• Главная
 • Карта сайта
Не найдено

Як зробити листівку (відеокліп) з фото, картинок і музики

Наближається чергове свято - день народження, ювілей, весілля, 8 Березня, день Шефа (цей день відзначається 16 жовтня) і т.д., і ми починаємо замислюватися в пошуках ідей для привітань. Хочеться не бути банальними, зробити це якось по-особливому, незвичайно, але в той же час так, щоб сподобалося всім.

Існує багато способів, за допомогою яких можна привітати своїх рідних і близьких зі святом: вручити подарунок, послати листівку або відправити СМС, заспівати пісню.

Пропоную ще один спосіб привітати рідну людину - створити для нього музичний кліп з картинок і фотографій. Цей спосіб особливо підійде тим, хто не зможе особисто бути присутнім на святі - досить буде послати винуватцю торжества посилання на відео.

Крок 1. Вибираємо пісню, яка підходить до свята. Наприклад, до дня народження жінки можна взяти пісню Миколи Баскова "День народження". Існує безліч сайтів, на яких можна прослухати мелодію і потім її викачати. Багато пісень можна знайти на сайті musvid.net .

Крок 2. Знаходимо фото або картинки на потрібну тему. Дуже добре виглядають анімаційні листівки (формату GIF). Досить набрати в пошуку: "анімаційні листівки скачати" і вибирайте листівки на будь-який смак і колір.

Крок 3. Відкриваємо програму для створення нашої майбутньої відео-листівки.

Я використовувала програму Windows Movie Maker (у багатьох користувачів Windows Vista вона встановлена за замовчуванням: Пуск - Всі програми - Windows Movie Maker).

Для тих, хто не знайшов у себе цієї програми, можна безкоштовно завантажити нову версію, яка називається Windows Live Movie Maker, з сайту explore.live.com . У цій програмі більше функцій і новий інтерфейс. При установці не забудьте вказати галочкою, що вам потрібна тільки ця програма (Кіностудія Windows Live). Весь інсталяційний комплект Windows Live містить кілька програм, частина з яких вам швидше за все не знадобиться (наприклад, редактор блогів), а місця на диску займе багато.

Подальші вказівки відносяться до Windows Movie Maker, хоча загальний принцип створення відеокліпу один і той же в обох програмах.

 1. Натискаємо на кнопку Імпорт мультимедіа в верхньому лівому кутку і в діалоговому вікні вибираємо всі потрібні нам картинки і аудіофайл. Вибрані файли буде завантажено в окрему папку і будуть видні в середній частині вікна програми.
 2. Переконайтеся, що вікно програми знаходиться в режимі Шкала часу. (Назва режиму написано в лівому нижньому кутку). Якщо встановлений режим розкадровки, то міняємо його: меню Вид - Шкала часу.
 3. Кількома на значку аудіофайлу і утримуючи лівою кнопкою миші, тягнемо його в нижню частину вікна в початок смуги Звук або музика.
 4. По черзі перетягуємо файли картинок на смугу Відео в потрібній послідовності.
  Наближається чергове свято - день народження, ювілей, весілля, 8 Березня, день Шефа (цей день відзначається 16 жовтня) і т
  За замовчуванням тривалість кожного кадру 5 секунд. Щоб змінити цю установку клікніть на потрібній картинці і коли з'явиться червона стрілка, пересуньте кордону кадру вправо або вліво.
 5. За бажанням додаємо ефекти для деяких кадрів. Для цього йдемо в меню Сервіс - Ефекти (або натискаємо в лівій частині екрана кнопку "Ефекти"). Значки ефектів з'являться в центрі екрана, можна переглянути ефект у віконці праворуч, для цього потрібно натиснути кнопку "Відтворити". Щоб додати ефект, натисніть на значок обраного ефекту і перетягніть його з натиснутою лівою кнопкою миші на потрібний кадр. Також можна натиснути на зображенні, натиснути праву кнопку миші і вибрати в меню "Ефекти".
 6. Переходимо в режим Розкадрування і додаємо переходи між кадрами. Для цього в меню в лівій частині екрана натискаємо кнопку "Переходи" (або аналогічно меню Сервіс - Переходи). Перетягуємо значок потрібного переходу на маленький порожній значок між обраними кадрами картинок.
 7. За бажанням додаємо титри на початку кліпу, в кінці або на обраних кадрах. (Меню Сервіс - Назви і титри).
 8. Дивимося, що вийшло, і при необхідності редагуємо кліп - вставляємо або видаляємо картинки, міняємо їх місцями, зменшуємо або збільшуємо час для певного кадру. Перемикатися з режиму Розкадрування в режим Шкала часу і назад можна за допомогою комбінації клавіш Ctrl + T.
 9. Якщо нас все влаштовує, записуємо відео. Для цього йдемо в меню Файл - Опублікувати фільм. Відео буде записано в форматі WMV.

Для того, щоб поділитися отриманим відеокліпом, необхідно зареєструватися на одному з місць для розміщення відеофайлів, наприклад, на YouTube.com або http://video.yandex.ru і закачати туди своє відео. Після закачування буде дано посилання на ваше привітання, її-то ви і пошлете імениннику або всім бажаючим. Також можна розмістити відеокліп в соц. мережах, наприклад, ВКонтакте або Моєму світі.

А це відео - моя перша листівка, яку я зробила до дня народження подруги на ту саму пісню Н. Баскова "День народження".

Ще одне привітання для подруги на пісню Coupe & Anilasor "День народження":

Отже, дерзайте, творіть! Насправді, це захоплююче заняття - придумувати привітання для близької людини.

Новости
Провайдеры:
 • 08.09.2015

  Batyevka.NET предоставляет услуги доступа к сети Интернет на территории Соломенского района г. Киева.Наша миссия —... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  IPNET

  Компания IPNET — это крупнейший оператор и технологический лидер на рынке телекоммуникаций Киева. Мы предоставляем... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Boryspil.Net

  Интернет-провайдер «Boryspil.net» начал свою работу в 2008 году и на данный момент является одним из крупнейших поставщиков... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  4OKNET

  Наша компания работает в сфере телекоммуникационных услуг, а именно — предоставлении доступа в сеть интернет.Уже... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Телегруп

  ДП «Телегруп-Украина» – IT-компания с 15-летним опытом работы на рынке телекоммуникационных услуг, а также официальный... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Софтлинк

  Высокая скоростьМы являемся участником Украинского центра обмена трафиком (UA — IX) с включением 10 Гбит / сек... 
  Читать полностью