• Главная
 • Карта сайта
Не найдено

Як працює пральна машина автомат

 1. Принцип роботи пральної машини.
 2. Відео огляд пральної машини автомат

Важко зараз уявити сучасну квартиру без пральної машини автомат . Без цього виду побутової техніки не може обійтися більшість з нас. Бували такі випадки, коли доводилося розлучитися з улюбленою машинкою автомат на кілька днів, тижнів? Чи подобається вам прати вручну? Це дійсно дуже важко і незручно. На перший погляд, пральна машина досить проста, але все-таки працює дійсно дивно: використовуючи миючі засоби, ваша помічниця вміло очищає одяг від бруду і, як результат ви отримуєте чистий одяг. Як саме працює пральна автомат машина?

Кілька стандартних функцій:

 1. Харчування 220Вт від електрики.
 2. Фронтальна або вертикальна завантаження білизни
 3. Завантаження білизни від 5 кг і більше
 4. Швидкість віджиму від 1000 і більше 1200 оборотів / хвилину

Принцип роботи пральної машини.

У чому полягає наше поняття прання У чому полягає наше поняття прання? Це взяти брудний одяг, покласти її в мильний розчин на певний час і потім злити воду і зробити полоскання. Насправді все набагато складніше. У машині є не тільки барабан, в який ви завантажуєте прання, але ще і другий, захований в середині машинки.

Коли ви відкриваєте дверцята пральки, бачите внутрішній барабан, який ви наповнюєте пранням. В Європі поширена модель машинки з фронтальним завантаженням прання . В цьому випадку барабан знаходиться у вертикальному положенні. Після завантаження білизни в барабан, він починає обертатися по колу, як колесо в автомобілі.

У моделях з вертикальним завантаженням прання поміщається в барабан у верхній частині машини. Сам барабан в таких пристроях не рухається, а прання у воді обертають весла в середині нього.

Функції барабана:

 • бічна ребристість занурює прання в воду і ці ж лопаті перевертають одяг;
 • отвори на всій площі служать для наповнення / зливу води в барабан;
 • ущільнення з гуми по краю забезпечує щільне прилягання дверцят.

Внутрішній другий барабан пральної машини.
Другий великий барабан за барабаном, ви не можете бачити. Його завдання полягає в проведенні води, тоді як внутрішній барабан (при фронтальній завантаженні) або весла (при вертикальній) обертаються. На відміну від внутрішнього барабана, зовнішній барабан повинен бути повністю водонепроникним, або вам доведеться збирати воду по всій підлозі!
Ось ці другі барабани є однією з найбільш важливих складових у пранні одягу, однак, є ще багато інших цікавих частин. Наприклад, є термостат (механічний термометр), щоб перевірити температуру води, що поступає, і нагрівальний елемент, щоб зігріти її до потрібної температури. Також існує насос з електричним приводом, який видаляє воду з барабана при закінченні прання. Неодмінно присутній механічний або електронний механізм програмного контролю, який змушує різні частини пральна машини пройти через ряд кроків, щоб добре очистити ваш одяг. Також часто є дві труби, які дозволяють чистої холодної та гарячої води проникати в машину і третя труба - для виходу брудної стоків. Всі ці труби мають клапани (як маленькі двері між ними, щоб відкривати і закривати, коли це необхідно).

Відео огляд пральної машини автомат

етапи прання

Всі функціональні механізми пральної машини електрично керовані, в тому числі внутрішній барабан, клапани, насоси, і нагрівальний елемент. Програма, як диригент оркестру, перемикає ці речі і вимикає в розумної послідовності, яка звучить приблизно так:

 1. Кладете свій одяг в машину безпосередньо разом з миючим засобом або додаєте його в лоток нагорі.
 2. Встановлюєте потрібну програму, і включаєте харчування.
 3. Програма відкриває водопровідний кран з гарячою і холодною водою, щоб наповнити їй зовнішньої і внутрішній барабан. Вода зазвичай входить у верхній частині і стікає через лоток миючого засобу, який використовується в машині.
 4. Следущим етапом перекриває клапани води і миючих засобів.
 5. Термостат вимірює температуру вхідної води. Якщо вона занадто холодна, включає нагрівальний елемент. Це працює так само, як електричний чайник.
 6. Коли вода стає досить гаряча, починається обертання барабана взад і вперед, човгаючи одяг по мильній воді.
 7. Миючий засіб відокремлює бруд від одягу і забирає разом з водою.
 8. Далі відкриває клапан для зливу. Потім включається насос, щоб допомогти відведення води.
 9. Відкриваються водопровідні крани, і знову чиста вода надходить в барабани.
 10. Обертається барабан вперед і назад в чистій воді для полоскання білизни. Потім відбувається спустошення і наповнення барабана водою і повторюється цей процес кілька разів, щоб позбутися від усіх залишків мила.
 11. Коли одяг промивають, програма змушує барабан обертається на дуже високій швидкості - близько (130 км / ч). Після зупинки кількість води, яку містить одяг досить мало, щоб пройти через крихітні отвори барабана. Віджимання робить одяг сухий, використовуючи ту ж ідею, що на центрифузі.
 12. Насос видаляє залишки води, і прання добігає кінця.
 13. Ви берете одяг, і дивуєтеся її чистоті!

Якщо ви бажаєте підібрати пральну машину автомат - наші менеджери з полюванням допоможуть Вам у цьому.

Бували такі випадки, коли доводилося розлучитися з улюбленою машинкою автомат на кілька днів, тижнів?
Чи подобається вам прати вручну?
Як саме працює пральна автомат машина?
У чому полягає наше поняття прання?
Новости
Провайдеры:
 • 08.09.2015

  Batyevka.NET предоставляет услуги доступа к сети Интернет на территории Соломенского района г. Киева.Наша миссия —... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  IPNET

  Компания IPNET — это крупнейший оператор и технологический лидер на рынке телекоммуникаций Киева. Мы предоставляем... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Boryspil.Net

  Интернет-провайдер «Boryspil.net» начал свою работу в 2008 году и на данный момент является одним из крупнейших поставщиков... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  4OKNET

  Наша компания работает в сфере телекоммуникационных услуг, а именно — предоставлении доступа в сеть интернет.Уже... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Телегруп

  ДП «Телегруп-Украина» – IT-компания с 15-летним опытом работы на рынке телекоммуникационных услуг, а также официальный... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Софтлинк

  Высокая скоростьМы являемся участником Украинского центра обмена трафиком (UA — IX) с включением 10 Гбит / сек... 
  Читать полностью