• Главная
 • Карта сайта
Не найдено

Як оснастити Windows 7 кращими функціями Windows 8

 1. Покращення операцій копіювання і переміщення файлів
 2. Покращений Провідник Windows
 3. Більш потужний Диспетчер завдань
 4. Інтегрована антивірусний захист
 5. збільшення продуктивності

Chris Hoffman. How to Add Windows 8's Best Features to Windows 7. PCWorld. July 2013, p. 73.

Шкода, що навколо нового інтерфейсу Windows 8 розгорілося стільки суперечок, адже ця ОС по праву оголошена Microsoft кращої версією Windows за всю її історію. (З врізки «За рахунок чого Windows 8 перевершила конкурентів» ви зможете дізнатися, які козирі операційна система Microsoft готова пред'явити OS X, Linux і Chrome OS).

Багатьом користувачам настільних ПК, не злюбив плитковий і сенсорний інтерфейс, хотілося б оснастити функціями, що з'явилися в Windows 8, свої звичні і заслуговують на довіру системи Windows 7. З радістю повідомляємо, що в багатьох випадках таке можливо. Удосконалення Windows 8 стануть доступні власникам Windows 7 завдяки ряду зручних і корисних додатків. Таким чином, у вас з'являється шанс побудувати систему, яка об'єднає в собі кращі риси двох різних версій ОС.

Покращення операцій копіювання і переміщення файлів

Багато хто, напевно, зі мною не погодяться, але я вважаю діалог, який відображається на екрані при копіюванні файлів, головним поліпшенням Робочого столу. Ця функція об'єднує всі процедури копіювання і переміщення файлів в рамках одного вікна, в якому в Windows 8 з'явилася кнопка паузи. Крім того, тут вдаліше, ніж в попередній версії, вирішуються конфлікти файлів, а процес копіювання виконується помітно швидше.

Варто відзначити, що в середовищі Windows 7 вбудований механізм копіювання файлів реалізований не дуже добре. В ході презентації системи Windows 8 колишній президент підрозділу Windows Стівен Сінофскі підкреслив, що у більшості людей до сих пір не було достатньо зручного інструменту, який дозволяв би здійснювати копіювання великих обсягів даних. Ці слова ще раз підтверджують той факт, що лише далеко не всі користувачі Windows 7 встановлюють на свої комп'ютери інструменти копіювання, пропоновані незалежними розробниками, хоча в Windows 7 механізм копіювання файлів дійсно знаходиться на досить посередньому рівні.

Ці слова ще раз підтверджують той факт, що лише далеко не всі користувачі Windows 7 встановлюють на свої комп'ютери інструменти копіювання, пропоновані незалежними розробниками, хоча в Windows 7 механізм копіювання файлів дійсно знаходиться на досить посередньому рівні

Втім, можна поліпшити процедуру копіювання та переміщення файлів в Windows 7 без переходу на Windows 8, встановивши чудову утиліту TeraCopy ( go.pcworld.com/teracopy ). Вона не тільки прискорить передачу файлів, але і дозволить припиняти цей процес, пропонуючи надзвичайно зручне розширення базової функціональності Windows 7.

Причому це не єдина корисна функція утиліти. Замість того щоб повністю зупиняти передачу даних при виникненні будь-якої помилки (саме так все і відбувається в середовищі Windows 7), програма пропускає проблемні дані і надає користувачеві можливість вирішувати, що далі робити з отриманими файлами. Більш того, TeraCopy інтегрується в оболонку Windows, завдяки чому користувач може повністю замінити стандартні функції копіювання, вставки і переміщення Провідника Windows чудовими альтернативними варіантами TeraCopy.

Покращений Провідник Windows

Я добре розумію всю глибину розчарування, яке відчувають багато любителів Робочого столу. П'ять років тому, коли відбувся дебют Office 2007, стрічковий інтерфейс радикально змінив зовнішній вигляд додатків. Нинішня ситуація з Провідником файлів багато в чому нагадує ситуацію, в 2007 р В Windows 8 на зміну традиційному інтерфейсу Провідника Windows прийшов незвичний стрічковий інтерфейс, що спрощує доступ до рідко використовуваних функцій (наприклад, до перемикача, що відображає на екрані приховані файли). Крім того, в Провіднику файлів Windows 8 відновлена ​​улюблена користувачами кнопка «Вгору», якої так не вистачало в середовищі Windows Vista і Windows 7. З її допомогою ви одним клацанням миші переходите в каталог, розташований рівнем вище.

