• Главная
 • Карта сайта
Не найдено

Як опублікувати презентацію PowerPoint на YouTube?

У лютому 2015 року в програмі iSpring Suite 7 з'явилася нова функція - конвертація презентацій в відео і публікація на популярному сервісі YouTube. Додатковий варіант публікації презентацій дозволяє перетворити презентацію PowerPoint у відео з фоновим звуком. При цьому всі використані ефекти PowerPoint зберігаються. Наприклад, анімації, переходи, вбудовані мультимедіа, SmartArt об'єкти, шрифти і форматування тексту.

Розглянемо докладніше можливості нового формату конвертації. У вікні Опублікувати презентацію виберіть варіант публікації Video.

На вкладці Основне доступні наступні настройки:

На вкладці Основне доступні наступні настройки:

Для того, щоб опублікувати презентацію в відеоформаті на YouTube, в поле Призначення виберіть YouTube. Потім потрібно увійти в обліковий запис вашого каналу YouTube.

Для цього натисніть обліковий запис: Увійти

У вікні вкажіть електронну пошту (Email), обрану вами під час реєстрації в системі YouTube, пароль і натисніть Ввійти. Поставте галочку Зберегти пароль, якщо хочете, щоб програма зберегла ваші дані.

Натисніть Створити обліковий запис, якщо у вас ще немає YouTube-аккаунта, зареєструйтесь і створіть свій канал. Додаткова інформація: Реєстрація аккаунта YouTube.

Після успішного входу в систему, будуть відображені ваші дані.

Профіль відео - налаштуйте якість відео в залежності від типу пристрою для перегляду відеоролика. Доступно декілька попередньо встановлених відеопрофілей.

Інформація про відео - інформація, яка буде передана в YouTube разом з роликом (назва, опис і категорія ролика).

Конфіденційність - настройка, яка визначає яким буде доступ до ролика: відкритим, доступним обмеженому колу користувачів або тільки тим, у кого є посилання. Конфіденційність - настройка, яка визначає яким буде доступ до ролика: відкритим, доступним обмеженому колу користувачів або тільки тим, у кого є посилання

Опублікувати - настройка дозволяє вибрати, які слайди Ви хочете опублікувати: все або тільки виділені.

Параметри відтворення - настройка, яка визначає скільки часу кожен з слайдів буде показаний в результуючому відеоролику. Час може бути задано в секундах і долях секунд. Якщо Ви вказали тривалість показу для кожного слайда в презентації PowerPoint або налаштували автоматичне відтворення ефектів анімації, то саме цей час буде враховано в підсумковому відео.

Якщо Ваша презентація складається зі слайдів різної тривалості, то налаштуйте тривалість показу для кожного слайда, вказавши час зміни слайдів в PowerPoint.

Якщо Ваша презентація містить анімації, переходи, то рекомендуємо Вам використовувати такі настройки для кожного слайда:

 1. У вкладці Анімація програми MS PowerPoint налаштуйте автоматичне початок ефектів анімації: запускати після попереднього або запускати разом з попереднім;
 2. Налаштуйте тривалість і час затримки кожного ефекту (при необхідності);
 3. У вкладці Переходи встановіть зміну слайдів по кліку.

На вкладці Стиснення (або натиснувши на кнопку Налаштувати на вкладці Основне) Ви можете налаштувати параметри якості відео і зберегти їх як новий відеопрофіль.

Чим вище значення параметрів стиснення, тим більше високої якості буде готовий відеоролик, але і тим більше буде його розмір.

Після того як потрібні налаштування зроблені, натисніть Опублікувати для початку публікації.

Обов'язково зверніть увагу на рекомендації, зазначені в вікні.

Після завершення публікації автоматично відкриється вікно процесу обробки відео на сторінці YouTube. Ви можете перейти в Ваш канал, стежити за ходом обробки за допомогою Менеджера відео та змінювати налаштування.

Конвертація в відео розширює можливості PowerPoint з розробки навчальних матеріалів. Новий формат публікації дозволяє будь-кому, навіть починаючому користувачеві, створити власне відео і транслювати його широкої аудиторії завдяки підтримці YouTube.

Новости
Провайдеры:
 • 08.09.2015

  Batyevka.NET предоставляет услуги доступа к сети Интернет на территории Соломенского района г. Киева.Наша миссия —... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  IPNET

  Компания IPNET — это крупнейший оператор и технологический лидер на рынке телекоммуникаций Киева. Мы предоставляем... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Boryspil.Net

  Интернет-провайдер «Boryspil.net» начал свою работу в 2008 году и на данный момент является одним из крупнейших поставщиков... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  4OKNET

  Наша компания работает в сфере телекоммуникационных услуг, а именно — предоставлении доступа в сеть интернет.Уже... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Телегруп

  ДП «Телегруп-Украина» – IT-компания с 15-летним опытом работы на рынке телекоммуникационных услуг, а также официальный... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Софтлинк

  Высокая скоростьМы являемся участником Украинского центра обмена трафиком (UA — IX) с включением 10 Гбит / сек... 
  Читать полностью