• Главная
 • Карта сайта
Не найдено

Як відкрити архів ZIP, розпакувати і змонтувати його, а також навіщо це потрібно

 1. Як відкрити архів ZIP і працювати з файлами на льоту
 2. Як відкрити архів ZIP і розпакувати файли в тимчасову папку
 3. Чому зручно монтувати ZIP як віртуальний привід
 4. Як відкрити архів ZIP в віртуальному приводі за допомогою DAEMON Tools Ultra

DAEMON Tools Ultra дозволяє монтувати різноманітні типи образів, включаючи самі специфічні і незвичайні

DAEMON Tools Ultra дозволяє монтувати різноманітні типи образів, включаючи самі специфічні і незвичайні. А нова версія програми також може монтувати ZIP-архіви з паролями. Впевнена, ви знаєте, як відкрити архів ZIP за допомогою спеціального програмного забезпечення. Сьогодні я хочу поговорити про інше. Я збираюся розповісти, в яких випадках вам не потрібна програма, що відкриває файли ZIP, а краще просто монтувати ZIP-архів.

Почнемо з прикладу. Нещодавно я скачала програму, яка потрібна мені для роботи. Як це часто буває, інсталяційний файл був представлений у вигляді ZIP-архіву з безліччю файлів, причому архів важив чимало. Як поставити додаток максимально швидко і просто? Є кілька способів, і зараз ми обговоримо кожен.

Як відкрити архів ZIP і працювати з файлами на льоту

Найпростіший спосіб отримати доступ до компонентів архіву - це робота з файлами на льоту. Для цього нам знадобиться програма, що відкриває файли ZIP, наприклад, 7-Zip або WinRAR. Після її установки досить просто двічі клікнути по архіву. Я побачу весь список його файлів і навіть зможу відкрити деякі з них. Але, на жаль, далеко не всі. Якщо файл пов'язаний з іншим компонентом архіву, то я не зможу запустити його, поки не розпакуйте всі комбінації файлів.

Найчастіше встановити програму з архіву неможливо, не розпакувати його. Та ж ситуація з форматами Flash, HTML і багатьма іншими. Так що програма, що відкриває файли ZIP, далеко не завжди допомагає.

Як відкрити архів ZIP і розпакувати файли в тимчасову папку

Якщо не можна просто так відкрити архів ZIP, розпакувати його напевно можна! Ми переходимо до другого способу роботи з архівами. Створюємо тимчасову папку і розпаковуємо все файли з ZIP в неї. Проблем, здавалося б, ніяких - файли доступні для роботи. Тим більше, більшість з вас добре знає, як відкрити архів ZIP таким способом. Але свої недоліки у цього методу все ж є.

По-перше, це вільне місце на жорсткому диску. Звичайно, 10-мегабайтний файл навряд чи заслуговує на увагу, але ось 2-3 гігабайти тимчасових файлів - це вже занадто. Яким великим би не був мій жорсткий диск, заповнювати його мотлохом не має сенсу.

Крім того, програма, що відкриває файли ZIP, працює досить повільно. Якщо мій архів великий, то мені доведеться витратити довгі хвилини, а то і годинник на його розпакування. Час - гроші, тому для мене цей фактор також важливий.

Ну і остання проблема стосується архівів з паролем. Уявімо таку ситуацію. У мене є архів з конфіденційними даними, які періодично необхідні мені для роботи. Щоб працювати з даними, мені потрібно цей файл ZIP розпакувати в тимчасову папку, яка, природно, ніяким паролем не захищена. Залишати розпаковані файли небезпечно, так що після роботи мені доведеться видалити їх, а в наступний раз розпаковувати архів заново ... Знову і знову, витрачаючи дорогоцінний час.

Чому зручно монтувати ZIP як віртуальний привід

Всі описані вище способи мають свої недоліки. Зараз я хочу розповісти, як їх уникнути. Так, нам зовсім не потрібно знати, як відкрити архів ZIP, досить просто монтувати ZIP-файл у віртуальний привід. DAEMON Tools Ultra дозволяє монтувати ZIP, починаючи з версії 2.3. Працювати з архівом так само просто, як і зі звичайним чином.

Щоб змонтувати архів, мені не потрібно додаткове місце на жорсткому диску. Мені навіть не потрібно вибирати, де зберігати тимчасові файли. Я просто натискаю пару кнопок, і мій архів готовий до використання. Ще простіше демонтувати ZIP-файл, щоб той, хто не знає пароля, не міг отримати до нього доступ.

Як відкрити архів ZIP в віртуальному приводі за допомогою DAEMON Tools Ultra

Думаю, тепер вам зрозуміло, навіщо може знадобитися монтувати ZIP, так що я збираюся описати всі тонкощі цього процесу. Для початку я скачую і встановлюю DAEMON Tools Ultra. Раджу вам скористатися кнопкою нижче, щоб отримати свою безкоштовну пробну версію продукту.

20-денний тріал

Щоб відкрити архів ZIP, просто натисніть кнопку Монтувати:

Потім знайдіть файл на жорсткому диску. Через пару секунд він буде «розпакований»:

Монтування величезного архіву ZIP, розпакувати який можна лише за пару годин, займе лічені секунди. Так, мені потрібна лише DAEMON Tools Ultra, пара кнопок і кілька коротких миттєвостей. Це просто і зручно, чи не так? До речі, про інші способи монтувати ZIP-файли і звичайні образи можна прочитати в керівництві користувача .

А ваша програма, що відкриває файли ZIP, знає, як відкрити архів ZIP в віртуальному приводі? Пишіть мені в коментарях нижче.

Як поставити додаток максимально швидко і просто?
Це просто і зручно, чи не так?
Новости
Провайдеры:
 • 08.09.2015

  Batyevka.NET предоставляет услуги доступа к сети Интернет на территории Соломенского района г. Киева.Наша миссия —... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  IPNET

  Компания IPNET — это крупнейший оператор и технологический лидер на рынке телекоммуникаций Киева. Мы предоставляем... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Boryspil.Net

  Интернет-провайдер «Boryspil.net» начал свою работу в 2008 году и на данный момент является одним из крупнейших поставщиков... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  4OKNET

  Наша компания работает в сфере телекоммуникационных услуг, а именно — предоставлении доступа в сеть интернет.Уже... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Телегруп

  ДП «Телегруп-Украина» – IT-компания с 15-летним опытом работы на рынке телекоммуникационных услуг, а также официальный... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Софтлинк

  Высокая скоростьМы являемся участником Украинского центра обмена трафиком (UA — IX) с включением 10 Гбит / сек... 
  Читать полностью