• Главная
 • Карта сайта
Не найдено

Як вибрати брокера для торгівлі акціями NYSE?

 1. Як вибрати брокера?
 2. гарантії
 3. Доступ до ринків
 4. клієнтська підтримка
 5. Програмне забезпечення
 6. Тарифи та комісії
 7. Брокери ринку NYSE | NASDAQ

New York Stock Exchange visit

Вибір брокера є першочерговим завданням для кожного трейдера, оскільки доступ до торгів на біржі безпосередньо неможливий. Важливо відповідально підійти до питання вибору брокера для NYSE, щоб потім не відчувати проблеми в процесі роботи. У різних брокерів є різні умови на мінімальну суму ліміту, на список доступних акцій, на методи управління позицією та інше, тому важливо врахувати дані моменти на ранньому етапі.

Як вибрати брокера?

Перш за все слід визначитися з основними критеріями клієнто-брокерського взаємодії. Позначте для себе:

 1. Які ринки Вас цікавлять, якими інструментами ви будете здійснювати торгівлю і якими методами - активний трейдинг або среднесрок.
 2. Слід визначити методи взаємодії з трейдером. Для кого-то дуже важливо, щоб брокер був в оффлайн доступності, щоб до нього можна було в будь-який момент заявитися і обговорити всі питання, що цікавлять моменти. Іншим же не є принциповим даний нюанс, і вони цілком можуть обійтися листуванням по електронній пошті.
 3. Умови відкриття рахунку - тут важливо визначити мінімальні суми для відкриття рахунку, а також необхідний пакет документів. Також варто визначити, як відбувається прийняття заявки, віддалено або локально.
 4. Тарифікація і доступні плани - оціните комісії і тарифні плани, які не чинили б великого вплив на продуктивність вашого трейдингу.

Тепер, коли ви визначилися з тим, чого бажаєте отримати від брокерської компанії необхідно зіставляти ці критерії з можливостями брокера. Крім того, необхідно уточнити інші важливі деталі щодо брокерської компанії, про які поговоримо далі по тексту.

гарантії

В першу чергу, необхідно задуматися про гарантії. Так брокери, з якими ви плануєте працювати, повинні бути чинними членами палат клірингових перерахунків декількох бірж зі Сполучених Штатів, а крім того, вони повинні пройти процедуру реєстрації у головних регуляторів фондової біржі, таких, як NFA і CFTC. Захист всіх клієнтських рахунків, що належать до подібних брокерським компаніям, забезпечується за допомогою компенсаційного фонду.

В якості додаткового фактора можна враховувати рівень публічності тієї брокерської компанії, якій клієнт віддає перевагу. Це передбачає можливість вільного обігу її акцій в рамках торгів, проведених біржовому майданчику Америки. Виконання даної умови стає підтвердженням того, що обрані брокери і їх діяльність контролюються на рівні держави. Крім цього, окрему увагу варто приділити щорічних звітів і фінансовими показниками, опублікованими на спеціальних сайтах компаній, а також, можливості ознайомлення рейтингами і класами, що виставляються аналітичними агентствами, біржовими майданчиками і спільнотами трейдерів.

Доступ до ринків

Важливо переконатися в тому, що обрана брокерська компанія надає повний доступ до необхідних біржовим майданчикам. Як мінімуму для американського напрямку брокер зобов'язаний складатися з найбільших американських бірж, таких, як CBOT, CME, NYSE, ICE US і NYMEX, а крім них, і ряду європейських - EUREX і ICE EU, EURONEXT. Чи не стане зайвим і доступ до невеликих регіональних бірж і торгових майданчиків, які знаходяться в різних географічних зонах.

клієнтська підтримка

Велике значення має наявність технічної підтримки клієнтів і її рівень. Так, часто вирішальним нюансом може виступити той аспект, що офіс тієї чи іншої брокерської компанії знаходиться в місті, де проживає клієнт. Якісна робота підтримки важлива тим, що саме в неї клієнту доведеться звертатися при виникненні різних питань, пов'язаних з торговельною діяльністю, оформленням необхідної документації та налаштування спеціального програмного забезпечення.

