• Главная
 • Карта сайта
Не найдено

Як швидко вивчити англійську мову

 1. Читайте більше
 2. Тренуйте пам'ять на словах
 3. спілкуйтеся
 4. Підпишіться на подкасти або англійські YouTube канали
 5. Відправляйтеся за кордон
 6. Зверніться до друзів
 7. Задавайте питання
 8. Знайдіть причину
 9. Будьте терплячі

Багато хто нарікає: «Вивчити англійську дуже складно». За фактом виявляється, що людина просто не приділяє цьому заняттю належної уваги і часу. Як швидко вивчити англійську і чи можливо це? Давайте чесно зізнаємося собі - не можна просто взяти і швидко його освоїти - це не гра в монополію. Проте, процес вивчення англійської можна значно прискорити, якщо включити в свою щоденну діяльність кілька простих правил. А далі ви і самі не помітите, як почнете говорити і навіть думати на бажаному мовою.

Читайте більше

Просте правило, яке допоможе не тільки вивчити англійську швидко, але і розширить ваш кругозір. Що читати? Книги, журнали, статті в газетах і всіляких онлайн-медіа, пости улюблених зарубіжних блогерів - головне, щоб матеріал був англійською мовою.

Сумніваєтеся, що ваш рівень буде відповідати обраній літературі або боїтеся не понять зміст прочитаного? Підбирайте спеціалізовані книги із зазначенням рівня мови або, якщо ви вирішили читати онлайн - встановіть розширення перекладача в ваш браузер, щоб мати можливість моментально дізнатися переклад незнайомих слів і фраз.

Тренуйте пам'ять на словах

Класичний рада, але він працює практично в будь-якій ситуації. А що ще потрібно тому, хто думає, як швидко вивчити англійську? Повторивши кілька разів нові слова, нам здається, що ми їх вже точно не забудемо. Але повірте, це далеко не так. Навчіться брати з собою записну книжку, хоча б найменшу, або скачайте зручний додаток для створення заміток, наприклад, Evernote . Не лінуйтеся відразу ж записувати туди нові слова: як окремо, так і в контексті пропозиції, щоб краще запам'ятовувати їх зміст і ситуації для вживання.

спілкуйтеся

Як можна швидко вивчити англійську мову, якщо ви навіть не намагаєтеся на ньому розмовляти? У 21 столітті ми стали експертами в області онлайн спілкування, але, коли приходить час вийти за межі екрану смартфона або комп'ютера, багато впадають в ступор і забувають потрібні слова не тільки англійською, але часом навіть російською мовою.

Згадайте, скільки разів ви чули: «Я розумію, що мені говорять, але сам відповісти англійською не можу». Багато людей самі ставлять собі бар'єри спілкування іноземною мовою. Причиною тому є самий звичайний страх потрапити в дурну ситуацію або залишитися незрозумілим. Забудьте про це і дійте проти страху!

Знайдіть носіїв мови для повсякденного спілкування (на щастя, зараз це зовсім не важко), зареєструйтесь на курси для початківців (якщо ретельно погуглити, то можна знайти навіть безкоштовні заняття), беріть уроки онлайн і по-хорошому змушуйте себе говорити. Адже в кінцевому підсумку, ви самі задумалися, як швидко вивчити англійську, крім вас це нікому не потрібно.

Підпишіться на подкасти або англійські YouTube канали

Подкасти - досить модна зараз тема. Вони являють собою аудіофайли в стилі радіо на різні теми: від кінематографа до онлайн-медитацій. Знайдіть для себе тему до душі і слухайте по шляху на роботу або навчання - тоді питання про те, як швидше вивчити англійську, відпаде сам собою 🙂

Якщо вам важко сприймати аудіо-контент і ви обожнюєте годинами дивитися різні відеоролики, тоді сміливо відкривайте англомовний YouTube! Постарайтеся також вибирати канали з корисним і цікавим саме вам контентом. Спочатку вам може бути важко сприймати мову носіїв мови, але зупинятися точно не варто! Уже через кілька подібних тренувань ви почнете розуміти те, що чуєте, і крім того, поповните свій словниковий запас.

Відправляйтеся за кордон

Вже давно не секрет, що англійська мова найпоширеніша мова в світі. І, якщо ви давно замислюєтеся про те, як швидко вивчити англійську, поєднавши приємне з корисним, то зарубіжна поїздка на мовний курс - однозначний фаворит у вашому списку. Яку країну вибрати - вирішуєте тільки ви: з довгого списку можна зупинитися на тому варіанті, який ідеально підходить саме вам.

