• Главная
 • Карта сайта
Не найдено

Як додати сайт в пошукові системи Google, Яндекс, Bing - реєстрація сайту в гугл, додати урл в гугл - add url google

 1. Як додати сайт в пошукові системи Будь-якому сайту потрібен сервер і доменне ім'я. Великий спектр...
 2. Якими ще параметрам має надійний хостинг
 3. Рейтинг топ 10 хостингів України
 4. 1. Ukraine
 5. 2. Ukrnames
 6. 3. S-Host
 7. 4. HostIQ
 8. 5. CityHost
 9. 6. HostLife
 10. 7. Parkovka
 11. 8. AvaHost
 12. 9. HostPro
 13. 10. Mirohost
 14. Де краще купити хостинг - ТОП-10 від TrendLine
 15. Як додати сайт в пошукові системи
 16. Хостинги в Україні - огляд ключових параметрів вибору
 17. Якими ще параметрам має надійний хостинг
 18. Рейтинг топ 10 хостингів України
 19. 1. Ukraine
 20. 2. Ukrnames
 21. 3. S-Host
 22. 4. HostIQ
 23. 5. CityHost
 24. 6. HostLife
 25. 7. Parkovka
 26. 8. AvaHost
 27. 9. HostPro
 28. 10. Mirohost
 29. Де краще купити хостинг - ТОП-10 від TrendLine
 30. Як додати сайт в пошукові системи
 31. Хостинги в Україні - огляд ключових параметрів вибору
 32. Якими ще параметрам має надійний хостинг
 33. Рейтинг топ 10 хостингів України
 34. 1. Ukraine
 35. 2. Ukrnames
 36. 3. S-Host
 37. 4. HostIQ
 38. 5. CityHost
 39. 6. HostLife
 40. 7. Parkovka
 41. 8. AvaHost
 42. 9. HostPro
 43. 10. Mirohost
 44. Де краще купити хостинг - ТОП-10 від TrendLine

Як додати сайт в пошукові системи

Будь-якому сайту потрібен сервер і доменне ім'я. Великий спектр хостерів, що пропонують такі послуги, дезорієнтує користувача, і в результаті він може вибрати не кращий варіант. Найчастіше рейтинг хостинг провайдерів України, представлений на різних сайтах, ґрунтується на відгуках користувачів. Це хороший критерій, але слід пам'ятати, що вони не завжди можуть відповідати дійсності. Компанія TrendLine пропонує рейтинг хостингів України виходячи з основних критеріїв комфортності їх експлуатації - Up-Time сервера, швидкодії і якості технічної підтримки. Про ціну, місці на диску і інші функції ми теж не забудемо.

Хостинги в Україні - огляд ключових параметрів вибору

Куплю хостинг - мета, яку ставить перед собою кожен власник сайту і тут же починає шукати сумлінного хостера. Його завдання - зберігання сайту на серверах і забезпечення постійного доступу до нього. При низьку якість послуг інтернет-ресурс буде повільно працювати, а пошуковики його насилу проїндексируют. Щоб вибрати хороший хостинг в Україні, розглянемо докладніше технічні аспекти складання нашого ТОП-10.

 1. Up-Time сервера - головний показник якості та надійності. Демонструє співвідношення часу доступності і недоступності сервера. Змиритися в процентах, і чим ближче параметр до 100%, тим кращий український хостинг ви використовуєте. Часте перебування дата-центрів в неробочому стані погіршить індексацію сайту в пошукових системах. Причиною помилки 5.Х.Х. може бути застаріле обладнання, слабка пропускна здатність, нестабільне ПО і інші фактори. В результаті пошуковий робот після отримання відповіді у вигляді помилкового коду цілком ймовірно виключить інтернет-ресурс з ранжирування і не покаже його в результатах видачі.
 2. Швидкодія - складається з трьох елементів: зчитування баз даних MySql, відпрацювання php і пропускної здатності каналів. Чим вище оперативність двох перших процедур - тим стабільніше і якісніше буде працювати хостинг в Україні. Відстань розташування серверів від вашого місця розташування не кращим чином впливає на відгук сайту.
 3. Робота служби підтримки. Чуйний і кваліфікований саппорт створює приємне враження і забезпечує якісне користування ресурсом. Кращі хостинги України мають оперативної і грамотної техподдержкой, адже чим швидше буде вирішена проблема клієнта, тим краще це позначиться на репутації. Рекомендуємо співпрацювати з офіційними хостерами, а не з посередниками. Останні продають послуги, але часто не мають уявлення про нюанси роботи.

Якими ще параметрам має надійний хостинг

Якими ще параметрам має надійний хостинг

Такі опції, як PHP, MySql і FTP надає практично кожен постачальник послуг. Цього, як правило, досить для створення простого сайту-візитки, але якщо вам потрібно запустити більш серйозний інтернет-ресурс, наприклад, портал або інтернет-магазин, акцентуйте увагу на такі технічні параметри:

 • підтримку і тарифікацію опцій C, CGI і Perl;
 • обсяг диска і трафіку;
 • Швидкість доступу;
 • можливість генерації піддоменів;
 • функціонал пошти і кількість е-мейл акаунтів.

Рейтинг топ 10 хостингів України

Тепер переходимо до складання нашого списку десяти кращих постачальників спираючись на вартість хостингу в Україні та якість наданих ними послуг.

Рейтинг українських хостингів:

 1. Ukraine ,
 2. Ukrnames ,
 3. S-Host,
 4. HostIQ,
 5. CityHost,
 6. HostLife,
 7. Parkovka,
 8. AvaHost,
 9. HostPro,
 10. Mirohost.

Мета огляду - допомогти вам вибрати кращий хостинг в Україні, який би задовольнив вас за ціною, якістю техпідтримки і швидкості роботи дата-центрів.

Починаємо!

1. Ukraine

Найбільший з вітчизняних постачальників, що працює з 2004 року, очолив рейтинг платних хостингів Найбільший з вітчизняних постачальників, що працює з 2004 року, очолив рейтинг платних хостингів. Відрізняється раціональним підходом до якості послуг і комплектації серверної апаратури. Приємно радує висока кваліфікація техпідтримки.

В цілому за ці 14 років Ukraine знайшов репутацію надійного хостера, про що свідчить величина компанії, кількість підключених користувачів і впровадження сучасних технологій, які покращують якість послуг, зокрема, підвищують швидкість завантаження серверів.

Дата-центри розосереджені в нашій країні, а також в Америці, Франції, Німеччини. Відзначимо також що якісний і швидкий хостинг «Україна» може офіційно реєструвати доменні імена.

