• Главная
 • Карта сайта
Не найдено

Як активувати Internet Download Manager після покупки

Нижче представлена ​​інформація щодо завантаження та активації придбаного програмного продукту Internet Download Manager (далі IDM)

1. Запустіть IDM, виберіть Registration в меню. Зверніть увагу, що реєстраційні дані необхідно вводити точно в такому вигляді, як вони вказані в тексті E-mail. Не слід плутати символи 0 (нуль) і О, I (i) і l (L), I (i) і 1 (один). При допущенні помилки при введенні реєстраційного ключа програма повідомить про помилку і попросить повторити операцію.
Щоб знизити ймовірність допущення помилки, рекомендуємо вам скопіювати реєстраційний ключ в буфер обміну, виділивши його і натиснувши поєднання клавіш Ctrl-C і вставити їх у вікно для введення реєстраційного ключа, натиснувши на поєднання Ctrl-V.

2. Відкрийте вашу пошту, в надісланому листі знайдіть реєстраційний ключ, скопіюйте. У вікні реєстрації вкажіть ваші персональні дані: ім'я, прізвище, E-mail. У самому останньому вікні, з позначкою Serial Number (серійний номер), правою кнопкою миші, виберіть Paste (= Вставити).

3. Після реєстрації виберіть Help (Допомога), потім About (Про програму). Поруч з номером версії повинна бути позначка Full (Повна версія). Порівняйте з картинкою нижче.

4. Якщо ви використовуєте Windows Vista \ Windows 7, можливо, вам буде потрібно зайти в програму з правами системного адміністратора. У цьому випадку закрийте програму повністю, клікніть правою кнопкою на іконці IDM в меню Windows, виберіть Запустити від імені адміністратора. Зареєструйте програму за допомогою ключа, закрийте і зайдіть в неї як зазвичай.

Зареєструйте програму за допомогою ключа, закрийте і зайдіть в неї як зазвичай

Новости
Провайдеры:
 • 08.09.2015

  Batyevka.NET предоставляет услуги доступа к сети Интернет на территории Соломенского района г. Киева.Наша миссия —... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  IPNET

  Компания IPNET — это крупнейший оператор и технологический лидер на рынке телекоммуникаций Киева. Мы предоставляем... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Boryspil.Net

  Интернет-провайдер «Boryspil.net» начал свою работу в 2008 году и на данный момент является одним из крупнейших поставщиков... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  4OKNET

  Наша компания работает в сфере телекоммуникационных услуг, а именно — предоставлении доступа в сеть интернет.Уже... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Телегруп

  ДП «Телегруп-Украина» – IT-компания с 15-летним опытом работы на рынке телекоммуникационных услуг, а также официальный... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Софтлинк

  Высокая скоростьМы являемся участником Украинского центра обмена трафиком (UA — IX) с включением 10 Гбит / сек... 
  Читать полностью