• Главная
 • Карта сайта
Не найдено

Як видалити порожні або непотрібні записи з вкладки «Автозавантаження» в диспетчері завдань Windows

Д ля управління автозапуском програм в диспетчері завдань Windows 8.1 і 10 є окрема вкладка «Автозавантаження», що містить перелік усіх програм, доданих в автозавантаження системою або користувачем. Викликаючи контекстне меню для кожної із записів, ви можете виключити додаток з автозавантаження, переглянути його властивості, перейти в розташування виконуваного файлу або виконати пошук відомостей про нього в інтернеті.

Коли додаток видаляється з комп'ютера, віддаляється і його запис у вкладці «Автозавантаження», але може статися і так, що програма буде видалена, а її запис так і залишиться висіти в списку.

Крім того, ви можете захотіти видалити її самі.

На жаль, зробити це засобами диспетчера задач не представляється можливим. Для видалення або «мертві» записи з вкладки «Автозавантаження», необхідно почистити відповідні їм ключі реєстру, а також видалити непотрібні ярлики з папки автозапуску за адресою% AppData% \ Microsoft \ Windows \ Start Menu \ Programs \ Startup.

При роботі з реєстром вам доведеться перевірити вміст кількох підрозділів в гілці HKLM \ Software \ Microsoft \ Windows \ CurrentVersion, а саме Run, RunOnce, RunSеrvicеs, RunSеrvicеsOnce і Userinit в гілці HKLM \ Software \ Microsoft \ Windows NT \ CurrentVersion \ Winlogon.

Щоб не проробляти всю цю роботу вручну, скористайтеся безкоштовною утилітою Autoruns від Марка Руссиновича.

Запустивши утиліту від імені адміністратора, знайдіть у вікні ключі реєстру, в описі яких зазначено ім'я доданого в автозавантаження програми і видаліть їх, для чого клікніть по кожного запису правою кнопкою миші і виберіть в меню опцію «Dеlеtе».

Зміни стануть видні негайно, якщо ви відкриєте вкладку автозавантаження в диспетчері завдань, то побачите, що віддалених в Autoruns записів в ній більше немає. Замість видалення ви також можете зняти галочку зліва від ключа - результат буде аналогічний.

Утиліта Autoruns: technet.microsoft.com/en-us/sysinternals/bb963902

Новости
Провайдеры:
 • 08.09.2015

  Batyevka.NET предоставляет услуги доступа к сети Интернет на территории Соломенского района г. Киева.Наша миссия —... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  IPNET

  Компания IPNET — это крупнейший оператор и технологический лидер на рынке телекоммуникаций Киева. Мы предоставляем... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Boryspil.Net

  Интернет-провайдер «Boryspil.net» начал свою работу в 2008 году и на данный момент является одним из крупнейших поставщиков... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  4OKNET

  Наша компания работает в сфере телекоммуникационных услуг, а именно — предоставлении доступа в сеть интернет.Уже... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Телегруп

  ДП «Телегруп-Украина» – IT-компания с 15-летним опытом работы на рынке телекоммуникационных услуг, а также официальный... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Софтлинк

  Высокая скоростьМы являемся участником Украинского центра обмена трафиком (UA — IX) с включением 10 Гбит / сек... 
  Читать полностью