Характеристики:

 • Up-Time дата-центрів: 99.94%.
 • Технічна підтримка: 8.8 / 10.
 • Швидкість відгуку: 99.92%.
 • Усунення проблем: 40-110 хвилин.

Хостер пропонує 4 тарифних плани по ціні від 39,22 гривень за місяць користування. Чи не найдешевший варіант, однак замовивши тут послуги, ви відразу зрозумієте, за що платите таку суму. Місце під сайти - від 1 ГБ на SSD дисках, кількість баз даних не обмежена. Також ви можете протягом 5 днів протестувати запропонований функціонал.

Якщо вам потрібен надійний платний хостинг - сміливо підключайте послуги переможця нашого рейтингу.

2. Ukrnames

Ukrnames

Харківський провайдер ТОВ «Центр інтернет-імен» з надійною серверної апаратурою максимально орієнтований на клієнтів. Ціна послуг - від 63 грн. в місяць, проте більше тарифних планів - 6 і місця диску - від 2 ГБ, в тому числі на SSD.

Тестовий період значно перевершує нашого флагмана - цілий місяць проти 5 днів. Таким чином, якщо ваш проект дуже масштабний і дуже вимогливий до швидкості роботи дата-центрів - хостинг Ukrnames стане відмінний рішенням.

Варто зазначити, що цей хостер, також як і переможець нашого огляду, офіційно має право реєструвати домени в зоні .ua і володіє акредитацією ICANN.

Технічні властивості:

 • Up-Time дата-центрів: 99.91%.
 • Технічна підтримка: 8.8 / 10.
 • Швидкість відгуку: 99.9%.
 • Пошук та усунення несправностей: 40-80 хвилин.

Власникам інтернет-ресурсів, яких цікавлять хороші хостинги, ми рекомендуємо Ukrnames. Тут кваліфікована і оперативна техпідтримка, стабільні сервери і сучасне обладнання, варіативність тарифних пакетів, гідні параметри Up-Time і швидкодії.

3. S-Host

S-Host

Бронзовий призер нашого ТОПу - СХОСТ, що володіє серверної апаратурою в Німеччині і Франції.

Сьогодні це досить якісний хостинг в Україні, тому він без проблем входить в трійку лідерів.

Оскільки в нашій державі дата-центрів у СХОСТа немає, величина відгуку для місцевих користувачів дещо вищий, але не критична - до 50 м / с. Якщо у вашого сайту дуже високі вимоги до хостингу, слід це враховувати. Однак для переважної більшості проектів замовити хостинг в S-Host - стане відмінним рішенням. Визначитися остаточно вам допоможе тестовий термін - 7 днів.

Характеристики:

 • Up-Time дата-центрів: 99.94%.
 • Технічна підтримка: 9.8 / 10.
 • Швидкість відгуку: 99.96%.
 • Усунення проблем: 20-40 хвилин.

S-Host пропонує від 5 ГБ місця і не обмежує кількість баз даних. Тариф - від 37 гривень на місяць, всього пропонується 5 пакетів. Однак відсутність серверів в Україні не дозволило компанії стати флагманом нашого ТОП-10.

4. HostIQ

У різні роки неодноразово очолював рейтинг кращих хостингів України. За якістю послуг нічим не поступається трійці лідерів і пропонує набагато більше тарифних планів, аж 30. Компанія розробила спеціальні пакети для всіх популярних CMS: WordPress, OpenCart, Drupal, Magento, PrestaShop, Joomla. Також існують стандартні і VIP тарифи, пропонується «хмара» і зарубіжні дата-центри.

HostIQ в нашому огляді українських хостингів потрапив на 4 місце. Тарифи тут стартують від 133,28 гривень на місяць. Користувачам для ознайомлення надається 30 днів тріалу. Однак кількість баз даних в деяких пакетах обмежена: 10, 50 і 100. Даним хостером пропонується місце під сайти в обсязі від 10 ГБ.

Технічні властивості:

 • Up-Time дата-центрів: 99.92%.
 • Технічна підтримка: 9.9 / 10.
 • Швидкість відгуку: 99.97%.
 • Пошук та усунення несправностей: 25-60 хвилин.

Сервери постійно доступні і мають високу швидкість відгуку, а сервісна підтримка оперативно реагує на запити навіть в години пік. HostIQ - серйозний відповідальний постачальник, тому якщо вам потрібен якісний платний хостинг з великим спектром вибору цінових пакетів - зверніть на нього увагу.

5. CityHost

Ця компанія, як і лідер огляду, теж давно присутній на ринку і має акредитацією, що дозволяє реєструвати домени Ця компанія, як і лідер огляду, теж давно присутній на ринку і має акредитацією, що дозволяє реєструвати домени. Тому якщо вас цікавить надійний недорогий хостинг - на CityHost має сенс звернути увагу.

Ціна тарифів тут становить від 29.70 грн. в місяць, всього пропонується 6 варіантів. Найдешевший пакет вельми обмежений - 0,5 ГБ місця на диску, 3 бази даних і 10 е-мейлів.

Решта 5 пропонують великі можливості і коштують від 58,08 гривень. У будь-якому випадку, це дешевше, ніж пропонують провайдери, які очолили рейтинг хостингу в Україні.

Характеристики:

 • Up-Time дата-центрів: 99.95%.
 • Технічна підтримка: 9.6 / 10.
 • Швидкість відгуку: 99.96%.
 • Усунення проблем: 35-75 хвилин.

Дата-центри CityHost розташовуються в Україні та Німеччині. Компанія використовує SSD диски для розміщення сайтів і пропонує тестовий період на 10 днів. Замовити тут хостинг - гарне рішення для розміщення особистих блогів, інформаційних сайтів, візиток, дрібних інтернет-магазинів.

6. HostLife

Великий провайдер, який працює більше 10 років. Якщо моніторити хостинги України з точки зору вільного місця на серверах - він лідирує, пропонуючи необмежений простір для розміщення сайтів. Термін тестування функціоналу становить 7 днів.

Однак з іншого боку HostLife позначив досить високу ціну - 52,36 гривень не використовуючи при цьому носії SSD. У підсумку, складаючи наш огляд хостинг провайдерів ми визначили цю компанію в середину - на 6 місце.

Технічні властивості:

 • Up-Time дата-центрів: 99.95%.
 • Технічна підтримка: 9/10.
 • Швидкість відгуку: 99.94%.
 • Пошук та усунення несправностей: 35-70 хвилин.

