• Главная
 • Карта сайта
Не найдено

Як вибрати Асік для Майнінг

Однією з обговорюваних тем лютого цього року став продаж на різних інтернет-майданчиках вживаного обладнання для Майнінг. І нерідко початківці Майнер схиляються до того, щоб не купувати дороге нове імпортне обладнання, а придбати б / у. Так чи дорого сьогодні придбати нове обладнання і підходять для цього вітчизняні розробки в частині "заліза" розглянемо в цій статті. Однією з обговорюваних тем лютого цього року став продаж на різних  інтернет-майданчиках  вживаного обладнання для Майнінг

На стадії становлення ринку криптовалюта для Майнінг використовував звичайні комп'ютери, спеціальна обчислювальна програма встановлена ​​на нього виробляла складні власник ПК отримував за це кріптомонети.

Кожні наступні монети вимагали твори все більш складних обчислень і, відповідно, більшої потужності комп'ютерів. Можливостей звичайного комп'ютера вже не вистачало для швидкого обрахунку потрібних блоків, процес гальмувався, а витрати на видобуток однієї монети нерідко перевищували її ринкову вартість.

Рішенням стало створення спеціальних ASIC-Майнер (Асіка), що складаються з чіпів, орієнтованих виключно під Майнінг криптовалюта. Потім з'явилися ферми для Майнінг, що складаються з великої кількості Асіка або інших одиниць майнінгового обладнання.

Сьогодні існує висока конкуренція за споживача майнінгового обладнання у всьому світі. Виробники створюють все нові Асіка, ферми та інші обчислювальні машини - більш потужні, більш ергономічні, більш рентабельні.

Є два найбільш привабливих способу купити хороший Асік, ферму або інше обладнання для Майнінг: у виробника ілічерез офіційного дилера. Плюси цих способів очевидні: гарантія якості продукції та адекватні ціни без посередницьких накруток.

Однак більшість великих виробників не працюють з дрібними роздрібними клієнтами - їх цікавлять великі замовлення, на яких можна добре заробити. Якщо пощастить знайти виробника або дистриб'ютора, готового продати вам необхідну кількість обладнання, то може з'ясуватися компанія-продавець не поставляє свою продукцію в країни СНД або не займається митним оформленням товару; замовлення оформляються тільки в зазначені виробником терміни і з обмеженнями по асортименту.

Що ж робити? Рішення для росіян - звертатися в російські компанії, які працюють в кріптоотраслі і виробляють всі необхідні складові на вітчизняних потужностях.

"Багато невеликі Майнер шукають обхідні шляхи - закуповують обладнання в країнах СНД або ЄАЕС і потім через логістичні компанії доставляють його за місцем знаходження їх ферми. Або оголошують в соцмережах збір групи однодумців для формування великого замовлення. Знову ж втрачають час і ризикують отримати обладнання, яке або не підійде, або буде зіпсовано, а заміна в рамках великої поставки може надовго затягнутися і навіть взагалі не відбутися, - говорить фінансовий експерт, крипто-аналітик Віктор Лопунов - Тому придбання ма йнінгового обладнання, яке виробляється в Росії, має сервісні центри в Росії, не вимагає митного очищення, може бути укомплектовано під кожного клієнта є на сьогодні самим розумним рішенням ".

Як відзначають експерти галузі, якщо в складі ферми є різні типи і бренди відеокарт (та ж Geforce gtx 750), то необхідно встановити їх сумісність по відношенню один до одного, оскільки їх конфлікти, поломки, повільний обмін даними впливають на працездатність і можуть привести до падіння швидкості видобутку. Страждає хешрейт.Правільно підібрані комплектуючі, бажано від одного виробника і близьких серій позитивно впливають на швидкість роботи ферми.

Важливу роль відіграє і якісний і безвідмовний у роботі блок живлення. Резерв його потужності по навантаженню тільки на відеокарти повинен становити 150-200 Вт, які можу знадобитися в пікові періоди навантаження. Зараз через попит на них купити окремо не використаний і якісний блок живлення буває затратно, що позначається на швидкості повернення інвестицій в ферму. Материнська плата (з PCI-e слотами від 4 штук) і серце Майнінг - відеокарти - повинні бути не з дешевих і бажано "нульові".

Параметри частоти пам'яті і частоти графічного ядра синхронізуються для кожної відеокарти індивідуально. Від них залежить швидкість Майнінг і стабільність системи в цілому. Також розгін впливає на температуру і енерго-споживання відеокарт. Чим вище розгін GPU, тим більше ферма більш вимогливими до системи охолодження. Яка повинна бути добре продумана, щоб відводити гаряче повітря від відеокарт. Для цього відстань між відеокартами має бути не менше 8 см.

Іноді використовується водяне охолодження - як більш ефективне і менш гучне, ніж вентилятори. Технічно - це один з найскладніших і примхливих в експлуатації способів охолодження. Найбільш екзотичний спосіб - масляні охолодження, коли все обладнання повністю занурюється в резервуар з технічним маслом.

Які ж проблеми вирішують нові російські розробки? Ось, наприклад, новий майнер ASIC Markscheider B29. Сконструйований відповідно до вимог всіх техрегламентів по Майнінг, однак є ряд удосконалень, які дозволяють зробити його ефективнішим і при цьому зберегти доступною ціну. Відмітна технічна особливість B-29 - розміщення блоків живлення зліва уздовж хеш плат. Оптимізація повітряних потоків всередині корпуса забезпечується за рахунок відділення блоків живлення перегородкою. Потужність ASIC Майнера Markscheider B29 становить 29,5 тХеш, енергоспоживання 4,2 кВт. Тому його можна використовувати навіть в побутових умовах - з установкою 2 блоків живлення по 2,1 кВт. Навіть в самій базовій версії встановлено wifi модуль, що дозволяє підключити майнер до wifi безпосередньо. при необхідності навіть через телефон. І майже немає проводів. У зоні нестійкого wifi стабільність передачі даних забезпечується з'єднанням кабелю через Ethernet роз'єм.

Для зниження шумових характеристик в даній моделі встановлено 4 нагнітають і 4 витягають високоякісних вентилятора з низькою гучністю. Охолодження блоків живлення забезпечується чотирма окремими вентиляторами. На передній панелі також встановлені кнопки запиту IP пристрою і кнопка скидання встановлених налаштувань, індикатори роботи пристрою.

Що ж робити?
Які ж проблеми вирішують нові російські розробки?
Новости
Провайдеры:
 • 08.09.2015

  Batyevka.NET предоставляет услуги доступа к сети Интернет на территории Соломенского района г. Киева.Наша миссия —... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  IPNET

  Компания IPNET — это крупнейший оператор и технологический лидер на рынке телекоммуникаций Киева. Мы предоставляем... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Boryspil.Net

  Интернет-провайдер «Boryspil.net» начал свою работу в 2008 году и на данный момент является одним из крупнейших поставщиков... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  4OKNET

  Наша компания работает в сфере телекоммуникационных услуг, а именно — предоставлении доступа в сеть интернет.Уже... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Телегруп

  ДП «Телегруп-Украина» – IT-компания с 15-летним опытом работы на рынке телекоммуникационных услуг, а также официальный... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Софтлинк

  Высокая скоростьМы являемся участником Украинского центра обмена трафиком (UA — IX) с включением 10 Гбит / сек... 
  Читать полностью