• Главная
 • Карта сайта
Не найдено

Як покататися в електричці і не облажався - ВОС

 1. Як покататися в електричці і не облажався
 2. Як покататися в електричці і не облажався
 3. Як покататися в електричці і не облажався

Як покататися в електричці і не облажався

згорнути розгорнути

Ось такий текст відправиться вам на стіну, його можна редагувати:

з картинкою

Надіслати
в Фейсбук в Вконтакте в Твіттер

Поринути в «РЖД» з головою і вийти звідти сухим

Наближаються травневі свята. Якщо ви вирішили відправитися на прогулянку в Підмосков'ї або навіть переїхати туди жити - не бійтеся повторити трагічну долю вінички Єрофєєва . W → O → S навчить користуватися електричками грамотно.

1) Сплануйте
поїздку.

Якщо ви звикли до комфорту - відразу відправляйтеся на вокзал обраного напрямку. Там вас буде чекати порожня електричка. Перетину станцій метро з ЖД-лініями далеко від центру - доля тих, кому не лінь поштовхатися і поїздити стоячи. Як і в будь-якому іншому транспорті, в електричці діють традиційні закони пасажирських хвиль. З Москви дуже вигідно їхати з ранку, в Москву - ввечері.

2) Загляньте
в розклад.

ресурси tutu.ru і «Яндекс.Распісанія» досить інформативні. Важливо звертати увагу на позапланові зміни і заздалегідь пам'ятати, що по буднях о середині дня в русі є перерва. До того ж електричка підкоряється закону Мерфі : Коли не спізнюватися ви, спізнюється вона, і навпаки. Не випробовуйте долю.

3) Вивчіть турнікети цікавлять вас станцій.

Всі головні вокзали обладнані турнікетами. Тому якщо ви - радикальний борець з квитками, доведеться шукати лазівки і залазити на платформу, використовуючи фізичну силу. Більшість інших станцій демократичніші - до електрички можна дістатися без перешкод і, уникнувши оплати проїзду, потрапити прямо на платформу. Тільки пам'ятайте, що квиток може знадобитися на виході. На допомогу прийде так звана «Каса на вихід» - російський феномен.

4) синхронізується
з дверима.

Як і поїзд метро, ​​електричка зазвичай гальмує так, що двері виявляються приблизно в одному і тому ж місці. Якщо ви збираєтеся часто їздити, корисно запам'ятати вигідну позицію, щоб наспіла електричка розорювали двері прямо перед вашим носом. Але лайно трапляється, і машиніст часом проїжджає пару зайвих метрів - ви опинитеся рівно посередині вагона, і день буде зіпсований. Будьте готові до цього.

5) Купуйте
квитки з розумом.

Якщо покупка квитка становить для вас необхідний, але все ж знищує душу і гаманець процес, можливий компроміс.

Наочне керівництво на основі прикладу


Курське напрямок. -> Ви їдете з Курського вокзалу до станції Подольськ. Для цього вам потрібно проїхати 15 станцій, 12 з яких не виходять за межі Москви. -> Саме тому вартість проїзду за цими дванадцяти станціям однакова - всього лише 26 руб. Далі вже за кожну станцію зверху накидається додаткова вартість, а в підсумку за повний квиток до Подольська з вас попросять вже 82,50 руб. -> Компроміс полягає в купівлі квитка до останньої 12-ї станції, ще належить Москві, при цьому на заячих правах ви будете себе відчувати тільки останню 1/5 шляху. -> Схожа по суті схема покупки квитка працює на кожному напрямку, якій успішно користується мало не добра половина подорожуючих.

6) Поступите в інститут.

Учням знижка на подорожі в приміських поїздах становить 50%.

7) Відрізняйте
експрес-поїзда.

Недосвідчений мандрівник може потрапити в халепу, переплутавши вабить чистенький експрес-потяг зі звичайною електричкою. У підсумку він ризикує пропустити свою станцію (експрес зупиняється тільки на самих популярних за версією «РЖД» точках), заплативши приблизно на 100 руб. більше. За необхідності, уточнюйте інформацію хоча б у людей навколо.

контролери

Хто вони, люди, що перевіряють квитки в електричках, або як вижити, якщо ти - заєць?

- Для початку - так, контролери ходять за складом далеко не завжди. Часто буває так, що квиток в поїздці виявляється абсолютно марною штукою. Напевно, саме тому він до сих пір не має належної популярності у пасажирів.

- За своєю суттю контролер нешкідливий. При зустрічі він лише зажадає квиток, і якщо останнього у вас не виявиться, попросить пройти далі за складом, хоча і з натяком «на вихід». Однак ніщо не заважає пройти в наступний вагон, а потім повторити вищеописаний процес. Поки ж контролер буде перевіряти квитки у інших пасажирів, а ви - проходити в наступний вагон, потяг буде мчати до потрібної станції.

- Ви не самотні: як тільки з'являється контролер, в вагоні утворюється струмочок з пасажирів, який потягнеться в протилежному від перевіряючих напрямку. На найближчій станції більшість дійсно покине склад, але не для того, щоб покірно чекати наступної електрички або йти купувати квиток, а щоб просто добігти до іншого вагона, «за спину» контролерам, оскільки ті рухаються за складом лише в одному напрямку і зазвичай назад не повертаються. Ви можете зробити так само, тільки враховуйте, що в середньому час стоянки не перевищує 20-30 секунд. До речі, важливе вміння: при посадці в поїзд стежити боковим зором за потоками перебігають людей - по ним можна визначати зразкове місце розташування контролерів.

- Останнім часом життя зайця стала складніше. Контролери придумують все більш витончені схеми, іноді працюючи кількома командами на один склад. Наприклад, так.

Це може зіпсувати вам поїздку, але в крайньому випадку можна здатися і купити у контролера квиток, плюс 50 руб. штрафу.

- Не секрет, що в електричці можна зіткнутися з методом активних продажів, коли прямо у вагоні вам почнуть пропонувати книгу, новітню розробку вакуумного гачка або ще якусь дурницю. Торговців контролери, як правило, не чіпають. Якщо ви без квитка і загнані в глухий кут, але впевненість в собі вас не покинула, а в кишені завалялася пара новеньких ручок - можна спробувати загнати їх пасажирам, тим самим позбавляючи себе від переслідування і можливо (можливо!) Щось заробляючи.

- Якщо ж квиток у вас все-таки є, то контролер стає вашим другом. Зазвичай поруч з ним швидко виникають кілька вільних сидячих місць, тому, якщо вам набридло стояти, завданням стає вислизнути від перевіряючого, а знайти його.

8) Уникайте покупок.

Якщо вам, незважаючи на наші попередження , Захочеться провести в домашніх умовах катування електрошоком, то «собака» допоможе і в цьому. Якщо у «РЖД» коли-небудь з'явиться каталог товарів, які продають в приміських поїздах, то електрошок з ліхтариком неодмінно займе там почесне місце. Але за якість товару відповідальності не несе ніхто.

9) Слідкуйте за погодою.

Не варто випускати з уваги, що благополуччя поїздки безпосередньо залежить від того, що діється за вікном. У спекотний літній день сонячна сторона вагона пустує, а коли йде дощ, який сидить біля вікна (навіть закритого) може злегка промокнути. Влітку при виборі місця в вагоні потрібно звертати увагу на не відкриваються вікна. В електричках кондиціонера немає.

