• Главная
 • Карта сайта
Не найдено

Як прискорити Android телефон і планшет

 1. Як збільшити швидкодію Android?
 2. Збільшення швидкодії за рахунок оптимізації Android
 3. Як прискорити Android за допомогою сторонніх додатків?

Часто власники гаджетів на Android помічають, що пристрій починає гальмувати. Перевірка на віруси позитивного результату не дає. Щоб ОС працювала швидше, необхідно відключити ті встановлені додатки, які не використовуються, а також видалити весь непотрібний софт. Але таке видалення не завжди буває ефективним. Методи оптимізації ОС, які застосовуються в Windows, для Android не застосовуються.

Ми ремонтуємо всю техніку Samsung

* Звертаємо увагу: проробляючи самостійно описане в статтях - ви дієте на свій страх і ризик. Наша компанія не несе відповідальності за ваші дії.

Як збільшити швидкодію Android?

Якщо гаджет оснащений ОЗУ об'ємом до 1 Гб, гальмування пристрою може викликати встановлена ​​анімація і живі шпалери, особливо високої якості. Дані програми споживають багато ресурсів, при запуску інших програм або антивіруса гаджет сильно гальмує. Вимкніть або видаліть їх, поставте стандартний варіант оформлення робочого столу.

Друге місце за споживанням ресурсів займають іконки на робочому столі. Видаліть непотрібні, і звільниться кілька мегабайт ОЗУ. встановлені програми Google Play часто працюють у фоновому режимі, з'їдаючи ресурси гаджета. Багато з них абсолютно не потрібні, видаліть невикористовувані. Рекомендується також встановити полегшений браузер для Android, так як вбудований аналог більш великоваговий, при запуску на смартфонах з малою внутрішньою пам'яттю споживає багато ресурсів.

Збільшення швидкодії за рахунок оптимізації Android

Якщо вищевказані способи не принесли потрібного результату, необхідно скинути налаштування смартфона або планшета до заводських. При цьому потрібно обов'язково зберегти всю цінну інформацію і контакти на знімному носії, інакше все буде видалено безповоротно.

У деяких випадках такий метод носить короткочасний характер через наявність супутніх факторів, наприклад, неякісної прошивки. У нових версіях виробник виправляє виявлені недоліки, тому рекомендується періодично її оновлювати.

Якщо обсяг внутрішньої пам'яті невеликий, не рекомендується зберігати в ній великовагові програми та контент. Недостатній обсяг ресурсу призводить до гальмування, зависання і інших неприємностей. Краще все файли, включаючи фото, відео і музику, перенести на SD-носій. Даний спосіб оптимізації непридатний для гаджетів низької цінової категорії, так як у них обсяг пам'яті дуже малий, і вивільнення ресурсу не вплине на прискорення ОС.

Як прискорити Android за допомогою сторонніх додатків?

Існують різні додатки для Android, здатні відкоригувати роботу і виправити можливі лаги операційної системи. Більшість з них можна знайти на Play Market:

 1. Якісний антивірус, який буде завжди сканувати встановлюються і завантажувані додатки на наявність вірусів, видаляючи шкідливі програми. Рекомендується періодично запускати повне сканування пристрою. Для гаджетів підійдуть Dr.Web Light, Sophos Security & Antivirus, Antiy Labs AVL, Norton Mobile Security Lite і інші.
 2. Менеджер автозавантаження дозволяє контролювати запуск небажаних процесів на гаджет в фоновому режимі. Користувач може самостійно в режимі автоматичного визначення старт різних додатків при включенні пристрою, тим самим знижуючи споживання ресурсів.
 3. Juice defender дозволяє контролювати час автономної роботи, заощаджуючи енергоспоживання за рахунок автоматичного контролю своєчасного вмикання і вимикання програм, особливо енергоємних додатків. Контроль можна виконувати і в ручному режимі. Акумулятор без підзарядки прослужить довше.
 4. Очищувач кеш-пам'яті для Android-пристроїв дозволяє звільняти ресурси в автоматичному і ручному режимі після закриття програм. Актуальний для підвищення швидкодії, коли буде запущено програму використовується внутрішня пам'ять. Очищення кеш виконується також при запуску будь-якої програми.
 5. Диспетчер завдань, наприклад, Clean Master. Додаток дозволяє повністю адмініструвати ОС: від очищення історії і кеш, оптимізації процесів, контролю енергоспоживання до повного видалення додатків.

Читайте ще Як налаштувати мобільний інтернет на Samsung Galaxy S8 / 7/6/5

← Всі статті

Як збільшити швидкодію Android?
Як збільшити швидкодію Android?
Як прискорити Android за допомогою сторонніх додатків?
Новости
Провайдеры:
 • 08.09.2015

  Batyevka.NET предоставляет услуги доступа к сети Интернет на территории Соломенского района г. Киева.Наша миссия —... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  IPNET

  Компания IPNET — это крупнейший оператор и технологический лидер на рынке телекоммуникаций Киева. Мы предоставляем... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Boryspil.Net

  Интернет-провайдер «Boryspil.net» начал свою работу в 2008 году и на данный момент является одним из крупнейших поставщиков... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  4OKNET

  Наша компания работает в сфере телекоммуникационных услуг, а именно — предоставлении доступа в сеть интернет.Уже... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Телегруп

  ДП «Телегруп-Украина» – IT-компания с 15-летним опытом работы на рынке телекоммуникационных услуг, а также официальный... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Софтлинк

  Высокая скоростьМы являемся участником Украинского центра обмена трафиком (UA — IX) с включением 10 Гбит / сек... 
  Читать полностью