При відсутності подібної опції, необхідно упевнитися в тому, що офіційний офіс в своєму розпорядженні російськомовними представниками.

Варто дізнатися і те, чи надається можливість звернення за підтримкою поза робочих годин, включаючи нічний час і ранній ранок. Це допоможе уникнути проблем, пов'язаних з порушенням інтернет-зв'язку в моменти, коли потрібно в терміновому порядку забезпечити проведення або закриття певної торгової операції.

Серед додаткових сервісів брокера може бути дзвінок клієнту при досягненні лімітів або закінчення терміну експірації по ф'ючерсах та опціонах.

Програмне забезпечення

Перед відкриттям торгового рахунку слід попросити у брокера надати навчальний рахунок і термінал у вигляді демо-версії. Потрібно це для того, щоб протестувати платформу в конкретних робочих умовах клієнта. Хороші брокери дають можливість ознайомитися з цілим рядом подібних платформ і в результаті - підібрати найбільш підходящу.

У більшості випадків клієнти отримують в своє розпорядження платформи, які користуються великою популярністю, що робить можливою завантаження необхідних описів та скріншотів з відповідних Інтернет-ресурсів. В обов'язковому порядку слід уточнювати ціну терміналу або наявність абонентської плати за користування.

Тарифи та комісії

Комісійні збори і тарифи на виконання угод або сервісів брокера це сама делікатна тема, яку слід дуже детально розглянути.

Тарифи, відповідно до яких доведеться оплачувати роботу брокерів, мають велике значення. Найчастіше плата за проведення операцій обчислюється з урахуванням одного контракту, проторгувалася як в одну, так і в дві сторони. Але в той же час не варто випускати з уваги можливість зниження обсягу комісійних при наявності значної кількості угод. Не можна забувати і про біржову комісію, що стягується усіма брокерами без винятку, яка, тим не менш, по ряду причин може бути не включена в оголошену комісію, передбачену за обслуговування.

Важливим критерієм є повний звіт по виробленим операціям на фондовому ринку від брокера. Ви повинні бачити весь список своїх угод, а також утримані комісії, додаткові витрати та інше. Такий звіт брокер повинен надати в будь-який час за запитом, у вигляді розсилки або через онлайн-кабінет. Найчастіше використовується останній варіант - на сайті брокера вводяться дані облікового запису та в особистому кабінеті можна переглянути повні звіти, зробити виписки та інші деталі. У деяких варіантах є і можливість запиту і отримання звітів, а друкованому вигляді, але якщо брати до уваги швидкість доставки кореспонденції звичайною поштою, дана послуга не настільки вже й актуальна.

Крім основних комісійних зборів за вчинення правочинів можуть бути також додаткові, тому варто уточнити:

• Чи є обов'язкова плата за брокерські послуги з ведення рахунку?
Чи надає брокер кредитні кошти для торгових операціях і на яких умовах?
Чи є сервіс депозитарних послуг, хто виступає контрагентом і які умови?
• Тарифи на програмне забезпечення для торгівлі.
• Тарифи на технічну і клієнтську підтримку з боку брокера.

Вибираючи брокера для торгівлі акціями, не зайвим буде пошукати інформацію про нього на різних форумах і блогах. Почитайте відгуки тих, хто вже мав справу з цим брокером, поцікавтеся що їх привернуло / відсторонило від взаємодії і т. Д.

Брокери ринку NYSE | NASDAQ

Серед трейдерів, які проживають на території країн СНД дуже багато бажаючих вийти на американський фондовий ринок і проводити торгівлю акціями на NYSE і NASDAQ. Американські фондові майданчики щодня стають популярнішими, ликвиднее і об'ємніше, тому не дивно величезний попит на брокерські послуги для цього ринку.

