• Главная
 • Карта сайта
Не найдено

Як здійснюється Modx перенесення на хостинг

 1. Modx перенесення на хостинг і його особливості
 2. Перші кроки
 3. Установка на хостинг MODX Revo
 4. Реєстрація та перевірка БД
 5. Реєстрація аккаунта адміністратора
 6. предустановочной перевірки
 7. установка
 8. Відгуки про хостинг:

Пропонуємо вам докладну інструкцію по установці MODX на хостинг.

Перед стартом установки слід обов'язково переконатися в тому, що у вас інстальовано все необхідне ПО потрібних версій, бібліотеки і розширення. Вимоги завжди можна уточнити на інтернет-сайті modx.com.

Modx перенесення на хостинг і його особливості

Перед початком інсталяції MODX на кращий хостинг

 1. Скачайте пакет з найновішою версією.
  Завантажити його ви зможете з офіційного веб-сайту modx.com, або зі сторінки російськомовної спільноти під назвою modx.ru. Таким чином ви гарантовано отримаєте найновішу версію і в дистрибутиві точно не буде вірусного та шкідливих програм (таке статися може, якщо ви скачаєте дистрибутив з якогось стороннього сайту).
 2. Зареєструйте для сайту доменне ім'я (якщо мова йде про новий веб-сайті).
 3. Створіть для сайту повноцінну базу даних.
  Базу даних необхідно створити в панелі управління vps України . Там для таких цілей є спеціальні засоби. Для інтернет-сайту на MODX бажано використовувати СУБД MySQL (хоча, можна і MS SQL Server). Вкажіть назву БД, її кодування UTF8, а також створіть користувача (задайте його пароль і ім'я). Він повинен обов'язково мати всі права на БД. Запишіть або запам'ятаєте ці дані, вони вам будуть потрібні на наступних етапах.

Перші кроки

Спочатку вам треба виконати огляд хостингів . Завантаживши на свій комп'ютер MODX, завантажте повністю весь архів (в популярному форматі * .zip) на сервер за допомогою панелі управління хостингом. Зробити це можна і через ftp. Будьте гранично уважні, якщо ви застосовуєте ftp, щоб вивантажити на сервер все не запаковані в архів файли, то вони можуть легко бути пошкоджені, або втрачені під час передачі. Найкраще завантажувати весь архів цілком.

Коли архів буде на сервері, то розпакуйте його в окремий каталог, застосовуючи опцію розархівування вашої панелі управління, або через стандартний файловий менеджер сервера.

Перемістіть або скопіюйте все тільки що розпаковані файли MODX в папку, куди ви хочете встановити MODX. Ви зможете легко видалити розпаковану директорію і весь її вміст так, як і .zip-файл після того, коли вся установка буде закінчена.

Встановити MODX можна в будь-яку папку, куди вважаєте за потрібне, однак зазвичай рекомендується встановлювати саме в кореневу (папку з назвою, повністю збігається з доменним ім'ям веб-сайту, наприклад, mysite.com).

У разі якщо ви встановлюєте CMS MODX на вже існуючий інтернет-ресурс, який працює на іншій CMS, вам потрібно застосовувати підкаталоги (адже веб-сайт повинен залишатися працездатним і доступним весь час). Після цього ви зможете з легкістю перезаписати все в кореневу папку, коли технічні роботи будуть закінчені.

Установка на хостинг MODX Revo

Почніть установку. Завантажте свій веб-браузер і запустіть спеціальний скрипт установки, ввівши при цьому в адресний рядок адресу mysite.com/setup.

У разі якщо все пройшло добре, то у вас з'явиться початкове вікно установки - вікно для вибору певної мови. Виберіть зі списку той, який вам необхідний, потім натисніть кнопку Select.

Тепер з'явиться спеціальне вікно з привітанням на вибраному вами мовою, в ньому треба просто натиснути кнопку Далі. На моніторі після цього з'явиться невелике вікно з вибором деяких функцій установки.

Необхідно буде вибрати, нова чи це установка, або просто оновлення попередньої. Відзначаємо пункт «Нова установка». У разі якщо треба скоригувати права доступу до файлів вашого сервера, то це можна зробити в полях, розташованих на цій же сторінці нижче.

У переважній більшості випадків підійдуть саме ті дані, які були задані в них за замовчуванням. Тепер натисніть «Далі». Установка на хостинг MODX Revo завершена.

Реєстрація та перевірка БД

З'явиться невелика форма, в яку вам слід внести інформацію про базу даних.

 • Тип Бази даних - вказуємо MySQL.
 • Сервер, де знаходиться БД - localhost.
 • У поля «Пароль користувача», «Ім'я користувача» і «Ім'я бази даних» введіть ті дані, які ви задавали в момент створення бази ще на підготовчій стадії.
 • Поле «Префікс таблиць» слід залишити незмінним. За замовчуванням буде застосовуватися префікс modx_. Якщо бажаєте, можете тут вказати будь-який інший префікс - це буде потрібно, якщо ви станете застосовувати кілька примірників MODX відразу з єдиною базою даних.

