• Главная
 • Карта сайта
Не найдено

Як самому зробити анимашку для привітань і веселощів

Дивно, але факт: незважаючи на велику кількість можливостей, які дає нам мобільний інтернет і смартфони, кожен Новий рік ми отримуємо однакові віршики, картинки і відео c трохи божевільними зайчиками або котиками. В цілому не маючи нічого проти вусатих, МТС / Медіа вирішила оголосити війну одноманітному святкового спаму і підготувала огляд, який допоможе незвично, цікаво, а головне, індивідуально привітати, підколоти і розважити ваших родичів і друзів. Для цього на допомогу прийде GIF-анімація, яку найчастіше називають «ДІФКУ», іноді більш загально - «анімашки». Впевнені, що «гифок» ви побачили чимало; так ось знайте, їх можна за дві секунди зробити і самому.

Що за GIF?

Для тих, кого насторожило це слово з трьох букв, пояснюємо: тут все культурно. GIF (від англ. Graphics Interchange Format - формат для обміну зображеннями) - один з найстаріших і популярних графічних форматів в інтернеті, який підтримує анімацію. Звичайні інтернет-користувачі називають «ДІФКУ» картинку, на якій щось рухається, причому не перестаючи. Простіше кажучи, це ось так:
Для тих, кого насторожило це слово з трьох букв, пояснюємо: тут все культурно
Таку листівку шкода видаляти в першу секунду після прочитання, щоб вона не засмічувала пам'ять в телефоні, правда? Тепер докладніше про те, як стати автором класного привітання.

Запозичуємо і зберігаємо

Коли часу немає зовсім, єдиний варіант - взяти готове. На щастя, соціальна мережа «ВКонтакте» - джерело GIF-зображень. Груп з анімацією тут набереться не менше сотні. Ми рекомендуємо попрямувати прямо в співтовариство « Новий рік 2018 ». Наприклад, тут є ось такий чудовий зимовий пейзаж.
Коли часу немає зовсім, єдиний варіант - взяти готове
Мобільний додаток «ВКонтакте» зберігає GIF-файли в розділі «Документи» - майте це на увазі, якщо вам захочеться знайти цю «гифку», комусь переслати або опублікувати у себе на стіні. Можна також зберегти картинку собі в галерею для подальшого пересилання через месенджери. До речі, працювати з такими файлами власникам iPhone трохи складніше: анімація не відтворюється в «Фотоплівка» і подивитися її можна тільки під час відправки комусь в повідомленнях.

Якщо ресурсів «ВКонтакте» виявилося недостатньо, радимо звернути увагу на сайти-бібліотеки типу http://mirgif.com і http://gifotkrytki.ru . Там є різні розділи, включаючи, наприклад, «Новий рік» і «День народження». Тільки будьте уважні до картинок з цифрами, щоб випадково не привітати когось з минулим роком.

робимо самі

Цікавіше, однак, спорудити «гифку» самому. У магазинах додатків «ДІФКУ» присвячено дуже багато програм, і працюють вони схожим чином. Ви можете скористатися тим, що ми пропонуємо нижче, а потім при бажанні спробувати щось ще.

Безкоштовне Android-додаток Gif Maker - Gif Editor дозволяє створити GIF-анімацію з серії фотографій або відео. До всіх файлів можна додати написи і фотоефекти. Інтерфейс англійською, але все дуже просто і зрозуміло.

Розберемо докладніше варіант створення «гифки» з фото. Заходимо в додаток, натискаємо Create new, From images і потрапляємо в фотогалерею телефону.


У ній вибираємо потрібні фото, натискаємо Next в правому верхньому кутку і спостерігаємо на екрані анімацію. По суті, програма перетворила ваші фото в нескінченне слайд-шоу. Швидше за все, зміна кадрів здасться вам занадто швидкої, але це легко виправити. Натискаємо на значок годинника на панелі інструментів і зменшуємо швидкість (рухаємо бігунок на початок смужки). Все, картинка готова! Тут же ви знайдете інструменти для обробки фото і додавання тексту.


Пара ідей для подібної святкової листівки: наприклад, можна вибрати найяскравіші спільні фото і подякувати друга за час, проведений разом, за емоції або, скажімо, за чуйність - дивіться самі. Інший варіант: підберіть ілюстрації до своїх побажань на адресу конкретної людини.

Ми зробили привітання від улюблениці редакції - кішки Сіми. Зайняло це від сили десять хвилин, та й то тому, що ми «заморочили», заздалегідь відредагували кожне фото і зробили до нього написи в іншому редакторі, - без усього цього можна було цілком обійтися.

Впевнені, що зняти на смартфон прикольний ролик - вам раз плюнути. Але ж зробити GIF з відео ще простіше: вибираємо потрібне відео з галереї Create new, From video, «підрізаємо» вихідний файл, якщо це необхідно, додаємо напис, і - готово!

Зображення з Gif Maker зберігаються тільки в самому додатку, звідти ж їх можна відправити за допомогою «ВКонтакте», WhatsApp або інших програм. Але не всіх. Наша порада: Відведіть собі готовий файл на електронну пошту, відкрийте лист на своєму гаджеті і збережіть в галереї, тоді він може бути прикріплений в будь-якому месенджері.

Приблизно те ж саме власникам пристроїв з iOS допоможе зробити додаток 5SecondsApp - Animated GIF Create & Search

Приблизно те ж саме власникам пристроїв з iOS допоможе зробити додаток  5SecondsApp  -  Animated GIF Create & Search

Програма безкоштовна, російською мовою. Тут так само є все, що потрібно починаючому аніматору: створення анімації з серії фото або відео, додавання тексту і фотоефектів, навіть пошук по бібліотеці готових «гифок» і їх редагування - в загальному, повний простір для творчості.

Додаток зберігає створені вами картинки в галереї, але не забувайте, що переглянути їх там не вийде. Побачити анімацію можна тільки при відправці її в повідомленнях або в самому додатку.

Вітаємо!

Після того, як ми створили або знайшли потрібну «гифку», починаємо займатися розсилкою. Для привітання підійдуть звичні месенджери - Viber, WhatsApp, iMessage. Додатки «ВКонтакте», «Однокласники» і Facebook теж підтримують цей формат, так що нічого спеціально завантажувати не доведеться. Прикріплюються «гифки» по одному і тому ж принципу: потрібно вибрати файл з галереї фото і відео і відправити адресату або прикріпити до публікації в соціальній мережі. Веселих свят!

Що за GIF?
Новости
Провайдеры:
 • 08.09.2015

  Batyevka.NET предоставляет услуги доступа к сети Интернет на территории Соломенского района г. Киева.Наша миссия —... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  IPNET

  Компания IPNET — это крупнейший оператор и технологический лидер на рынке телекоммуникаций Киева. Мы предоставляем... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Boryspil.Net

  Интернет-провайдер «Boryspil.net» начал свою работу в 2008 году и на данный момент является одним из крупнейших поставщиков... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  4OKNET

  Наша компания работает в сфере телекоммуникационных услуг, а именно — предоставлении доступа в сеть интернет.Уже... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Телегруп

  ДП «Телегруп-Украина» – IT-компания с 15-летним опытом работы на рынке телекоммуникационных услуг, а также официальный... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Софтлинк

  Высокая скоростьМы являемся участником Украинского центра обмена трафиком (UA — IX) с включением 10 Гбит / сек... 
  Читать полностью