• Главная
 • Карта сайта
Не найдено

Як додати картинку з анімацією (Animated GIF) в запис на WordPress

 1. Чому Animated GIF стає статичною картинкою в WordPress?
 2. Як правильно додавати Animated GIF в WordPress
 3. Незручності з Animated GIF в WordPress
 4. Поради по Animated GIF в WordPress

GIF (Англ. Graphics Interchange Format - формат для обміну зображеннями) - популярний растровий формат графічних зображень, який здатний зберігати стислі дані без втрати якості у форматі не більше 256 кольорів.

Формат GIF підтримує анімаційні зображення. Вони являють собою послідовність з декількох статичних кадрів, а також інформацію про те, скільки часу кожен кадр повинен бути показаний на екрані.

Дивіться також:

Animated GIF став дуже популярним в інтернеті останнім часом, цей формат дозволяє вставляти короткі маленькі відео-фрагменти в зацикленому режимі. Але якщо ви спробуєте додати анімовану GIF картинку на свій сайт WordPress, найчастіше вона може перетворитися в звичайне статичне зображення.

У цьому уроці ми розберемося, в яких випадках анімований GIF перетворюється в звичайну картинку, як цього уникнути і як правильно вставляти Animated GIF в ваші записи на WordPress.

Чому Animated GIF стає статичною картинкою в WordPress?

У WordPress вбудована зручна Бібліотека медіа-файлів, через яку можна завантажувати і додавати нові картинки на сайт. Коли ви завантажуєте нову картинку, WordPress автоматично створює кілька копій цієї картинки в різних розмірах.

WordPress створює 3 копії картинки:

 • Thumbnail (Мініатюра зображення)
 • Medium (Середній розмір)
 • Large (Великий розмір)

Крім цього, звичайно ж, залишається і оригінальне зображення в повному розмірі.

Так ось, заковика з GIF анімацією полягає в тому, що WordPress при завантаженні і створенні копій такого файлу зберігає тільки перший кадр з цієї анімації як копію для мініатюри, середнього і великого розміру.

І якщо ви вставите в запис цю GIF-ку в одному з цих розмірів, ви отримаєте статичне зображення з першим кадром замість анімації.

Як правильно додавати Animated GIF в WordPress

У режимі редагування записи завантажте свою GIF-ку, натиснувши на кнопку Додати мультимедійний:

Після завантаження файлу, виберіть його розмір з меню, що випадає внизу праворуч у блоці Налаштування відображення файлу.

Єдиний варіант, з яким буде працювати анімація картинки - це Повний розмір.

Єдиний варіант, з яким буде працювати анімація картинки - це Повний розмір

Просто виберіть "Повний" і вставте картинку в свій запис на WordPress.

Повний розмір - це вихідний оригінальний GIF файл, що не зазнав змін з боку WordPress при створенні зменшених копій, і, на жаль, тільки такий варіант залишається робочим.

Незручності з Animated GIF в WordPress

Найголовнішим незручністю в даній ситуації є дозвіл (розмір в px) оригінального GIF файлу.

Якщо, скажімо, ваша GIF-ка по ширині складає 700 px, а ширина основної колонки записи для вашої теми передбачає 650 px, то вставлена ​​в запис GIF-ка буде виходити за рамки колонки, і це буде виглядати дуже негарно.

Якщо, скажімо, ваша GIF-ка по ширині складає 700 px, а ширина основної колонки записи для вашої теми передбачає 650 px, то вставлена ​​в запис GIF-ка буде виходити за рамки колонки, і це буде виглядати дуже негарно

В такому випадку вам доведеться відредагувати і зменшити дозвіл GIF файлу на комп'ютері до потрібного розміру перед завантаженням на WordPress.

Поради по Animated GIF в WordPress

Animated GIF картинки, як правило, займають більше місця. Це тому, що вони по суті складаються з набору склеєних статичних зображень. Чим більше кадрів в анімації, тим більше фінальний розмір файлу.

Тому не рекомендується занадто захоплюватися Animated GIF і додавати багато таких файлів на одну сторінку. Це просто збільшить вагу такої сторінки до нерозумних розмірів, а також збільшиться час на завантаження. Цього ніхто не любить: ні відвідувачі, ні пошуковики, ні ви самі.

Якщо ви користуєтеся сервісом Giphy для пошуку анімованих картинок, спробуйте безкоштовний плагін Giphypress. З його допомогою ви можете шукати будь-які GIF картинки по базі Giphy і вставляти їх на свій сайт WordPress, не залишаючи адмінки.

Сподіваємося, ми допомогли вам розібратися, як правильно додавати Animated GIF в запис на WordPress.

джерело: wpbeginner.com

Дивіться також:

Чому Animated GIF стає статичною картинкою в WordPress?
Чому Animated GIF стає статичною картинкою в WordPress?
Новости
Провайдеры:
 • 08.09.2015

  Batyevka.NET предоставляет услуги доступа к сети Интернет на территории Соломенского района г. Киева.Наша миссия —... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  IPNET

  Компания IPNET — это крупнейший оператор и технологический лидер на рынке телекоммуникаций Киева. Мы предоставляем... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Boryspil.Net

  Интернет-провайдер «Boryspil.net» начал свою работу в 2008 году и на данный момент является одним из крупнейших поставщиков... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  4OKNET

  Наша компания работает в сфере телекоммуникационных услуг, а именно — предоставлении доступа в сеть интернет.Уже... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Телегруп

  ДП «Телегруп-Украина» – IT-компания с 15-летним опытом работы на рынке телекоммуникационных услуг, а также официальный... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Софтлинк

  Высокая скоростьМы являемся участником Украинского центра обмена трафиком (UA — IX) с включением 10 Гбит / сек... 
  Читать полностью