10) Тримайте місце.

Не виключено, що Жора Кушнаренко, більш відомий як соліст групи «Труд», написав свою пісню під назвою «Біда» саме після поїздки в електричці. Контингент в світі «РЖД» самобутній - будьте готові переосмислити ваші уявлення про те, кому слід поступатися місцем.

11) Дотримуйтесь чистоти.

Електрички - не найкращий вибір для чистюлі. Тому хоча б просто озиратися то місце, куди збираєтеся присісти або притулитися.

вибір місця

Звичайно сидячі місця в електричці - це умовні лавки зі спинкою, розраховані на трьох: місце біля вікна, посередині і біля проходу.

Пройдемося по кожному окремо.

- Місце біля вікна вважається трофейним і дістається найспритнішим мандрівникам - вони встигли проявити активність в момент заповнення поїзда пасажирами. Плюси очевидні: віддаленість від проходу, можливість схилити голову і подрімати, майже панорамні види з вікна. Мінуси: взимку через особливих вітчизняних стандартів герметичності вікон може здатися, що ви їдете як мінімум на вулиці.

- Місце посередині неоднозначно і, як і поїздка в електричці взагалі, являє собою лотерею. Якщо вашими попутниками виявилися дві тендітні дівчата, то, посадивши їх справа і зліва від себе, ви проїдете з комфортом. У будь-якому іншому випадку, сівши посередині, можна серйозно облажаться.


- Місце скраю сперечається за популярністю з другим варіантом, безумовно програючи місця біля вікна. Крім торговців, завжди знайдуться люди, яким навіть в найжорстокіший годину пік закортить протиснутися в інший вагон. Вони будуть йти, розпихаючи всіх і вся, і сидить скраю потрапить в зону ураження. Також саме він першим ловить на собі ненависні погляди мандрівників, яким сидячого місця не дісталося. Але якщо такі труднощі не страшні, цей варіант - ваш.

12) Слідуйте за натхненням.

Серед явних бонусів електрички - її особливий шарм: тільки тут можна почитати книжку, послухати музику, поспілкуватися з людьми так, як ніде більше на цій планеті. Але якщо не взяти до відома наші поради, поїздка може обернутися душевної і фізичної болем.

- 54726

рубрики:

Дорогі читачі. Щоб боротися з цензурою і ханжеством російського суспільства і відокремити зерна від плевел, ми йдемо на черговий експеримент і створюємо хутірець свободи - «Чорний ВОС». Тут вас чекають мат, розпуста, залежно та відхилення від загальноприйнятих норм. Доступ до безсоромному контенту отримають виняткові читачі. Крім нової інформації вони зможуть цілодобово сидіти в чаті, користуватися секретними стікерами і отримають звання боярина. Ми залишаємося виданням про Росію, тільки тепер зможемо розповісти і про найтемніших її сторонах.

Інвайт отримають друзі редакції, улюблені читачі, ті, хто поділиться з нами своїми секретами. Ви також можете сплатити передплату, але перед цим ознайомтеся з правилами .

оплатити

Я вже оплатив

Якщо у вас є якісь проблеми з підпискою, не хвилюйтеся, все буде. Це короткочасні технічні труднощі. З усіх питань пишіть на [email protected], ми обов'язково відповімо.
18+

