• Главная
 • Карта сайта
Не найдено

Як отримати персональний атестат на webmoney

 1. Навіщо потрібен персональний атестат
 2. ВІДЕО - ЯК ОТРИМАТИ ПЕРСОНАЛЬНИЙ атестат

Привіт друзі!

Сьогодні розповім, як отримати персональний атестат Webmoney, дізнаєтеся, навіщо він взагалі потрібен, для чого і як, врешті-решт, отримати персональний атестат. Читаючи далі зрозумієте, що персональний атестат необхідний! Персональний атестат необхідний онлайн-підприємцям, так як він дає масу додаткових можливостей. З формальним атестатом Ви не отримаєте того, що з персональним атестатом!

+

Якщо ці рядки читає новачки, то скоріше за все Ви не розумієте, про що, я зараз говорю. Про вебмоней нічого не чули, а тим більше про формальне і персональному атестаті. Тому поясню. Webmoney - це такий електронний гаманець. Якщо Вам треба заробити грошей в інтернеті, то цей гаманець необхідний! Але є і інші гаманці , Наприклад, Яндекс гроші, RBK money і т.д. їх повно, але самий надійний, практичний з них - Webmoney!

Для зручності користувачів інтернету, людей підприємців, розробники створили спеціальну програму, яка встановлюється на комп'ютер. Заходьте на офіційну сторінку сайту Webmoney, тут, і скачайте Webmoney Keeper Classic.

Після того, як завантажили, обов'язково встановіть його за інструкціями, які будуть з'являтися походу установки. Програма встановитися до Вас на комп'ютері. Після чого система видасть код з 12 знаків, який потрібно зберегти десь, краще на флешці! Цей код називається WMID. Після цього створіть в цій програмі гаманці будь-якої валюти, наприклад Z - долари, R - рублі, E - євро. У цих гаманцях теж буде по 12 цифр. Скопіювавши номера гаманців, помістіть їх в той же файл, куди зберігали WMID.

Все у Вас буде працювати, зароблені гроші вже зможете отримувати, але довіряти Вам система не буде, і можуть виникнути різні проблеми з електронним гаманцем походу Вашого інтернет підприємництва. З цієї причини потрібно отримати формальний атестат , Що б до Вашої особистості була довіра і додані можливості.

Для отримання формального атестата заходите сюди і вказуйте необхідні паспортні дані, ну і все те, що зажадає система. Після перевірки цих даних, Webmoney дасть Вам формальний атестат в електронному вигляді. Я вже точно не пам'ятаю, але, по-моєму, про це Вам повідомлять на email, і прийде лист в Webmoney Keeper Classic. Скажу точно, Ви не пробачите цього! Якщо звичайно будете продовжувати користуватися комп'ютером та інтернетом.

Можна не тільки отримувати гроші на свій електронний гаманець, а ще просто класти туди їх. Все, що потрібно це знайти платіжний термінал Webmoney і покласти туди гроші. Типу, як поповнюєте телефон, але це для жителів Росії все так просто!

Якщо Ви з України, як я, то потрібно знайти банк, який займається поповненням Webmoney. Саме зручніше класти гроші на електронні гаманці з приват 24. Якщо у Вас є пластикова карта з підключеним віртуальним банком - приват 24, то проблем з поповненням не буде. Ну, а у тих, кого немає карти, потрібно дізнаватися які банки працюють з системою.

Гроші надходять протягом декількох секунд, буває і хвилин при великій черзі відправки або перезавантаження системи. Коротше, коли отримаєте свої гроші, зможете ними оплачувати все, що завгодно в інтернеті! Крім своїх грошей, можна переводити гроші з Webmoney на пластикові карти і не тільки. Як це зробити писав в статті - висновок Webmoney .

В системі Webmoney ще багато всяких можливостей по операціях з грошима, але в цьому пості не буду їх описувати, може бути пізніше. [Urlspan] Підписуйтесь на оновлення блогу [/ Urlspan], щоб їх не пропустити. Тепер давайте повернемося до отримання персонального атестата, тобто, як отримати персональний атестат.

Тепер давайте повернемося до отримання персонального атестата, тобто, як отримати персональний атестат

Навіщо потрібен персональний атестат

По-перше, він необхідний для отримання атестата продавця. Якщо у Вас буде атестат продавця, то зможете приймати грошові кошти зі свого сайту або блогу в автоматичному режимі. За допомогою сервісу Merchant WebMoney Transfer. Можливо, вже хтось з читаючих оплачував якісь послуги через інтернет і бачили цю чудову систему, ну там де потрібно зробити пару кліків, щоб здійснити оплату. Як я вже говорив, це система працює в автоматичному режимі. Після натискання кнопки «Оплатити» вистрибує ось таке вікно:

Потім отримували код на телефон, через SMS, вводили капчу і все, гроші йшли адресату. Так можете зробити теж на своєму блозі або сайті, але це можливо тільки з атестатом продавця! Це було перше для чого потрібен персональний атестат. Поїхали далі…

 • По-перше, можна брати участь в процесі роботи кредитної біржі
 • По-друге, можете стати партнером того ж Webmoney центру атестації для заробітку на цьому грошей
 • По-третє, отримаєте пластикову карту Star / Plus. З її допомогою легко виводити гроші з системи

Там ще дуже багато всяких потрібних можливостей, але знову-таки в цій статті про них розповідати не буду. Якщо цікаво, то почитайте про інші можливості персонального атестата [urlspan] тут [/ Urlspan].

Коротше, якщо буде персональний атестат, то перед Вами відкриється набагато більше можливостей, ніж маючи початковий або формальний атестат. Ще люди будуть бачити, що Ви не якийсь там шалом балам, а серйозна людина, що займається інтернет бізнесом. Буде більше довіру і покупці Ваших послуг або товарів не будуть думати, що Ви можете їх кинути! Думаю зрозуміло, що отримати персональний атестат це, більше ніж круто! Далі подивіться відео, яке розповість, як його легко отримати.

ВІДЕО - ЯК ОТРИМАТИ ПЕРСОНАЛЬНИЙ атестат

На цьому буду закінчувати. Сподіваюся, у Вас все вийшло, і змогли отримати персональний атестат. Залишайте свої коментарі та якщо ще не підписалися на отримання нових статей до себе на електронну пошту, то не відкладайте цю справу, підписуйтесь, [urlspan] натиснувши тут [/ Urlspan], щоб нічого не пропускати. До зустрічі на іншій сторінці!

З повагою, Олексій Кобзарев

Новости
Провайдеры:
 • 08.09.2015

  Batyevka.NET предоставляет услуги доступа к сети Интернет на территории Соломенского района г. Киева.Наша миссия —... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  IPNET

  Компания IPNET — это крупнейший оператор и технологический лидер на рынке телекоммуникаций Киева. Мы предоставляем... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Boryspil.Net

  Интернет-провайдер «Boryspil.net» начал свою работу в 2008 году и на данный момент является одним из крупнейших поставщиков... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  4OKNET

  Наша компания работает в сфере телекоммуникационных услуг, а именно — предоставлении доступа в сеть интернет.Уже... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Телегруп

  ДП «Телегруп-Украина» – IT-компания с 15-летним опытом работы на рынке телекоммуникационных услуг, а также официальный... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Софтлинк

  Высокая скоростьМы являемся участником Украинского центра обмена трафиком (UA — IX) с включением 10 Гбит / сек... 
  Читать полностью