На сьогоднішній день вже досить багато брокерів, які можуть надати доступ з Росії або інших країн колишнього союзу до торгів на американському ринку. Серед усього розмаїття можна умовно розділити всіх брокерів на дві групи:

 • Офіційні брокерські компанії в США з можливістю відкриття рахунків для іноземців. Для реєстрації у цього брокера потрібно багато часу на підготовку документів, а також значний капітал на торговельний рахунок.
 • Субброкерскіе компанії або представництва зарубіжних брокерів в СНД. Відкриття рахунку та реєстрація через таких брокерів швидка і в деяких випадках можна провести все віддалено. Також низький поріг на початковий депозит, російськомовна підтримка і наявність представництв у великих містах.

Відкриваючи рахунок безпосередньо у брокера, необхідно враховувати мінімальну суму необхідного капіталу, як правило градація починається з 25 000 доларів і вище. Далі: витрати на торговий термінал (від 60 доларів в місяць і вище), комісії за торгові операції (стандартно мова йде про 0,55 доларах в одну сторону). При цьому ви отримуєте безумовну надійність, розуміючи який досвід роботи на ринку у того чи іншого брокера.

Також багато офіційних брокери з США надають вельми обмежений лістинг доступних акцій закордонним клієнтам і певні жорсткі умови, тому дані пункти слід також враховувати.

З можливих субброкера (брокер-філія в офшорній зоні) найбільш цікаві умови пропонує компанія United Traders :

• Мінімальний поріг входу: 300 доларів.
• Мінімальна плата за платформу: 0 доларів.
• Комісія за операцію: від 0.55 доларів (+ комісія біржі).
• Вбудована система ризик менеджменту.
• Постійна онлайн підтримка техвідділу.

Тобто для новачків це найоптимальніші умови роботи. Адже великий депозит на увазі високу психологічне навантаження. Плюс, в процесі роботи можуть виникати нагальні питання. І ось тут якраз-таки необхідна оперативна техпідтримка російськомовних менеджерів.

Також, варто відзначити гнучкість в умовах розміру комісій. Іншими словами, UT може піти назустріч і зменшити розмір власних комісійних (не плутати з комісією біржі) в разі, якщо ви активний трейдер і робите певну кількість операцій в місяць.

Для відкриття рахунку достатньо:

1. Перейти на головний сайт брокера .
2. Заповнити всю необхідну інформацію. (Важливо: вкажіть коректний е-мейл адресу).
3. Завантажити дистрибутив платформи AURORA. Встановити.
4. У полях Login і Password вказати дані, які прийшли на Ваш е-мейл після реєстрації.

Адміністратор і автор tilgroup.ru
Трейдер, Аналітик, Інвестор

З нами: 01.04.2015

Опубліковано записів: 105
Якщо сподобався матеріал, поділіться записом в соцмережах

Схожі статті

Як вибрати брокера?
Як вибрати брокера?
? Чи надає брокер кредитні кошти для торгових операціях і на яких умовах?
? Чи є сервіс депозитарних послуг, хто виступає контрагентом і які умови?
Новости
Провайдеры:
 • 08.09.2015

  Batyevka.NET предоставляет услуги доступа к сети Интернет на территории Соломенского района г. Киева.Наша миссия —... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  IPNET

  Компания IPNET — это крупнейший оператор и технологический лидер на рынке телекоммуникаций Киева. Мы предоставляем... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Boryspil.Net

  Интернет-провайдер «Boryspil.net» начал свою работу в 2008 году и на данный момент является одним из крупнейших поставщиков... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  4OKNET

  Наша компания работает в сфере телекоммуникационных услуг, а именно — предоставлении доступа в сеть интернет.Уже... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Телегруп

  ДП «Телегруп-Украина» – IT-компания с 15-летним опытом работы на рынке телекоммуникационных услуг, а также официальный... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Софтлинк

  Высокая скоростьМы являемся участником Украинского центра обмена трафиком (UA — IX) с включением 10 Гбит / сек... 
  Читать полностью