• Главная
 • Карта сайта
Не найдено

Як обманюють бажаючих знайти роботу в Чехії

Автор: NovastranaTV 📺 Дивитися відео

Тривалість - 00:14:06 (Посилання відкриється в новому вікні)

Привіт привіт! Сьогодні ми поговоримо з вами про розлучення, так би мовити. Є сайти, які працевлаштовують, є сайти, які не працевлаштовують. Я в минулому своєму відео говорив про ресурсах для пошуку роботи для іноземців. Там, відповідно, можна дивитися, шукати - все нормально. Є такі агентства, які не хочуть чесно працювати. Вони просто хочуть брати гроші, ховатися. В якомусь роді, вона разова, вони беруть гроші і потім просто пропадають. Ось про таких роботодавців ми сьогодні і будемо розмовляти.

Чому я вирішив поговорити про них? Тому що мені прийшло повідомлення на пошту з листуванням з таким роботодавцем. Я запропонував йому зняти відео, але він сказав, що якось не хочеться, «ось це не показуй, ​​ще щось не показуй». Людину можна зрозуміти. Він з України. До мене дуже багато звертаються з України. І фірми я відкриваю як росіянам, так і всім іншим з СНД. Відповідно, приходять листи про те, що мені пропонують роботу, кажуть заплати якісь гроші, і ми тобі зробимо візу або ще щось. Я це все поверхнево знав, але вирішив трохи розібратися, тому що прийшло це лист. Людина показав лист, я дав в Periscope ефір. До речі, підпишіться на мій Periscope за посиланням: https://www.periscope.tv/novastranaru . Я там кожен день віщають, багато чого цікавого для себе почерпнете, сподіваюся.

І мені в личку пише товариш, що у нього була абсолютно ідентична ситуація. А я зв'язався з роботодавцем і сказав, що мені потрібно від нього цей лист. І він мені сказав: «Давай я тобі дам цей лист, тільки контакти все замажь». Я кажу: «Взагалі супер! Давай, звичайно! »І у мене з'явився лист від роботодавця. Сам я зв'язався з ними, але вони кажуть, що в Skype треба вийти, ще щось, але це зрозуміло, що шлях в нікуди, і мені це не треба.

Давайте почнемо по порядку. Є ресурси, які, як правило, вже заблоковані, не працюють, все погано. наприклад, http://www.euro-centre.info/ , http://czech-partners.info . Чим вони все відрізняються? Вони відрізняються приставкою, доменною зоною .info. Це означає, що це сайт, який просто дає інформацію. Я думаю, вони не просто так реєструють сайт в цій доменній зоні, а, можливо, як один з варіантів, для того щоб не було ніяких претензій. Ось, мовляв, надаємо просто інформаційні послуги. У мене в Пітері була така ж історія з таким, так би мовити, роботодавцем. Він теж надавав інформаційні послуги, давав вакансії, ти підписував договір, в якому багато-багато чого написано, що там тільки інформація і ніяких претензій до вас немає. Я думаю, що це з тієї ж серії.

Суть в чому? Я знайшов єдиний працюючий сайт. Тут нічого толком немає. Вказано роботодавець і дуже цікаві вимоги: зовнішній вигляд, відповідний фітнес-тренера, не знаю, що це означає, напевно, гора м'язів. Далі, досвід роботи в фітнес-індустрії - мінімум два роки, а також вони готові розглядати мотивованих кандидатів без досвіду роботи. Нормальна тема: «Обов'язковий досвід роботи, але також можна і без досвіду». Дивимося, куди ж нам писати. Я намагався зв'язатися. Тут написано: «ТОВ« Support Service sro »sro - це і так форма власності, тому написали, мабуть, для кращого засвоєння, що і як. Я зателефонував за вказаним телефоном, але він не обслуговується. Куди нам тут писати, абсолютно незрозуміло по вакансії «Фітнес-інструктор. Прага ». Написано, що є тільки зареєстрованим користувачам. Яким зареєстрованим користувачам, мені незрозуміло. Я так і не знайшов, де тут реєстрація. За процедурою працевлаштування вони пишуть, що ви залишаєте заявку, не зрозуміло де. Це називається говносайт. Тут вказано назву компанії, ми його скопіюємо і спробуємо подивитися, що це за компанія на сайті http://portal.justice.cz/Justice2/Uvod/uvod.aspx . Це сайт торгового суду. Тут все просто, відкрито, прозоро, офіційно. Ось ця компанія, подивимося. Адреса правильний, збігається. Але я думаю, що відносини ця фірма не має до цього сайту. Просто вставили контакти. Вид діяльності у них вказано, як у всіх. Це все наводить на думку нас.

