• Главная
 • Карта сайта
Не найдено

Як відключити Захисник Windows і прибрати іконку Захисника в Windows 10 Creators Update

 1. Як відключити Захисник Windows в Windows 10 Creators Update
 2. Як прибрати іконку Захисника Windows в Windows 10 Creators Update

Як правильно відключити Захисник Windows 10 і приховати іконку Захисника в області повідомлень панелі завдань (системному треї) в Windows 10 Creators Update

Windows 10 Creators Update (версія 1703) отримало дуже багато функціональних поліпшень. У тому числі з'явився новий додаток " Центр безпеки Захисника Windows ", Раніше відоме як" Панель управління Захисником Windows ".

Цей додаток спрощує контроль над функціями безпеки і параметрами конфіденційності. Однак, якщо ви користуєтеся стороннім антивірусом, то ймовірно захочете відключити вбудовану системний захист, але можете зіткнутися з труднощами через нового незвичного інтерфейсу. Розглянемо, як правильно відключити Захисник Windows і приховати іконку Захисника в області повідомлень панелі завдань (системному треї).

Як відключити Захисник Windows в Windows 10 Creators Update

Щоб відкрити інтерфейс вбудованого системного антивіруса, в меню Пуск введіть Захисник і виберіть посилання "Центр безпеки захисника Windows". В якості альтернативи можна натиснути правою кнопкою миші по іконки системного трея і вибрати опцію "Відкрити". Щоб відключити захист, виконайте наступні кроки:

 1. Натисніть по кнопці "Settings" із позначкою шестерінки в нижньому-лівому кутку екрана
 2. На екрані, що натисніть посилання "Параметри захисту вірусів і загроз".
 3. На новій вкладці переведіть положення перемикачів "Захист в режимі реального часу", "Хмарна захист" і "Автоматична відправка зразків" в положення Вимкнути.

На новій вкладці переведіть положення перемикачів Захист в режимі реального часу, Хмарна захист і Автоматична відправка зразків в положення Вимкнути

В результаті антивірусний захист Захисника Windows буде відключена. Однак, через короткий час захист буде знову включена автоматично, якщо в системі не встановлено стороннє антивірусне рішення. Тому це є тимчасовим рішенням.

Як повністю відключити Захисник Windows в Windows 10

Антивіруси для Windows 10 Creators Update

Як прибрати іконку Захисника Windows в Windows 10 Creators Update

"Центр безпеки Захисника Windows" показує окрему іконку в системному треї, яка видима відразу після установки Windows 10 Creators Update.

Виконуваний файл, відповідальний за відображення іконки, можна знайти по шляху: "C: \ Program Files \ Windows Defender \ MSASCuiL.exe". Даний файл запускається при старті системи Windows 10, і в результаті, іконка Захисника з'являється в системному треї.

Операція відключення ікони не має побічних ефектів. Якщо ви хочете позбутися від даної іконки, то виконайте наступні кроки:

 • Щоб виключити файл MSASCuiL.exe з автозапуску, відкрийте Диспетчер завдань.
 • Перейдіть на вкладку "Автозавантаження". Порада: можна відкрити вкладку "Автозавантаження Диспетчера завдань", виконавши наступну команду: taskmgr / 0 / startup
 • Знайдіть рядок "Windows Defender notification icon"
 • Клацніть правою кнопкою миші по даному пункту і виберіть опцію "Відключити".

Порада: можна відкрити вкладку Автозавантаження Диспетчера завдань, виконавши наступну команду: taskmgr / 0 / startup  Знайдіть рядок Windows Defender notification icon  Клацніть правою кнопкою миші по даному пункту і виберіть опцію Відключити

Після виконання цих дій вийдіть з облікового запису і авторизуйтесь знову. В результаті іконка Захисника Windows стане нормальним в області сповіщень.

Новости
Провайдеры:
 • 08.09.2015

  Batyevka.NET предоставляет услуги доступа к сети Интернет на территории Соломенского района г. Киева.Наша миссия —... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  IPNET

  Компания IPNET — это крупнейший оператор и технологический лидер на рынке телекоммуникаций Киева. Мы предоставляем... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Boryspil.Net

  Интернет-провайдер «Boryspil.net» начал свою работу в 2008 году и на данный момент является одним из крупнейших поставщиков... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  4OKNET

  Наша компания работает в сфере телекоммуникационных услуг, а именно — предоставлении доступа в сеть интернет.Уже... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Телегруп

  ДП «Телегруп-Украина» – IT-компания с 15-летним опытом работы на рынке телекоммуникационных услуг, а также официальный... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Софтлинк

  Высокая скоростьМы являемся участником Украинского центра обмена трафиком (UA — IX) с включением 10 Гбит / сек... 
  Читать полностью