все налагодиться.

Тому не бійтеся наслідків, якщо ви вирішили купити хостинг і домен.

Відгуки про хостинг:


Новости
Провайдеры:
 • 08.09.2015

  Batyevka.NET предоставляет услуги доступа к сети Интернет на территории Соломенского района г. Киева.Наша миссия —... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  IPNET

  Компания IPNET — это крупнейший оператор и технологический лидер на рынке телекоммуникаций Киева. Мы предоставляем... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Boryspil.Net

  Интернет-провайдер «Boryspil.net» начал свою работу в 2008 году и на данный момент является одним из крупнейших поставщиков... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  4OKNET

  Наша компания работает в сфере телекоммуникационных услуг, а именно — предоставлении доступа в сеть интернет.Уже... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Телегруп

  ДП «Телегруп-Украина» – IT-компания с 15-летним опытом работы на рынке телекоммуникационных услуг, а также официальный... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Софтлинк

  Высокая скоростьМы являемся участником Украинского центра обмена трафиком (UA — IX) с включением 10 Гбит / сек... 
  Читать полностью