• Главная
 • Карта сайта
Не найдено

Як зробити анімований робочий стіл?

 1. Жива заставка з анімованого файлу
 2. Плюси і мінуси рішення:
 3. BioniX
 4. DreamScene Activator
 5. DreamScene Video Wallpaper
 6. DeskScapes 8
 7. Відеоматеріал

Кожен користувач комп'ютера або ноутбука як професіонал, так і любитель хоча б раз намагався реалізувати ідею пристосування якогось анімованого файлу в якості заставки на робочий стіл комп'ютерного пристрою. Це - дуже цікава думка. Так, в даний час дуже модно завантажувати планшет або смартфон "Живими шпалерами". Однак такий фокус виходить не у всіх користувачів. Іноді в інтернеті натикаєшся на дуже красиве анімаційне зображення або відео, так і хочеться встановити його в якості заставки на робочий стіл комп'ютера або ноутбука. У нашій статті розглянемо, як зробити анімований робочий стіл. до змісту ↑

Жива заставка з анімованого файлу

У "живих" або анімованих шпалер існує можливість спостереження на робочому столі замість постійного зображення всіляких візуальних або мультиплікаційних ефектів. Деякі з них навіть здатні реагувати на що грає в цей момент музичний супровід.

Важливо! Для "живої" заставки на робочому столі комп'ютер повинен бути порівняно нової моделі, оскільки програма витрачає досить багато ресурсів.

Анімована заставка відразу ж здатна активуватися, і відбувається відображення на робочому столі комп'ютера. Однак не всі анімаційні картинки фігурують на другому екрані, для деяких характерно тільки функціонування на основному екрані.

Важливо! При відсутності додаткового програмного забезпечення не вдається встановити "живу" картинку. Причина цього - операційна система Windows не має функції підтримки анімованих GIF файлів для використання в якості фонових заставок робочого столу.

Причина цього - операційна система Windows не має функції підтримки анімованих GIF файлів для використання в якості фонових заставок робочого столу

Плюси і мінуси рішення:

 • Звичайно, анімований GIF встановити на десктоп можна, але відображатися він буде в якості статичної картинки, оскільки система здатна сприймати тільки перший кадр анімаційного зображення. Це є істотним мінусом.
 • Є й позитивний момент, який полягає в існуванні достатньої кількості Windows-додатків, застосовуючи які можна "виготовити живу" заставку з будь-якого асортименту анімованих GIF, відповідних за розміром і сюжету.

Важливо! Існують платні програми, наприклад, Stardock DeskScapes. Функціонування даної програми протягом 30 днів безкоштовно, а потім, якщо вас влаштовує дана програма, то вам доведеться заплатити близько $ 10. Але також на ринку програмного забезпечення можна придбати і безкоштовні програмні продукти, такі як: BioniX Animated Wallpaper, DreamScene Activator, Video Wallpaper і DeskScapes 8.

Завантажуючи будь-який софт з різних джерел, обов'язково користуйтеся антивірусною програмою .

до змісту ↑

BioniX

Програмний продукт BioniX має величезну перевагу - це повна сумісність абсолютно зі всіма версіями операційної системи Windows. Також присутній і недолік - це додаток розміщує анімоване зображення або відео поверх всіх іконок на робочому столі. Саме тому програму BioniX можна використовувати, тільки якщо для живої заставки використовується файл, який важить дуже мало і не вимагає розтягування на повний екран.

Важливо! В даному додатку існує спеціальна опція "Показувати під іконками робочого столу" (в англомовній версії - "Paint below desktop icons"), але на практиці очевидно, що вона вимагає дуже багато ресурсів оперативної пам'яті. В результаті - комп'ютерний пристрій починає гальмувати, значно знижується рівень його продуктивності.