HostLife пропонує 7 тарифів, в тому числі групи «Преміум» і для CMS. Варто відзначити, що навіть на базовому пакеті, якщо вам, звичайно, досить 1 сайту, пропонується досить великий функціонал.

7. Parkovka

Parkovka

Молодий провайдер, який робить акцент на вигідний хостинг. Пропонує 4 тарифних плани, при цьому базовий пакет послуг коштує всього 35 грн. у місяць.

Хоча тут ви сильно не розженетеся - місця на диску всього 500 МБ, а розмістити тут можна 1 сайт з 1 базою даних.

Позитивним моментом є той факт, що Parkovka пропонує розміщення ресурсів на SSD носіях.

Характеристики:

 • Up-Time дата-центрів: 99.96%.
 • Технічна підтримка: 9/10.
 • Швидкість відгуку: 99.95%.
 • Усунення проблем: 40-70 хвилин.

У даного хостера хороша стабільність і швидкість відгуку дата-центрів, тому для розміщення візиток, інтернет-магазинів і навіть великих порталів наданого їм функціоналу цілком достатньо.

Техпідтримка працює оперативно, має високу кваліфікацію і орієнтована на максимально ефективне рішення проблем клієнта. Тому якщо вас цікавлять добротні і доступні за ціною українські хостинги, приділіть увагу провайдеру Parkovka.

8. AvaHost

Міжнародний хостер, який володіє філією і серверами в нашій державі. Також дата-центри AvaHost розташовуються в Європі, Америці та Росії.

Серед усіх учасників, які потрапили в наш огляд хостингів, дана компанія пропонує, мабуть, найбільший обсяг місця під сайт на діске- від 10 ГБ і не обмежує в розміщенні баз даних.

Тарифних планів у AvaHost - 8, при чому 4 з них орієнтовані на CMS WordPress. Ціна послуг висока - від 69 грн. за місяць використання.

З іншого боку, AvaHost - великий хостер з високою якістю послуг, чудовою техподдержкой і позитивною репутацією, це також потрібно враховувати.

Технічні властивості:

 • Up-Time дата-центрів: 99.95%.
 • Технічна підтримка: 9.2 / 10.
 • Швидкість відгуку: 99.97%.
 • Пошук та усунення несправностей: 35-60 хвилин.

Якщо вами здійснюється вибір хостингу в Україні з точки зору надійності і стабільності функціонування - AvaHost вас не підведе. Постачальник настільки впевнений у високому рівні своїх послуг, що навіть тестовий період не пропонує. Хоча його відсутність неоднозначно, адже кожен користувач перш ніж оплатити послугу, бажає зрозуміти, у що він планує вкладати фінанси. Тому складаючи наш топ хостингів України ми визначили AvaHost на 8 місце.

9. HostPro

HostPro

Виконуючи моніторинг хостингів ми розглянули безліч постачальників, що пропонують послуги, які підійдуть як великому бізнесу, так і приватним особам.

HostPro в цьому аспекті надає потужний функціонал, який коштує дорого і для деяких ресурсів буде надмірним.

Найпростіший тарифний план - 71,56 гривня в місяць. Однак при річній оплаті вартість виходить вельми приємною - 54,72 грн. за 30 днів.

У цьому також спостерігаємо орієнтацію на великі проекти, власники яких готові купити підписку на 12 місяців.

Характеристики:

 • Up-Time дата-центрів: 99.90%.
 • Технічна підтримка: 9.8 / 10.
 • Швидкість відгуку: 99.94%.
 • Усунення проблем: 30-70 хвилин.

Пропозиція цієї хостинг компанії включає 9 тарифних пакетів, в тому числі під Linux, з місцем під інтернет-ресурси - від 5 ГБ на SSD носіях. Тестовий період короткий - 5 днів. Відзначимо і високоякісну технічну підтримку, оперативно вирішальну проблеми клієнтів.

10. Mirohost

Завершує наш ТОП-10 огляд хостингу в Україні Mirohost - ще один постачальник, послуги якого більше підходять сегменту бізнесу, ніж фізичним особам. Його перевага - найбільший високотехнологічний потужний дата-центр з апаратурою на базі Intel Xeon з пропускним каналом - 180 Гбіт / с і щоденним бекапом.

Послуги Mirohost коштують не дешево - від 86,67 гривень за 30 днів.

Технічні властивості:

 • Up-Time дата-центрів: 99.97%.
 • Технічна підтримка: 9.3 / 10.
 • Швидкість відгуку: 99.98%.
 • Пошук та усунення несправностей: 45-70 хвилин.

Тестового періоду компанія не пропонує. Для розміщення використовуються диски SSD з доступним об'ємом від 3 ГБ.

Mirohost розробив для клієнтів 3 тарифних плани з можливістю встановити від 1 до 5 сайтів з 1-10 базами даних. З огляду на бізнес-орієнтованості і супутніх цьому аспектів, даний постачальник завершує наш рейтинг хостерів.

Де краще купити хостинг - ТОП-10 від TrendLine

Ми провели ретельне порівняння хостингів і склали для вас рейтинг кращих компаній. Використовуйте цю інформацію і вибирайте постачальника виходячи з ключових критеріїв проекту і ваших фінансових можливостей. Якісний і надійний хостинг - запорука успішного просування сайту , Замовити яке, до слова, ви можете в TrendLine.

Як додати сайт в пошукові системи

Будь-якому сайту потрібен сервер і доменне ім'я. Великий спектр хостерів, що пропонують такі послуги, дезорієнтує користувача, і в результаті він може вибрати не кращий варіант. Найчастіше рейтинг хостинг провайдерів України, представлений на різних сайтах, ґрунтується на відгуках користувачів. Це хороший критерій, але слід пам'ятати, що вони не завжди можуть відповідати дійсності. Компанія TrendLine пропонує рейтинг хостингів України виходячи з основних критеріїв комфортності їх експлуатації - Up-Time сервера, швидкодії і якості технічної підтримки. Про ціну, місці на диску і інші функції ми теж не забудемо.

Хостинги в Україні - огляд ключових параметрів вибору

Куплю хостинг - мета, яку ставить перед собою кожен власник сайту і тут же починає шукати сумлінного хостера. Його завдання - зберігання сайту на серверах і забезпечення постійного доступу до нього. При низьку якість послуг інтернет-ресурс буде повільно працювати, а пошуковики його насилу проїндексируют. Щоб вибрати хороший хостинг в Україні, розглянемо докладніше технічні аспекти складання нашого ТОП-10.

