• Главная
 • Карта сайта
Не найдено

Як відкрити інтернет-магазин в 2019 році - покрокова інструкція

 1. Як відкрити інтернет-магазин в 2019 році Ви замислюєтеся про відкриття своєї справи? Відмінно! ...
 2. Найпопулярніші ніші, в яких зазвичай відкривають інтернет-магазини:
 3. 2 крок: Вивчаємо ЦА - цільову аудиторію
 4. 3 крок: Знаходимо постачальників
 5. 4 крок: Підбираємо ім'я для інтернет-магазину
 6. 5 крок: Створюємо сайт інтернет-магазину
 7. 6 крок: Налаштовуємо дизайн інтернет-магазину
 8. 7 крок: Додаємо товари на сайт інтернет-магазину
 9. 8 крок: Налаштовуємо оплату за замовлення в інтернет-магазині
 10. 9 крок: Налаштовуємо різні варіанти доставки
 11. 10 крок: Вирішуємо як залучити покупців - налаштовуємо рекламу
 12. 11 крок: Робимо інтернет-магазин прибутковим
 13. Подивіться коротке відео, в якому ми розповідаємо чому платформа InSales - це оптимальний вибір для...
 14. Як відкрити інтернет-магазин в 2019 році
 15. 1 крок: Вибір ніші - вирішуємо, що продавати в інтернет магазині
 16. Найпопулярніші ніші, в яких зазвичай відкривають інтернет-магазини:
 17. 2 крок: Вивчаємо ЦА - цільову аудиторію
 18. 3 крок: Знаходимо постачальників
 19. 4 крок: Підбираємо ім'я для інтернет-магазину
 20. 5 крок: Створюємо сайт інтернет-магазину
 21. 6 крок: Налаштовуємо дизайн інтернет-магазину
 22. 7 крок: Додаємо товари на сайт інтернет-магазину
 23. 8 крок: Налаштовуємо оплату за замовлення в інтернет-магазині
 24. 9 крок: Налаштовуємо різні варіанти доставки
 25. 10 крок: Вирішуємо як залучити покупців - налаштовуємо рекламу
 26. 11 крок: Робимо інтернет-магазин прибутковим
 27. Подивіться коротке відео, в якому ми розповідаємо чому платформа InSales - це оптимальний вибір для...
 28. Як відкрити інтернет-магазин в 2019 році
 29. 1 крок: Вибір ніші - вирішуємо, що продавати в інтернет магазині
 30. Найпопулярніші ніші, в яких зазвичай відкривають інтернет-магазини:
 31. 2 крок: Вивчаємо ЦА - цільову аудиторію
 32. 3 крок: Знаходимо постачальників
 33. 4 крок: Підбираємо ім'я для інтернет-магазину
 34. 5 крок: Створюємо сайт інтернет-магазину
 35. 6 крок: Налаштовуємо дизайн інтернет-магазину
 36. 7 крок: Додаємо товари на сайт інтернет-магазину
 37. 8 крок: Налаштовуємо оплату за замовлення в інтернет-магазині
 38. 9 крок: Налаштовуємо різні варіанти доставки
 39. 10 крок: Вирішуємо як залучити покупців - налаштовуємо рекламу
 40. 11 крок: Робимо інтернет-магазин прибутковим
 41. Подивіться коротке відео, в якому ми розповідаємо чому платформа InSales - це оптимальний вибір для...

Як відкрити інтернет-магазин в 2019 році

Ви замислюєтеся про відкриття своєї справи? Відмінно! Ми розповімо по кроках - як відкрити інтернет магазин з нуля з прикладами і додатковими матеріалами.

Інтернет-торгівля підходить як для тих, хто вперше відчуває себе в ролі підприємця, так і для тих, хто вже має за плечима бізнес досвід. Створення інтернет-магазину можна розділити на кілька кроків:

1 крок: Вибір ніші - вирішуємо, що продавати в інтернет магазині

Це найвідповідальніший етап. Від того, чим ви будете торгувати, залежить успіх всього підприємства в цілому. Тут є два аспекти: виберете популярний напрям - без прибутку не залишитеся, але отримаєте натовпу клацали зубами конкурентів, які давно і міцно влаштувалися на ринку. Виберете маловідоме або новий напрямок - конкурентів майже не буде, але доведеться вкладатися в рекламу, щоб популяризувати свій товар на ринку. Ось і думайте.

Правда, є кілька лазівок. Якщо вибираєте перший спосіб - беріть вузьку тематику. Наприклад, не жіноча одяг в цілому, а конкретно сукні. Та не прості, а, скажімо, ручної роботи. Так ви привернете більше клієнтів. Друга лазівка ​​- якщо ваш бюджет не передбачає витрати на рекламу, задійте соціальне спрямування. Підключіть сарафанне радіо , Давайте бонуси і знижки за хороші відгуки - словом, змусьте людей говорити про ваш магазин.

Вибрали нішу - відмінно, тепер перевірте, чи користуються ці товари попитом.

Наприклад, зараз навряд чи когось зацікавлять спіннери, а зовсім недавно вони користувалися шаленою популярністю. Обсяг попиту допоможе визначити сервіс " Яндекс.Вордстат "- вводите запит і дивіться, наскільки часто його набирали в пошукових системах. Також можна подивитися статистику щодо певного регіону (допоможе зрозуміти, на який місто робити упор і чому) і часу. Скажімо, сезонні товари найкраще продаються в пік сезону, решту часу кількість запитів падає.

Скажімо, сезонні товари найкраще продаються в пік сезону, решту часу кількість запитів падає

Найпопулярніші ніші, в яких зазвичай відкривають інтернет-магазини:

Читайте також:

2 крок: Вивчаємо ЦА - цільову аудиторію

портрет ЦА вам дуже придасться: якщо не знати, для кого ви працюєте - великий шанс вилетіти в трубу. Скажімо, продавати товари для будинку безбашенним підліткам - марна справа. Старше покоління навряд чи зацікавиться навороченими гаджетами, а жителям міста ні до чого товари для саду та городу.