Якщо зробити подвійне клацання мишею на файлі ISO, Провідник автоматично змонтує міститься в ньому образ диска. Відмінна функція, що рятує від установки призначеного для цих цілей програмного забезпечення незалежних розробників.

Відмінна функція, що рятує від установки призначеного для цих цілей програмного забезпечення незалежних розробників

Для тих, хто бажає народити Провідник файлів Windows 7 в стрічковий інтерфейс і оснастити його кнопкою «Вгору», кращим варіантом стане утиліта Better Explorer ( go.pcworld.com/betterex ). Вона пропонує навіть більше розвинений функціонал в порівнянні з Провідником файлів Windows 8. Вміст дисків тут можна відображати на вкладках, що відкриваються у верхній частині вікна. Це удосконалення помітно спрощує роботу відразу з декількома папками, дозволяючи уникнути звичайного для Windows многооконного кошмару.

Зацікавилися? Просто прикріпіть Better Explorer до панелі завдань, і ви забудете про існування в Windows 7 іншого Провідника. Щоб зв'язати TeraCopy з Better Explorer, відкрийте параметри налаштування Better Explorer і встановіть опцію Allow third-party file operation replacements на екрані Shell розділу Options.

Щоб монтувати файли ISO так, як це відбувається в середовищі Windows 8, встановіть на комп'ютер утиліту WinCDEmu (go.pcworld.com/wincdemu). Це дуже проста у використанні програма дозволяє монтувати файли ISO і образи дисків інших типів подвійним клацанням миші. Навряд чи вам вдасться знайти більш швидкий і простий спосіб отримати доступ до цифрових копій фізичних дисків.

Більш потужний Диспетчер завдань

Диспетчер завдань Windows 8 виконаний на приголомшливому рівні, і тут просто не може бути двох думок. Це найпотужніший Диспетчер завдань, який коли-небудь включався до складу Windows. У ньому є безліч корисних функцій і розширень, в тому числі можливість перезапуску файлу explorer.exe одним клацанням миші, поліпшена вкладка моніторингу продуктивності і новий інструмент для управління автозапуском програм. (Що стосується останньої функції, Microsoft варто було б додати її ще років десять тому.)

Програму, яка підтримує все різноманіття функцій Диспетчера завдань Windows 8, зараз не знайти. Але при виборі подібного засобу, оснащеного рядом додаткових корисних можливостей, має сенс звернути увагу на утиліту Microsoft Process Explorer ( go.pcworld.com/procex ). Вона трохи складніше стандартного Диспетчера завдань Windows 7, але в багатьох випадках її експлуатація не викликає ніяких труднощів. Process Explorer відображає процеси у вигляді дерева, завдяки чому користувачеві видно взаємозв'язку між ними. Таке уявлення буде дуже зручним, якщо вам, наприклад, потрібно визначити, який процес Google Chrome запустив 50 інших процесів Chrome, які виконуються в даний час на ПК. Якщо ви, випробувавши Process Explorer в дії, вирішите використовувати його в якості диспетчера задач за замовчуванням, відкрийте меню Options і виберіть пункт Replace Task Manager. Все дуже просто!

Для управління автозапуском програм пропонуємо два варіанти. Почнемо з надзвичайно корисною утиліти CCleaner ( go.pcworld.com/ccleaner ). Якщо ви регулярно читаєте журнал, вона у вас, напевно, вже встановлена. Диспетчер автозапуску CCleaner знаходиться в меню «Сервис * Автозавантаження».

Якщо можливостей CCleaner вам недостатньо, спробуйте скористатися власною утилітою Microsoft Autoruns. Вона надає найширші можливості перегляду і управління програмами, які автоматично запускаються в процесі початкового завантаження комп'ютера. Утиліта Autoruns ( go.pcworld.com/autoruns ) У використанні складніше, ніж інструмент, включений в Диспетчер завдань Windows 8 за замовчуванням, але разом з тим вона надає набагато більш детальну інформацію, ніж CCleaner і Диспетчер завдань Windows 8.

Інтегрована антивірусний захист

Корпорація Microsoft нарешті відчула якусь відповідальність за забезпечення безпеки в середовищі Windows 8 і інтегрувала в операційну систему антивірусну програму «Захисник Windows». Однак незважаючи на інше ім'я, «Захисник Windows», по суті, являє собою поєднання брандмауера Windows і антивіруса Microsoft Security Essentials ( go.pcworld.com/mssecurity ), Який серед користувачів Windows 7 поширюється безкоштовно.

