• Главная
 • Карта сайта
Не найдено

Як відкрити папку zip і зберегти отримані файли

 1. Як відкрити папку zip і зберегти
 2. спосіб №2
 3. спосіб №3
 4. спосіб №4
 5. спосіб №5

Вітаю, сьогодні ми розберемо з вами купу способів як відкрити папку zip і зберегти отримані файли ... Будемо використовувати і програмний, та й у самій Windows є така можливість - все це ви дізнаєтесь із статті!

Будемо використовувати і програмний, та й у самій Windows є така можливість - все це ви дізнаєтесь із статті

Для того, щоб у вас на робочому столі було менше файлів, що скачали або створених вами, застосовують zip-архівацію. Завдяки цьому файли поміщаються в одній папці, і відповідно, не займають таку кількість місця. А ось як відкрити папку zip ми розповімо.

Взагалі, в цьому немає нічого складного, і раз засвоївши навик, ви легко будете робити це згодом. Отже, витягуємо архів:

Як відкрити папку zip і зберегти

спосіб №1

Виділяємо архів за допомогою комп'ютерної миші, клікнувши по ньому лівою стороною один раз. Архів виділився - клікаєте правою кнопкою, так само один раз. З'являється меню, в ньому знаходимо рядок «Витягнути файли ...»

З'явиться вікно настройки для вилучення файлів з zip-архіву. Якщо ви бажаєте, можете прописати вказівку шляху для вилучення архіву - вкажіть назву папки, куди ви будете отримувати архів. У вікні настроювання витягу файлів згадані також детальні настройки вилучення архіву.

У вікні настроювання витягу файлів згадані також детальні настройки вилучення архіву

Можна взагалі нічого не вказувати, і тоді в цій папці з'явиться розпакований файл.

Як тільки всі вказівки будуть зроблені, і введені в вікно настройки, натисніть «ОК», яке знаходиться внизу вікна.

Після того, як ви натиснете «ОК», почнеться виконання команди, буде запущена команда вилучення папок і файлів з zip-архіву. Через нетривалий час zip-папка буде відкрита, час відкриття залежить від потужності вашого комп'ютера і обсягу створеного файлу.

Через нетривалий час zip-папка буде відкрита, час відкриття залежить від потужності вашого комп'ютера і обсягу створеного файлу

Взагалі, ZIP-архіви, це просто файли, розширені за допомогою zip і з уже увімкненим в налаштування разархіватором файлів. Тому, якщо у вас провідник Windows 7, то, як відкрити папку zip, питання більше не стане.

Є ще один спосіб розпакувати zip-папку, вибирати спосіб, який вам більше сподобатися ви будете самостійно.

спосіб №2

Коли потрібно витягти всі файли, піддані архівації, досить клікнути на папці мишею, натиснувши на праву кнопку. У вікні шукаємо команду «витягти файли», а потім переходимо в «Шлях і параметри вилучення». Там представлений каталог з древообразная структурою. Переміщаючись по гілках, ви вказуєте папку, в яку потрібно розпакувати файли або, створивши нову папку, підтверджуєте свої дії, натиснувши «ОК».

При виборі «Витягнути в поточну папку», файли витягуються в папку, в якій знаходився архів. Наприклад, при знаходженні архіву на робочому столі, саме туди і будуть переміщені файли при розархівації. Чи збережуться вони без нової папки.

Чи збережуться вони без нової папки

Якщо ж ви вкажете в команді «Витягнути в назву zip-архіву», то файли розмістяться в папці з однойменною назвою, схожим з zip-архівом.

При кліці на zip-архів лівою стороною мишки, відкриється вікно з повним вмістом архіву, і натиснувши на кнопку «Витяг», з'явиться вікно «Шлях і параметри вилучення».

спосіб №3

Ще можливо для збереження файлів натиснути у верхньому рядку меню «Команди», а коли з'явиться ще одне вікно, клікнути на пункт «Витягнути в зазначену папку».

Шляхів вилучення, як ви зрозуміли багато, зручний ви виберете, спробувавши всі запропоновані або відразу зупинившись на одному. Тому ще один спосіб:

спосіб №4

Можна, після того як ви натиснули на команду «Витягнути», і «Шлях і параметри вилучення», виділити потрібні вам для розархівації файли, і залишаючи їх виділеними, перетягнути за допомогою миші в потрібну папку, при цьому важливо не відпускати затиснуту ліву кнопку, інакше файли не перетягнути.

Що цікаво, при цьому способі, папку в яку ви перетягує файли, можете навіть не відкривати, вони розмістяться строго в тому порядку, як були архівовані.

спосіб №5

Буває, що архів з якоїсь причини архів захитався в повному обсязі, а відкрити його важливо. В такому випадку натискаємо правою кнопкою по потрібному нам архіву і також натискаємо «Витягнути файли». Після відкриття меню WinRAR, вибираєте папку для вилучення файлів. Знайдіть в архіваторі «Різне», в якому виберете «Залишити на диску пошкоджені файли», а потім ОК. Комп'ютер видасть вам інформації про неможливість проведення подальшої команди. Натискаєте «Скасування» і заходите в папку, раніше зазначену для розпакованого файлу. Файл буде там, але, звичайно, тільки та частина, яка передалася при архівації.

Якщо у вас не відкривається папка, або при спробі розархівування виникають помилки, значить, сталося пошкодження архіву. У цьому випадку спробуйте закачати архів, і відкрити zip-папку ще раз.

Щоб переглянути файли в архіві, не витягуючи їх, досить клацнути по zip-архіву два рази лівою стороною комп'ютерної миші. В результаті папка відкриється для перегляду наповнюваності. У цьому випадку файли залишаться стислими.

Якщо у вас архів, що складається з кілька томів, то потрібні всі складові архіву, щоб розархівування пройшла вдало. Разархівіруем файл, що стоїть першим, звичайним способом, описаним вище. Решта частини архіву почнуть процес автоматично, адже зазвичай у таких архівах після назви йдуть цифри по порядку і розархівування відбувається в порядку черговості. У разі, коли існує в цій папці і архів без номера, його треба відкривати першим.

Потрібно знати, що якщо ви створювали багатотомні zip-архіви через програму WinRAR, то розпаковуються ці zip-архіви, теж через цю програму. Але і багатотомні архіви, створені за допомогою інших програм, WinRAR не відчинить. Так що при відкритті zip папки згадайте, в якій програмі вона створена.

PS. Ну ось ми з Вами і розібрали як відкрити папку zip і зберегти отримані файли цілими чотирма способами - сподіваюся питань у вас не виникне, але все одно буду радий вашим коментарям!

Новости
Провайдеры:
 • 08.09.2015

  Batyevka.NET предоставляет услуги доступа к сети Интернет на территории Соломенского района г. Киева.Наша миссия —... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  IPNET

  Компания IPNET — это крупнейший оператор и технологический лидер на рынке телекоммуникаций Киева. Мы предоставляем... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Boryspil.Net

  Интернет-провайдер «Boryspil.net» начал свою работу в 2008 году и на данный момент является одним из крупнейших поставщиков... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  4OKNET

  Наша компания работает в сфере телекоммуникационных услуг, а именно — предоставлении доступа в сеть интернет.Уже... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Телегруп

  ДП «Телегруп-Украина» – IT-компания с 15-летним опытом работы на рынке телекоммуникационных услуг, а также официальный... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Софтлинк

  Высокая скоростьМы являемся участником Украинского центра обмена трафиком (UA — IX) с включением 10 Гбит / сек... 
  Читать полностью