• Главная
 • Карта сайта
Не найдено

Як налаштувати тюнер т2 на телевізорі | Мобілайф

 1. Вибрати правильну антену.

Купивши сучасний цифрою приймач Т2, багато наших клієнтів стикаються з проблемою його правильного підключення Купивши сучасний цифрою приймач Т2, багато наших клієнтів стикаються з проблемою його правильного підключення. І переважна більшість вважає, що участь антени в цій схемі - займає чи не останнє місце, і вони повністю не праві. Так, бабуся в рекламному ролику робить все за півхвилини дуже просто, але завжди є тонкощі налаштування. Про запуск автопоиска каналів тюнера т2 розписувати не будемо, вирішимо інше питання.

Що б вникнути в принцип роботи Т2, давайте спочатку розберемо трохи теорії.

Як нам відомо, всі телеканали Т2, а їх 32, діляться на 4 групи (мультиплексу), до складу кожної входить 8 каналів, і кожна працює на певній частоті. Якщо антена не ловить частоту одного з мультиплексів - ви недоотримує 8 каналів в результаті. А якщо не ловить два - то в результаті буде у вас 16 каналів. Арифметика зрозуміло, що робити?

 1. Вибрати правильну антену.

  Антена обов'язково повинна бути дециметрова, в ідеалі - з підсилювачем. Звичайні кімнатні «ріжки» не впіймають все 4 мультиплекси, це метрові антени. Хорошим прикладом буде дециметрова антена Енергія довгою 1.5 метра нижче на фото. Працює від мережі, з підсилювачем, зовнішня, кріпиться на будівлі. Вона розрахована на прийом сигналу до 80 км від передавача.
 2. Налаштувати антену.

  Якщо вона вузьконаправлена, без підсилювача, потрібно визначити точне місце розташування передавача сигналу і направити антену в його сторону. При неправильному напрямку можливі втрати мультиплексу. Тут важлива тонкість, тобто 5-6 см зрушення антени загрожує похибкою в пару кілометрів від телевежі.
 3. Перевірити точність настройки антени через тюнер.

  Для визначення точності настройки антени перейдіть в Налаштування тюнера - Пошук - Ручна настройка. В меню є графа «якість» і «потужність». Повертайте антену і дивіться на зміни показників, вони повинні бути максимально наближеними до 100%. Від них залежить якість картинки і кількість каналів.
 4. Включити живлення антени

  Включити живлення на антену в меню тюнера, якщо антена відповідного типу (настройки - пошук - харчування антени - вкл).

Підведемо підсумок.

Виконавши всі налаштування правильно, при впевненому прийомі сигналу Ви отримаєте 32 цифрових DVB-T2 каналу, і 20 каналів DVB-C і DVB-T.

Також дивіться, які кращі тюнера Т2 на сьогодні:

Арифметика зрозуміло, що робити?
Новости
Провайдеры:
 • 08.09.2015

  Batyevka.NET предоставляет услуги доступа к сети Интернет на территории Соломенского района г. Киева.Наша миссия —... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  IPNET

  Компания IPNET — это крупнейший оператор и технологический лидер на рынке телекоммуникаций Киева. Мы предоставляем... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Boryspil.Net

  Интернет-провайдер «Boryspil.net» начал свою работу в 2008 году и на данный момент является одним из крупнейших поставщиков... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  4OKNET

  Наша компания работает в сфере телекоммуникационных услуг, а именно — предоставлении доступа в сеть интернет.Уже... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Телегруп

  ДП «Телегруп-Украина» – IT-компания с 15-летним опытом работы на рынке телекоммуникационных услуг, а также официальный... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Софтлинк

  Высокая скоростьМы являемся участником Украинского центра обмена трафиком (UA — IX) с включением 10 Гбит / сек... 
  Читать полностью