MSE має той же інтерфейс, що і «Захисник Windows», і забезпечує досить надійну і ненав'язливу антивірусний захист. А оскільки антивірус вам все одно знадобиться, чому б не вивчити пропонований варіант?

збільшення продуктивності

Система Windows 8 завантажується набагато швидше, ніж Windows 7. Такого видатного прискорення Microsoft вдалося добитися за рахунок гібридного стану, в якому сеанс основного ядра Windows 8 переводиться в режим гібернації, а не завершується повністю.

Таким чином, якщо ви хочете, щоб Windows 7 завантажувалася швидше, замість завершення роботи переводите комп'ютер в стан глибокого сну. А в тому випадку, коли він не використовується, залишайте його в сплячому режимі, за якого споживання енергії комп'ютера мінімально. У разі необхідності він вже через 2 с буде готовий до роботи.

Якщо ж швидкість завантаження вас все одно не буде влаштовувати, купите твердотільний накопичувач. У вас є непогані шанси оснастити свою машину неймовірно швидким пристроєм SSD і витратити на це менше грошей, ніж на придбання Windows 8. П ри передачі даних, організації доступу і завантаження операційної системи т вердотельние накопичувачі дають величезну фору старомодним і гучним механічним жорстких дисків з обертовими пластинами.

Я б не став у підтверджувати, що в реальному житті Windows 8 функціонує набагато швидше. Ви можете помітити деяке збільшення тривалості безперервної роботи від батарей, так і Робочий стіл реагує трохи жвавіше (в тих випадках, коли початковий екран не закриває його повністю), але еталонні тести показують, що продуктивність ігор в середовищі Windows 7 і Windows 8 приблизно однакова.

Напевно, обсяг оперативної пам'яті для Windows 8 трохи менш критичний, ніж для Windows 7, але якщо в середовищі Windows 7 виникають проблеми з пам'яттю, можна купити додаткові модулі і збільшити її обсяг. Пам'ять зараз стоїть як ніколи дешево - набагато дешевше, ніж Windows 8. У інтернет-магазині 8 Гбайт оперативної пам'яті, якої для середнього користувача ПК буде більш ніж достатньо, обійдеться вам всього в 2 тис. Руб. Стандартний комплект об'ємом 4 Гбайт коштує трохи більше 1 тис. Руб.

При цьому Windows 7 буде підтримувати практично всі поліпшення, представлені Microsoft в Windows 8, за винятком, мабуть, блискучих і переливаються живих плиток. Якщо ж у вас є час і бажання «допілівать» систему і далі, прочитайте статтю How to Get Windows 8 Features Now ( go.pcworld.com/getwin8 ). У ній перераховані програми, що імітують деякі естетичні зміни Windows 8, зокрема, поліпшену підтримку декількох моніторів і вже згадувані живі плитки.

Бред Чакос

По-справжньому важливий не зовнішній вигляд, а суть. І хоча зараз модно лаяти Windows 8, операційна система Microsoft стала неймовірно популярною в світі настільних комп'ютерів аж ніяк не тільки завдяки щасливому збігу обставин. Можна з ходу назвати цілу дюжину особливостей, які допомогли Microsoft обійти OS X, Linux і Chrome OS.

За новим плитковим інтерфейсом, який не критикує тільки ледачий, ховається безліч корисних функцій Робочого столу, що ставлять конкурентів перед необхідністю терміново вдосконалювати свої продукти. Вся дивовижна міць Windows 7 залишилася в Windows 8, хоча і загороджена від поглядів недосвідчених користувачів живими плитками. Та й плитковий інтерфейс розробники Microsoft оснастили цілою низкою зручних функцій, аналогів яким у конкурентів просто немає.

Чи може Windows 8 стати краще? Безумовно так. Однак у багатьох відношеннях вона вже зараз є найкращою в світі операційною системою для настільних комп'ютерів.

Однак у багатьох відношеннях вона вже зараз є найкращою в світі операційною системою для настільних комп'ютерів

1. Велика бібліотека програмного забезпечення

Один з головних активів Windows 8 - величезна і всеосяжна колекція готового програмного забезпечення. (Маються на увазі додатки для Робочого столу, а не ті програми, які поставляються через Магазин Windows.) Додатки Mac витончені і раціональні, так і Linux готова задовольнити всі базові потреби користувачів. Але за кількістю наявних програм жодна з операційних систем не в змозі змагатися з ОС, яку побудував Білл Гейтс. Chrome OS? Ну що ви. Я, звичайно, ціную досвід і перспективи, але іноді життя виходить за рамки браузера.