 1. Up-Time сервера - головний показник якості та надійності. Демонструє співвідношення часу доступності і недоступності сервера. Змиритися в процентах, і чим ближче параметр до 100%, тим кращий український хостинг ви використовуєте. Часте перебування дата-центрів в неробочому стані погіршить індексацію сайту в пошукових системах. Причиною помилки 5.Х.Х. може бути застаріле обладнання, слабка пропускна здатність, нестабільне ПО і інші фактори. В результаті пошуковий робот після отримання відповіді у вигляді помилкового коду цілком ймовірно виключить інтернет-ресурс з ранжирування і не покаже його в результатах видачі.
 2. Швидкодія - складається з трьох елементів: зчитування баз даних MySql, відпрацювання php і пропускної здатності каналів. Чим вище оперативність двох перших процедур - тим стабільніше і якісніше буде працювати хостинг в Україні. Відстань розташування серверів від вашого місця розташування не кращим чином впливає на відгук сайту.
 3. Робота служби підтримки. Чуйний і кваліфікований саппорт створює приємне враження і забезпечує якісне користування ресурсом. Кращі хостинги України мають оперативної і грамотної техподдержкой, адже чим швидше буде вирішена проблема клієнта, тим краще це позначиться на репутації. Рекомендуємо співпрацювати з офіційними хостерами, а не з посередниками. Останні продають послуги, але часто не мають уявлення про нюанси роботи.

Якими ще параметрам має надійний хостинг

Якими ще параметрам має надійний хостинг

Такі опції, як PHP, MySql і FTP надає практично кожен постачальник послуг. Цього, як правило, досить для створення простого сайту-візитки, але якщо вам потрібно запустити більш серйозний інтернет-ресурс, наприклад, портал або інтернет-магазин, акцентуйте увагу на такі технічні параметри:

 • підтримку і тарифікацію опцій C, CGI і Perl;
 • обсяг диска і трафіку;
 • Швидкість доступу;
 • можливість генерації піддоменів;
 • функціонал пошти і кількість е-мейл акаунтів.

Рейтинг топ 10 хостингів України

Тепер переходимо до складання нашого списку десяти кращих постачальників спираючись на вартість хостингу в Україні та якість наданих ними послуг.

Рейтинг українських хостингів:

 1. Ukraine ,
 2. Ukrnames ,
 3. S-Host,
 4. HostIQ,
 5. CityHost,
 6. HostLife,
 7. Parkovka,
 8. AvaHost,
 9. HostPro,
 10. Mirohost.

Мета огляду - допомогти вам вибрати кращий хостинг в Україні, який би задовольнив вас за ціною, якістю техпідтримки і швидкості роботи дата-центрів.

Починаємо!

1. Ukraine

Найбільший з вітчизняних постачальників, що працює з 2004 року, очолив рейтинг платних хостингів Найбільший з вітчизняних постачальників, що працює з 2004 року, очолив рейтинг платних хостингів. Відрізняється раціональним підходом до якості послуг і комплектації серверної апаратури. Приємно радує висока кваліфікація техпідтримки.

В цілому за ці 14 років Ukraine знайшов репутацію надійного хостера, про що свідчить величина компанії, кількість підключених користувачів і впровадження сучасних технологій, які покращують якість послуг, зокрема, підвищують швидкість завантаження серверів.

Дата-центри розосереджені в нашій країні, а також в Америці, Франції, Німеччини. Відзначимо також що якісний і швидкий хостинг «Україна» може офіційно реєструвати доменні імена.

Характеристики:

 • Up-Time дата-центрів: 99.94%.
 • Технічна підтримка: 8.8 / 10.
 • Швидкість відгуку: 99.92%.
 • Усунення проблем: 40-110 хвилин.

Хостер пропонує 4 тарифних плани по ціні від 39,22 гривень за місяць користування. Чи не найдешевший варіант, однак замовивши тут послуги, ви відразу зрозумієте, за що платите таку суму. Місце під сайти - від 1 ГБ на SSD дисках, кількість баз даних не обмежена. Також ви можете протягом 5 днів протестувати запропонований функціонал.

Якщо вам потрібен надійний платний хостинг - сміливо підключайте послуги переможця нашого рейтингу.

2. Ukrnames

Ukrnames

Харківський провайдер ТОВ «Центр інтернет-імен» з надійною серверної апаратурою максимально орієнтований на клієнтів. Ціна послуг - від 63 грн. в місяць, проте більше тарифних планів - 6 і місця диску - від 2 ГБ, в тому числі на SSD.

Тестовий період значно перевершує нашого флагмана - цілий місяць проти 5 днів. Таким чином, якщо ваш проект дуже масштабний і дуже вимогливий до швидкості роботи дата-центрів - хостинг Ukrnames стане відмінний рішенням.

Варто зазначити, що цей хостер, також як і переможець нашого огляду, офіційно має право реєструвати домени в зоні .ua і володіє акредитацією ICANN.

Технічні властивості:

 • Up-Time дата-центрів: 99.91%.
 • Технічна підтримка: 8.8 / 10.
 • Швидкість відгуку: 99.9%.
 • Пошук та усунення несправностей: 40-80 хвилин.

Власникам інтернет-ресурсів, яких цікавлять хороші хостинги, ми рекомендуємо Ukrnames. Тут кваліфікована і оперативна техпідтримка, стабільні сервери і сучасне обладнання, варіативність тарифних пакетів, гідні параметри Up-Time і швидкодії.

3. S-Host

S-Host

Бронзовий призер нашого ТОПу - СХОСТ, що володіє серверної апаратурою в Німеччині і Франції.

Сьогодні це досить якісний хостинг в Україні, тому він без проблем входить в трійку лідерів.

Оскільки в нашій державі дата-центрів у СХОСТа немає, величина відгуку для місцевих користувачів дещо вищий, але не критична - до 50 м / с. Якщо у вашого сайту дуже високі вимоги до хостингу, слід це враховувати. Однак для переважної більшості проектів замовити хостинг в S-Host - стане відмінним рішенням. Визначитися остаточно вам допоможе тестовий термін - 7 днів.

Характеристики:

 • Up-Time дата-центрів: 99.94%.
 • Технічна підтримка: 9.8 / 10.
 • Швидкість відгуку: 99.96%.
 • Усунення проблем: 20-40 хвилин.

S-Host пропонує від 5 ГБ місця і не обмежує кількість баз даних. Тариф - від 37 гривень на місяць, всього пропонується 5 пакетів. Однак відсутність серверів в Україні не дозволило компанії стати флагманом нашого ТОП-10.

