• Главная
 • Карта сайта
Не найдено

Як продавати в Facebook ефективно без сайту ?!

Безумовно, це корисна стаття для тих, хто має намір продавати товари або послуги, не маючи власного сайту. Але вона також буде цікава і для власників сайтів, адже в деяких випадках продажу в Фейсбуці без сайту працюють набагато краще, ніж з ним.

Зазвичай це більш дешевий варіант, але для деяких людей він може здатися некомфортним, або ж не підійти для певного виду бізнесу.

Безкоштовний майстер-клас Секрети таргетингу в Facebook пройде зовсім скоро! Встигніть зареєструватися по синій кнопці нижче

Можливість продавати без сайту реалізується завдяки рекламним цілям, які знаходяться всередині рекламного кабінету Фейсбук. В основному використовуються цілі під назвою «генерація лідів», «повідомлення», також іноді використовують мета «залученість». У першій названої мною цілі ви створюєте рекламне оголошення для певної цільової аудиторії. Людина, яка на нього клацне, побачить спливаюче вікно, в якому ви можете просити його вказати його контактні дані. Після цього ви зможете обробляти ці заявки в рекламному кабінеті Фейсбуку.

мета «Повідомлення» полягає в тому, що людина після кліка на рекламне оголошення потрапляє в чат, де ви з ним і спілкуєтеся. Суть мети «залученість» в тому, щоб охопити якомога більше людей, хоча я не раджу її вибирати, так як користувачі, клікнули на ваше оголошення, не зберігаються в базі. Ці три рекламні цілі дозволяють ефективно продавати в Фейсбуці без сайту, але головне, що вам треба розуміти - чи треба воно вам? Наприклад, великі інтернет магазини, у яких в наявності є хоча б 50-100 найменувань, просто не можуть обійтися без сайту, особливо якщо вони продають товари з різних категорій. Жодна з рекламних цілей не допоможе їм продати свій товар, це неефективно. Тому ефективно продавати без сайту можна лише монопродукти, тобто ті, які пов'язані однією сферою і їх малу кількість. Також має сенс робити рекламу без перенаправлення на сайт підприємцям, у яких об'єктивно поганий сайт. Мова йде про сайти, які не здатні переводити людей в базу клієнтів людей, які переходять на сайт.

Ви повинні давати собі звіт в тому, що автоматизувати процес продажів при продажу без сайту не вийде. В інтернет магазині я можу здійснювати покупки без взаємодії з менеджером, це вигідно як власнику магазину, так і мені, адже це позбавляє мене він зайвих дзвінків. При продажу без сайту ви будете змушені зв'язуватися з клієнтом по телефону, неможливо зробити воронку без найменшого взаємодії з покупцем. Якщо сайт відсутній, то ваше завдання під час складання рекламного оголошення - пояснити людині, що він може від вас отримати, і що ви очікуєте від нього. Це не просте завдання, щоб її виконати, треба володіти навичками копірайтингу. Сайт же виступає «вітриною», купуючи в інтернет магазинах, людина більш усвідомлено підходить до покупки.

Якщо ви продаєте непросту послугу або товар, то раджу використовувати мета «Повідомлення» , Там ви можете прикріпити посилання на презентацію або каталог ваших товарів або послуг. Також рекомендую людям без сайту спробувати запустити рекламу, і якщо ваша прибуток окупить рекламний бюджет, то ви зрозумієте, що з сайтом ви досягнете ще більшого. Це ефективно в разі тестування, але якщо ви любите ризикувати, то пробуйте. Але варто попередити, що в деяких нішах сайт не гарантує вам прибуток.

Безкоштовний майстер-клас Секрети таргетингу в Facebook пройде зовсім скоро! Встигніть зареєструватися по синій кнопці нижче

З точки зору ефективного розподілу часу, відстежувати з рекламного кабінету результати своєї кампанії набагато простіше, якщо ви тестируете нову нішу вам головне знати, окупається чи реклама. І найбільш простий спосіб дізнатися ціну заявки - мета « генерація лідів »І« повідомлення ».

Час, який ви витратите на аналіз величезної кількості чинників при рекламі з сайтом, краще направити на тестування різних аудиторій, на побудову рекламної структури, на тестування різних рекламних оголошень. У багатьох невеликих нішах, де не потрібно візуальне відображення продукту сайт не потрібен, людям не потрібно візуальне відображення вашого продукту. В такому випадку сайт можна замінити на відео, google форму і т.д.

Ці три рекламні цілі дозволяють ефективно продавати в Фейсбуці без сайту, але головне, що вам треба розуміти - чи треба воно вам?
Новости
Провайдеры:
 • 08.09.2015

  Batyevka.NET предоставляет услуги доступа к сети Интернет на территории Соломенского района г. Киева.Наша миссия —... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  IPNET

  Компания IPNET — это крупнейший оператор и технологический лидер на рынке телекоммуникаций Киева. Мы предоставляем... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Boryspil.Net

  Интернет-провайдер «Boryspil.net» начал свою работу в 2008 году и на данный момент является одним из крупнейших поставщиков... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  4OKNET

  Наша компания работает в сфере телекоммуникационных услуг, а именно — предоставлении доступа в сеть интернет.Уже... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Телегруп

  ДП «Телегруп-Украина» – IT-компания с 15-летним опытом работы на рынке телекоммуникационных услуг, а также официальный... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Софтлинк

  Высокая скоростьМы являемся участником Украинского центра обмена трафиком (UA — IX) с включением 10 Гбит / сек... 
  Читать полностью