• Главная
 • Карта сайта
Не найдено

Як відкрити архів на iPhone і iPad

хоча працювати з архівами на мобільних пристроях не дуже зручно, ера архиваторов і не думає закінчуватися - для багатьох це найзручніший спосіб відправити відразу кілька файлів, причому так, щоб за розміром вони вмістилися у вкладення одного листа. Що робити, якщо ви отримали zip- або rar-архів на свій пристрій? Варіантів може бути кілька.

працювати з архівами на мобільних пристроях

Перша ситуація - якщо ви отримали zip-файл по електронній пошті або iMessage. Починаючи з iOS 7, додатки «Пошта» та «Повідомлення» автоматично Розпакуйте файл zip, тому вам не потрібно відкривати вкладення в сторонньої програмою. З архівами rar все складніше - доведеться встановлювати спеціальний додаток і користуватися кнопкою «Відкрити в».

«Пошта» та «Повідомлення» - поки єдині стандартні iOS-додатки, які дозволяють швидко переглянути вміст zip-архіву. Якщо ж ви отримали файл іншим способом (по AirDrop, в сторонньому поштовому клієнті, в Safari), без програм від сторонніх розробників тут не обійтися. Для мене найкращим рішенням у даному напрямку стала утиліта File Hub - файловий менеджер, завантажувач даних з «хмарних» сховищ, музичний програвач, переглядач PDF і, звичайно ж, архіватор.

Ця програма підтримує вісім форматів архівів, дозволяє відправляти файли на комп'ютер по Wi-Fi і навіть оснащений вбудованим музичним програвачем. Отримавши файл, ви завжди можете натиснути «Відкрити в» і у спливаючому меню вибрати File Hub.

Зрозуміло, в App Store можна знайти безкоштовні архіватори, однак вони не зможуть похвалитися такою великою кількістю функцій (додайте до цього вбудовані покупки і купу реклами). Тут ви по суті отримуєте кілька додатків в одному, причому дуже і дуже якісних.

Назва: File Hub
Видавець / розробник: Gu Jing
Ціна: 219 руб.
Вбудовані покупки: Немає
Сумісність: Універсальний додаток
Посилання: встановити

Вбудовані покупки: Немає  Сумісність: Універсальний додаток  Посилання:  встановити

Що робити, якщо ви отримали zip- або rar-архів на свій пристрій?
Новости
Провайдеры:
 • 08.09.2015

  Batyevka.NET предоставляет услуги доступа к сети Интернет на территории Соломенского района г. Киева.Наша миссия —... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  IPNET

  Компания IPNET — это крупнейший оператор и технологический лидер на рынке телекоммуникаций Киева. Мы предоставляем... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Boryspil.Net

  Интернет-провайдер «Boryspil.net» начал свою работу в 2008 году и на данный момент является одним из крупнейших поставщиков... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  4OKNET

  Наша компания работает в сфере телекоммуникационных услуг, а именно — предоставлении доступа в сеть интернет.Уже... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Телегруп

  ДП «Телегруп-Украина» – IT-компания с 15-летним опытом работы на рынке телекоммуникационных услуг, а также официальный... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Софтлинк

  Высокая скоростьМы являемся участником Украинского центра обмена трафиком (UA — IX) с включением 10 Гбит / сек... 
  Читать полностью