Які характеристики ЦА потрібно знати:

 • пол - в основному в інтернет-магазинах купують жінки . Та й в офлайні, чесно кажучи, теж. Чоловіки роблять замовлення тільки в крайніх випадках: коли потрібно зробити подарунок або сюрприз, або якщо поряд немає жінки, яка все вибере і оформить сама;
 • вік - для кожного покоління характерні свої пріоритети і поведінку на сайті. Старше покоління вибирає вдумливо, боїться переплатити, та й взагалі в цілому не довіряє цим вашим інтернет. Купівля стає подією, а значить, вести клієнта до неї доведеться довго і наполегливо. Молодь, навпаки, дуже мобільна і спонтанна: покупка в інтернет-магазині для них не подія, а малозначне епізод: купили і забули. Більш докладно про поведінкових чинниках ЦА різного віку ми писали в цій статті ;
 • фінансове становище - малозабезпечені люди вибирають, що подешевше, шукають розпродажі і акції . Люди із середнім достатком звертають увагу в першу чергу на якість, а вже потім на ціну. Ну а відверто багатих можна зацікавити хіба що чимось незвичайним і ексклюзивним - інше у них вже швидше за все є. Якщо, звичайно, вони взагалі самі роблять покупки в інтернет-магазині.

Є й інші характеристики: наявність / відсутність дітей, власного житла, освіту і навіть інтереси. Щоб скласти портрет ЦА, проведіть аналіз сайтів конкурентів, опитаєте друзів і знайомих, закиньте вудку в соцмережах.

3 крок: Знаходимо постачальників

далі потрібно знайти постачальників товару, з якими ви будете співпрацювати в подальшому. Знайти не проблема: набираєте в пошуковику і вивчаєте пропозиції. А ось знайти хорошого постачальника - вже складніше. Важливі наступні критерії:

 • місце розташування: Якщо ви в Москві, а ваш постачальник у Владивостоці - навряд чи вам буде зручно чекати доставки товарів через всю країну;
 • якість товарів: Багато постачальників працюють недобросовісно: закуповують браковані партії. Так, ціна на них менше, але і проблем з клієнтами буде більше. Для недавно відкрився інтернет-магазину навіть один негативний відгук може зіграти погану роль;
 • умови роботи: Багато постачальників працюють тільки з оптом: якщо ви поки тільки розкручується, можете не потягнути великі партії;
 • ціна закупівлі: Не ведіться на занадто низькі ціни: безкоштовний сир буває тільки в мишоловці. Занадто дорого теж не піде - пам'ятайте, що вам ще потрібно робити власну націнку, щоб отримати прибуток.

Шукайте золоту середину, читайте відгуки про постачальників і по можливості намагайтеся ще до укладення договору зустрітися особисто.

Читайте також:

4 крок: Підбираємо ім'я для інтернет-магазину

4 крок: Підбираємо ім'я для інтернет-магазину

Отже, ви визначилися, які товари збираєтеся продавати в інтернет магазині. Тепер необхідно підібрати ім'я для вашого магазину. Магазин в інтернеті все запам'ятовують по його веб-адресою (доменним ім'ям). Домен - адреса вашого сайту в мережі. Наприклад, доменне ім'я нашого сервісу - www.InSales.ru . Ваш магазин буде мати своє унікальне ім'я.

При виборі домена потрібно враховувати наступні рекомендації:

 • домен повинен легко сприйматися на слух;
 • домен не повинен бути дуже довгим;
 • домен повинен бути легкий для сприйняття людьми, які не знають англійську мову;
 • не використовуйте складну транслітерацію в домені;
 • використовуйте слова, близькі до вашої сфері діяльності.

Відео про те як вибрати і підключити свій домен до інтернет-магазину

Читайте також:

5 крок: Створюємо сайт інтернет-магазину

Після того, як ви вибрали ім'я і асортимент, можна переходити безпосередньо до того, щоб відкрити інтернет магазин в мережі. Для цього в формі нижче введіть ваш email та натисніть кнопку " Створити інтернет-магазин ".

Вже через кілька секунд створиться інтернет-магазин, який протягом 7 днів буде працювати безкоштовно, а при проходженні інтерактивного навчання і заповненні форм ви отримаєте додаткові 7 днів безкоштовного періоду, тобто в сумі 2 тижні на безкоштовне випробування платформи.

Вже через кілька секунд створиться інтернет-магазин, який протягом 7 днів буде працювати безкоштовно, а при проходженні інтерактивного навчання і заповненні форм ви отримаєте додаткові 7 днів безкоштовного періоду, тобто в сумі 2 тижні на безкоштовне випробування платформи

CMS для інтернет-магазину від InSales містить в собі всесь необхідний для сучасного інтернет-магазина функціонал, тому після реєстрації аккаунта залишається тільки додати товари і почати продавати.

Відео про основні налаштування інтернет-магазину

6 крок: Налаштовуємо дизайн інтернет-магазину

Спочатку, при створенні інтернет-магазину встановлюється стандартний шаблон, який ви можете в будь-який момент поміняти або, при необхідності і наявності навичок, зверстати власний. Для зміни шаблону, в бек-офісі перейдіть в розділ дизайн, далі виберіть інший шаблон в галереї тих чи замовте розробку дизайну під ключ.

InSales дозволяє використовувати як стандартні безкоштовні шаблони інтернет-магазину , так і індивідуальний дизайн для вашого інтернет-магазину. Стандартні шаблони можна налаштовувати як завгодно: міняти кольори, логотип, міняти місцями різні блоки і пункти меню і в принципі все, що завгодно, так як HTML і CSS доступні для повного редагування.

Відео про те як налаштувати дизайн інтернет-магазину

7 крок: Додаємо товари на сайт інтернет-магазину

Після настройки дизайну переходите до додавання товарів. Це можна зробити як в ручному, так і в автоматичному режимі. Додаючи товари вручну, ви створюєте картку товару для кожної позиції в Вашому магазині, завантажуєте зображення, забезпечуєте описом, ціною і докладних відомостей щодо установок та властивості товарів.

Відео про те як додати і працювати з товарами в інтернет-магазині

Платформа InSales може істотно полегшити Вам наповнення каталогу, якщо ви використовуєте обліковий систему 1С або якщо у вас є файли прайс-листів постачальника. Для цього передбачені інструменти імпорту та синхронізації, які допоможуть тримати інформацію на сайті магазина актуальною навіть при великому асортименті, виключаючи возможноcть виникнення помилок.

