• Главная
 • Карта сайта
Не найдено

Як зняти пароль з архіву WinRAR

Багато користувачів глобальної мережі інтернет задаються питаннями: «Як зняти пароль з архіву WinRAR» або «Як прибрати пароль з архіву WinRAR». Якщо перше питання багато хто ставить з метою зламати запаролений архівний файл, щоб дістати його вміст. І не важливо, зі злим умислом або просто так. Те друге питання може виникнути при ситуаціях, коли архівний файл захищений паролем був отриманий легально і у користувача є пароль для відкриття його і отримання вмісту. Але на майбутнє, раптом забудеться пароль, є необхідність прибрати захист, щоб можна було в будь-який момент почерпнути інформацію з отриманого архіву.

На офіційних джерелах архиватора WinRAR опис даної задачі дуже розпливчасто і малоінформативні. Пошук в знаменитих пошукових системах на неосяжних просторах всесвітньої павутини теж не дав вичерпної інформації. Довелося методом проб і помилок експериментувати самому. Нижче увазі зацікавився даною проблемою користувача пропонуються приклади тестів з висновками.

Якщо користувач отримав від знайомих через соціальні мережі або електронну пошту захищений паролем архівний файл без шифрування і окремо пароль до нього, то проблем з отриманням інформації з архіву бути не повинно. Але є ризик на майбутнє забути даний пароль або втратити інформацію, що містить відомості про ключі. Що варто зробити? Якщо користувач отримав від знайомих через соціальні мережі або електронну пошту захищений паролем архівний файл без шифрування і окремо пароль до нього, то проблем з отриманням інформації з архіву бути не повинно

Знаючи пароль, необхідно спочатку отримати вміст архівного документа, а після створити новий архів зі старою назвою отриманого ззовні захищеного документа. Причому при створенні, точніше перезапису даного архівного файлу, поле, де задається пароль, має бути порожнім! У такому випадки настройки перезаписати архіву залишаються колишніми, тільки без пароля. Користувач може в будь-який момент, не побоюючись свій забудькуватості, користуватися інформацією в перезаписати архівному документі.

Як видно на зображенні нижче, архівний файл «Darvin3» захищений паролем, але без шифрування імен файлів. Можна бачити список файлів всередині архівного документа, але не можу побачити вміст. Фотографії з дозволом «JPG» відображаються із зірочкою «*», що означає, що вони захищені від несанкціонованого перегляду. Щоб їх переглянути, необхідно знати і ввести правильний пароль.

Користувач пароль знає, в поле введення ключа вводить його. Папка з отриманим вмістом вивантажується в ту ж директорію «test», де знаходиться і сам архів.

Тепер треба знову помістити, точніше, перезаписати інформацію поверх отриманого захищеного архівного документа, але вже без пароля.

У вікні налаштувань необхідно вибрати ім'я отриманого архівного документа з паролем. В даному прикладі це «Darvin3».

Перейшовши у вкладку «Advaced» і натиснувши на кнопку «Set password ...», поле з паролем залишаємо порожнім. Далі тиснемо всюди кнопку «ОК».

Перезаписаний архівний документ з тим же вмістом, що і отриманий ззовні, але вже без пароля, у вільному доступі. Фотографії вже значка зірочки «*» на кінці імені файлів.

А ось якщо користувач отримав файл, який був не тільки з паролем, але і з шифруванням імен файлів, то фокус з перезаписом вмісту в такому документі не пройде.

Найпростіший і надійний спосіб - це витягти вміст, поки пароль ще в пам'яті і створити новий архівний документ, але вже з іншою назвою архіву. А отриманий файл видалити, щоб не засмічувати ресурси для користувача персонального комп'ютера дублюється інформацією.

Інакше в майбутньому може виникнути інше питання: « Як зламати пароль WinRAR ». А це вже інша історія.

Схожі матеріали

Що варто зробити?
Новости
Провайдеры:
 • 08.09.2015

  Batyevka.NET предоставляет услуги доступа к сети Интернет на территории Соломенского района г. Киева.Наша миссия —... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  IPNET

  Компания IPNET — это крупнейший оператор и технологический лидер на рынке телекоммуникаций Киева. Мы предоставляем... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Boryspil.Net

  Интернет-провайдер «Boryspil.net» начал свою работу в 2008 году и на данный момент является одним из крупнейших поставщиков... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  4OKNET

  Наша компания работает в сфере телекоммуникационных услуг, а именно — предоставлении доступа в сеть интернет.Уже... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Телегруп

  ДП «Телегруп-Украина» – IT-компания с 15-летним опытом работы на рынке телекоммуникационных услуг, а также официальный... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Софтлинк

  Высокая скоростьМы являемся участником Украинского центра обмена трафиком (UA — IX) с включением 10 Гбит / сек... 
  Читать полностью