Як зробити анімовану заставку на робочий стіл за допомогою BioniX:

 • Встановити додаток на комп'ютер або ноутбук. Після цього функціонування розглянутої програми здійснюється окремо від стандартного інструменту для установки шпалер.
 • Запустити BioniX, зайти в меню Tools, вибрати пункт Wallpaper animator.
 • Вказати шлях до папки, в якій збережено файли для анімованої заставки.
 • Вибрати необхідний файл. Після даних дій на робочому столі активується жива заставка.

Важливо! Не всі анімаційні зображення або відео відображаються в якості шпалер на другому екрані. Деякі з них функціонують тільки на головному робочому столі.

 • Налаштувати всі параметри анімованої заставки. Програма BioniX надає можливість самостійно налаштувати швидкість, якість і розміри живих шпалер.
 • Після встановлення параметрів анімованого фону робочого столу вікно програми можна згорнути. Воно автоматично переміститься в трей.
 • Для того щоб змінити або видалити анімовані шпалери з робочого столу, необхідно натиснути на іконку із зображенням червоного дракона.

Важливо! Бувають ситуації, коли треба заховати від інших користувачів домашнього або робочого ПК якусь інформацію. Зробити це досить просто. Читайте покрокові інструкції в окремій публікації «Як зробити прозору папку на робочому столі?» .

до змісту ↑

DreamScene Activator

Крихітна утиліта Windows 7 DreamScene Activator має можливість для операційної системи Windows 7 реалізувати ідею появи анімованих шпалер. Як зробити анімований робочий стіл за допомогою програми DreamScene Activator:

 1. Після того, як архів викачаний і розпакований, потрібно здійснити запуск файлу і дати йому доступ до прав адміністратора. Для цього необхідно спочатку клікнути на нього правою кнопкою мишки, з контекстного меню вибрати пункт "Запуск від імені адміністратора".
 2. Далі необхідно клацнути на кнопку Enable DreamScene.
 3. Після даних дій в контекстному меню стане доступним новий пункт "Set as Desktop Background". Саме він дає можливість встановити в якості шпалер робочого столу відео або анімоване зображення.
 4. Тепер необхідно звернутися до офіційного сайту, здійснити вибір відповідного ролика для робочого столу. На даному ресурсі добірні сцени розсортовані по різним категоріям. Крім того, в мережі існує досить інших джерел, які чудово підходять для скачування необхідних відеороликів. Потрібно тільки пошукати.

Важливо! У даної методики є один істотний недолік. Назви всіх папок і значків на робочому столі є напівпрозорими і їх складно прочитати. Але така ситуація дуже легко виправити. Для цього потрібно зайти в властивості робочого столу, далі клацнути на кнопку "Персоналізація", після цього натиснути на пункт "Фон робочого столу", клацнути на вставку "Суцільні кольори" і вибрати білий колір. Після проведеної процедури всі написи добре прочитуються.

Програмний продукт Dreamscene не приносить ніякої користі, оскільки витрачає системні ресурси комп'ютерного пристрою. Так як з кожним роком відбувається зростання продуктивності процесора, то можна його зайняти подібну дію. Тим більше, при відкритті якогось вікна на весь екран, відбувається призупинення відтворення ролика, в цьому випадку не виникає витрачання системних ресурсів.

Важливо! Прагнучи красиво оформити екран вашого ПК, не забудьте і про практичність, адже організація ярликів різних додатків, програм і панелі управління повинна бути в першу чергу зручним. Щоб полегшити вам завдання, ми підготували добірки корисних порад в наступних статтях:

до змісту ↑

DreamScene Video Wallpaper

Програмний продукт Video Wallpaper дуже простий у використанні, тому встановлення анімованих шпалер не займає багато часу. Як зробити анімовані шпалери на робочий стіл за допомогою програми Video Wallpaper:

 • В першу чергу, необхідно завантажити додаток DreamScene Video Wallpaper на ноутбук або комп'ютер.
 • Розпакувати архів, провести запуск виконуваного файлу.
 • Після цього, застосовуючи вказівки інсталятора, потрібно встановити в свою систему потрібну програму.
 • Потім на Робочому столі з'явиться ярлик, натиснувши на який можна запустити програму.