Відео про те як створити структуру каталогу товарів

8 крок: Налаштовуємо оплату за замовлення в інтернет-магазині

Після додавання товарів можна перейти до налаштування варіантів оплати. Як відомо більшість покупців звикло оплачувати замовлення готівкою при отриманні. Проте, якщо ви плануєте доставляти замовлення в регіони за передоплатою або просто стимулювати її здійснення, то має сенс підключити прийом пластикових карт і електронних платежів.

Найпростіший спосіб - підключити агрегатор платежів. Це компанія, що забезпечує прийом на Вашу користь відразу безлічі способів оплати: і WebMoney, Яндекс.Деньги, і пластикові карти, і термінали оплати, і навіть SMS-платежі. Платформа InSales вже підтримує інтеграцію з основними агрегаторами, а також з окремими платіжними системами, дозволяючи підключатися до них безпосередньо, уникаючи посередників. Для підключення Вам потрібно дізнатися умови роботи, вибрати найбільш підходящі Вам і укласти договір або створити акаунт в обраному зібранні / платіжній системі. Далі ви просто вказуєте в платформі InSales відповідні реквізити і спокійно приймаєте обрані варіанти платежів.

Якщо ви хочете приймати гроші за безготівковим розрахунком, ви можете включити можливість автоматичної генерації платіжних доручень, тим самим автоматизувавши виставлення рахунків для замовлень від юридичних осіб.

Відео про те як налаштувати способи оплати в інтернет-магазині

Читайте також:

9 крок: Налаштовуємо різні варіанти доставки

У платформі InSales представлено кілька варіантів розрахунку доставки. Це і фіксована вартість доставки, і калькулятори Пошти Росії, EMS і СПСР. Ви можете також налаштувати безкоштовну доставку для замовлень більше певної суми, стимулюючи при цьому покупців добирати в замовлення позицій, щоб отримати безкоштовну доставку.

Ви можете організовувати доставку як власною кур'єрською службою, так і кур'єрськими компаніями або Поштою Росії. Також в разі продажу цифрового контенту можлива доставка по електронній пошті.

Після успішного виконання попередніх кроків інтернет магазин можна вважати відкритим. Але рух до успіху на цьому не закінчується!

Відео про налаштування способів доставки

Читайте також:

10 крок: Вирішуємо як залучити покупців - налаштовуємо рекламу

Наведемо коротко основні способи просування магазину, на які потрібно звернути увагу в першу чергу. Найбільш ефективними джерелами відвідувачів, а відповідно і замовлень, є:

Пошукове просування: коли ви користуєтеся пошуковими системами, такими як Яндекс або Google, ви отримуєте список сайтів, які знайшлися на вашу пошуковому запиту. За статистикою найбільше користувачі переходять на сайти, які ближче всього до першого місця в цьому списку. Таким чином, сайти, що знаходяться вище інших, отримують більше відвідувачів.

Контекстна реклама - це текстові оголошення, які ви бачите в пошукових системах, коли дивитеся результати пошуку. Такі ж блоки ви можете побачити і на інших сайтах, причому механізм їх показу враховує ваші попередні дії в інтернеті. Тобто, якщо ви шукали дитяче взуття, то в цих блоках надалі вам буде показуватися реклама сайтів з дитячим взуттям. Також механізм показу контекстної реклами враховує зміст сторінки, на якій вона знаходиться. Якщо ви переглядаєте сторінку порталу про кішок, вам будуть показуватися оголошення, пов'язані з цією темою. Наприклад, реклама сайтів продають корм для кішок.

Товарні майданчика - дуже хороший і популярний канал залучення покупців. Яндекс Маркет - це майданчик, на яку користувачі щодня заходять з метою пошуку товару для покупки. також існує Google Покупки - товарна майданчик від Google, вона менш популярна в Росії, але її також варто використовувати, так як товари розміщені там показуються в пошуку Google по товарним пошуковим запитам, а переходи по ним стоять дешевше ніж в контекстній рекламі. Вивантаження товарів в Google Покупки налаштовується черз Google Merchant Center . У InSales зроблена зручна вивантаження, яка автоматизує роботу з товарними майданчиками.

«Сарафанне радіо» або вірусне поширення - один з важливих елементів просування. Він сильно залежить від ваших дій, від рівня вашого клієнтського сервісу. Кожен задоволений покупець призводить трьох, а кожен незадоволений веде десятьох. Зверніть особливу увагу на те, як швидко відповідають ваші менеджери на актуальні замовлення. Намагайтеся скоротити час відгуку до однієї години. Те ж стосується доставки. Придумайте і реалізуйте приємні дрібниці для покупців. Наприклад, вкладайте листівку з подякою за покупку в кожне замовлення.

11 крок: Робимо інтернет-магазин прибутковим

Мабуть, найбільш хвилюючий пункт. Як тільки у Вашому магазині стало відбуватися достатня кількість замовлень, щоб окупати витрати на просування і обробку замовлень, то можна вас привітати, найскладніший етап створення інтернет-магазину вже пройдено. Попереду вас чекає розвиток. Так, ви дійшли до нього і вже можете сказати, що ваш магазин - це працюючий бізнес. Як і в будь-якому іншому бізнесі, вам необхідно відстежувати і контролювати його показники. Для цього в платформі InSales передбачена аналітика, в якій ви можете дізнатися, хто, як і коли купує. Щоб надалі розширювати канали просування, пробувати нові рекламні акції, покращувати роботу з існуючими каналами. Просто скористайтеся аналітикою. Успішних продажів!

Читайте також:

Ще кілька років тому для того, щоб відкрити свій інтернет-магазин потрібно володіти знаннями програміста або обов'язково наймати їх в штат. Але ці часи минули. Тепер, щоб відкрити інтернет-магазин не потрібно спеціальних технічних знань, потрібна лише бізнес-хватка і воля до успіху, тому дерзайте, потрібно зробити лише кілька кроків.

Подивіться коротке відео, в якому ми розповідаємо чому платформа InSales - це оптимальний вибір для відкриття інтернет-магазину.

Читайте також інші наші статті, ктор будуть корисні, тим хто вирішив відкрити інтернет-магазин:

Як відкрити інтернет-магазин в 2019 році

Ви замислюєтеся про відкриття своєї справи? Відмінно! Ми розповімо по кроках - як відкрити інтернет магазин з нуля з прикладами і додатковими матеріалами.