4. HostIQ

У різні роки неодноразово очолював рейтинг кращих хостингів України. За якістю послуг нічим не поступається трійці лідерів і пропонує набагато більше тарифних планів, аж 30. Компанія розробила спеціальні пакети для всіх популярних CMS: WordPress, OpenCart, Drupal, Magento, PrestaShop, Joomla. Також існують стандартні і VIP тарифи, пропонується «хмара» і зарубіжні дата-центри.

HostIQ в нашому огляді українських хостингів потрапив на 4 місце. Тарифи тут стартують від 133,28 гривень на місяць. Користувачам для ознайомлення надається 30 днів тріалу. Однак кількість баз даних в деяких пакетах обмежена: 10, 50 і 100. Даним хостером пропонується місце під сайти в обсязі від 10 ГБ.

Технічні властивості:

 • Up-Time дата-центрів: 99.92%.
 • Технічна підтримка: 9.9 / 10.
 • Швидкість відгуку: 99.97%.
 • Пошук та усунення несправностей: 25-60 хвилин.

Сервери постійно доступні і мають високу швидкість відгуку, а сервісна підтримка оперативно реагує на запити навіть в години пік. HostIQ - серйозний відповідальний постачальник, тому якщо вам потрібен якісний платний хостинг з великим спектром вибору цінових пакетів - зверніть на нього увагу.

5. CityHost

Ця компанія, як і лідер огляду, теж давно присутній на ринку і має акредитацією, що дозволяє реєструвати домени Ця компанія, як і лідер огляду, теж давно присутній на ринку і має акредитацією, що дозволяє реєструвати домени. Тому якщо вас цікавить надійний недорогий хостинг - на CityHost має сенс звернути увагу.

Ціна тарифів тут становить від 29.70 грн. в місяць, всього пропонується 6 варіантів. Найдешевший пакет вельми обмежений - 0,5 ГБ місця на диску, 3 бази даних і 10 е-мейлів.

Решта 5 пропонують великі можливості і коштують від 58,08 гривень. У будь-якому випадку, це дешевше, ніж пропонують провайдери, які очолили рейтинг хостингу в Україні.

Характеристики:

 • Up-Time дата-центрів: 99.95%.
 • Технічна підтримка: 9.6 / 10.
 • Швидкість відгуку: 99.96%.
 • Усунення проблем: 35-75 хвилин.

Дата-центри CityHost розташовуються в Україні та Німеччині. Компанія використовує SSD диски для розміщення сайтів і пропонує тестовий період на 10 днів. Замовити тут хостинг - гарне рішення для розміщення особистих блогів, інформаційних сайтів, візиток, дрібних інтернет-магазинів.

6. HostLife

Великий провайдер, який працює більше 10 років. Якщо моніторити хостинги України з точки зору вільного місця на серверах - він лідирує, пропонуючи необмежений простір для розміщення сайтів. Термін тестування функціоналу становить 7 днів.

Однак з іншого боку HostLife позначив досить високу ціну - 52,36 гривень не використовуючи при цьому носії SSD. У підсумку, складаючи наш огляд хостинг провайдерів ми визначили цю компанію в середину - на 6 місце.

Технічні властивості:

 • Up-Time дата-центрів: 99.95%.
 • Технічна підтримка: 9/10.
 • Швидкість відгуку: 99.94%.
 • Пошук та усунення несправностей: 35-70 хвилин.

HostLife пропонує 7 тарифів, в тому числі групи «Преміум» і для CMS. Варто відзначити, що навіть на базовому пакеті, якщо вам, звичайно, досить 1 сайту, пропонується досить великий функціонал.

7. Parkovka

Parkovka

Молодий провайдер, який робить акцент на вигідний хостинг. Пропонує 4 тарифних плани, при цьому базовий пакет послуг коштує всього 35 грн. у місяць.

Хоча тут ви сильно не розженетеся - місця на диску всього 500 МБ, а розмістити тут можна 1 сайт з 1 базою даних.

Позитивним моментом є той факт, що Parkovka пропонує розміщення ресурсів на SSD носіях.

Характеристики:

 • Up-Time дата-центрів: 99.96%.
 • Технічна підтримка: 9/10.
 • Швидкість відгуку: 99.95%.
 • Усунення проблем: 40-70 хвилин.

У даного хостера хороша стабільність і швидкість відгуку дата-центрів, тому для розміщення візиток, інтернет-магазинів і навіть великих порталів наданого їм функціоналу цілком достатньо.

Техпідтримка працює оперативно, має високу кваліфікацію і орієнтована на максимально ефективне рішення проблем клієнта. Тому якщо вас цікавлять добротні і доступні за ціною українські хостинги, приділіть увагу провайдеру Parkovka.

8. AvaHost

Міжнародний хостер, який володіє філією і серверами в нашій державі. Також дата-центри AvaHost розташовуються в Європі, Америці та Росії.

Серед усіх учасників, які потрапили в наш огляд хостингів, дана компанія пропонує, мабуть, найбільший обсяг місця під сайт на діске- від 10 ГБ і не обмежує в розміщенні баз даних.

Тарифних планів у AvaHost - 8, при чому 4 з них орієнтовані на CMS WordPress. Ціна послуг висока - від 69 грн. за місяць використання.

З іншого боку, AvaHost - великий хостер з високою якістю послуг, чудовою техподдержкой і позитивною репутацією, це також потрібно враховувати.

Технічні властивості:

 • Up-Time дата-центрів: 99.95%.
 • Технічна підтримка: 9.2 / 10.
 • Швидкість відгуку: 99.97%.
 • Пошук та усунення несправностей: 35-60 хвилин.

Якщо вами здійснюється вибір хостингу в Україні з точки зору надійності і стабільності функціонування - AvaHost вас не підведе. Постачальник настільки впевнений у високому рівні своїх послуг, що навіть тестовий період не пропонує. Хоча його відсутність неоднозначно, адже кожен користувач перш ніж оплатити послугу, бажає зрозуміти, у що він планує вкладати фінанси. Тому складаючи наш топ хостингів України ми визначили AvaHost на 8 місце.

9. HostPro

HostPro

Виконуючи моніторинг хостингів ми розглянули безліч постачальників, що пропонують послуги, які підійдуть як великому бізнесу, так і приватним особам.

HostPro в цьому аспекті надає потужний функціонал, який коштує дорого і для деяких ресурсів буде надмірним.

Найпростіший тарифний план - 71,56 гривня в місяць. Однак при річній оплаті вартість виходить вельми приємною - 54,72 грн. за 30 днів.

