• Главная
 • Карта сайта
Не найдено

Як встановити програму Autocad на комп'ютер

 1. Перевірте системні вимоги програми
 2. Перевірте обладнання на сумісність з AutoCAD
 3. Підготуйте дистрибутив, ключ продукту і серійний номер
 4. Отримайте права адміністратора
 5. Оновлення операційну систему
 6. Видаліть тимчасові файли
 7. Вимкніть антивірус і закрийте всі програми
 8. встановіть AutoCAD
 9. Для початку процесу прання
 10. висновок

Autodesk AutoCAD в наші дні залишається найпоширенішою в світі CAD-системою. Мільйони користувачів вибирають це надійне і перевірене програмне забезпечення для вирішення своїх професійних завдань в таких областях, як архітектурно-будівельне проектування, розробка машин і механізмів, дизайн і багатьох інших.

AutoCAD - професійне програмне забезпечення САПР, яка пред'явила особливі вимоги до обладнання, процесу установки і настройки, організації робіт. Для забезпечення безперебійної щоденної роботи системи необхідно знати, як правильно встановити Автокад на комп'ютер користувача.

Розглянемо послідовність дій, які необхідно здійснити для того, щоб встановити AutoCAD на комп'ютер. Дана інструкція справедлива для установки локальної версії AutoCAD на окремий комп'ютер, якщо вам необхідно встановити мережеву версію, то дана інструкція не підійде.

Перевірте системні вимоги програми

Перед тим, як встановити Autodesk AutoCAD, переконайтеся, що ваш комп'ютер відповідає рекомендованим системним вимогам. Список системних вимог для всіх версій AutoCAD можна знайти на сайті Autodesk Knowledge Network з цього адресою .

При аналізі системних вимог враховуйте розрядність вашої операційної системи і розрядність AutoCAD (32 або 64 розряди), тому що для них вимоги різняться.

Зверніть увагу, що ваш комп'ютер повинен задовольняти вимогам за всіма пунктами. Це означає, що якщо ваша система, наприклад, має запас оперативної пам'яті, але не проходить за мінімальним обсягом вільного простору на диску, то встановити програму Автокад, швидше за все, не вийде, або вона буде працювати некоректно.

Перевірте обладнання на сумісність з AutoCAD

Рекомендується встановити AutoCAD на комп'ютер, який сертифікований самими розробниками програми. Справа в тому, що використання сертифікованого обладнання та драйверів дозволяє уникнути безлічі проблем в роботі програми. Для того, щоб перевірити, чи є ваш комп'ютер і відеокарта сертифікованими для роботи з Автокад, скористайтеся спеціальним сервісом "Пошук рекомендованого обладнання" (Find Recommended Hardware) по цій засланні .

За допомогою цього сервісу можна перевірити ваш комп'ютер і відеокарту, а також знайти і завантажити рекомендовані сертифіковані драйвера.

Підготуйте дистрибутив, ключ продукту і серійний номер

Якщо у вас немає дистрибутива програми AutoCAD, то його необхідно завантажити. Зробити це можна або за посиланням в особистому кабінеті за адресою https://manage.autodesk.com/

або через Autodesk Virtual Agent по засланні

На одному із завершальних етапів установки Autodesk AutoCAD вам потрібно буде ввести ключ продукту і серійний номер продукту. Отримати ці дані можна в особистому кабінеті за адресою https://manage.autodesk.com/

Отримайте права адміністратора

Для успішної установки AutoCAD вам необхідно або увійти в систему під обліковим записом адміністратора, або отримати права адміністратора.

Установку прав адміністратора на персональній машині можна зробити через Панель керування> Облікові записи користувачів> Зміна типу облікового запису.

Якщо ваш комп'ютер знаходиться під управлінням домену, то для отримання відповідних прав зверніться до системного адміністратора.

Також рекомендуємо вимкнути контроль облікових записів (UAC), для чого перейдіть в Панель керування> Облікові записи користувачів> Змінити параметри контролю облікових записів і перемістіть регулятор в саме нижнє положення.

Також рекомендуємо вимкнути контроль облікових записів (UAC), для чого перейдіть в Панель керування> Облікові записи користувачів> Змінити параметри контролю облікових записів і перемістіть регулятор в саме нижнє положення

Після завершення установки не забудьте назад включити контроль облікових записів!

Оновлення операційну систему

Переконайтеся, що у вас встановлені всі доступні оновлення для вашої операційної системи. Якщо якісь з них не встановлені, особливо з позначкою "Критичні", то негайно встановіть їх. Після поновлення обов'язково перезавантажте комп'ютер.

Видаліть тимчасові файли

Очистіть папку TEMP від ​​всіх тимчасових файлів. Для переходу в цю папку запустіть "Провідник Windows" і введіть в адресному рядку% TEMP%.

Виберіть всі файли і видаліть.

Вимкніть антивірус і закрийте всі програми

Для успішної установки тимчасово вимкніть роботу антивіруса і завершите всі додатки, які запущені в системі.

встановіть AutoCAD

Щоб встановити AutoCAD на комп'ютер запустіть інсталяційний файл Setup.exe

Потім дотримуйтесь інструкцій на екрані. Під час установки вкажіть компоненти, які потрібно інсталювати, і вкажіть шлях установки програми, якщо запропонований за замовчуванням не підходить з якихось причин.

Під час установки вкажіть компоненти, які потрібно інсталювати, і вкажіть шлях установки програми, якщо запропонований за замовчуванням не підходить з якихось причин

Переконайтеся, що установка пройшла без помилок.

Для початку процесу прання

Після першого запуску AutoCAD його необхідно активувати. Для успішної активації дотримуйтесь інструкцій на екрані.

Після цього установка Autodesk AutoCAD вважається завершеною.

висновок

Сподіваємося, що наведена інструкція повністю відповідає на питання "як встановити Автокад?". Однак, при виникненні будь-яких непередбачених проблем в процесі установки рекомендуємо звертатися в службу технічної підтримки і скористатися порадами на профільних форумах.

Новости
Провайдеры:
 • 08.09.2015

  Batyevka.NET предоставляет услуги доступа к сети Интернет на территории Соломенского района г. Киева.Наша миссия —... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  IPNET

  Компания IPNET — это крупнейший оператор и технологический лидер на рынке телекоммуникаций Киева. Мы предоставляем... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Boryspil.Net

  Интернет-провайдер «Boryspil.net» начал свою работу в 2008 году и на данный момент является одним из крупнейших поставщиков... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  4OKNET

  Наша компания работает в сфере телекоммуникационных услуг, а именно — предоставлении доступа в сеть интернет.Уже... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Телегруп

  ДП «Телегруп-Украина» – IT-компания с 15-летним опытом работы на рынке телекоммуникационных услуг, а также официальный... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Софтлинк

  Высокая скоростьМы являемся участником Украинского центра обмена трафиком (UA — IX) с включением 10 Гбит / сек... 
  Читать полностью