Інтернет-торгівля підходить як для тих, хто вперше відчуває себе в ролі підприємця, так і для тих, хто вже має за плечима бізнес досвід. Створення інтернет-магазину можна розділити на кілька кроків:

1 крок: Вибір ніші - вирішуємо, що продавати в інтернет магазині

Це найвідповідальніший етап. Від того, чим ви будете торгувати, залежить успіх всього підприємства в цілому. Тут є два аспекти: виберете популярний напрям - без прибутку не залишитеся, але отримаєте натовпу клацали зубами конкурентів, які давно і міцно влаштувалися на ринку. Виберете маловідоме або новий напрямок - конкурентів майже не буде, але доведеться вкладатися в рекламу, щоб популяризувати свій товар на ринку. Ось і думайте.

Правда, є кілька лазівок. Якщо вибираєте перший спосіб - беріть вузьку тематику. Наприклад, не жіноча одяг в цілому, а конкретно сукні. Та не прості, а, скажімо, ручної роботи. Так ви привернете більше клієнтів. Друга лазівка ​​- якщо ваш бюджет не передбачає витрати на рекламу, задійте соціальне спрямування. Підключіть сарафанне радіо , Давайте бонуси і знижки за хороші відгуки - словом, змусьте людей говорити про ваш магазин.

Вибрали нішу - відмінно, тепер перевірте, чи користуються ці товари попитом.

Наприклад, зараз навряд чи когось зацікавлять спіннери, а зовсім недавно вони користувалися шаленою популярністю. Обсяг попиту допоможе визначити сервіс " Яндекс.Вордстат "- вводите запит і дивіться, наскільки часто його набирали в пошукових системах. Також можна подивитися статистику щодо певного регіону (допоможе зрозуміти, на який місто робити упор і чому) і часу. Скажімо, сезонні товари найкраще продаються в пік сезону, решту часу кількість запитів падає.

Скажімо, сезонні товари найкраще продаються в пік сезону, решту часу кількість запитів падає

Найпопулярніші ніші, в яких зазвичай відкривають інтернет-магазини:

Читайте також:

2 крок: Вивчаємо ЦА - цільову аудиторію

портрет ЦА вам дуже придасться: якщо не знати, для кого ви працюєте - великий шанс вилетіти в трубу. Скажімо, продавати товари для будинку безбашенним підліткам - марна справа. Старше покоління навряд чи зацікавиться навороченими гаджетами, а жителям міста ні до чого товари для саду та городу.

Які характеристики ЦА потрібно знати:

 • пол - в основному в інтернет-магазинах купують жінки . Та й в офлайні, чесно кажучи, теж. Чоловіки роблять замовлення тільки в крайніх випадках: коли потрібно зробити подарунок або сюрприз, або якщо поряд немає жінки, яка все вибере і оформить сама;
 • вік - для кожного покоління характерні свої пріоритети і поведінку на сайті. Старше покоління вибирає вдумливо, боїться переплатити, та й взагалі в цілому не довіряє цим вашим інтернет. Купівля стає подією, а значить, вести клієнта до неї доведеться довго і наполегливо. Молодь, навпаки, дуже мобільна і спонтанна: покупка в інтернет-магазині для них не подія, а малозначне епізод: купили і забули. Більш докладно про поведінкових чинниках ЦА різного віку ми писали у цій статті ;
 • фінансове становище - малозабезпечені люди вибирають, що подешевше, шукають розпродажі і акції . Люди із середнім достатком звертають увагу в першу чергу на якість, а вже потім на ціну. Ну а відверто багатих можна зацікавити хіба що чимось незвичайним і ексклюзивним - інше у них вже швидше за все є. Якщо, звичайно, вони взагалі самі роблять покупки в інтернет-магазині.

Є й інші характеристики: наявність / відсутність дітей, власного житла, освіту і навіть інтереси. Щоб скласти портрет ЦА, проведіть аналіз сайтів конкурентів, опитаєте друзів і знайомих, закиньте вудку в соцмережах.

3 крок: Знаходимо постачальників

далі потрібно знайти постачальників товару, з якими ви будете співпрацювати в подальшому. Знайти не проблема: набираєте в пошуковику і вивчаєте пропозиції. А ось знайти хорошого постачальника - вже складніше. Важливі наступні критерії:

 • місце розташування: Якщо ви в Москві, а ваш постачальник у Владивостоці - навряд чи вам буде зручно чекати доставки товарів через всю країну;
 • якість товарів: Багато постачальників працюють недобросовісно: закуповують браковані партії. Так, ціна на них менше, але і проблем з клієнтами буде більше. Для недавно відкрився інтернет-магазину навіть один негативний відгук може зіграти погану роль;
 • умови роботи: Багато постачальників працюють тільки з оптом: якщо ви поки тільки розкручується, можете не потягнути великі партії;
 • ціна закупівлі: Не ведіться на занадто низькі ціни: безкоштовний сир буває тільки в мишоловці. Занадто дорого теж не піде - пам'ятайте, що вам ще потрібно робити власну націнку, щоб отримати прибуток.

Шукайте золоту середину, читайте відгуки про постачальників і по можливості намагайтеся ще до укладення договору зустрітися особисто.

Читайте також:

4 крок: Підбираємо ім'я для інтернет-магазину

4 крок: Підбираємо ім'я для інтернет-магазину

Отже, ви визначилися, які товари збираєтеся продавати в інтернет магазині. Тепер необхідно підібрати ім'я для вашого магазину. Магазин в інтернеті все запам'ятовують по його веб-адресою (доменним ім'ям). Домен - адреса вашого сайту в мережі. Наприклад, доменне ім'я нашого сервісу - www.InSales.ru . Ваш магазин буде мати своє унікальне ім'я.

При виборі домена потрібно враховувати наступні рекомендації:

 • домен повинен легко сприйматися на слух;
 • домен не повинен бути дуже довгим;
 • домен повинен бути легкий для сприйняття людьми, які не знають англійську мову;
 • не використовуйте складну транслітерацію в домені;
 • використовуйте слова, близькі до вашої сфері діяльності.

Відео про те як вибрати і підключити свій домен до інтернет-магазину

Читайте також:

5 крок: Створюємо сайт інтернет-магазину

Після того, як ви вибрали ім'я і асортимент, можна переходити безпосередньо до того, щоб відкрити інтернет магазин в мережі. Для цього в формі нижче введіть ваш email та натисніть кнопку " Створити інтернет-магазин ".

