• Главная
 • Карта сайта
Не найдено

Як завантажувати та встановлювати ігри та програми на Samsung Galaxy

Судячи з усього це питання хвилює якщо не всіх, то багатьох власників смартфонів і планшетів Samsung Galaxy. Приділивши всього кілька хвилин на прочитання цієї статті, ви будете напевно знати як завантажувати програми та ігри з нашого сайту та магазину Google Play , А після цього зможете легко встановити все що потрібно в ваш смартфон або планшет.

У цій інструкції ви дізнаєтеся:

 1. як встановлювати гри
 2. Як встановити аську , Агент і оперу на ваш Самсунг
 3. Як встановлювати додатки для навігації і карти
 4. Як встановити тему і багато іншого.

Теорія.

Отже, трохи теорії. В Android пристроях спочатку використовуються настановні пакети, що мають розширення apk. Вони являють собою ні що інше, як архів, який можна спокійнісінько відкрити, перейменувавши apk в rar або tar. Спочатку в більшості андроїд смартфонів заборонена установка додатків з неперевірених джерел і якщо в iOS це обійти деколи складно, то в Android досить зайти в налаштування і поставити галочку на відповідний пункт.

Спочатку в більшості андроїд смартфонів заборонена установка додатків з неперевірених джерел і якщо в iOS це обійти деколи складно, то в Android досить зайти в налаштування і поставити галочку на відповідний пункт

Поставили? Вітаємо, тепер ви зможете встановлювати абсолютно будь-які apk файли, викачані в мережі. Для роботи з магазином гугла, раніше має назву як «маркет», вам потрібно мати обліковий запис в самому гіганті Google.

Більше нічого не потрібно, просто заходимо в Play Google і завантажуємо сподобалися як безкоштовні, так і платні програми. Але варто зауважити, що для покупки останніх варто прикріпити до свого облікового запису робочу кредитну карту. Зробити це дуже просто - як тільки ви зберетеся завантажити платне додаток, магазин запропонує вам це зробити, заповнивши спеціальну форму.

Як скачувати з цього сайту.

Наш проект не ставить собі за мету поширення нелегального програмного забезпечення, тому ми публікуємо огляди ігор і додатків, а нижче надаємо посилання на скачування з офіційних джерел. У деяких випадках наші журналісти можуть ставити посилання, знайдені в мережі, на ті чи інші файли, розміщені на файлових обмінниках типу Narod.ru.

Отже, скачавши apk файл, вам потрібно помістити його в телефон (якщо завантажували комп'ютером) або знайти, якщо качали смартфоном. В останньому випадку він буде в папці «Download», яку легко відшукати, використовуючи Solid Explorer - ідеальний файловий менеджер . Якщо ж ви все завантажуєте на комп'ютері, то вам потрібно буде помістити всі потрібні файли в будь-яку папку на телефоні. В ідеалі буде створити нову з назвою «Мої APK» і закидати в неї всі файли.

Зробити це можна з'єднавши телефон і комп'ютер за допомогою кабелю, але зручніше за все через хмарний сервіс Dropbox . Вам достатньо встановити клієнти на ПК і Android і ви зможете без проблем перетягувати будь-які файли по повітрю. Отже, закачали, знаходимо в пристрої потрібну папку і файли, які закидали, натискаємо на кожен по черзі, встановлюємо.

Власне ось і все, що потрібно знати стосовно установки софта на Андроїд пристроях. Якщо у вас виникли питання, пишіть в коментарях.

Поставили?
Новости
Провайдеры:
 • 08.09.2015

  Batyevka.NET предоставляет услуги доступа к сети Интернет на территории Соломенского района г. Киева.Наша миссия —... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  IPNET

  Компания IPNET — это крупнейший оператор и технологический лидер на рынке телекоммуникаций Киева. Мы предоставляем... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Boryspil.Net

  Интернет-провайдер «Boryspil.net» начал свою работу в 2008 году и на данный момент является одним из крупнейших поставщиков... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  4OKNET

  Наша компания работает в сфере телекоммуникационных услуг, а именно — предоставлении доступа в сеть интернет.Уже... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Телегруп

  ДП «Телегруп-Украина» – IT-компания с 15-летним опытом работы на рынке телекоммуникационных услуг, а также официальный... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Софтлинк

  Высокая скоростьМы являемся участником Украинского центра обмена трафиком (UA — IX) с включением 10 Гбит / сек... 
  Читать полностью