AdFox_getCodeScript (1, pr1, '// ads.adfox.ru/216820/prepareCode?p1=buqyd&p2=ffwe&pct=c&pfc=a&pfb=a&plp=a&pli=a&pop=a&pr=' + pr + '& pt = b & pd =' + addate. getDate () + '& pw =' + addate.getDay () + '& pv =' + addate.getHours () + '& prr =' + afReferrer + '& puid1 = & puid2 = & puid3 = & puid4 = & puid5 = & puid6 = & puid7 = & puid8 = & puid9 = & puid10 = & puid11 = & puid12 = & puid13 = & puid14 = & puid15 = & puid16 = & puid17 = & puid18 = & puid19 = & puid20 = & puid21 = & puid22 = & puid23 = & puid24 = & puid25 = & puid26 = & puid27 = & puid28 = & puid29 = & puid30 = & puid31 = & puid32 = & puid33 = & puid34 = & puid35 = & dl = '+ dl +' & pr1 = '+ pr1); AdFox_getCodeScript (1, pr1, '// ads.adfox.ru/216820/prepareCode?p1=buqyf&p2=ffwh&pct=a&pfc=a&pfb=a&plp=a&pli=a&pop=a&pr=' + pr + '& pt = b & pd =' + addate. getDate () + '& pw =' + addate.getDay () + '& pv =' + addate.getHours () + '& prr =' + afReferrer + '& puid1 = & puid2 = & puid3 = & puid4 = & puid5 = & puid6 = & puid7 = & puid8 = & puid9 = & puid10 = & puid11 = & puid12 = & puid13 = & puid14 = & puid15 = & puid16 = & puid17 = & puid18 = & puid19 = & puid20 = & puid21 = & puid22 = & puid23 = & puid24 = & puid25 = & puid26 = & puid27 = & puid28 = & puid29 = & puid30 = & puid31 = & puid32 = & puid33 = & puid34 = & puid35 = & dl = '+ dl +' & pr1 = '+ pr1); AdFox_getCodeScript (1, pr1, '// ads.adfox.ru/216820/prepareCode?p1=buqyh&p2=ffwf&pct=a&pfc=a&pfb=a&plp=a&pli=a&pop=a&pr=' + pr + '& pt = b & pd =' + addate. getDate () + '& pw =' + addate.getDay () + '& pv =' + addate.getHours () + '& prr =' + afReferrer + '& puid1 = & puid2 = & puid3 = & puid4 = & puid5 = & puid6 = & puid7 = & puid8 = & puid9 = & puid10 = & puid11 = & puid12 = & puid13 = & puid14 = & puid15 = & puid16 = & puid17 = & puid18 = & puid19 = & puid20 = & puid21 = & puid22 = & puid23 = & puid24 = & puid25 = & puid26 = & puid27 = & puid28 = & puid29 = & puid30 = & puid31 = & puid32 = & puid33 = & puid34 = & puid35 = & dl = '+ dl +' & pr1 = '+ pr1); AdFox_getCodeScript (1, pr1, '// ads.adfox.ru/216820/prepareCode?p1=brpxw&p2=ezay&pct=c&pfc=a&pfb=a&plp=a&pli=a&pop=a&pr=' + pr + '& pt = b & pd =' + addate. getDate () + '& pw =' + addate.getDay () + '& pv =' + addate.getHours () + '& prr =' + afReferrer + '& puid1 = & puid2 = & puid6 = & dl =' + dl + '& pr1 =' + pr1); AdFox_getCodeScript (1, pr1, '// ads.adfox.ru/216820/prepareCode?p1=bsaap&p2=ewex&pct=a&pfc=a&pfb=a&plp=a&pli=a&pop=a&pr=' + pr + '& pt = b & pd =' + addate. getDate () + '& pw =' + addate.getDay () + '& pv =' + addate.getHours () + '& prr =' + afReferrer + '& puid1 = & puid2 = & puid3 = & puid4 = & puid5 = & puid6 = & puid7 = & puid8 = & puid9 = & puid10 = & puid11 = & puid12 = & puid13 = & puid14 = & puid15 = & puid16 = & puid17 = & puid18 = & puid19 = & puid20 = & puid21 = & puid22 = & puid23 = & puid24 = & puid25 = & puid26 = & puid27 = & puid28 = & puid29 = & puid30 = & puid31 = & puid32 = & puid33 = & puid34 = & puid35 = & dl = '+ dl +' & pr1 = '+ pr1); AdFox_getCodeScript (1, pr1, '// ads.adfox.ru/216820/prepareCode?p1=btcpl&p2=ffpv&pct=a&pfc=a&pfb=a&plp=a&pli=a&pop=a&pr=' + pr + '& pt = b & pd =' + addate. getDate () + '& pw =' + addate.getDay () + '& pv =' + addate.getHours () + '& prr =' + afReferrer + '& puid1 = & dl =' + dl + '& pr1 =' + pr1); AdFox_getCodeScript (1, pr1, 'https: //ads.adfox.ru/216820/prepareCode? P1 = blzrv & p2 = ewfz & pct = a & pfc = a & pfb = a & plp = a & pli = a & pop = a & pr =' + pr + '& pt = b & pd =' + addate.getDate () + '& pw =' + addate.getDay () + '& pv =' + addate.getHours () + '& prr =' + afReferrer + '& dl =' + dl + '& pr1 =' + pr1); AdFox_getCodeScript (1, pr1, '// ads.adfox.ru/216820/prepareCode?p1=brcjb&p2=favi&pct=a&pfc=a&pfb=a&plp=a&pli=a&pop=a&pr=' + pr + '& pt = b & pd =' + addate. getDate () + '& pw =' + addate.getDay () + '& pv =' + addate.getHours () + '& prr =' + afReferrer + '& puid1 = & dl =' + dl + '& pr1 =' + pr1); AdFox_getCodeScript (1, pr1, '// ads.adfox.ru/216820/prepareCode?p1=bsxhx&p2=fezv&pct=a&pfc=a&pfb=a&plp=a&pli=a&pop=a&pr=' + pr + '& pt = b & pd =' + addate. getDate () + '& pw =' + addate.getDay () + '& pv =' + addate.getHours () + '& prr =' + afReferrer + '& puid1 = & puid2 = & puid3 = & puid4 = & puid5 = & puid6 = & puid7 = & puid8 = & puid9 = & puid10 = & puid11 = & puid12 = & puid13 = & puid14 = & puid15 = & puid16 = & puid17 = & puid18 = & puid19 = & puid20 = & puid21 = & puid22 = & puid23 = & puid24 = & puid25 = & puid26 = & puid27 = & puid28 = & puid29 = & puid30 = & puid31 = & puid32 = & puid33 = & puid34 = & puid35 = & dl = '+ dl +' & pr1 = '+ pr1); AdFox_getCodeScript (1, pr1, '// ads.adfox.ru/216820/prepareCode?p1=burbc&p2=fiwp&pct=a&pfc=a&pfb=a&plp=a&pli=a&pop=a&pr=' + pr + '& pt = b & pd =' + addate. getDate () + '& pw =' + addate.getDay () + '& pv =' + addate.getHours () + '& prr =' + afReferrer + '& puid1 = & puid2 = & puid3 = & puid4 = & puid5 = & puid6 = & puid7 = & puid8 = & puid9 = & puid10 = & puid11 = & puid12 = & puid13 = & puid14 = & puid15 = & puid16 = & puid17 = & puid18 = & puid19 = & puid20 = & puid21 = & puid22 = & puid23 = & puid24 = & puid25 = & puid26 = & puid27 = & puid28 = & puid29 = & puid30 = & puid31 = & puid32 = & puid33 = & puid34 = & puid35 = & dl = '+ dl +' & pr1 = '+ pr1); AdFox_getCodeScript (1, pr1, '// ads.adfox.ru/216820/prepareCode?p1=buxjw&p2=fjkb&pct=a&pfc=a&pfb=a&plp=a&pli=a&pop=a&pr=' + pr + '& pt = b & pd =' + addate. getDate () + '& pw =' + addate.getDay () + '& pv =' + addate.getHours () + '& prr =' + afReferrer + '& puid1 = & puid2 = & puid3 = & puid4 = & puid5 = & puid6 = & puid7 = & puid8 = & puid9 = & puid10 = & puid11 = & puid12 = & puid13 = & puid14 = & puid15 = & puid16 = & puid17 = & puid18 = & puid19 = & puid20 = & puid21 = & puid22 = & puid23 = & puid24 = & puid25 = & puid26 = & puid27 = & puid28 = & puid29 = & puid30 = & puid31 = & puid32 = & puid33 = & puid34 = & puid35 = & dl = '+ dl +' & pr1 = '+ pr1);

Як покататися в електричці і не облажався

згорнути розгорнути

Ось такий текст відправиться вам на стіну, його можна редагувати:

з картинкою

Відправити
в Фейсбук в Вконтакте в Твіттер

Поринути в «РЖД» з головою і вийти звідти сухим

Наближаються травневі свята. Якщо ви вирішили відправитися на прогулянку в Підмосков'ї або навіть переїхати туди жити - не бійтеся повторити трагічну долю вінички Єрофєєва . W → O → S навчить користуватися електричками грамотно.

1) Сплануйте
поїздку.

Якщо ви звикли до комфорту - відразу відправляйтеся на вокзал обраного напрямку. Там вас буде чекати порожня електричка. Перетину станцій метро з ЖД-лініями далеко від центру - доля тих, кому не лінь поштовхатися і поїздити стоячи. Як і в будь-якому іншому транспорті, в електричці діють традиційні закони пасажирських хвиль. З Москви дуже вигідно їхати з ранку, в Москву - ввечері.

2) Загляньте
в розклад.

ресурси tutu.ru і «Яндекс.Распісанія» досить інформативні. Важливо звертати увагу на позапланові зміни і заздалегідь пам'ятати, що по буднях о середині дня в русі є перерва. До того ж електричка підкоряється закону Мерфі : Коли не спізнюватися ви, спізнюється вона, і навпаки. Не випробовуйте долю.

3) Вивчіть турнікети цікавлять вас станцій.

Всі головні вокзали обладнані турнікетами. Тому якщо ви - радикальний борець з квитками, доведеться шукати лазівки і залазити на платформу, використовуючи фізичну силу. Більшість інших станцій демократичніші - до електрички можна дістатися без перешкод і, уникнувши оплати проїзду, потрапити прямо на платформу. Тільки пам'ятайте, що квиток може знадобитися на виході. На допомогу прийде так звана «Каса на вихід» - російський феномен.

4) синхронізується
з дверима.

Як і поїзд метро, ​​електричка зазвичай гальмує так, що двері виявляються приблизно в одному і тому ж місці. Якщо ви збираєтеся часто їздити, корисно запам'ятати вигідну позицію, щоб наспіла електричка розорювали двері прямо перед вашим носом. Але лайно трапляється, і машиніст часом проїжджає пару зайвих метрів - ви опинитеся рівно посередині вагона, і день буде зіпсований. Будьте готові до цього.

5) Купуйте
квитки з розумом.

Якщо покупка квитка становить для вас необхідний, але все ж знищує душу і гаманець процес, можливий компроміс.