У цьому також спостерігаємо орієнтацію на великі проекти, власники яких готові купити підписку на 12 місяців.

Характеристики:

 • Up-Time дата-центрів: 99.90%.
 • Технічна підтримка: 9.8 / 10.
 • Швидкість відгуку: 99.94%.
 • Усунення проблем: 30-70 хвилин.

Пропозиція цієї хостинг компанії включає 9 тарифних пакетів, в тому числі під Linux, з місцем під інтернет-ресурси - від 5 ГБ на SSD носіях. Тестовий період короткий - 5 днів. Відзначимо і високоякісну технічну підтримку, оперативно вирішальну проблеми клієнтів.

10. Mirohost

Завершує наш ТОП-10 огляд хостингу в Україні Mirohost - ще один постачальник, послуги якого більше підходять сегменту бізнесу, ніж фізичним особам. Його перевага - найбільший високотехнологічний потужний дата-центр з апаратурою на базі Intel Xeon з пропускним каналом - 180 Гбіт / с і щоденним бекапом.

Послуги Mirohost коштують не дешево - від 86,67 гривень за 30 днів.

Технічні властивості:

 • Up-Time дата-центрів: 99.97%.
 • Технічна підтримка: 9.3 / 10.
 • Швидкість відгуку: 99.98%.
 • Пошук та усунення несправностей: 45-70 хвилин.

Тестового періоду компанія не пропонує. Для розміщення використовуються диски SSD з доступним об'ємом від 3 ГБ.

Mirohost розробив для клієнтів 3 тарифних плани з можливістю встановити від 1 до 5 сайтів з 1-10 базами даних. З огляду на бізнес-орієнтованості і супутніх цьому аспектів, даний постачальник завершує наш рейтинг хостерів.

Де краще купити хостинг - ТОП-10 від TrendLine

Ми провели ретельне порівняння хостингів і склали для вас рейтинг кращих компаній. Використовуйте цю інформацію і вибирайте постачальника виходячи з ключових критеріїв проекту і ваших фінансових можливостей. Якісний і надійний хостинг - запорука успішного просування сайту , Замовити яке, до слова, ви можете в TrendLine.

Як додати сайт в пошукові системи

Будь-якому сайту потрібен сервер і доменне ім'я. Великий спектр хостерів, що пропонують такі послуги, дезорієнтує користувача, і в результаті він може вибрати не кращий варіант. Найчастіше рейтинг хостинг провайдерів України, представлений на різних сайтах, ґрунтується на відгуках користувачів. Це хороший критерій, але слід пам'ятати, що вони не завжди можуть відповідати дійсності. Компанія TrendLine пропонує рейтинг хостингів України виходячи з основних критеріїв комфортності їх експлуатації - Up-Time сервера, швидкодії і якості технічної підтримки. Про ціну, місці на диску і інші функції ми теж не забудемо.

Хостинги в Україні - огляд ключових параметрів вибору

Куплю хостинг - мета, яку ставить перед собою кожен власник сайту і тут же починає шукати сумлінного хостера. Його завдання - зберігання сайту на серверах і забезпечення постійного доступу до нього. При низьку якість послуг інтернет-ресурс буде повільно працювати, а пошуковики його насилу проїндексируют. Щоб вибрати хороший хостинг в Україні, розглянемо докладніше технічні аспекти складання нашого ТОП-10.

 1. Up-Time сервера - головний показник якості та надійності. Демонструє співвідношення часу доступності і недоступності сервера. Змиритися в процентах, і чим ближче параметр до 100%, тим кращий український хостинг ви використовуєте. Часте перебування дата-центрів в неробочому стані погіршить індексацію сайту в пошукових системах. Причиною помилки 5.Х.Х. може бути застаріле обладнання, слабка пропускна здатність, нестабільне ПО і інші фактори. В результаті пошуковий робот після отримання відповіді у вигляді помилкового коду цілком ймовірно виключить інтернет-ресурс з ранжирування і не покаже його в результатах видачі.
 2. Швидкодія - складається з трьох елементів: зчитування баз даних MySql, відпрацювання php і пропускної здатності каналів. Чим вище оперативність двох перших процедур - тим стабільніше і якісніше буде працювати хостинг в Україні. Відстань розташування серверів від вашого місця розташування не кращим чином впливає на відгук сайту.
 3. Робота служби підтримки. Чуйний і кваліфікований саппорт створює приємне враження і забезпечує якісне користування ресурсом. Кращі хостинги України мають оперативної і грамотної техподдержкой, адже чим швидше буде вирішена проблема клієнта, тим краще це позначиться на репутації. Рекомендуємо співпрацювати з офіційними хостерами, а не з посередниками. Останні продають послуги, але часто не мають уявлення про нюанси роботи.

Якими ще параметрам має надійний хостинг

Якими ще параметрам має надійний хостинг

Такі опції, як PHP, MySql і FTP надає практично кожен постачальник послуг. Цього, як правило, досить для створення простого сайту-візитки, але якщо вам потрібно запустити більш серйозний інтернет-ресурс, наприклад, портал або інтернет-магазин, акцентуйте увагу на такі технічні параметри:

 • підтримку і тарифікацію опцій C, CGI і Perl;
 • обсяг диска і трафіку;
 • Швидкість доступу;
 • можливість генерації піддоменів;
 • функціонал пошти і кількість е-мейл акаунтів.

Рейтинг топ 10 хостингів України

Тепер переходимо до складання нашого списку десяти кращих постачальників спираючись на вартість хостингу в Україні та якість наданих ними послуг.

Рейтинг українських хостингів:

 1. Ukraine ,
 2. Ukrnames ,
 3. S-Host,
 4. HostIQ,
 5. CityHost,
 6. HostLife,
 7. Parkovka,
 8. AvaHost,
 9. HostPro,
 10. Mirohost.

Мета огляду - допомогти вам вибрати кращий хостинг в Україні, який би задовольнив вас за ціною, якістю техпідтримки і швидкості роботи дата-центрів.

Починаємо!

1. Ukraine

Найбільший з вітчизняних постачальників, що працює з 2004 року, очолив рейтинг платних хостингів Найбільший з вітчизняних постачальників, що працює з 2004 року, очолив рейтинг платних хостингів. Відрізняється раціональним підходом до якості послуг і комплектації серверної апаратури. Приємно радує висока кваліфікація техпідтримки.

