• Главная
 • Карта сайта
Не найдено

Як заробити на акціях Coca-Cola (приклад) + джерела

The Coca-Cola Company є найбільшого світового виробника безалкогольних напоїв

The Coca-Cola Company є найбільшого світового виробника безалкогольних напоїв. Найбільшою популярністю володіє однойменний напій. Головний офіс компанії розташований в місті Атланта, штат Джорджія, США. Компанія була заснована в 1892 році Едом Голланд і Джоном Пембертоном.

The Coca-Cola Company входить в список найбільших компаній в Сполучених Штатах Америки.

Акції Coca-Cola торгуються на Нью-Йоркській Фондовій Біржі (NYSE) з 1950 року під тікером KO.

Також компанія входить в такі індекси, як Dow Jones і S & P 500 . Обороти компанії вважаються найбільшими в світі.

Ціна акцій Coca-Cola

Головним напрямком діяльності даної компанії є виробництво безалкогольних прохолодних напоїв. Також вона займається продажем сиропів, концентратів іншим виробникам.

Продукція компанії реалізується в двох ста країнах світу. Частка сиропів і концентратів від загальної виручки компанії досягає 50%.

The Coca-Cola Company є власником п'яти брендів, що входять до шістки найбільш продаваних прохолодних напоїв, що не містять алкоголю. Даний перелік складається з Coca-Cola, Fanta, Diet Coke, Sprite і Schweppes.

У своєму виробництві компанія використовує такий харчовий підсолоджувач, як кукурудзяний сироп (на території Сполучених Штатів Америки). За межами США він замінюється сахарозою. Як нехарчових підсолоджувачів виступають сахарин, аспартам та інші.

Вибравши акції даної компанії в якості інструменту для роботи з бінарними опціонами, важливо вивчити чинники, які впливають на їх вартість Вибравши акції даної компанії в якості інструменту для роботи з бінарними опціонами, важливо вивчити чинники, які впливають на їх вартість. Такими можуть виступати події, що відбуваються всередині компанії і залежать від керівництва, події всередині компанії частково незалежні від керівництва, ситуація на споживчому ринку та інші фактори, що виникають за межами компанії.

Зміна вартості акцій може спостерігатися в разі зміни керівництва компанії. При цьому може статися як зростання їх вартості, так і падіння в залежності від причин зміни керівництва і планів нових керівників.

Також значну роль у формуванні ціни акції Coca-Cola грає політика компанії. Інформацію про політику компанії можна дізнатися в ході проведених прес конференцій, а також зі звітів на офіційному сайті, де до речі можна стежити за важливими новинами і вартістю акцій:

//www.coca-colacompany.com/investors/investors-info-stock-information

Опубліковані звіти також містять в собі інформацію про показники прибутку. Зростання прибутку призводить до подорожчання акцій, зниження даного показника викликає зворотну реакцію. Рівень прибутку в свою чергу залежить від споживчого попиту на готову продукцію, а також попиту на сировину (концентрати та сиропи).

Вартість акцій The Coca-Cola Company знаходяться в значній залежності від чуток, які крутяться навколо її продукції. Головним чином дані чутки гойдаються можливого впливу своїх споживчих напоїв на здоров'я людини. Наукові публікації, що містять в собі підтверджує інформацію про негативну дію продукції компанії на організм людини є негативним фактором. Зростання вартості акцій може спостерігатися в разі публікації авторитетними виданнями спростувань подібної інформації.

1 Coca Cola Plz NW, Atlanta, GA 30313, Сполучені Штати

Між останніми факторами є досить тісний взаємозв'язок Між останніми факторами є досить тісний взаємозв'язок. Інформація про шкоду здоров'ю призводить до падіння попиту на споживчому ринку, що в свою чергу негативно позначається на рівні прибутку компанії і навпаки, в разі, якщо опубліковано спростування, довіру до продукції зростає.

Якщо вам імпонує стратегія на новинах , Ви можете стежити за останніми новинами компанії Coca-Cola на відомих сайтах:

//quotes.wsj.com/KO

//www.marketwatch.com/investing/stock/ko

The Coca-Cola Company спільно з Nestle займається виробництвом безалкогольного напою Nestea. Розвиток подібні зв'язків також позитивно позначається на вартості акцій компанії. Інформацію про налагодження корпоративних зв'язків також можна виявити в звітах, а також новинних зведеннях.