Наочне керівництво на основі прикладу


Курське напрямок. -> Ви їдете з Курського вокзалу до станції Подольськ. Для цього вам потрібно проїхати 15 станцій, 12 з яких не виходять за межі Москви. -> Саме тому вартість проїзду за цими дванадцяти станціям однакова - всього лише 26 руб. Далі вже за кожну станцію зверху накидається додаткова вартість, а в підсумку за повний квиток до Подольська з вас попросять вже 82,50 руб. -> Компроміс полягає в купівлі квитка до останньої 12-ї станції, ще належить Москві, при цьому на заячих правах ви будете себе відчувати тільки останню 1/5 шляху. -> Схожа по суті схема покупки квитка працює на кожному напрямку, якій успішно користується мало не добра половина подорожуючих.

6) Поступите в інститут.

Учням знижка на подорожі в приміських поїздах становить 50%.

7) Відрізняйте
експрес-поїзда.

Недосвідчений мандрівник може потрапити в халепу, переплутавши вабить чистенький експрес-потяг зі звичайною електричкою. У підсумку він ризикує пропустити свою станцію (експрес зупиняється тільки на самих популярних за версією «РЖД» точках), заплативши приблизно на 100 руб. більше. За необхідності, уточнюйте інформацію хоча б у людей навколо.

контролери

Хто вони, люди, що перевіряють квитки в електричках, або як вижити, якщо ти - заєць?

- Для початку - так, контролери ходять за складом далеко не завжди. Часто буває так, що квиток в поїздці виявляється абсолютно марною штукою. Напевно, саме тому він до сих пір не має належної популярності у пасажирів.

- За своєю суттю контролер нешкідливий. При зустрічі він лише зажадає квиток, і якщо останнього у вас не виявиться, попросить пройти далі за складом, хоча і з натяком «на вихід». Однак ніщо не заважає пройти в наступний вагон, а потім повторити вищеописаний процес. Поки ж контролер буде перевіряти квитки у інших пасажирів, а ви - проходити в наступний вагон, потяг буде мчати до потрібної станції.

- Ви не самотні: як тільки з'являється контролер, в вагоні утворюється струмочок з пасажирів, який потягнеться в протилежному від перевіряючих напрямку. На найближчій станції більшість дійсно покине склад, але не для того, щоб покірно чекати наступної електрички або йти купувати квиток, а щоб просто добігти до іншого вагона, «за спину» контролерам, оскільки ті рухаються за складом лише в одному напрямку і зазвичай назад не повертаються. Ви можете зробити так само, тільки враховуйте, що в середньому час стоянки не перевищує 20-30 секунд. До речі, важливе вміння: при посадці в поїзд стежити боковим зором за потоками перебігають людей - по ним можна визначати зразкове місце розташування контролерів.

- Останнім часом життя зайця стала складніше. Контролери придумують все більш витончені схеми, іноді працюючи кількома командами на один склад. Наприклад, так.

Це може зіпсувати вам поїздку, але в крайньому випадку можна здатися і купити у контролера квиток, плюс 50 руб. штрафу.

- Не секрет, що в електричці можна зіткнутися з методом активних продажів, коли прямо у вагоні вам почнуть пропонувати книгу, новітню розробку вакуумного гачка або ще якусь дурницю. Торговців контролери, як правило, не чіпають. Якщо ви без квитка і загнані в глухий кут, але впевненість в собі вас не покинула, а в кишені завалялася пара новеньких ручок - можна спробувати загнати їх пасажирам, тим самим позбавляючи себе від переслідування і можливо (можливо!) Щось заробляючи.

- Якщо ж квиток у вас все-таки є, то контролер стає вашим другом. Зазвичай поруч з ним швидко виникають кілька вільних сидячих місць, тому, якщо вам набридло стояти, завданням стає вислизнути від перевіряючого, а знайти його.

8) Уникайте покупок.

Якщо вам, незважаючи на наші попередження , Захочеться провести в домашніх умовах катування електрошоком, то «собака» допоможе і в цьому. Якщо у «РЖД» коли-небудь з'явиться каталог товарів, які продають в приміських поїздах, то електрошок з ліхтариком неодмінно займе там почесне місце. Але за якість товару відповідальності не несе ніхто.

9) Слідкуйте за погодою.

Не варто випускати з уваги, що благополуччя поїздки безпосередньо залежить від того, що діється за вікном. У спекотний літній день сонячна сторона вагона пустує, а коли йде дощ, який сидить біля вікна (навіть закритого) може злегка промокнути. Влітку при виборі місця в вагоні потрібно звертати увагу на не відкриваються вікна. В електричках кондиціонера немає.

10) Тримайте місце.

Не виключено, що Жора Кушнаренко, більш відомий як соліст групи «Труд», написав свою пісню під назвою «Біда» саме після поїздки в електричці. Контингент в світі «РЖД» самобутній - будьте готові переосмислити ваші уявлення про те, кому слід поступатися місцем.

11) Дотримуйтесь чистоти.

Електрички - не найкращий вибір для чистюлі. Тому хоча б просто озиратися то місце, куди збираєтеся присісти або притулитися.

вибір місця

Звичайно сидячі місця в електричці - це умовні лавки зі спинкою, розраховані на трьох: місце біля вікна, посередині і біля проходу.

Пройдемося по кожному окремо.

- Місце біля вікна вважається трофейним і дістається найспритнішим мандрівникам - вони встигли проявити активність в момент заповнення поїзда пасажирами. Плюси очевидні: віддаленість від проходу, можливість схилити голову і подрімати, майже панорамні види з вікна. Мінуси: взимку через особливих вітчизняних стандартів герметичності вікон може здатися, що ви їдете як мінімум на вулиці.

- Місце посередині неоднозначно і, як і поїздка в електричці взагалі, являє собою лотерею. Якщо вашими попутниками виявилися дві тендітні дівчата, то, посадивши їх справа і зліва від себе, ви проїдете з комфортом. У будь-якому іншому випадку, сівши посередині, можна серйозно облажаться.


- Місце скраю сперечається за популярністю з другим варіантом, безумовно програючи місця біля вікна. Крім торговців, завжди знайдуться люди, яким навіть в найжорстокіший годину пік закортить протиснутися в інший вагон. Вони будуть йти, розпихаючи всіх і вся, і сидить скраю потрапить в зону ураження. Також саме він першим ловить на собі ненависні погляди мандрівників, яким сидячого місця не дісталося. Але якщо такі труднощі не страшні, цей варіант - ваш.

12) Слідуйте за натхненням.

Серед явних бонусів електрички - її особливий шарм: тільки тут можна почитати книжку, послухати музику, поспілкуватися з людьми так, як ніде більше на цій планеті. Але якщо не взяти до відома наші поради, поїздка може обернутися душевної і фізичної болем.

- 54726

рубрики:

Дорогі читачі. Щоб боротися з цензурою і ханжеством російського суспільства і відокремити зерна від плевел, ми йдемо на черговий експеримент і створюємо хутірець свободи - «Чорний ВОС». Тут вас чекають мат, розпуста, залежно та відхилення від загальноприйнятих норм. Доступ до безсоромному контенту отримають виняткові читачі. Крім нової інформації вони зможуть цілодобово сидіти в чаті, користуватися секретними стікерами і отримають звання боярина. Ми залишаємося виданням про Росію, тільки тепер зможемо розповісти і про найтемніших її сторонах.

Інвайт отримають друзі редакції, улюблені читачі, ті, хто поділиться з нами своїми секретами. Ви також можете сплатити передплату, але перед цим ознайомтеся з правилами .

