• Главная
 • Карта сайта
Не найдено

Як відкрити архів або образ диска

Завдяки глибокій інтеграції TC4Shell і Провідника, ви можете відкривати всі формати архівів, асоційованих з TC4Shell , Безпосередньо в Провіднику. Відкрити файл можна або подвійним клацанням миші, або командою Відкрити з контекстного меню файлу. Якщо для файлу, що існує програма для відкриття за замовчуванням, то відкрити такий файл можна командою контекстного меню Відкрити в цьому вікні

. .

Команда Відкрити в цьому вікні відсутня, якщо файл розташовується на робочому столі. В цьому випадку для відкриття архіву можна скористатися командою Відкрити за допомогою> Провідник.

Якщо імена файлів всередині архіву зашифровані, TC4Shell спробує автоматично застосувати зумовлені паролі з списку збережених паролів . Якщо жоден з них не буде коректним, то TC4Shell попросить вас ввести пароль вручну і запам'ятає його до моменту виключення або перезавантаження комп'ютера.

Після відкриття архіву ви можете здійснювати навігацію по його вмісту точно так же, як і в звичайній папці. Підтримуються всі режими відображення, доступні в Провіднику. Наприклад, якщо ви вибираєте режим мініатюр, то всі файли в архіві будуть відображатися у вигляді невеликих мініатюр. В операційних системах Windows Vista і вище ви також можете включити панель попереднього перегляду для того, щоб побачити вміст вибраного файлу, не відкриваючи його.

Важливо! Типи файлів, ескізи яких можуть бути відображені, і типи файлів, які можуть бути переглянуті в панелі попереднього перегляду, залежать від встановлених в систему відповідних розширень оболонки.

Важливо! Відображення ескізів може займати значний час в залежності від типу і розміру архіву.

У контекстному меню файлів і папок всередині архіву доступні всі типові операції, такі як відкриття, редагування, вилучення та упаковка.

У контекстному меню файлів і папок всередині архіву доступні всі типові операції, такі як відкриття, редагування, вилучення та упаковка

Подвійне клацання на файлі або папці всередині архіву або вибір команди Відкрити з контекстного меню обробляється стандартним для Провідника шляхом, тобто файл буде відкритий у відповідній програмі, а папка просто відкриється в тому ж вікні. При відкритті файли витягується в тимчасовий каталог, а після завершення роботи з ними автоматично видаляються. У разі, якщо з відкриваються файлом пов'язані додаткові файли (наприклад, з HTML-файлом можуть бути пов'язані графічні файли і файли стилів), TC4Shell запропонує розпакувати і їх.

У разі, якщо з відкриваються файлом пов'язані додаткові файли (наприклад, з HTML-файлом можуть бути пов'язані графічні файли і файли стилів), TC4Shell запропонує розпакувати і їх

Команда Open with працює також як і в Windows Explorer - даний пункт меню містить вкладене меню зі списком додатків, здатних відкрити вибраний файл. При виборі конкретного додатка воно буде запущено і в ньому буде відкритий вибраний файл.

Команди Edit і Edit with працюють аналогічно командам Open і Open with, але після завершення роботи з файлом, в разі, якщо він змінився, TC4Shell запропонує упакувати змінений файл в архів.

Якщо при виклику команд Edit або Edit with не вдається автоматично відстежити завершення роботи обраного для редагування додатки, то TC4Shell покаже відповідний діалог:

Якщо при виклику команд Edit або Edit with не вдається автоматично відстежити завершення роботи обраного для редагування додатки, то TC4Shell покаже відповідний діалог:

У Windows Vista і вище ви можете запускати виконувані файли (.exe) з правами адміністратора безпосередньо з архіву, вибравши в контекстному меню файлу пункт Запуск із правами адміністратора.

exe) з правами адміністратора безпосередньо з архіву, вибравши в контекстному меню файлу пункт Запуск із правами адміністратора

Важливо! Вкладені архіви ви також можете відкривати і переглядати, як звичайні папки, але потрібно враховувати, що ці операції можуть бути дуже повільним для великих архівів. У загальному випадку рекомендується завжди витягувати вкладені архіви в звичайну папку перед їх відкриттям.

Новости
Провайдеры:
 • 08.09.2015

  Batyevka.NET предоставляет услуги доступа к сети Интернет на территории Соломенского района г. Киева.Наша миссия —... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  IPNET

  Компания IPNET — это крупнейший оператор и технологический лидер на рынке телекоммуникаций Киева. Мы предоставляем... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Boryspil.Net

  Интернет-провайдер «Boryspil.net» начал свою работу в 2008 году и на данный момент является одним из крупнейших поставщиков... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  4OKNET

  Наша компания работает в сфере телекоммуникационных услуг, а именно — предоставлении доступа в сеть интернет.Уже... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Телегруп

  ДП «Телегруп-Украина» – IT-компания с 15-летним опытом работы на рынке телекоммуникационных услуг, а также официальный... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Софтлинк

  Высокая скоростьМы являемся участником Украинского центра обмена трафиком (UA — IX) с включением 10 Гбит / сек... 
  Читать полностью