Компанія знаходиться в досить великій залежності від міжнародної політики, яку проводять Сполучені Штати Америки. Це пов'язано з можливими заборонами на реалізацію товарів на території певних країн, які можуть бути введені відносно продукції компанії. Подібні новини призводять до зниження вартості акцій. Їх зростання може буде спостерігатися в разі виходу на нові ринки.

Збільшення попиту на продукцію Coca-Cola можна спостерігати в період новорічних свят Збільшення попиту на продукцію Coca-Cola можна спостерігати в період новорічних свят. За сотню років компанія завоювала стереотип новорічного напою. У ці періоди у вас є відмінна можливість заробити без глибокого аналізу, так як зростання акцій випереджає будь-які негативні події.

Періодично The Coca-Cola Company і її партнери проводять різні акції і заходи, за допомогою яких відбувається активне залучення уваги з метою збільшити обсяги продажів. Інформацію про них також слід враховувати при роботі з акціями даної компанії.

У перелік факторів, які впливають на вартість акцій компанії також слід віднести страйки робітників, програні судові позови, надзвичайні події та інше. З огляду на, що на 2013 рік штат співробітників The Coca-Cola Company становив 150 900 осіб, виключати подібні фактори не можна.

Вартість бренду Coca-Сola оцінюють в 77,8 млрд доларів.

Тому не можна виключати взаємозв'язок вартості акцій від економіки США. Тут потрібно стежити за важливими економічними показниками США, як ВВП, обсяги виробництва, дані з імпорту та експорту ... Курс американського долара повинен бути в полі зору інвестора.

Де і як купити акції Coca-Cola

Щоб купити акції Coca-Cola вам знадобиться величезний капітал, а прибутковість не буде перевищувати 8% в рік. Для заробітку на акціях Coca-Cola я використовую опціони, саме вони дозволяють отримати прибуток від 70% за 10-20 хвилин.

Щоб заробити на бінарних опціонах, потрібно купити опціон з прогнозом на зростання або падіння акцій в зазначений термін.

відомий брокер FiNMAX пропонує опціони на акції Coca-Cola. Це надійний брокер який більше відомий за кордоном, але так само має російську тех. підтримку і версію сайту.

Я відкрив сторінку брокера і вибрав актив Coca-Cola:

Далі я вказав час закінчення опціону на 17:35 (через 6 хвилин):

Я прогнозую зростання по тренду, тим більше що ціна зараз на нижній межі, це хороший момент для входу, я натискаю кнопку ВГОРУ:

Якщо на момент закриття угоди ціна на акції Coca-Cola буде вище ніж на момент покупки опціону, хоч навіть на пункт, то я отримаю 73% прибутку, так як умова опціону зростання виконається.

А ось і результат:

А ось і результат:

Як бачите, зовсім не складно заробляти на опціонах, не потрібно багато грошей щоб купувати акції Coca-Cola, все на багато простіше і на багато вигідніше. За 6 хвилин мені вдалося заробити $ 43,8:

За 6 хвилин мені вдалося заробити $ 43,8:

Корисні статті по темі:

А ви знали, що якби Коку-Колу НЕ підфарбовували, вона була б зелена!

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter, і я її обов'язково виправлю! Величезне спасибі вам за допомогу!

Новости
Провайдеры:
 • 08.09.2015

  Batyevka.NET предоставляет услуги доступа к сети Интернет на территории Соломенского района г. Киева.Наша миссия —... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  IPNET

  Компания IPNET — это крупнейший оператор и технологический лидер на рынке телекоммуникаций Киева. Мы предоставляем... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Boryspil.Net

  Интернет-провайдер «Boryspil.net» начал свою работу в 2008 году и на данный момент является одним из крупнейших поставщиков... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  4OKNET

  Наша компания работает в сфере телекоммуникационных услуг, а именно — предоставлении доступа в сеть интернет.Уже... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Телегруп

  ДП «Телегруп-Украина» – IT-компания с 15-летним опытом работы на рынке телекоммуникационных услуг, а также официальный... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Софтлинк

  Высокая скоростьМы являемся участником Украинского центра обмена трафиком (UA — IX) с включением 10 Гбит / сек... 
  Читать полностью