• Главная
 • Карта сайта
Не найдено

Як видалити програму з автозапуску Windows 7 - прибираємо назавжди

 1. Використовуємо меню Пуск для вирішення завдання
 2. Застосування утиліти MSConfig
 3. Справляємося можливостями реєстру

Досить часто виникає ситуація, коли потрібно прибрати різні непотрібні програми і видалити з автозавантаження, щоб ті не заважали операційній системі нормально починати роботу без сильної завантаження пам'яті. Деактивация додатків дозволяє значно прискорити завантаження ОС, що важливо для людей, у яких на рахунку кожна хвилина.

Багато додатків автоматично прописують себе в автостарту, тому виникає необхідність своєчасно їх звідти видаляти. Не турбуйтеся, якщо ви не знаєте, як видалити програму з автозапуску Windows 7 - це можна зробити як вбудованими засобами Віндовс, так і стороннім ПЗ. Дізнаємося, як можна прибрати зайві позиції з потрібного нам меню, щоб прискорити завантаження системи прямо зараз!

Використовуємо меню Пуск для вирішення завдання

Якщо ви є впевненим користувачем ПК, напевно вам знайоме меню Пуск і розділ «Усі програми». Саме тут можна почистити список небажаних до автостарту додатків. Для цього дотримуйтесь вказівок:

 1. Зайдіть в Пуск, виберіть «Всі програми» і відкрийте «Автозавантаження».
 2. Приберіть в переліку все небажані пункти - саме ці додатки запускаються з ОС.
 3. Перезавантажте Віндовс 7 і переконайтеся в тому, що вона їм заважає швидко і без видаленого софта.

Перезавантажте Віндовс 7 і переконайтеся в тому, що вона їм заважає швидко і без видаленого софта

Таким чином можна видалити будь-які програми всього за кілька секунд. Це не єдиний спосіб впоратися з цим завданням - ви можете протестувати кожен і вирішити, який з-них буде для вас зручніше.

Застосування утиліти MSConfig

MSConfig - вбудована в операційну систему утиліта, якій можна виконати безліч різних дій по повному адміністрування роботи ПК. Весь функціонал на нинішній момент нас не цікавить, тому зараз розберемося, яким чином MSConfig може допомогти в очищенні меню автозапуску ОС:

 • Відкрийте Пуск і у вікні пошуку введіть msconfig, після чого натисніть Enter і виберіть утиліту.

 • У верхній частині вікна перейдіть на вкладку «Автозавантаження».

 • Після виконання другого пункту відкриється список з найменуваннями додатків і галочками навпроти кожного - приберіть галочки навпроти ПО, який мав би стартувати разом з Віндовс 7.

 • Перезавантажте комп'ютер, коли закінчите управління - ПК сам запропонує вам зробити це.

На жаль, поряд з зручністю, ця утиліта має і недоліки - з її допомогою можна налаштувати автозапуск так, щоб деактивувати всі приховані позиції. Якщо вам здається, що ви не до кінця вирішили проблему за допомогою вже описаних способів, можна спробувати найнадійніший - управління стартом через реєстр.

Справляємося можливостями реєстру

Реєстр - сховище абсолютно всіх налаштувань вашої системи. Зайти в нього дуже просто - у вікні пошуку досить ввести regedit. Після цього ви потрапляєте в редактор реєстру, який дозволяє користувачеві вносити зміни в різні параметри, і в потрібний нам список так само. У лівій частині вікна розташовано кілька папок з страшними новачків назвами. Нас цікавлять тільки дві з них:

 • Комп'ютер \ HKEY_LOCAL_MACHINE \ Software \ Microsoft \ Windows \ CurrentVersion \ Run. Саме тут зберігаються дані про старт ПО для всіх користувачів даної ОС. Тут знаходяться файли ПО, видаляючи які, можна прибирати їх з автоматичної старту - так можна видалити будь-який софт

 • Комп'ютер \ HKEY_CURRENT_USER \ Software \ Microsoft \ Windows \ CurrentVersion \ Run. Локація, в якій знаходяться дані по старту софта для користувача, під яким ви зайшли. Якщо комп'ютером користуються кілька користувачів, можна налаштовувати запуск ОС для себе в даній локації реєстру.

Для надійності можна відредагувати позиції в обох папках. Цим способом можна видалити навіть приховані позиції - так зазвичай ховаються вірусне і рекламне ПО, яке доставляє найбільше проблем.

Також можна управляти автозавантаженням з використанням сторонніх програм. Це потрібно далеко не завжди, тому що вбудованих засобів управління більш ніж достатньо. Рекомендуйте цю статтю своїм друзям, щоб вони теж змогли налагодити роботу своєї ОС, і не забувайте підписуватися на нові корисні статті та огляди.

Трохи корисної інформації для тих, хто давно мріяв навчитися грати на гітарі: є відмінні курси з навчання. Автор курсів-Роман розробив свою систему, по якій можна навчитися грати прості речі вже після 3 занять. Багато позитивних відгуків, є відео де хлопці показують свої результати після проходження курсів. Загалом дерзайте.

[Urlspan] [Urlspan]  [/ Urlspan] [/ Urlspan]

Поділитися в соціальних мережах

Новости
Провайдеры:
 • 08.09.2015

  Batyevka.NET предоставляет услуги доступа к сети Интернет на территории Соломенского района г. Киева.Наша миссия —... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  IPNET

  Компания IPNET — это крупнейший оператор и технологический лидер на рынке телекоммуникаций Киева. Мы предоставляем... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Boryspil.Net

  Интернет-провайдер «Boryspil.net» начал свою работу в 2008 году и на данный момент является одним из крупнейших поставщиков... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  4OKNET

  Наша компания работает в сфере телекоммуникационных услуг, а именно — предоставлении доступа в сеть интернет.Уже... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Телегруп

  ДП «Телегруп-Украина» – IT-компания с 15-летним опытом работы на рынке телекоммуникационных услуг, а также официальный... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Софтлинк

  Высокая скоростьМы являемся участником Украинского центра обмена трафиком (UA — IX) с включением 10 Гбит / сек... 
  Читать полностью