Вже через кілька секунд створиться інтернет-магазин, який протягом 7 днів буде працювати безкоштовно, а при проходженні інтерактивного навчання і заповненні форм ви отримаєте додаткові 7 днів безкоштовного періоду, тобто в сумі 2 тижні на безкоштовне випробування платформи.

Вже через кілька секунд створиться інтернет-магазин, який протягом 7 днів буде працювати безкоштовно, а при проходженні інтерактивного навчання і заповненні форм ви отримаєте додаткові 7 днів безкоштовного періоду, тобто в сумі 2 тижні на безкоштовне випробування платформи

CMS для інтернет-магазину від InSales містить в собі всесь необхідний для сучасного інтернет-магазина функціонал, тому після реєстрації аккаунта залишається тільки додати товари і почати продавати.

Відео про основні налаштування інтернет-магазину

6 крок: Налаштовуємо дизайн інтернет-магазину

Спочатку, при створенні інтернет-магазину встановлюється стандартний шаблон, який ви можете в будь-який момент поміняти або, при необхідності і наявності навичок, зверстати власний. Для зміни шаблону, в бек-офісі перейдіть в розділ дизайн, далі виберіть інший шаблон в галереї тих чи замовте розробку дизайну під ключ.

InSales дозволяє використовувати як стандартні безкоштовні шаблони інтернет-магазину , так і індивідуальний дизайн для вашого інтернет-магазину. Стандартні шаблони можна налаштовувати як завгодно: міняти кольори, логотип, міняти місцями різні блоки і пункти меню і в принципі все, що завгодно, так як HTML і CSS доступні для повного редагування.

Відео про те як налаштувати дизайн інтернет-магазину

7 крок: Додаємо товари на сайт інтернет-магазину

Після настройки дизайну переходите до додавання товарів. Це можна зробити як в ручному, так і в автоматичному режимі. Додаючи товари вручну, ви створюєте картку товару для кожної позиції в Вашому магазині, завантажуєте зображення, забезпечуєте описом, ціною і докладних відомостей щодо установок та властивості товарів.

Відео про те як додати і працювати з товарами в інтернет-магазині

Платформа InSales може істотно полегшити Вам наповнення каталогу, якщо ви використовуєте обліковий систему 1С або якщо у вас є файли прайс-листів постачальника. Для цього передбачені інструменти імпорту та синхронізації, які допоможуть тримати інформацію на сайті магазина актуальною навіть при великому асортименті, виключаючи возможноcть виникнення помилок.

Відео про те як створити структуру каталогу товарів

8 крок: Налаштовуємо оплату за замовлення в інтернет-магазині

Після додавання товарів можна перейти до налаштування варіантів оплати. Як відомо більшість покупців звикло оплачувати замовлення готівкою при отриманні. Проте, якщо ви плануєте доставляти замовлення в регіони за передоплатою або просто стимулювати її здійснення, то має сенс підключити прийом пластикових карт і електронних платежів.

Найпростіший спосіб - підключити агрегатор платежів. Це компанія, що забезпечує прийом на Вашу користь відразу безлічі способів оплати: і WebMoney, Яндекс.Деньги, і пластикові карти, і термінали оплати, і навіть SMS-платежі. Платформа InSales вже підтримує інтеграцію з основними агрегаторами, а також з окремими платіжними системами, дозволяючи підключатися до них безпосередньо, уникаючи посередників. Для підключення Вам потрібно дізнатися умови роботи, вибрати найбільш підходящі Вам і укласти договір або створити акаунт в обраному зібранні / платіжній системі. Далі ви просто вказуєте в платформі InSales відповідні реквізити і спокійно приймаєте обрані варіанти платежів.

Якщо ви хочете приймати гроші за безготівковим розрахунком, ви можете включити можливість автоматичної генерації платіжних доручень, тим самим автоматизувавши виставлення рахунків для замовлень від юридичних осіб.

Відео про те як налаштувати способи оплати в інтернет-магазині

Читайте також:

9 крок: Налаштовуємо різні варіанти доставки

У платформі InSales представлено кілька варіантів розрахунку доставки. Це і фіксована вартість доставки, і калькулятори Пошти Росії, EMS і СПСР. Ви можете також налаштувати безкоштовну доставку для замовлень більше певної суми, стимулюючи при цьому покупців добирати в замовлення позицій, щоб отримати безкоштовну доставку.

Ви можете організовувати доставку як власною кур'єрською службою, так і кур'єрськими компаніями або Поштою Росії. Також в разі продажу цифрового контенту можлива доставка по електронній пошті.

Після успішного виконання попередніх кроків інтернет магазин можна вважати відкритим. Але рух до успіху на цьому не закінчується!

Відео про налаштування способів доставки

Читайте також:

10 крок: Вирішуємо як залучити покупців - налаштовуємо рекламу

Наведемо коротко основні способи просування магазину, на які потрібно звернути увагу в першу чергу. Найбільш ефективними джерелами відвідувачів, а відповідно і замовлень, є:

Пошукове просування: коли ви користуєтеся пошуковими системами, такими як Яндекс або Google, ви отримуєте список сайтів, які знайшлися на вашу пошуковому запиту. За статистикою найбільше користувачі переходять на сайти, які ближче всього до першого місця в цьому списку. Таким чином, сайти, що знаходяться вище інших, отримують більше відвідувачів.

Контекстна реклама - це текстові оголошення, які ви бачите в пошукових системах, коли дивитеся результати пошуку. Такі ж блоки ви можете побачити і на інших сайтах, причому механізм їх показу враховує ваші попередні дії в інтернеті. Тобто, якщо ви шукали дитяче взуття, то в цих блоках надалі вам буде показуватися реклама сайтів з дитячим взуттям. Також механізм показу контекстної реклами враховує зміст сторінки, на якій вона знаходиться. Якщо ви переглядаєте сторінку порталу про кішок, вам будуть показуватися оголошення, пов'язані з цією темою. Наприклад, реклама сайтів продають корм для кішок.