2. Зворотна сумісність

Сучасний користувальницький інтерфейс був створений для того, щоб виставляти додатки в новому магазині Microsoft Windows, але Windows 8 підтримує і класичне програмне забезпечення для Робочого столу, яке всі ми добре знаємо і любимо. Та й командний рядок з новітньої ОС Microsoft нікуди не поділася, тому ви можете спокійно запускати навіть стародавні програми для DOS, про які, напевно, варто було б забути багато років тому.

Проте Microsoft не відмовляється від вже наявних програм, і неважливо, коли вони були написані і настільки застаріли. Порівняйте це з підходом компанії Apple, безжально знищує програми другої свіжості.

3. Ігри

Де взяти найкращі ігри для Linux і Mac? Для цього потрібно запустити гри Windows 8 в середовищі Wine (на платформі Linux) і Parallels або Boot Camp (на Mac). Ентузіазм, навколишній Linux, здається інтригуючим, але підтримка ігор тут, як і раніше, розрахована на невимогливих користувачів. Що ж стосується операційної системи Google, єдине, чого мені хочеться, - щоб коли-небудь і тут щось змінилося на краще. І тоді я зможу зіграти в Bioshock Infinite на славному комп'ютері Chromebook Pixel.

4. Видатна синхронізація

Людям подобається iCloud, але параметри синхронізації Windows перевершують можливості Apple фактично за всіма статтями. Якщо у вас є обліковий запис Microsoft, ви можете синхронізувати найрізноманітніші речі - естетику початкового екрана, паролі, налаштування додатків, параметри Робочого столу і елементи браузера - на будь-якому ПК з Windows 8, підключеному до Мережі. Це прекрасно і ні з чим не порівняти.

5. Інтегрований браузер

Всі звикли поливати брудом Internet Explorer, а тим часом з моменту виходу на сцену Firefox браузер Microsoft став помітно краще. В даний час це кращий браузер, спочатку інтегрований з однією з провідних ОС для настільних комп'ютерів. До складу деяких дистрибутивів Linux включений Firefox або Chromium, і це прекрасно, але в більшості інших дистрибутивів є лише набагато менш популярні Midori або Konqueror.

Система Chrome OS поставляється з браузером Google Chrome, який перевершує IE майже в усіх відношеннях, крім сенсорних функцій, але чи багато хто зараз користуються Chrome OS?

6. Безпека браузера

За даними компанії Symantec, з а останні два роки для Internet Explorer було написано набагато менше шкідливого тексту, ніж для Apple Safari, Google Chrome і Mozilla Firefox. А в 2012 році цей розрив збільшився ще сильніше (див. Діаграму в звіті Symantec - go.pcworld.com/exploitpd f ).

Переможцем тут став браузер Opera, за замовчуванням не включений до складу жодної з популярних ОС для настільних комп'ютерів, але IE проявив себе набагато краще, ніж Safari (в якому було виявлено в 4 рази більше вразливостей), Chrome (знайдено в троє більше вразливостей) і Firefox (виявилося в 2 рази більше вразливостей).

7. Сумісність з периферійними пристроями

Хочете, щоб ваш принтер або ігрова миша заробили при підключенні до комп'ютера Mac або Ubuntu? Швидше за все, вони дійсно запрацюють, але при цьому ви зіткнетеся з безліччю підводних каменів, особливо на ПК з Linux. Зате Windows підтримує практично всі периферійне устаткування, якщо не брати до уваги пари пристроїв, що випускаються під маркою Apple. Чи відомо вам, що саме компанія Apple винайшла інтерфейси FireWire і Thunderbolt? Так, це дійсно так, але відповідні порти вже давно з'явилися і на комп'ютерах Windows.

8. Підтримка декількох моніторів

Засоби підтримки декількох моніторів в Windows 8, які були істотно поліпшені в порівнянні з Windows 7, сподобалися навіть самим непохитним консерваторам - і це показово.

Для комп'ютерів Mac і Linux також створено непогане програмне забезпечення, що дозволяє працювати відразу з декількома моніторами, а ось з апаратною частиною тут все йде значно гірше. У настільних комп'ютерах Mac відео підключається через роз'єми Mini DisplayPort або Thunderbolt. Обидві технології заслуговують усіляких похвал, але поширені далеко не так широко, як HDMI, DVI або VGA. А на системах Linux великі складності виникають з пошуком робочих драйверів, які підтримували б конфігурацію з декількох моніторів. Те ж саме відноситься і до конфігурацій, що об'єднує кілька графічних процесорів.