В цілому за ці 14 років Ukraine знайшов репутацію надійного хостера, про що свідчить величина компанії, кількість підключених користувачів і впровадження сучасних технологій, які покращують якість послуг, зокрема, підвищують швидкість завантаження серверів.

Дата-центри розосереджені в нашій країні, а також в Америці, Франції, Німеччини. Відзначимо також що якісний і швидкий хостинг «Україна» може офіційно реєструвати доменні імена.

Характеристики:

 • Up-Time дата-центрів: 99.94%.
 • Технічна підтримка: 8.8 / 10.
 • Швидкість відгуку: 99.92%.
 • Усунення проблем: 40-110 хвилин.

Хостер пропонує 4 тарифних плани по ціні від 39,22 гривень за місяць користування. Чи не найдешевший варіант, однак замовивши тут послуги, ви відразу зрозумієте, за що платите таку суму. Місце під сайти - від 1 ГБ на SSD дисках, кількість баз даних не обмежена. Також ви можете протягом 5 днів протестувати запропонований функціонал.

Якщо вам потрібен надійний платний хостинг - сміливо підключайте послуги переможця нашого рейтингу.

2. Ukrnames

Ukrnames

Харківський провайдер ТОВ «Центр інтернет-імен» з надійною серверної апаратурою максимально орієнтований на клієнтів. Ціна послуг - від 63 грн. в місяць, проте більше тарифних планів - 6 і місця диску - від 2 ГБ, в тому числі на SSD.

Тестовий період значно перевершує нашого флагмана - цілий місяць проти 5 днів. Таким чином, якщо ваш проект дуже масштабний і дуже вимогливий до швидкості роботи дата-центрів - хостинг Ukrnames стане відмінний рішенням.

Варто зазначити, що цей хостер, також як і переможець нашого огляду, офіційно має право реєструвати домени в зоні .ua і володіє акредитацією ICANN.

Технічні властивості:

 • Up-Time дата-центрів: 99.91%.
 • Технічна підтримка: 8.8 / 10.
 • Швидкість відгуку: 99.9%.
 • Пошук та усунення несправностей: 40-80 хвилин.

Власникам інтернет-ресурсів, яких цікавлять хороші хостинги, ми рекомендуємо Ukrnames. Тут кваліфікована і оперативна техпідтримка, стабільні сервери і сучасне обладнання, варіативність тарифних пакетів, гідні параметри Up-Time і швидкодії.

3. S-Host

S-Host

Бронзовий призер нашого ТОПу - СХОСТ, що володіє серверної апаратурою в Німеччині і Франції.

Сьогодні це досить якісний хостинг в Україні, тому він без проблем входить в трійку лідерів.

Оскільки в нашій державі дата-центрів у СХОСТа немає, величина відгуку для місцевих користувачів дещо вищий, але не критична - до 50 м / с. Якщо у вашого сайту дуже високі вимоги до хостингу, слід це враховувати. Однак для переважної більшості проектів замовити хостинг в S-Host - стане відмінним рішенням. Визначитися остаточно вам допоможе тестовий термін - 7 днів.

Характеристики:

 • Up-Time дата-центрів: 99.94%.
 • Технічна підтримка: 9.8 / 10.
 • Швидкість відгуку: 99.96%.
 • Усунення проблем: 20-40 хвилин.

S-Host пропонує від 5 ГБ місця і не обмежує кількість баз даних. Тариф - від 37 гривень на місяць, всього пропонується 5 пакетів. Однак відсутність серверів в Україні не дозволило компанії стати флагманом нашого ТОП-10.

4. HostIQ

У різні роки неодноразово очолював рейтинг кращих хостингів України. За якістю послуг нічим не поступається трійці лідерів і пропонує набагато більше тарифних планів, аж 30. Компанія розробила спеціальні пакети для всіх популярних CMS: WordPress, OpenCart, Drupal, Magento, PrestaShop, Joomla. Також існують стандартні і VIP тарифи, пропонується «хмара» і зарубіжні дата-центри.

HostIQ в нашому огляді українських хостингів потрапив на 4 місце. Тарифи тут стартують від 133,28 гривень на місяць. Користувачам для ознайомлення надається 30 днів тріалу. Однак кількість баз даних в деяких пакетах обмежена: 10, 50 і 100. Даним хостером пропонується місце під сайти в обсязі від 10 ГБ.

Технічні властивості:

 • Up-Time дата-центрів: 99.92%.
 • Технічна підтримка: 9.9 / 10.
 • Швидкість відгуку: 99.97%.
 • Пошук та усунення несправностей: 25-60 хвилин.

Сервери постійно доступні і мають високу швидкість відгуку, а сервісна підтримка оперативно реагує на запити навіть в години пік. HostIQ - серйозний відповідальний постачальник, тому якщо вам потрібен якісний платний хостинг з великим спектром вибору цінових пакетів - зверніть на нього увагу.

5. CityHost

Ця компанія, як і лідер огляду, теж давно присутній на ринку і має акредитацією, що дозволяє реєструвати домени Ця компанія, як і лідер огляду, теж давно присутній на ринку і має акредитацією, що дозволяє реєструвати домени. Тому якщо вас цікавить надійний недорогий хостинг - на CityHost має сенс звернути увагу.

Ціна тарифів тут становить від 29.70 грн. в місяць, всього пропонується 6 варіантів. Найдешевший пакет вельми обмежений - 0,5 ГБ місця на диску, 3 бази даних і 10 е-мейлів.

Решта 5 пропонують великі можливості і коштують від 58,08 гривень. У будь-якому випадку, це дешевше, ніж пропонують провайдери, які очолили рейтинг хостингу в Україні.

Характеристики:

 • Up-Time дата-центрів: 99.95%.
 • Технічна підтримка: 9.6 / 10.
 • Швидкість відгуку: 99.96%.
 • Усунення проблем: 35-75 хвилин.

Дата-центри CityHost розташовуються в Україні та Німеччині. Компанія використовує SSD диски для розміщення сайтів і пропонує тестовий період на 10 днів. Замовити тут хостинг - гарне рішення для розміщення особистих блогів, інформаційних сайтів, візиток, дрібних інтернет-магазинів.

6. HostLife

Великий провайдер, який працює більше 10 років. Якщо моніторити хостинги України з точки зору вільного місця на серверах - він лідирує, пропонуючи необмежений простір для розміщення сайтів. Термін тестування функціоналу становить 7 днів.

Однак з іншого боку HostLife позначив досить високу ціну - 52,36 гривень не використовуючи при цьому носії SSD. У підсумку, складаючи наш огляд хостинг провайдерів ми визначили цю компанію в середину - на 6 місце.