Це може бути відвідування батьківщини англійської мови - Великобританії , А може - пляжний відпочинок на західному узбережжі США . Хтось вибирає незвідані краси нової Зеландії , А кому-то по душі прогресивно розвивається Сінгапур . У будь-якому випадку, такі подорожі - найдієвіший спосіб вивчити англійську швидко, наскільки це можливо.

У будь-якому випадку, такі подорожі - найдієвіший спосіб вивчити англійську швидко, наскільки це можливо

Зверніться до друзів

Знаєте одного, який вільно спілкується англійською і не соромиться показати свої знання? Це велика удача! По-перше, розпитайте його або її, як швидко вивчити англійську мову, нехай поділиться власним досвідом. По-друге, попросіть друга час від часу спілкуватися з вами тільки англійською - це буде корисно для вас обох і, безсумнівно, урізноманітнює ваше дружнє спілкування.

Задавайте питання

Не бійтеся бути цікавим! Задавайте питання і знаходите відповіді. Якщо ви записалися на курси, зверніться до свого викладача за допомогою. Якщо ви вивчаєте мову самостійно, пошукайте відповіді в блогах, на мовних форумах або у ваших друзів і знайомих, хто вивчає англійську.

І, найголовніше, пам'ятайте: задавати питання при вивченні нового матеріалу - не соромно, ніхто не вважатиме вас дурним людиною. Навпаки, ставлячи питання, ви покажете, що дійсно жадайте знань і мотивувати на прогрес.

Знайдіть причину

Набагато простіше знайти відповідь на питання «Як швидко вивчити англійську?», Якщо ви будете чітко пам'ятати свою мету. Наприклад, якщо ви плануєте здачу іспиту (ЄДІ, IELTS, TOEFL та ін.) - сконцентруйтеся саме на його структурі, розділах, часто зустрічаються темах і лексиці. Якщо англійська потрібна вам для роботи - приділіть належну увагу розмовній практиці і бізнес-лексиці. Якщо ж ви не поставили перед собою певну і конкретну мету, то мотивація до занять швидко випарується, і ви зайдете в глухий кут.

Будьте терплячі

Забудьте подібні фрази: «Я не можу говорити англійською», «У мене не вийде», «Краще б я вибрав якесь інше заняття попроще». Такі думки зароджують ще більше сумнівів і впливають на самооцінку. Замість цього намагайтеся використовувати фрази: «Я вивчаю англійську і кожен день роблю нові успіхи», «Я говорю набагато краще, ніж пару місяців назад», «Я вже дивлюся улюблений серіал без субтитрів і розумію репліки улюблених героїв». Така вправа допоможе вам не втратити мотивацію і підвищить впевненість в собі.

Не знаєте з якого правила почати завтрашній день і, нарешті, як швидко вивчити англійську? Не біда. Пробуйте будь або відразу кілька: помилитися тут складно, адже кожен зроблений, а не просто задуманий крок вже просуне вас до бажаної мети.

PS А ще не забувайте, що всі перераховані Лайфхак актуальні не тільки для англійської, але і для інших іноземних мов. Дерзайте!

Як швидко вивчити англійську і чи можливо це?
Що читати?
Сумніваєтеся, що ваш рівень буде відповідати обраній літературі або боїтеся не понять зміст прочитаного?
А що ще потрібно тому, хто думає, як швидко вивчити англійську?
Не знаєте з якого правила почати завтрашній день і, нарешті, як швидко вивчити англійську?
Новости
Провайдеры:
 • 08.09.2015

  Batyevka.NET предоставляет услуги доступа к сети Интернет на территории Соломенского района г. Киева.Наша миссия —... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  IPNET

  Компания IPNET — это крупнейший оператор и технологический лидер на рынке телекоммуникаций Киева. Мы предоставляем... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Boryspil.Net

  Интернет-провайдер «Boryspil.net» начал свою работу в 2008 году и на данный момент является одним из крупнейших поставщиков... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  4OKNET

  Наша компания работает в сфере телекоммуникационных услуг, а именно — предоставлении доступа в сеть интернет.Уже... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Телегруп

  ДП «Телегруп-Украина» – IT-компания с 15-летним опытом работы на рынке телекоммуникационных услуг, а также официальный... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Софтлинк

  Высокая скоростьМы являемся участником Украинского центра обмена трафиком (UA — IX) с включением 10 Гбит / сек... 
  Читать полностью