оплатити

Я вже оплатив

Якщо у вас є якісь проблеми з підпискою, не хвилюйтеся, все буде. Це короткочасні технічні труднощі. З усіх питань пишіть на [email protected], ми обов'язково відповімо.
18+

AdFox_getCodeScript (1, pr1, '// ads.adfox.ru/216820/prepareCode?p1=buqyd&p2=ffwe&pct=c&pfc=a&pfb=a&plp=a&pli=a&pop=a&pr=' + pr + '& pt = b & pd =' + addate. getDate () + '& pw =' + addate.getDay () + '& pv =' + addate.getHours () + '& prr =' + afReferrer + '& puid1 = & puid2 = & puid3 = & puid4 = & puid5 = & puid6 = & puid7 = & puid8 = & puid9 = & puid10 = & puid11 = & puid12 = & puid13 = & puid14 = & puid15 = & puid16 = & puid17 = & puid18 = & puid19 = & puid20 = & puid21 = & puid22 = & puid23 = & puid24 = & puid25 = & puid26 = & puid27 = & puid28 = & puid29 = & puid30 = & puid31 = & puid32 = & puid33 = & puid34 = & puid35 = & dl = '+ dl +' & pr1 = '+ pr1); AdFox_getCodeScript (1, pr1, '// ads.adfox.ru/216820/prepareCode?p1=buqyf&p2=ffwh&pct=a&pfc=a&pfb=a&plp=a&pli=a&pop=a&pr=' + pr + '& pt = b & pd =' + addate. getDate () + '& pw =' + addate.getDay () + '& pv =' + addate.getHours () + '& prr =' + afReferrer + '& puid1 = & puid2 = & puid3 = & puid4 = & puid5 = & puid6 = & puid7 = & puid8 = & puid9 = & puid10 = & puid11 = & puid12 = & puid13 = & puid14 = & puid15 = & puid16 = & puid17 = & puid18 = & puid19 = & puid20 = & puid21 = & puid22 = & puid23 = & puid24 = & puid25 = & puid26 = & puid27 = & puid28 = & puid29 = & puid30 = & puid31 = & puid32 = & puid33 = & puid34 = & puid35 = & dl = '+ dl +' & pr1 = '+ pr1); AdFox_getCodeScript (1, pr1, '// ads.adfox.ru/216820/prepareCode?p1=buqyh&p2=ffwf&pct=a&pfc=a&pfb=a&plp=a&pli=a&pop=a&pr=' + pr + '& pt = b & pd =' + addate. getDate () + '& pw =' + addate.getDay () + '& pv =' + addate.getHours () + '& prr =' + afReferrer + '& puid1 = & puid2 = & puid3 = & puid4 = & puid5 = & puid6 = & puid7 = & puid8 = & puid9 = & puid10 = & puid11 = & puid12 = & puid13 = & puid14 = & puid15 = & puid16 = & puid17 = & puid18 = & puid19 = & puid20 = & puid21 = & puid22 = & puid23 = & puid24 = & puid25 = & puid26 = & puid27 = & puid28 = & puid29 = & puid30 = & puid31 = & puid32 = & puid33 = & puid34 = & puid35 = & dl = '+ dl +' & pr1 = '+ pr1); AdFox_getCodeScript (1, pr1, '// ads.adfox.ru/216820/prepareCode?p1=brpxw&p2=ezay&pct=c&pfc=a&pfb=a&plp=a&pli=a&pop=a&pr=' + pr + '& pt = b & pd =' + addate. getDate () + '& pw =' + addate.getDay () + '& pv =' + addate.getHours () + '& prr =' + afReferrer + '& puid1 = & puid2 = & puid6 = & dl =' + dl + '& pr1 =' + pr1); AdFox_getCodeScript (1, pr1, '// ads.adfox.ru/216820/prepareCode?p1=bsaap&p2=ewex&pct=a&pfc=a&pfb=a&plp=a&pli=a&pop=a&pr=' + pr + '& pt = b & pd =' + addate. getDate () + '& pw =' + addate.getDay () + '& pv =' + addate.getHours () + '& prr =' + afReferrer + '& puid1 = & puid2 = & puid3 = & puid4 = & puid5 = & puid6 = & puid7 = & puid8 = & puid9 = & puid10 = & puid11 = & puid12 = & puid13 = & puid14 = & puid15 = & puid16 = & puid17 = & puid18 = & puid19 = & puid20 = & puid21 = & puid22 = & puid23 = & puid24 = & puid25 = & puid26 = & puid27 = & puid28 = & puid29 = & puid30 = & puid31 = & puid32 = & puid33 = & puid34 = & puid35 = & dl = '+ dl +' & pr1 = '+ pr1); AdFox_getCodeScript (1, pr1, '// ads.adfox.ru/216820/prepareCode?p1=btcpl&p2=ffpv&pct=a&pfc=a&pfb=a&plp=a&pli=a&pop=a&pr=' + pr + '& pt = b & pd =' + addate. getDate () + '& pw =' + addate.getDay () + '& pv =' + addate.getHours () + '& prr =' + afReferrer + '& puid1 = & dl =' + dl + '& pr1 =' + pr1); AdFox_getCodeScript (1, pr1, 'https: //ads.adfox.ru/216820/prepareCode? P1 = blzrv & p2 = ewfz & pct = a & pfc = a & pfb = a & plp = a & pli = a & pop = a & pr =' + pr + '& pt = b & pd =' + addate.getDate () + '& pw =' + addate.getDay () + '& pv =' + addate.getHours () + '& prr =' + afReferrer + '& dl =' + dl + '& pr1 =' + pr1); AdFox_getCodeScript (1, pr1, '// ads.adfox.ru/216820/prepareCode?p1=brcjb&p2=favi&pct=a&pfc=a&pfb=a&plp=a&pli=a&pop=a&pr=' + pr + '& pt = b & pd =' + addate. getDate () + '& pw =' + addate.getDay () + '& pv =' + addate.getHours () + '& prr =' + afReferrer + '& puid1 = & dl =' + dl + '& pr1 =' + pr1); AdFox_getCodeScript (1, pr1, '// ads.adfox.ru/216820/prepareCode?p1=bsxhx&p2=fezv&pct=a&pfc=a&pfb=a&plp=a&pli=a&pop=a&pr=' + pr + '& pt = b & pd =' + addate. getDate () + '& pw =' + addate.getDay () + '& pv =' + addate.getHours () + '& prr =' + afReferrer + '& puid1 = & puid2 = & puid3 = & puid4 = & puid5 = & puid6 = & puid7 = & puid8 = & puid9 = & puid10 = & puid11 = & puid12 = & puid13 = & puid14 = & puid15 = & puid16 = & puid17 = & puid18 = & puid19 = & puid20 = & puid21 = & puid22 = & puid23 = & puid24 = & puid25 = & puid26 = & puid27 = & puid28 = & puid29 = & puid30 = & puid31 = & puid32 = & puid33 = & puid34 = & puid35 = & dl = '+ dl +' & pr1 = '+ pr1); AdFox_getCodeScript (1, pr1, '// ads.adfox.ru/216820/prepareCode?p1=burbc&p2=fiwp&pct=a&pfc=a&pfb=a&plp=a&pli=a&pop=a&pr=' + pr + '& pt = b & pd =' + addate. getDate () + '& pw =' + addate.getDay () + '& pv =' + addate.getHours () + '& prr =' + afReferrer + '& puid1 = & puid2 = & puid3 = & puid4 = & puid5 = & puid6 = & puid7 = & puid8 = & puid9 = & puid10 = & puid11 = & puid12 = & puid13 = & puid14 = & puid15 = & puid16 = & puid17 = & puid18 = & puid19 = & puid20 = & puid21 = & puid22 = & puid23 = & puid24 = & puid25 = & puid26 = & puid27 = & puid28 = & puid29 = & puid30 = & puid31 = & puid32 = & puid33 = & puid34 = & puid35 = & dl = '+ dl +' & pr1 = '+ pr1); AdFox_getCodeScript (1, pr1, '// ads.adfox.ru/216820/prepareCode?p1=buxjw&p2=fjkb&pct=a&pfc=a&pfb=a&plp=a&pli=a&pop=a&pr=' + pr + '& pt = b & pd =' + addate. getDate () + '& pw =' + addate.getDay () + '& pv =' + addate.getHours () + '& prr =' + afReferrer + '& puid1 = & puid2 = & puid3 = & puid4 = & puid5 = & puid6 = & puid7 = & puid8 = & puid9 = & puid10 = & puid11 = & puid12 = & puid13 = & puid14 = & puid15 = & puid16 = & puid17 = & puid18 = & puid19 = & puid20 = & puid21 = & puid22 = & puid23 = & puid24 = & puid25 = & puid26 = & puid27 = & puid28 = & puid29 = & puid30 = & puid31 = & puid32 = & puid33 = & puid34 = & puid35 = & dl = '+ dl +' & pr1 = '+ pr1);