Технічні властивості:

 • Up-Time дата-центрів: 99.95%.
 • Технічна підтримка: 9/10.
 • Швидкість відгуку: 99.94%.
 • Пошук та усунення несправностей: 35-70 хвилин.

HostLife пропонує 7 тарифів, в тому числі групи «Преміум» і для CMS. Варто відзначити, що навіть на базовому пакеті, якщо вам, звичайно, досить 1 сайту, пропонується досить великий функціонал.

7. Parkovka

Parkovka

Молодий провайдер, який робить акцент на вигідний хостинг. Пропонує 4 тарифних плани, при цьому базовий пакет послуг коштує всього 35 грн. у місяць.

Хоча тут ви сильно не розженетеся - місця на диску всього 500 МБ, а розмістити тут можна 1 сайт з 1 базою даних.

Позитивним моментом є той факт, що Parkovka пропонує розміщення ресурсів на SSD носіях.

Характеристики:

 • Up-Time дата-центрів: 99.96%.
 • Технічна підтримка: 9/10.
 • Швидкість відгуку: 99.95%.
 • Усунення проблем: 40-70 хвилин.

У даного хостера хороша стабільність і швидкість відгуку дата-центрів, тому для розміщення візиток, інтернет-магазинів і навіть великих порталів наданого їм функціоналу цілком достатньо.

Техпідтримка працює оперативно, має високу кваліфікацію і орієнтована на максимально ефективне рішення проблем клієнта. Тому якщо вас цікавлять добротні і доступні за ціною українські хостинги, приділіть увагу провайдеру Parkovka.

8. AvaHost

Міжнародний хостер, який володіє філією і серверами в нашій державі. Також дата-центри AvaHost розташовуються в Європі, Америці та Росії.

Серед усіх учасників, які потрапили в наш огляд хостингів, дана компанія пропонує, мабуть, найбільший обсяг місця під сайт на діске- від 10 ГБ і не обмежує в розміщенні баз даних.

Тарифних планів у AvaHost - 8, при чому 4 з них орієнтовані на CMS WordPress. Ціна послуг висока - від 69 грн. за місяць використання.

З іншого боку, AvaHost - великий хостер з високою якістю послуг, чудовою техподдержкой і позитивною репутацією, це також потрібно враховувати.

Технічні властивості:

 • Up-Time дата-центрів: 99.95%.
 • Технічна підтримка: 9.2 / 10.
 • Швидкість відгуку: 99.97%.
 • Пошук та усунення несправностей: 35-60 хвилин.

Якщо вами здійснюється вибір хостингу в Україні з точки зору надійності і стабільності функціонування - AvaHost вас не підведе. Постачальник настільки впевнений у високому рівні своїх послуг, що навіть тестовий період не пропонує. Хоча його відсутність неоднозначно, адже кожен користувач перш ніж оплатити послугу, бажає зрозуміти, у що він планує вкладати фінанси. Тому складаючи наш топ хостингів України ми визначили AvaHost на 8 місце.

9. HostPro

HostPro

Виконуючи моніторинг хостингів ми розглянули безліч постачальників, що пропонують послуги, які підійдуть як великому бізнесу, так і приватним особам.

HostPro в цьому аспекті надає потужний функціонал, який коштує дорого і для деяких ресурсів буде надмірним.

Найпростіший тарифний план - 71,56 гривня в місяць. Однак при річній оплаті вартість виходить вельми приємною - 54,72 грн. за 30 днів.

У цьому також спостерігаємо орієнтацію на великі проекти, власники яких готові купити підписку на 12 місяців.

Характеристики:

 • Up-Time дата-центрів: 99.90%.
 • Технічна підтримка: 9.8 / 10.
 • Швидкість відгуку: 99.94%.
 • Усунення проблем: 30-70 хвилин.

Пропозиція цієї хостинг компанії включає 9 тарифних пакетів, в тому числі під Linux, з місцем під інтернет-ресурси - від 5 ГБ на SSD носіях. Тестовий період короткий - 5 днів. Відзначимо і високоякісну технічну підтримку, оперативно вирішальну проблеми клієнтів.

10. Mirohost

Завершує наш ТОП-10 огляд хостингу в Україні Mirohost - ще один постачальник, послуги якого більше підходять сегменту бізнесу, ніж фізичним особам. Його перевага - найбільший високотехнологічний потужний дата-центр з апаратурою на базі Intel Xeon з пропускним каналом - 180 Гбіт / с і щоденним бекапом.

Послуги Mirohost коштують не дешево - від 86,67 гривень за 30 днів.

Технічні властивості:

 • Up-Time дата-центрів: 99.97%.
 • Технічна підтримка: 9.3 / 10.
 • Швидкість відгуку: 99.98%.
 • Пошук та усунення несправностей: 45-70 хвилин.

Тестового періоду компанія не пропонує. Для розміщення використовуються диски SSD з доступним об'ємом від 3 ГБ.

Mirohost розробив для клієнтів 3 тарифних плани з можливістю встановити від 1 до 5 сайтів з 1-10 базами даних. З огляду на бізнес-орієнтованості і супутніх цьому аспектів, даний постачальник завершує наш рейтинг хостерів.

Де краще купити хостинг - ТОП-10 від TrendLine

Ми провели ретельне порівняння хостингів і склали для вас рейтинг кращих компаній. Використовуйте цю інформацію і вибирайте постачальника виходячи з ключових критеріїв проекту і ваших фінансових можливостей. Якісний і надійний хостинг - запорука успішного просування сайту , Замовити яке, до слова, ви можете в TrendLine.

Новости
Провайдеры:
 • 08.09.2015

  Batyevka.NET предоставляет услуги доступа к сети Интернет на территории Соломенского района г. Киева.Наша миссия —... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  IPNET

  Компания IPNET — это крупнейший оператор и технологический лидер на рынке телекоммуникаций Киева. Мы предоставляем... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Boryspil.Net

  Интернет-провайдер «Boryspil.net» начал свою работу в 2008 году и на данный момент является одним из крупнейших поставщиков... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  4OKNET

  Наша компания работает в сфере телекоммуникационных услуг, а именно — предоставлении доступа в сеть интернет.Уже... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Телегруп

  ДП «Телегруп-Украина» – IT-компания с 15-летним опытом работы на рынке телекоммуникационных услуг, а также официальный... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Софтлинк

  Высокая скоростьМы являемся участником Украинского центра обмена трафиком (UA — IX) с включением 10 Гбит / сек... 
  Читать полностью