Товарні майданчика - дуже хороший і популярний канал залучення покупців. Яндекс Маркет - це майданчик, на яку користувачі щодня заходять з метою пошуку товару для покупки. також існує Google Покупки - товарна майданчик від Google, вона менш популярна в Росії, але її також варто використовувати, так як товари розміщені там показуються в пошуку Google по товарним пошуковим запитам, а переходи по ним стоять дешевше ніж в контекстній рекламі. Вивантаження товарів в Google Покупки налаштовується черз Google Merchant Center . У InSales зроблена зручна вивантаження, яка автоматизує роботу з товарними майданчиками.

«Сарафанне радіо» або вірусне поширення - один з важливих елементів просування. Він сильно залежить від ваших дій, від рівня вашого клієнтського сервісу. Кожен задоволений покупець призводить трьох, а кожен незадоволений веде десятьох. Зверніть особливу увагу на те, як швидко відповідають ваші менеджери на актуальні замовлення. Намагайтеся скоротити час відгуку до однієї години. Те ж стосується доставки. Придумайте і реалізуйте приємні дрібниці для покупців. Наприклад, вкладайте листівку з подякою за покупку в кожне замовлення.

11 крок: Робимо інтернет-магазин прибутковим

Мабуть, найбільш хвилюючий пункт. Як тільки у Вашому магазині стало відбуватися достатня кількість замовлень, щоб окупати витрати на просування і обробку замовлень, то можна вас привітати, найскладніший етап створення інтернет-магазину вже пройдено. Попереду вас чекає розвиток. Так, ви дійшли до нього і вже можете сказати, що ваш магазин - це працюючий бізнес. Як і в будь-якому іншому бізнесі, вам необхідно відстежувати і контролювати його показники. Для цього в платформі InSales передбачена аналітика, в якій ви можете дізнатися, хто, як і коли купує. Щоб надалі розширювати канали просування, пробувати нові рекламні акції, покращувати роботу з існуючими каналами. Просто скористайтеся аналітикою. Успішних продажів!

Читайте також:

Ще кілька років тому для того, щоб відкрити свій інтернет-магазин потрібно володіти знаннями програміста або обов'язково наймати їх в штат. Але ці часи минули. Тепер, щоб відкрити інтернет-магазин не потрібно спеціальних технічних знань, потрібна лише бізнес-хватка і воля до успіху, тому дерзайте, потрібно зробити лише кілька кроків.

Подивіться коротке відео, в якому ми розповідаємо чому платформа InSales - це оптимальний вибір для відкриття інтернет-магазину.

Читайте також інші наші статті, ктор будуть корисні, тим хто вирішив відкрити інтернет-магазин:

Як відкрити інтернет-магазин в 2019 році

Ви замислюєтеся про відкриття своєї справи? Відмінно! Ми розповімо по кроках - як відкрити інтернет магазин з нуля з прикладами і додатковими матеріалами.

Інтернет-торгівля підходить як для тих, хто вперше відчуває себе в ролі підприємця, так і для тих, хто вже має за плечима бізнес досвід. Створення інтернет-магазину можна розділити на кілька кроків:

1 крок: Вибір ніші - вирішуємо, що продавати в інтернет магазині

Це найвідповідальніший етап. Від того, чим ви будете торгувати, залежить успіх всього підприємства в цілому. Тут є два аспекти: виберете популярний напрям - без прибутку не залишитеся, але отримаєте натовпу клацали зубами конкурентів, які давно і міцно влаштувалися на ринку. Виберете маловідоме або новий напрямок - конкурентів майже не буде, але доведеться вкладатися в рекламу, щоб популяризувати свій товар на ринку. Ось і думайте.

Правда, є кілька лазівок. Якщо вибираєте перший спосіб - беріть вузьку тематику. Наприклад, не жіноча одяг в цілому, а конкретно сукні. Та не прості, а, скажімо, ручної роботи. Так ви привернете більше клієнтів. Друга лазівка ​​- якщо ваш бюджет не передбачає витрати на рекламу, задійте соціальне спрямування. Підключіть сарафанне радіо , Давайте бонуси і знижки за хороші відгуки - словом, змусьте людей говорити про ваш магазин.

Вибрали нішу - відмінно, тепер перевірте, чи користуються ці товари попитом.

Наприклад, зараз навряд чи когось зацікавлять спіннери, а зовсім недавно вони користувалися шаленою популярністю. Обсяг попиту допоможе визначити сервіс " Яндекс.Вордстат "- вводите запит і дивіться, наскільки часто його набирали в пошукових системах. Також можна подивитися статистику щодо певного регіону (допоможе зрозуміти, на який місто робити упор і чому) і часу. Скажімо, сезонні товари найкраще продаються в пік сезону, решту часу кількість запитів падає.

Скажімо, сезонні товари найкраще продаються в пік сезону, решту часу кількість запитів падає

Найпопулярніші ніші, в яких зазвичай відкривають інтернет-магазини:

Читайте також:

2 крок: Вивчаємо ЦА - цільову аудиторію

портрет ЦА вам дуже придасться: якщо не знати, для кого ви працюєте - великий шанс вилетіти в трубу. Скажімо, продавати товари для будинку безбашенним підліткам - марна справа. Старше покоління навряд чи зацікавиться навороченими гаджетами, а жителям міста ні до чого товари для саду та городу.

Які характеристики ЦА потрібно знати:

 • пол - в основному в інтернет-магазинах купують жінки . Та й в офлайні, чесно кажучи, теж. Чоловіки роблять замовлення тільки в крайніх випадках: коли потрібно зробити подарунок або сюрприз, або якщо поряд немає жінки, яка все вибере і оформить сама;
 • вік - для кожного покоління характерні свої пріоритети і поведінку на сайті. Старше покоління вибирає вдумливо, боїться переплатити, та й взагалі в цілому не довіряє цим вашим інтернет. Купівля стає подією, а значить, вести клієнта до неї доведеться довго і наполегливо. Молодь, навпаки, дуже мобільна і спонтанна: покупка в інтернет-магазині для них не подія, а малозначне епізод: купили і забули. Більш докладно про поведінкових чинниках ЦА різного віку ми писали у цій статті ;
 • фінансове становище - малозабезпечені люди вибирають, що подешевше, шукають розпродажі і акції . Люди із середнім достатком звертають увагу в першу чергу на якість, а вже потім на ціну. Ну а відверто багатих можна зацікавити хіба що чимось незвичайним і ексклюзивним - інше у них вже швидше за все є. Якщо, звичайно, вони взагалі самі роблять покупки в інтернет-магазині.