Як покататися в електричці і не облажався

згорнути розгорнути

Ось такий текст відправиться вам на стіну, його можна редагувати:

з картинкою

Відправити
в Фейсбук в Вконтакте в Твіттер

Поринути в «РЖД» з головою і вийти звідти сухим

Наближаються травневі свята. Якщо ви вирішили відправитися на прогулянку в Підмосков'ї або навіть переїхати туди жити - не бійтеся повторити трагічну долю вінички Єрофєєва . W → O → S навчить користуватися електричками грамотно.

1) Сплануйте
поїздку.

Якщо ви звикли до комфорту - відразу відправляйтеся на вокзал обраного напрямку. Там вас буде чекати порожня електричка. Перетину станцій метро з ЖД-лініями далеко від центру - доля тих, кому не лінь поштовхатися і поїздити стоячи. Як і в будь-якому іншому транспорті, в електричці діють традиційні закони пасажирських хвиль. З Москви дуже вигідно їхати з ранку, в Москву - ввечері.

2) Загляньте
в розклад.

ресурси tutu.ru і «Яндекс.Распісанія» досить інформативні. Важливо звертати увагу на позапланові зміни і заздалегідь пам'ятати, що по буднях о середині дня в русі є перерва. До того ж електричка підкоряється закону Мерфі : Коли не спізнюватися ви, спізнюється вона, і навпаки. Не випробовуйте долю.

3) Вивчіть турнікети цікавлять вас станцій.

Всі головні вокзали обладнані турнікетами. Тому якщо ви - радикальний борець з квитками, доведеться шукати лазівки і залазити на платформу, використовуючи фізичну силу. Більшість інших станцій демократичніші - до електрички можна дістатися без перешкод і, уникнувши оплати проїзду, потрапити прямо на платформу. Тільки пам'ятайте, що квиток може знадобитися на виході. На допомогу прийде так звана «Каса на вихід» - російський феномен.

4) синхронізується
з дверима.

Як і поїзд метро, ​​електричка зазвичай гальмує так, що двері виявляються приблизно в одному і тому ж місці. Якщо ви збираєтеся часто їздити, корисно запам'ятати вигідну позицію, щоб наспіла електричка розорювали двері прямо перед вашим носом. Але лайно трапляється, і машиніст часом проїжджає пару зайвих метрів - ви опинитеся рівно посередині вагона, і день буде зіпсований. Будьте готові до цього.

5) Купуйте
квитки з розумом.

Якщо покупка квитка становить для вас необхідний, але все ж знищує душу і гаманець процес, можливий компроміс.

Наочне керівництво на основі прикладу


Курське напрямок. -> Ви їдете з Курського вокзалу до станції Подольськ. Для цього вам потрібно проїхати 15 станцій, 12 з яких не виходять за межі Москви. -> Саме тому вартість проїзду за цими дванадцяти станціям однакова - всього лише 26 руб. Далі вже за кожну станцію зверху накидається додаткова вартість, а в підсумку за повний квиток до Подольська з вас попросять вже 82,50 руб. -> Компроміс полягає в купівлі квитка до останньої 12-ї станції, ще належить Москві, при цьому на заячих правах ви будете себе відчувати тільки останню 1/5 шляху. -> Схожа по суті схема покупки квитка працює на кожному напрямку, якій успішно користується мало не добра половина подорожуючих.

6) Поступите в інститут.

Учням знижка на подорожі в приміських поїздах становить 50%.

7) Відрізняйте
експрес-поїзда.

Недосвідчений мандрівник може потрапити в халепу, переплутавши вабить чистенький експрес-потяг зі звичайною електричкою. У підсумку він ризикує пропустити свою станцію (експрес зупиняється тільки на самих популярних за версією «РЖД» точках), заплативши приблизно на 100 руб. більше. За необхідності, уточнюйте інформацію хоча б у людей навколо.

контролери

Хто вони, люди, що перевіряють квитки в електричках, або як вижити, якщо ти - заєць?

- Для початку - так, контролери ходять за складом далеко не завжди. Часто буває так, що квиток в поїздці виявляється абсолютно марною штукою. Напевно, саме тому він до сих пір не має належної популярності у пасажирів.

- За своєю суттю контролер нешкідливий. При зустрічі він лише зажадає квиток, і якщо останнього у вас не виявиться, попросить пройти далі за складом, хоча і з натяком «на вихід». Однак ніщо не заважає пройти в наступний вагон, а потім повторити вищеописаний процес. Поки ж контролер буде перевіряти квитки у інших пасажирів, а ви - проходити в наступний вагон, потяг буде мчати до потрібної станції.

- Ви не самотні: як тільки з'являється контролер, в вагоні утворюється струмочок з пасажирів, який потягнеться в протилежному від перевіряючих напрямку. На найближчій станції більшість дійсно покине склад, але не для того, щоб покірно чекати наступної електрички або йти купувати квиток, а щоб просто добігти до іншого вагона, «за спину» контролерам, оскільки ті рухаються за складом лише в одному напрямку і зазвичай назад не повертаються. Ви можете зробити так само, тільки враховуйте, що в середньому час стоянки не перевищує 20-30 секунд. До речі, важливе вміння: при посадці в поїзд стежити боковим зором за потоками перебігають людей - по ним можна визначати зразкове місце розташування контролерів.

- Останнім часом життя зайця стала складніше. Контролери придумують все більш витончені схеми, іноді працюючи кількома командами на один склад. Наприклад, так.

Це може зіпсувати вам поїздку, але в крайньому випадку можна здатися і купити у контролера квиток, плюс 50 руб. штрафу.

