• Главная
 • Карта сайта
Не найдено

Як захистити аккаунт Вконтакте за допомогою двофакторної аутентифікації

 1. Як включити двухфакторную аутентифікацію для аккаунта "Вконтакте"
 2. Способи отримати код безпеки
 3. запам'ятовування пристроїв
 4. Як відключити двухфакторную аутентифікацію в акаунті Вконтакте
 5. Як використовувати паролі додатків

Додатковий захист облікового запису "Вконтакте" від злому можна отримати, налаштувавши двухфакторную аутентифікацію за допомогою функції «Підтвердження входу", доступною в настройках безпеки соціальної мережі

Додатковий захист облікового запису Вконтакте від злому можна отримати, налаштувавши двухфакторную аутентифікацію за допомогою функції «Підтвердження входу, доступною в настройках безпеки соціальної мережі

Вконтакте - найбільша соціальна мережа в країнах СНД - щомісяця сервіс відвідує більше 955 мільйонів користувачів. Акаунти Вконтакте використовуються для авторизації на величезній кількості сервісів і сайтів. Крім того, відносно недавно користувачі мережі отримали можливість відправляти грошові кошти прямо за допомогою повідомлень.

Висока популярність "Вконтакте" робить її привабливою площадкою для зловмисників. У цих умовах дуже важливо забезпечити максимальну безпеку для свого облікового запису. Додатковий захист аккаунта можна отримати, налаштувавши двухфакторную аутентифікацію (2FA).

Як включити двухфакторную аутентифікацію для аккаунта "Вконтакте"

 • Увійдіть у свій обліковий запис і перейдіть на сторінку налаштування . Потім виберіть вкладку Безпека .
 • Сама верхня секція називається Підтвердження входу. Натисніть посилання "Підключити".

Натисніть посилання Підключити

 • Відкриється спливаюче вікно, що інформує про те, що при включенні двофакторної аутентифікації для доступу до вашого профілю буде використовуватися номер мобільного телефону. Натисніть кнопку Приступити до налаштування.
 • У наступному вікні потрібно перевірити свій номер телефону або вказати новий номер, після чого натисніть кнопку Отримати код.
 • На номер телефону буде висланий код підтвердження. Введіть цей код в поле нижче, а потім натисніть кнопку Підтвердити і Завершити налаштування.
 • На цьому настройка завершена. Тепер при спробі входу до вашого профілю з невідомими пристроями на телефон буде приходити SMS-повідомлення з кодом доступу.

Тепер при спробі входу до вашого профілю з невідомими пристроями на телефон буде приходити SMS-повідомлення з кодом доступу

Способи отримати код безпеки

У секції Підтвердження входу, натиснувши на посилання Резервні коди ви зможете згенерувати і зберегти аварійні коди, які можна використовувати при відсутності доступу до мобільного пристрою.

В якості другого етапу аутентифікації, замість SMS-повідомлення можна використовувати одноразові коди, згенеровані в додатку-аутентифікаторі, що працює за алгоритмом TOTP. Щоб активувати даний спосіб аутентифікації, попередньо встановіть на ваш мобільний пристрій додаток для аутентифікації, наприклад, Google Authenticator або Authy , І виконайте прості дії:

 1. У секції Підтвердження входу поруч з опцією Додатки для генерації кодів натисніть посилання "Включити".
 2. З міркувань безпеки буде запитано поточний пароль від вашого облікового запису. Введіть коректний пароль і "Підтвердити".
 3. На наступному екрані з'явиться QR-код, які потрібно просканувати за допомогою мобільного додатку. Якщо ви зображення не розпізнається сканером, то вручну введіть в додаток 16-значний секретний ключ.
 4. Введіть 6-значний одноразовий код, згенерований у додатку. Після цього аутентифікація через додаток буде налаштована.

запам'ятовування пристроїв

Після успішного виконання двухфакторной перевірки в браузері, ви можете запам'ятати даний браузер, щоб не більше не вводити другий фактор при вході в аккаунт на цьому пристрої.

У разі необхідності, ви зможете скинути коди на всіх довірених пристроях або тільки на поточному пристрої. В цьому випадку під час наступної спроби авторизації буде знову запитаний код підтвердження.

Якщо хто-небудь спробує увійти до вашого облікового запису, то ви отримаєте спливаюче попередження про це.

Як відключити двухфакторную аутентифікацію в акаунті Вконтакте

У будь-який момент ви можете відключити двухфакторную аутентифікацію для облікового запису "Вконтакте". Однак, пам'ятайте, що в даному випадку для доступу до вашого профілю зловмиснику досить буде знати пароль. Для відключення двофакторної аутентифікації, виконайте наступні кроки:

 1. Зайдіть в меню налаштування > Безпека .
 2. У секції Підтвердження входу натисніть кнопку Відключити підтвердження входу.
 3. З міркувань безпеки буде запитано поточний пароль від вашого облікового запису. Введіть коректний пароль і "Підтвердити".
 4. Двухфакторная аутентифікація буде відключена. Для входу в аккаунт достатньо буде вказати ваш поточний пароль.

Як використовувати паролі додатків

Пароль додатка є 16-значний код доступу, який дає додатком або пристрою дозвіл на доступ до вашого аккаунту Вконтакте. Якщо ви використовуєте двухфакторную аутентифікацію і бачите помилку "неправильний пароль" при спробі увійти в свій обліковий запис Вконтакте, спеціальний пароль для програми може вирішити проблему. У більшості випадків вам потрібно буде вводити пароль програми лише один раз для кожної програми або пристрою, тому не турбуйтеся про його запам'ятовуванні.

 1. Зайдіть в меню налаштування > Безпека .
 2. У секції Підтвердження обладнання Натисніть на "Налаштувати" поруч з опцією Паролі додатків.
 3. Введіть назву програми та натисніть кнопку "Створити пароль".
 4. Згенерує унікальний 16-значний ключ, який потрібно ввести в стороннє додаток або сервіс.

Новости
Провайдеры:
 • 08.09.2015

  Batyevka.NET предоставляет услуги доступа к сети Интернет на территории Соломенского района г. Киева.Наша миссия —... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  IPNET

  Компания IPNET — это крупнейший оператор и технологический лидер на рынке телекоммуникаций Киева. Мы предоставляем... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Boryspil.Net

  Интернет-провайдер «Boryspil.net» начал свою работу в 2008 году и на данный момент является одним из крупнейших поставщиков... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  4OKNET

  Наша компания работает в сфере телекоммуникационных услуг, а именно — предоставлении доступа в сеть интернет.Уже... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Телегруп

  ДП «Телегруп-Украина» – IT-компания с 15-летним опытом работы на рынке телекоммуникационных услуг, а также официальный... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Софтлинк

  Высокая скоростьМы являемся участником Украинского центра обмена трафиком (UA — IX) с включением 10 Гбит / сек... 
  Читать полностью