9. Пошук в системі

Немає слів, пошукова функція Apple Spotlight, що працює на комп'ютерах Mac, дійсно зручна. Але чудо-кнопка «Пошук», що з'явилася в Windows 8, ще краще.

На жаль, на відміну від попередніх версій Windows, пошук в середовищі Windows 8 не уніфіковані. При першому проході пошукова функція дозволяє знайти тільки встановлені програми, а для перегляду результатів пошуку параметрів і файлів вам доведеться звернутися до окремими списками. Але зате диво-кнопка «Пошук» допоможе легко і швидко звузити пошукові критерії і відібрати з довгого переліку конкретні програми. Якщо ж пошук в системі нічого не дав, ви можете тут же звернутися до додатка Bing і спробувати знайти в Інтернеті те, що вам потрібно.

10. Багатозадачність

Поряд з чудовим підтрімкою декількох моніторів годі й відзначіті и інтелектуальну угруповання програм на панелі завдання, списки переходів, Корисні Функції Peek, Snap (прив'язки вікон підтрімується и в режімі робочого столу!) І стару добру комбінацію +. Все це дозволяє внести Windows 8 в список кращих операційних систем, Які здійснюють управління багатозадачністю. По крайней мере, до тих пір, поки ви не звертаєтеся до сучасного інтерфейсу.

Нехай не настільки ефектне, як Mission Control в OS X, управління багатозадачністю в Windows 8, реалізоване на основі Панелі завдань, виявляється набагато ефективніше з точки зору технологічних процесів, особливо якщо відкрито відразу безліч програм. Ех, якби Windows 8 пропонувала ще й підтримку віртуального Робочого столу.

11. Запах нового автомобіля

Після якогось часу Windows починає здаватися злегка зношеної. Число встановлених програм зростає, процеси сповільнюються, а комп'ютер перестає реагувати на команди користувача так, як він це робив, коли ви тільки вийняли його з коробки. Раніше в таких випадках доводилося копіювати кудись свої дані, форматувати жорсткий диск і повністю перевстановлювати операційну систему. Чудова функція Windows 8 «Відновлення ПК» дозволяє позбутися від настільки виснажливої ​​процедури. Програма зберігає всі призначені для користувача файли, настройки та програми Windows 8 і повністю переустановлює ОС, причому все відбувається досить швидко.

Якщо ж ви не хочете зупинятися на напівзаходах, нова функція «Повернення комп'ютера в початковий стан» поверне комп'ютер в той вид, в якому ви його купили. Ніяка інша операційна система не в змозі розплутати всі накопичені за довгий час хитросплетіння так просто і практично без участі користувача.

12. Якщо важливий результат

Не зрозумійте мене неправильно: я сам є власником відразу двох систем Linux і можу перерахувати масу підстав, для того щоб любити Mac. Але коли потрібно попрацювати, напружитися і домогтися того, щоб все було зроблено якісно і в строк, ніщо не зрівняється з машинами Windows. Величезний спектр обладнання та сумісного програмного забезпечення - поряд з відмінними можливостями синхронізації і багатозадачності в Windows 8 - не залишають місця для сумнівів. Звичайно, і інші операційні системи мають свої сфери застосування, але якщо оцінювати ситуацію в цілому, Windows 8 істотно випереджає всіх конкурентів.

Зацікавилися?
А оскільки антивірус вам все одно знадобиться, чому б не вивчити пропонований варіант?
Чи може Windows 8 стати краще?
Chrome OS?
Чи відомо вам, що саме компанія Apple винайшла інтерфейси FireWire і Thunderbolt?
Новости
Провайдеры:
 • 08.09.2015

  Batyevka.NET предоставляет услуги доступа к сети Интернет на территории Соломенского района г. Киева.Наша миссия —... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  IPNET

  Компания IPNET — это крупнейший оператор и технологический лидер на рынке телекоммуникаций Киева. Мы предоставляем... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Boryspil.Net

  Интернет-провайдер «Boryspil.net» начал свою работу в 2008 году и на данный момент является одним из крупнейших поставщиков... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  4OKNET

  Наша компания работает в сфере телекоммуникационных услуг, а именно — предоставлении доступа в сеть интернет.Уже... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Телегруп

  ДП «Телегруп-Украина» – IT-компания с 15-летним опытом работы на рынке телекоммуникационных услуг, а также официальный... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Софтлинк

  Высокая скоростьМы являемся участником Украинского центра обмена трафиком (UA — IX) с включением 10 Гбит / сек... 
  Читать полностью