Важливо! Після того, як запущена програма, поточне зображення робочого столу змінюється на чорний фон з написом. Це означає, що програмний продукт готовий до застосування.

 • Перший запуск не приносить бажаного результату, оскільки список доступних відео-шпалер порожній. Тому доведеться завантажувати їх самостійно, натиснувши при цьому на кнопку «Download Video Wallpapers».
 • Ось тільки тепер можна приступати до установки анімаційного зображення. Скориставшись трьома доступними кнопками, які знаходяться під списком, можна здійснити вибір потрібних відео-шпалер. Для цього натискаємо на кнопку "Видалити зі списку", клацаємо на вставку "Додати файл в список" і клацають на пункт "Додати каталог", вибираємо анімаційне зображення, яке буде програватися на Робочому столі.

Важливо! Завдяки даному додатку, можна налаштовувати не тільки частоту зміни "живих" картинок і масштаб, але і складати власні плейлисти.

до змісту ↑

DeskScapes 8

Існує ще один спосіб встановлення анімованих шпалер на Робочий стіл. Для цього необхідно запустити програму DeskScapes. Як встановити анімовані шпалери на робочий стіл за допомогою програми DeskScapes 8:

 • Провести скачування і інсталювання програмного продукту DeskScapes 8 в операційну систему комп'ютера або ноутбука.
 • Після цього потрібно активувати програму протягом пробного періоду, вказавши при цьому свою електронну адресу.
 • Далі на вказану адресу прийде повідомлення електронної пошти з посиланням на процедуру активації протягом тридцяти днів.
 • Після проведеної активації здійснюється можливий доступ до додатка.
 • Тепер можна здійснити вибір анімаційного зображення і клацнути на кнопку "Apply to my Desktop".

Важливо! Не можна забувати, що застосування додатки DeskScapes дозволяє здійснювати встановлення не тільки відео-шпалер, але і звичайних картинок. Тому вибираючи "живі картинки", потрібно звертати увагу на маленький ярличок, який має вигляд кіноплівки, відображений з правого боку в нижньому кутку ескізу.

 • Якщо вам не вдалося підібрати підходяще анімоване зображення, то можна перегорнути список і в самому кінці знайти посилання, клікнувши на яку можна перейти на сторінку, де розташована величезна кількість анімованих відео шпалер.

Важливо! Закінчивши оформляти екран ПК, критично огляньте і весь робочий куточок. Можливо, вам також знадобляться наші ідеї з наступних публікацій:

 1. Організатор на робочий стіл своїми руками .
 2. Як прикрасити робочий стіл?
до змісту ↑

Відеоматеріал

Як бачите, способів і додатків для того, щоб зробити анімований робочий стіл, більш ніж достатньо. Експериментуйте з ними, щоб урізноманітнити свої робочі будні цікавими картинками перед очима.

Як прикрасити робочий стіл?
Новости
Провайдеры:
 • 08.09.2015

  Batyevka.NET предоставляет услуги доступа к сети Интернет на территории Соломенского района г. Киева.Наша миссия —... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  IPNET

  Компания IPNET — это крупнейший оператор и технологический лидер на рынке телекоммуникаций Киева. Мы предоставляем... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Boryspil.Net

  Интернет-провайдер «Boryspil.net» начал свою работу в 2008 году и на данный момент является одним из крупнейших поставщиков... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  4OKNET

  Наша компания работает в сфере телекоммуникационных услуг, а именно — предоставлении доступа в сеть интернет.Уже... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Телегруп

  ДП «Телегруп-Украина» – IT-компания с 15-летним опытом работы на рынке телекоммуникационных услуг, а также официальный... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Софтлинк

  Высокая скоростьМы являемся участником Украинского центра обмена трафиком (UA — IX) с включением 10 Гбит / сек... 
  Читать полностью