- Не секрет, що в електричці можна зіткнутися з методом активних продажів, коли прямо у вагоні вам почнуть пропонувати книгу, новітню розробку вакуумного гачка або ще якусь дурницю. Торговців контролери, як правило, не чіпають. Якщо ви без квитка і загнані в глухий кут, але впевненість в собі вас не покинула, а в кишені завалялася пара новеньких ручок - можна спробувати загнати їх пасажирам, тим самим позбавляючи себе від переслідування і можливо (можливо!) Щось заробляючи.

- Якщо ж квиток у вас все-таки є, то контролер стає вашим другом. Зазвичай поруч з ним швидко виникають кілька вільних сидячих місць, тому, якщо вам набридло стояти, завданням стає вислизнути від перевіряючого, а знайти його.

8) Уникайте покупок.

Якщо вам, незважаючи на наші попередження , Захочеться провести в домашніх умовах катування електрошоком, то «собака» допоможе і в цьому. Якщо у «РЖД» коли-небудь з'явиться каталог товарів, які продають в приміських поїздах, то електрошок з ліхтариком неодмінно займе там почесне місце. Але за якість товару відповідальності не несе ніхто.

9) Слідкуйте за погодою.

Не варто випускати з уваги, що благополуччя поїздки безпосередньо залежить від того, що діється за вікном. У спекотний літній день сонячна сторона вагона пустує, а коли йде дощ, який сидить біля вікна (навіть закритого) може злегка промокнути. Влітку при виборі місця в вагоні потрібно звертати увагу на не відкриваються вікна. В електричках кондиціонера немає.

10) Тримайте місце.

Не виключено, що Жора Кушнаренко, більш відомий як соліст групи «Труд», написав свою пісню під назвою «Біда» саме після поїздки в електричці. Контингент в світі «РЖД» самобутній - будьте готові переосмислити ваші уявлення про те, кому слід поступатися місцем.

11) Дотримуйтесь чистоти.

Електрички - не найкращий вибір для чистюлі. Тому хоча б просто озиратися то місце, куди збираєтеся присісти або притулитися.

вибір місця

Звичайно сидячі місця в електричці - це умовні лавки зі спинкою, розраховані на трьох: місце біля вікна, посередині і біля проходу.

Пройдемося по кожному окремо.

- Місце біля вікна вважається трофейним і дістається найспритнішим мандрівникам - вони встигли проявити активність в момент заповнення поїзда пасажирами. Плюси очевидні: віддаленість від проходу, можливість схилити голову і подрімати, майже панорамні види з вікна. Мінуси: взимку через особливих вітчизняних стандартів герметичності вікон може здатися, що ви їдете як мінімум на вулиці.

- Місце посередині неоднозначно і, як і поїздка в електричці взагалі, являє собою лотерею. Якщо вашими попутниками виявилися дві тендітні дівчата, то, посадивши їх справа і зліва від себе, ви проїдете з комфортом. У будь-якому іншому випадку, сівши посередині, можна серйозно облажаться.


- Місце скраю сперечається за популярністю з другим варіантом, безумовно програючи місця біля вікна. Крім торговців, завжди знайдуться люди, яким навіть в найжорстокіший годину пік закортить протиснутися в інший вагон. Вони будуть йти, розпихаючи всіх і вся, і сидить скраю потрапить в зону ураження. Також саме він першим ловить на собі ненависні погляди мандрівників, яким сидячого місця не дісталося. Але якщо такі труднощі не страшні, цей варіант - ваш.

12) Слідуйте за натхненням.

Серед явних бонусів електрички - її особливий шарм: тільки тут можна почитати книжку, послухати музику, поспілкуватися з людьми так, як ніде більше на цій планеті. Але якщо не взяти до відома наші поради, поїздка може обернутися душевної і фізичної болем.

- 54726

рубрики:

Дорогі читачі. Щоб боротися з цензурою і ханжеством російського суспільства і відокремити зерна від плевел, ми йдемо на черговий експеримент і створюємо хутірець свободи - «Чорний ВОС». Тут вас чекають мат, розпуста, залежно та відхилення від загальноприйнятих норм. Доступ до безсоромному контенту отримають виняткові читачі. Крім нової інформації вони зможуть цілодобово сидіти в чаті, користуватися секретними стікерами і отримають звання боярина. Ми залишаємося виданням про Росію, тільки тепер зможемо розповісти і про найтемніших її сторонах.

Інвайт отримають друзі редакції, улюблені читачі, ті, хто поділиться з нами своїми секретами. Ви також можете сплатити передплату, але перед цим ознайомтеся з правилами .

оплатити

Я вже оплатив

Якщо у вас є якісь проблеми з підпискою, не хвилюйтеся, все буде. Це короткочасні технічні труднощі. З усіх питань пишіть на [email protected], ми обов'язково відповімо.
18+

