• Главная
 • Карта сайта
Не найдено

Як налаштувати двоетапну перевірку для облікового запису Firefox

 1. Включення двофакторної аутентифікації для аккаунта Firefox
 2. Як зміниться процес входу в акаунт Firefox

Якщо ви включите двоетапну перевірку для облікового запису Firefox, то для входу до вашого профілю, крім пароля, знадобиться також додатковий код безпеки

Якщо ви включите двоетапну перевірку для облікового запису Firefox, то для входу до вашого профілю, крім пароля, знадобиться також додатковий код безпеки

Будь-який користувач може створювати аккаунт Firefox. Даний акаунт може бути використаний для різних цілей, наприклад для синхронізації даних між різними профілями або пристроями, коментування і присвоєння рейтингу розширень на сайті Firefox Add-ons, а також для інших взаємодій з сервісами Mozilla і Firefox.

Акаунти Firefox довгий час не підтримували двухфакторную аутентифікацію, але 22 травня 2018 року Mozilla анонсувала нову можливість:

Сьогодні ми починаємо поетапний запуск двоетапної аутентифікації для наших користувачів. Якщо ви включите цю функцію, то для входу в ваш аккаунт, крім пароля, знадобиться також додатковий код безпеки.

Двокрокова аутентифікація додає додаткову дію в процес авторизації. Замість використання тільки імені облікового запису та пароля, користувачі також повинні надати код безпеки, щоб успішно пройти авторизацію.

Mozilla вибрала стандарт одноразових паролів для захищеної аутентифікації, який підтримується різними додатками для аутентифікації, такими як Google Authenticator або Authy .

Порада: Ви можете захистити інші акаунти за допомогою двокрокового аутентифікації : LastPass, Instagram, Microsoft, Facebook, Google, WhatsApp, Twitter, Dropbox і ін.

Включення двофакторної аутентифікації для аккаунта Firefox

Ви можете не побачити нову опцію двокрокового аутентифікації на сторінці налаштувань облікового запису Firefox, тому що Mozilla вирішила впроваджувати цю функцію поетапно.

Ви можете примусово розблокувати цю функцію, відкривши сторінку акаунти Firefox .

Коли ви перейдете за цим URL, то на сторінці налаштувань облікового запису побачите нову опцію "Двохетапна аутентифікація".

Натисніть кнопку "Включити", щоб запустити процес налаштування двоетапної аутентифікації. На екрані з'явиться QR код, який потрібно буде просканувати одним з програм, які підтримуються для аутентифікації.

користувачі Authy повинні вибрати Меню (три точки)> Add Account> Scan QR Code для сканування коду і генерації першого коду для аутентифікації.

Після введення і успішної перевірки коду, користувачеві пропонуються коди для відновлення. Ці коди можна використовувати тільки один раз - вони призначені для отримання доступу до аккаунту, якщо у користувача немає доступу до мобільного пристрою або з додатком для аутентифікації.

Ви можете завантажити коди в локальну систему, скопіювати їх, зробити скріншот або роздрукувати на паперовому носії.

Після цього на сторінці налаштувань в секції Поточний статус має відображатися Включено. Після завершення налаштування ви знайдете опції для генерації нових кодів відновлення і відключення двоетапної аутентифікації.

Як зміниться процес входу в акаунт Firefox

Коли ви спробуєте увійти в свій аккаунт Firefox після включення двофакторної аутентифікації, то після введення імені користувача і пароля, повинні будете ввести код безпеки, згенерований додатком-аутентифікатором.

Коли ви спробуєте увійти в свій аккаунт Firefox після включення двофакторної аутентифікації, то після введення імені користувача і пароля, повинні будете ввести код безпеки, згенерований додатком-аутентифікатором

Вам потрібно буде відкрити програму для аутентифікації на своєму мобільному пристрої і ввести код, який буде відображатися у відповідному полі.

Якщо поруч з вами не виявилося мобільного пристрою і доступ до додатка відсутня, то для входу можна скористатися кодами для відновлення.

Новости
Провайдеры:
 • 08.09.2015

  Batyevka.NET предоставляет услуги доступа к сети Интернет на территории Соломенского района г. Киева.Наша миссия —... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  IPNET

  Компания IPNET — это крупнейший оператор и технологический лидер на рынке телекоммуникаций Киева. Мы предоставляем... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Boryspil.Net

  Интернет-провайдер «Boryspil.net» начал свою работу в 2008 году и на данный момент является одним из крупнейших поставщиков... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  4OKNET

  Наша компания работает в сфере телекоммуникационных услуг, а именно — предоставлении доступа в сеть интернет.Уже... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Телегруп

  ДП «Телегруп-Украина» – IT-компания с 15-летним опытом работы на рынке телекоммуникационных услуг, а также официальный... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Софтлинк

  Высокая скоростьМы являемся участником Украинского центра обмена трафиком (UA — IX) с включением 10 Гбит / сек... 
  Читать полностью