Коли заповніть всі дані поля, натисніть на посилання «Перевірити з'єднання з сервером БД, а також відобразити перелік доступних зіставлень», розташовану у вікні трохи нижче. У разі, якщо виникнуть певні помилки, вони перераховані будуть внизу під посиланням.

При появі будь-яких помилок перш за все перевірте, чи правильно ви вказали пароль і ім'я користувача бази даних, а також чи вистачає такому користувачеві прав доступу до БД.

У разі якщо все буде в порядку, спливе форма - для вибору певної кодування, а також зіставлення в базі даних. Для переважної більшості користувачів можна залишити значення, зазначені за замовчуванням. Якщо вам доведеться їх змінити, переконайтеся в тому, що зіставлення повністю відповідає кодуванні. Натисніть на посилання «Створення, випробування вибірки з БД».

Реєстрація аккаунта адміністратора

Після вдалої перевірки необхідно буде створити адміністратора сайту. Знадобиться ввести деякі облікові відомості, щоб створити обліковий запис головного адміністратора, який буде мати всі права.

Трохи пізніше вам потрібні будуть ці облікові дані, щоб легко заходити в панель управління веб-сайтом, коли установка на хостинг буде завершена.

Вкажіть ім'я адміністратора. Небажано використовувати такі дуже очевидні імена, як admin, так як зазвичай це перше найменування, яке перевіряють хакери.
Введіть пароль адміністратора, який повинен бути складним, але таким, який ви точно не забудете.

Напишіть свою електронну пошту. При потребі сюди будуть приходити всі повідомлення з сайту. Крім того, через дану поштову скриньку в разі втрати ваших облікових даних завжди можна буде легко відновити доступ до веб-сайту. Натисніть кнопку "Далі".

предустановочной перевірки

Далі MODX проведе ще ряд перевірок, щоб повністю переконатися в повній готовності до установки. Якщо якісь з них проваляться, то вам потрібно буде ще раз перевірити, чи всі необхідні вимоги до сервера були дотримані, а також доступні для запису всі потрібні папки (в їх число входять "/ core / cache", "/ core / packages "," / core / import "і" / core / export ").

У разі якщо ви, на жаль, не можете знайти причину помилки самостійно, то зверніться за допомогою на один з численних форумів російськомовних користувачів MODX.

Коли всі перевірки будуть пройдені успішно, необхідно натиснути кнопку «Встановити».

установка

Установка MODX займе лише пару хвилин. MODX вас повідомить, якщо в процедурі виникнуть проблеми у вигляді помилок, запропонує спробувати процедуру переустановлення для того, щоб їх усунути. Коли установка MODX буде успішно завершена, ви отримаєте про це повідомлення.

Натисніть кнопку «Далі» і у вікні вам запропонують останню опцію - автоматичне видалення настановних файлів з сервера. Таким чином, ніхто інший не зможе встановити копію вашого веб-сайту. Поставте галочку для того, щоб система їх видалила.

Заходьте в панель управління інтернет-сайтом. З того ж вікна, натиснувши «Увійти», ви зможете відразу відкрити спеціальне вікно входу в адмінпанель сайту. Введіть там пароль і логін адміністратора, який ви задали в ході установки. Modx перенесення на хостинг завершено. Тепер можна приступати безпосередньо до роботи над веб-сайтом.

Така поетапність установки MODX на українські хостинги вам допоможе встановити дану CMS швидко і без будь-яких турбот. А в рейтингу хостингів ви зможете прочитати свіжі огляди і правдиві відгуки про різні хостингах!

Відгуки про хостинг:


Новости
Провайдеры:
 • 08.09.2015

  Batyevka.NET предоставляет услуги доступа к сети Интернет на территории Соломенского района г. Киева.Наша миссия —... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  IPNET

  Компания IPNET — это крупнейший оператор и технологический лидер на рынке телекоммуникаций Киева. Мы предоставляем... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Boryspil.Net

  Интернет-провайдер «Boryspil.net» начал свою работу в 2008 году и на данный момент является одним из крупнейших поставщиков... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  4OKNET

  Наша компания работает в сфере телекоммуникационных услуг, а именно — предоставлении доступа в сеть интернет.Уже... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Телегруп

  ДП «Телегруп-Украина» – IT-компания с 15-летним опытом работы на рынке телекоммуникационных услуг, а также официальный... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Софтлинк

  Высокая скоростьМы являемся участником Украинского центра обмена трафиком (UA — IX) с включением 10 Гбит / сек... 
  Читать полностью