Є й інші характеристики: наявність / відсутність дітей, власного житла, освіту і навіть інтереси. Щоб скласти портрет ЦА, проведіть аналіз сайтів конкурентів, опитаєте друзів і знайомих, закиньте вудку в соцмережах.

3 крок: Знаходимо постачальників

далі потрібно знайти постачальників товару, з якими ви будете співпрацювати в подальшому. Знайти не проблема: набираєте в пошуковику і вивчаєте пропозиції. А ось знайти хорошого постачальника - вже складніше. Важливі наступні критерії:

 • місце розташування: Якщо ви в Москві, а ваш постачальник у Владивостоці - навряд чи вам буде зручно чекати доставки товарів через всю країну;
 • якість товарів: Багато постачальників працюють недобросовісно: закуповують браковані партії. Так, ціна на них менше, але і проблем з клієнтами буде більше. Для недавно відкрився інтернет-магазину навіть один негативний відгук може зіграти погану роль;
 • умови роботи: Багато постачальників працюють тільки з оптом: якщо ви поки тільки розкручується, можете не потягнути великі партії;
 • ціна закупівлі: Не ведіться на занадто низькі ціни: безкоштовний сир буває тільки в мишоловці. Занадто дорого теж не піде - пам'ятайте, що вам ще потрібно робити власну націнку, щоб отримати прибуток.

Шукайте золоту середину, читайте відгуки про постачальників і по можливості намагайтеся ще до укладення договору зустрітися особисто.

Читайте також:

4 крок: Підбираємо ім'я для інтернет-магазину

4 крок: Підбираємо ім'я для інтернет-магазину

Отже, ви визначилися, які товари збираєтеся продавати в інтернет магазині. Тепер необхідно підібрати ім'я для вашого магазину. Магазин в інтернеті все запам'ятовують по його веб-адресою (доменним ім'ям). Домен - адреса вашого сайту в мережі. Наприклад, доменне ім'я нашого сервісу - www.InSales.ru . Ваш магазин буде мати своє унікальне ім'я.

При виборі домена потрібно враховувати наступні рекомендації:

 • домен повинен легко сприйматися на слух;
 • домен не повинен бути дуже довгим;
 • домен повинен бути легкий для сприйняття людьми, які не знають англійську мову;
 • не використовуйте складну транслітерацію в домені;
 • використовуйте слова, близькі до вашої сфері діяльності.

Відео про те як вибрати і підключити свій домен до інтернет-магазину

Читайте також:

5 крок: Створюємо сайт інтернет-магазину

Після того, як ви вибрали ім'я і асортимент, можна переходити безпосередньо до того, щоб відкрити інтернет магазин в мережі. Для цього в формі нижче введіть ваш email та натисніть кнопку " Створити інтернет-магазин ".

Вже через кілька секунд створиться інтернет-магазин, який протягом 7 днів буде працювати безкоштовно, а при проходженні інтерактивного навчання і заповненні форм ви отримаєте додаткові 7 днів безкоштовного періоду, тобто в сумі 2 тижні на безкоштовне випробування платформи.

Вже через кілька секунд створиться інтернет-магазин, який протягом 7 днів буде працювати безкоштовно, а при проходженні інтерактивного навчання і заповненні форм ви отримаєте додаткові 7 днів безкоштовного періоду, тобто в сумі 2 тижні на безкоштовне випробування платформи

CMS для інтернет-магазину від InSales містить в собі всесь необхідний для сучасного інтернет-магазина функціонал, тому після реєстрації аккаунта залишається тільки додати товари і почати продавати.

Відео про основні налаштування інтернет-магазину

6 крок: Налаштовуємо дизайн інтернет-магазину

Спочатку, при створенні інтернет-магазину встановлюється стандартний шаблон, який ви можете в будь-який момент поміняти або, при необхідності і наявності навичок, зверстати власний. Для зміни шаблону, в бек-офісі перейдіть в розділ дизайн, далі виберіть інший шаблон в галереї тих чи замовте розробку дизайну під ключ.

InSales дозволяє використовувати як стандартні безкоштовні шаблони інтернет-магазину , так і індивідуальний дизайн для вашого інтернет-магазину. Стандартні шаблони можна налаштовувати як завгодно: міняти кольори, логотип, міняти місцями різні блоки і пункти меню і в принципі все, що завгодно, так як HTML і CSS доступні для повного редагування.

Відео про те як налаштувати дизайн інтернет-магазину

7 крок: Додаємо товари на сайт інтернет-магазину

Після настройки дизайну переходите до додавання товарів. Це можна зробити як в ручному, так і в автоматичному режимі. Додаючи товари вручну, ви створюєте картку товару для кожної позиції в Вашому магазині, завантажуєте зображення, забезпечуєте описом, ціною і докладних відомостей щодо установок та властивості товарів.

Відео про те як додати і працювати з товарами в інтернет-магазині

Платформа InSales може істотно полегшити Вам наповнення каталогу, якщо ви використовуєте обліковий систему 1С або якщо у вас є файли прайс-листів постачальника. Для цього передбачені інструменти імпорту та синхронізації, які допоможуть тримати інформацію на сайті магазина актуальною навіть при великому асортименті, виключаючи возможноcть виникнення помилок.

Відео про те як створити структуру каталогу товарів

8 крок: Налаштовуємо оплату за замовлення в інтернет-магазині

Після додавання товарів можна перейти до налаштування варіантів оплати. Як відомо більшість покупців звикло оплачувати замовлення готівкою при отриманні. Проте, якщо ви плануєте доставляти замовлення в регіони за передоплатою або просто стимулювати її здійснення, то має сенс підключити прийом пластикових карт і електронних платежів.

Найпростіший спосіб - підключити агрегатор платежів. Це компанія, що забезпечує прийом на Вашу користь відразу безлічі способів оплати: і WebMoney, Яндекс.Деньги, і пластикові карти, і термінали оплати, і навіть SMS-платежі. Платформа InSales вже підтримує інтеграцію з основними агрегаторами, а також з окремими платіжними системами, дозволяючи підключатися до них безпосередньо, уникаючи посередників. Для підключення Вам потрібно дізнатися умови роботи, вибрати найбільш підходящі Вам і укласти договір або створити акаунт в обраному зібранні / платіжній системі. Далі ви просто вказуєте в платформі InSales відповідні реквізити і спокійно приймаєте обрані варіанти платежів.