Значить, дивимося, прийшло ось такий лист від такого роботодавця. Це вже буде цікавіше. Що ми бачимо? Назва «Sekyra Group». Я таке можу зробити в будь-якому Photoshop, напевно. Далі написано: «Запрошення до розмови. Такий-то такого-то числа на підставі резюме, яке отримали від вас, ми запрошуємо вас на розмову і кваліфікаційний тест за таким-то адресою в такий-то час. У разі, якщо все пройде успішно, ми з вами укладемо робочий контракт на один рік ». Але що далі цікаво: «Витрати, пов'язані з цією розмовою і поїздкою, 300 євро, вони готові компенсувати». 300 вро, уявляєте? Людина їде на будівельну спеціальність. Це потрібно бути каменярем і укладати по одній стіні висотою метрів 10 в день, щоб ти був так затребуваний і 300 євро тобі були готові оплатити. Варто якась друк, телефон той же, сайт той же. Я не знайшов, може бути, те ж саме. Просто, напевно, розраховане на те, що люди не будуть дзвонити і перевіряти. У цьому вся схема. Загалом, ось такий лист. Далі вони говорять, що потрібно приїхати за оригіналом листа. Зараз ви все зрозумієте з листування.

Трошки погуглити, я знайшов ось такий лист, точніше пост на одному з форумів: «Хочу повідомити, що рекрутингове агентство« Euro Centre »( http://www.euro-centre.info/ ), Яке надає посередницькі послуги з працевлаштування в Чеській Республіці, займається шахрайством. Мною було відправлено резюме на вакансію «Дизайн інтер'єру», далі проведена бесіда з менеджером в Skype. Все подальше спілкування велося шляхом листування по електронній пошті. Після цього менеджер з працевлаштування сказав, що моє резюме буде переведено на чеську мову та надано на розгляд роботодавцю. В результаті мене нібито запросили на співбесіду »- що ми і бачимо в цьому листі. «Для оформлення візи мені було запропоновано допомогу - вислати пакет документів для її отримання (квитки, бронювання готелю, страховка, лист-запрошення)» - а ось тут найцікавіше, вони пропонують оформити візу, квитки на все, що завгодно, а ось це нібито є листом-запрошенням, нібито за офіційними документами. «Для цього мені було необхідно перерахувати їм 370 євро» - тобто там було 300 євро, а в іншого людина 270 їхні послуги, тобто 30 євро ще заробиш. «Я не захотів оплачувати всі і попросив тільки лист-запрошення» - що, в принципі, напевно, логічно, мені потрібно цей лист, і я сам займуся цими туристичними візами і т.д.. «Мене попросили сплатити 75 євро за оплату кур'єрської експрес-доставки. Після здійснення оплати я вислав квитанцію про платіж. Спочатку мені ще відповідали, що гроші поки не бачать, тому поки не відправили запрошення. Через кілька днів і зовсім перестали відповідати. Загалом, не потрапляйте на це розлучення ».

Тобто люди не спілкуються з роботодавцем, і роботодавець не платить відсоток, вони просто отримують з того, що оформляють пакет якихось незрозумілих документів, і ви просто їсте в Чехію на екскурсію. Потім вам скажуть, що ви були в Чехії, і які до них претензії. Там ще який-небудь договір підпишіть, напевно, я так припускаю. Ось така ось схема.

Далі я вирішив трохи заглибитися. Хоча для мене це поверхнево, але хтось навіть до цього кроку не доходить чомусь. Я вирішив зайти до роботодавця, до Sekyra Group на сайт, і що я тут бачу в розділі кар'єра? Там написано: «Увага: Sekyra Group as не має відношення до діяльності до компанії http://www.euro-centre.info/ , Що пропонує робочі місця в Чехії. Sekyra Group з цією компанією не працює ». А далі написано: «В даний час ніяких нових іноземних працівників ми не шукаємо». Все, finita! Ніякі іноземні працівники їм не потрібні зараз. Чи не шукають вони зараз іноземних працівників, а ці всі пропонують, пропонують. Вони, я думаю, різні компанії пропонують. Після цього тексту вони вас на іншу компанію відправлять, не важливо. У тій же будівельній компанії будуть вам роботу пропонувати.

Підпишіться на наші соц. мережі, щоб дізнатися більше: Підпишіться на наші соц YouTube-канал , Telegram , ВКонтакте , Facebook , Instagram .

Поділіться статтею в соц. мережах: Comments system Cackl e

Чому я вирішив поговорити про них?
Чим вони все відрізняються?
Суть в чому?
Що ми бачимо?
?вро, уявляєте?
Я вирішив зайти до роботодавця, до Sekyra Group на сайт, і що я тут бачу в розділі кар'єра?
Новости
Провайдеры:
 • 08.09.2015

  Batyevka.NET предоставляет услуги доступа к сети Интернет на территории Соломенского района г. Киева.Наша миссия —... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  IPNET

  Компания IPNET — это крупнейший оператор и технологический лидер на рынке телекоммуникаций Киева. Мы предоставляем... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Boryspil.Net

  Интернет-провайдер «Boryspil.net» начал свою работу в 2008 году и на данный момент является одним из крупнейших поставщиков... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  4OKNET

  Наша компания работает в сфере телекоммуникационных услуг, а именно — предоставлении доступа в сеть интернет.Уже... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Телегруп

  ДП «Телегруп-Украина» – IT-компания с 15-летним опытом работы на рынке телекоммуникационных услуг, а также официальный... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Софтлинк

  Высокая скоростьМы являемся участником Украинского центра обмена трафиком (UA — IX) с включением 10 Гбит / сек... 
  Читать полностью