AdFox_getCodeScript (1, pr1, '// ads.adfox.ru/216820/prepareCode?p1=buqyd&p2=ffwe&pct=c&pfc=a&pfb=a&plp=a&pli=a&pop=a&pr=' + pr + '& pt = b & pd =' + addate. getDate () + '& pw =' + addate.getDay () + '& pv =' + addate.getHours () + '& prr =' + afReferrer + '& puid1 = & puid2 = & puid3 = & puid4 = & puid5 = & puid6 = & puid7 = & puid8 = & puid9 = & puid10 = & puid11 = & puid12 = & puid13 = & puid14 = & puid15 = & puid16 = & puid17 = & puid18 = & puid19 = & puid20 = & puid21 = & puid22 = & puid23 = & puid24 = & puid25 = & puid26 = & puid27 = & puid28 = & puid29 = & puid30 = & puid31 = & puid32 = & puid33 = & puid34 = & puid35 = & dl = '+ dl +' & pr1 = '+ pr1); AdFox_getCodeScript (1, pr1, '// ads.adfox.ru/216820/prepareCode?p1=buqyf&p2=ffwh&pct=a&pfc=a&pfb=a&plp=a&pli=a&pop=a&pr=' + pr + '& pt = b & pd =' + addate. getDate () + '& pw =' + addate.getDay () + '& pv =' + addate.getHours () + '& prr =' + afReferrer + '& puid1 = & puid2 = & puid3 = & puid4 = & puid5 = & puid6 = & puid7 = & puid8 = & puid9 = & puid10 = & puid11 = & puid12 = & puid13 = & puid14 = & puid15 = & puid16 = & puid17 = & puid18 = & puid19 = & puid20 = & puid21 = & puid22 = & puid23 = & puid24 = & puid25 = & puid26 = & puid27 = & puid28 = & puid29 = & puid30 = & puid31 = & puid32 = & puid33 = & puid34 = & puid35 = & dl = '+ dl +' & pr1 = '+ pr1); AdFox_getCodeScript (1, pr1, '// ads.adfox.ru/216820/prepareCode?p1=buqyh&p2=ffwf&pct=a&pfc=a&pfb=a&plp=a&pli=a&pop=a&pr=' + pr + '& pt = b & pd =' + addate. getDate () + '& pw =' + addate.getDay () + '& pv =' + addate.getHours () + '& prr =' + afReferrer + '& puid1 = & puid2 = & puid3 = & puid4 = & puid5 = & puid6 = & puid7 = & puid8 = & puid9 = & puid10 = & puid11 = & puid12 = & puid13 = & puid14 = & puid15 = & puid16 = & puid17 = & puid18 = & puid19 = & puid20 = & puid21 = & puid22 = & puid23 = & puid24 = & puid25 = & puid26 = & puid27 = & puid28 = & puid29 = & puid30 = & puid31 = & puid32 = & puid33 = & puid34 = & puid35 = & dl = '+ dl +' & pr1 = '+ pr1); AdFox_getCodeScript (1, pr1, '// ads.adfox.ru/216820/prepareCode?p1=brpxw&p2=ezay&pct=c&pfc=a&pfb=a&plp=a&pli=a&pop=a&pr=' + pr + '& pt = b & pd =' + addate. getDate () + '& pw =' + addate.getDay () + '& pv =' + addate.getHours () + '& prr =' + afReferrer + '& puid1 = & puid2 = & puid6 = & dl =' + dl + '& pr1 =' + pr1); AdFox_getCodeScript (1, pr1, '// ads.adfox.ru/216820/prepareCode?p1=bsaap&p2=ewex&pct=a&pfc=a&pfb=a&plp=a&pli=a&pop=a&pr=' + pr + '& pt = b & pd =' + addate. getDate () + '& pw =' + addate.getDay () + '& pv =' + addate.getHours () + '& prr =' + afReferrer + '& puid1 = & puid2 = & puid3 = & puid4 = & puid5 = & puid6 = & puid7 = & puid8 = & puid9 = & puid10 = & puid11 = & puid12 = & puid13 = & puid14 = & puid15 = & puid16 = & puid17 = & puid18 = & puid19 = & puid20 = & puid21 = & puid22 = & puid23 = & puid24 = & puid25 = & puid26 = & puid27 = & puid28 = & puid29 = & puid30 = & puid31 = & puid32 = & puid33 = & puid34 = & puid35 = & dl = '+ dl +' & pr1 = '+ pr1); AdFox_getCodeScript (1, pr1, '// ads.adfox.ru/216820/prepareCode?p1=btcpl&p2=ffpv&pct=a&pfc=a&pfb=a&plp=a&pli=a&pop=a&pr=' + pr + '& pt = b & pd =' + addate. getDate () + '& pw =' + addate.getDay () + '& pv =' + addate.getHours () + '& prr =' + afReferrer + '& puid1 = & dl =' + dl + '& pr1 =' + pr1); AdFox_getCodeScript (1, pr1, 'https: //ads.adfox.ru/216820/prepareCode? P1 = blzrv & p2 = ewfz & pct = a & pfc = a & pfb = a & plp = a & pli = a & pop = a & pr =' + pr + '& pt = b & pd =' + addate.getDate () + '& pw =' + addate.getDay () + '& pv =' + addate.getHours () + '& prr =' + afReferrer + '& dl =' + dl + '& pr1 =' + pr1); AdFox_getCodeScript (1, pr1, '// ads.adfox.ru/216820/prepareCode?p1=brcjb&p2=favi&pct=a&pfc=a&pfb=a&plp=a&pli=a&pop=a&pr=' + pr + '& pt = b & pd =' + addate. getDate () + '& pw =' + addate.getDay () + '& pv =' + addate.getHours () + '& prr =' + afReferrer + '& puid1 = & dl =' + dl + '& pr1 =' + pr1); AdFox_getCodeScript (1, pr1, '// ads.adfox.ru/216820/prepareCode?p1=bsxhx&p2=fezv&pct=a&pfc=a&pfb=a&plp=a&pli=a&pop=a&pr=' + pr + '& pt = b & pd =' + addate. getDate () + '& pw =' + addate.getDay () + '& pv =' + addate.getHours () + '& prr =' + afReferrer + '& puid1 = & puid2 = & puid3 = & puid4 = & puid5 = & puid6 = & puid7 = & puid8 = & puid9 = & puid10 = & puid11 = & puid12 = & puid13 = & puid14 = & puid15 = & puid16 = & puid17 = & puid18 = & puid19 = & puid20 = & puid21 = & puid22 = & puid23 = & puid24 = & puid25 = & puid26 = & puid27 = & puid28 = & puid29 = & puid30 = & puid31 = & puid32 = & puid33 = & puid34 = & puid35 = & dl = '+ dl +' & pr1 = '+ pr1); AdFox_getCodeScript (1, pr1, '// ads.adfox.ru/216820/prepareCode?p1=burbc&p2=fiwp&pct=a&pfc=a&pfb=a&plp=a&pli=a&pop=a&pr=' + pr + '& pt = b & pd =' + addate. getDate () + '& pw =' + addate.getDay () + '& pv =' + addate.getHours () + '& prr =' + afReferrer + '& puid1 = & puid2 = & puid3 = & puid4 = & puid5 = & puid6 = & puid7 = & puid8 = & puid9 = & puid10 = & puid11 = & puid12 = & puid13 = & puid14 = & puid15 = & puid16 = & puid17 = & puid18 = & puid19 = & puid20 = & puid21 = & puid22 = & puid23 = & puid24 = & puid25 = & puid26 = & puid27 = & puid28 = & puid29 = & puid30 = & puid31 = & puid32 = & puid33 = & puid34 = & puid35 = & dl = '+ dl +' & pr1 = '+ pr1); AdFox_getCodeScript (1, pr1, '// ads.adfox.ru/216820/prepareCode?p1=buxjw&p2=fjkb&pct=a&pfc=a&pfb=a&plp=a&pli=a&pop=a&pr=' + pr + '& pt = b & pd =' + addate. getDate () + '& pw =' + addate.getDay () + '& pv =' + addate.getHours () + '& prr =' + afReferrer + '& puid1 = & puid2 = & puid3 = & puid4 = & puid5 = & puid6 = & puid7 = & puid8 = & puid9 = & puid10 = & puid11 = & puid12 = & puid13 = & puid14 = & puid15 = & puid16 = & puid17 = & puid18 = & puid19 = & puid20 = & puid21 = & puid22 = & puid23 = & puid24 = & puid25 = & puid26 = & puid27 = & puid28 = & puid29 = & puid30 = & puid31 = & puid32 = & puid33 = & puid34 = & puid35 = & dl = '+ dl +' & pr1 = '+ pr1); Ru/216820/prepareCode?
Ru/216820/prepareCode?
Ru/216820/prepareCode?
Ru/216820/prepareCode?
Ru/216820/prepareCode?
Ru/216820/prepareCode?
Ru/216820/prepareCode?
Ru/216820/prepareCode?
Ru/216820/prepareCode?
Ru/216820/prepareCode?
Новости
Провайдеры:
 • 08.09.2015

  Batyevka.NET предоставляет услуги доступа к сети Интернет на территории Соломенского района г. Киева.Наша миссия —... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  IPNET

  Компания IPNET — это крупнейший оператор и технологический лидер на рынке телекоммуникаций Киева. Мы предоставляем... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Boryspil.Net

  Интернет-провайдер «Boryspil.net» начал свою работу в 2008 году и на данный момент является одним из крупнейших поставщиков... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  4OKNET

  Наша компания работает в сфере телекоммуникационных услуг, а именно — предоставлении доступа в сеть интернет.Уже... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Телегруп

  ДП «Телегруп-Украина» – IT-компания с 15-летним опытом работы на рынке телекоммуникационных услуг, а также официальный... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Софтлинк

  Высокая скоростьМы являемся участником Украинского центра обмена трафиком (UA — IX) с включением 10 Гбит / сек... 
  Читать полностью