Якщо ви хочете приймати гроші за безготівковим розрахунком, ви можете включити можливість автоматичної генерації платіжних доручень, тим самим автоматизувавши виставлення рахунків для замовлень від юридичних осіб.

Відео про те як налаштувати способи оплати в інтернет-магазині

Читайте також:

9 крок: Налаштовуємо різні варіанти доставки

У платформі InSales представлено кілька варіантів розрахунку доставки. Це і фіксована вартість доставки, і калькулятори Пошти Росії, EMS і СПСР. Ви можете також налаштувати безкоштовну доставку для замовлень більше певної суми, стимулюючи при цьому покупців добирати в замовлення позицій, щоб отримати безкоштовну доставку.

Ви можете організовувати доставку як власною кур'єрською службою, так і кур'єрськими компаніями або Поштою Росії. Також в разі продажу цифрового контенту можлива доставка по електронній пошті.

Після успішного виконання попередніх кроків інтернет магазин можна вважати відкритим. Але рух до успіху на цьому не закінчується!

Відео про налаштування способів доставки

Читайте також:

10 крок: Вирішуємо як залучити покупців - налаштовуємо рекламу

Наведемо коротко основні способи просування магазину, на які потрібно звернути увагу в першу чергу. Найбільш ефективними джерелами відвідувачів, а відповідно і замовлень, є:

Пошукове просування: коли ви користуєтеся пошуковими системами, такими як Яндекс або Google, ви отримуєте список сайтів, які знайшлися на вашу пошуковому запиту. За статистикою найбільше користувачі переходять на сайти, які ближче всього до першого місця в цьому списку. Таким чином, сайти, що знаходяться вище інших, отримують більше відвідувачів.

Контекстна реклама - це текстові оголошення, які ви бачите в пошукових системах, коли дивитеся результати пошуку. Такі ж блоки ви можете побачити і на інших сайтах, причому механізм їх показу враховує ваші попередні дії в інтернеті. Тобто, якщо ви шукали дитяче взуття, то в цих блоках надалі вам буде показуватися реклама сайтів з дитячим взуттям. Також механізм показу контекстної реклами враховує зміст сторінки, на якій вона знаходиться. Якщо ви переглядаєте сторінку порталу про кішок, вам будуть показуватися оголошення, пов'язані з цією темою. Наприклад, реклама сайтів продають корм для кішок.

Товарні майданчика - дуже хороший і популярний канал залучення покупців. Яндекс Маркет - це майданчик, на яку користувачі щодня заходять з метою пошуку товару для покупки. також існує Google Покупки - товарна майданчик від Google, вона менш популярна в Росії, але її також варто використовувати, так як товари розміщені там показуються в пошуку Google по товарним пошуковим запитам, а переходи по ним стоять дешевше ніж в контекстній рекламі. Вивантаження товарів в Google Покупки налаштовується черз Google Merchant Center . У InSales зроблена зручна вивантаження, яка автоматизує роботу з товарними майданчиками.

«Сарафанне радіо» або вірусне поширення - один з важливих елементів просування. Він сильно залежить від ваших дій, від рівня вашого клієнтського сервісу. Кожен задоволений покупець призводить трьох, а кожен незадоволений веде десятьох. Зверніть особливу увагу на те, як швидко відповідають ваші менеджери на актуальні замовлення. Намагайтеся скоротити час відгуку до однієї години. Те ж стосується доставки. Придумайте і реалізуйте приємні дрібниці для покупців. Наприклад, вкладайте листівку з подякою за покупку в кожне замовлення.

11 крок: Робимо інтернет-магазин прибутковим

Мабуть, найбільш хвилюючий пункт. Як тільки у Вашому магазині стало відбуватися достатня кількість замовлень, щоб окупати витрати на просування і обробку замовлень, то можна вас привітати, найскладніший етап створення інтернет-магазину вже пройдено. Попереду вас чекає розвиток. Так, ви дійшли до нього і вже можете сказати, що ваш магазин - це працюючий бізнес. Як і в будь-якому іншому бізнесі, вам необхідно відстежувати і контролювати його показники. Для цього в платформі InSales передбачена аналітика, в якій ви можете дізнатися, хто, як і коли купує. Щоб надалі розширювати канали просування, пробувати нові рекламні акції, покращувати роботу з існуючими каналами. Просто скористайтеся аналітикою. Успішних продажів!

Читайте також:

Ще кілька років тому для того, щоб відкрити свій інтернет-магазин потрібно володіти знаннями програміста або обов'язково наймати їх в штат. Але ці часи минули. Тепер, щоб відкрити інтернет-магазин не потрібно спеціальних технічних знань, потрібна лише бізнес-хватка і воля до успіху, тому дерзайте, потрібно зробити лише кілька кроків.

Подивіться коротке відео, в якому ми розповідаємо чому платформа InSales - це оптимальний вибір для відкриття інтернет-магазину.

Читайте також інші наші статті, ктор будуть корисні, тим хто вирішив відкрити інтернет-магазин:

Як відкрити інтернет-магазин в 2019 році Ви замислюєтеся про відкриття своєї справи?
Як відкрити інтернет-магазин в 2019 році Ви замислюєтеся про відкриття своєї справи?
Новости
Провайдеры:
 • 08.09.2015

  Batyevka.NET предоставляет услуги доступа к сети Интернет на территории Соломенского района г. Киева.Наша миссия —... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  IPNET

  Компания IPNET — это крупнейший оператор и технологический лидер на рынке телекоммуникаций Киева. Мы предоставляем... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Boryspil.Net

  Интернет-провайдер «Boryspil.net» начал свою работу в 2008 году и на данный момент является одним из крупнейших поставщиков... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  4OKNET

  Наша компания работает в сфере телекоммуникационных услуг, а именно — предоставлении доступа в сеть интернет.Уже... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Телегруп

  ДП «Телегруп-Украина» – IT-компания с 15-летним опытом работы на рынке телекоммуникационных услуг, а также официальный... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Софтлинк

  Высокая скоростьМы являемся участником Украинского центра обмена трафиком (UA — IX) с включением 10 Гбит / сек... 
  Читать полностью