• Главная
 • Карта сайта
Не найдено

Як вибрати хостинг DLE

 1. Вступ
 2. особливості DLE
 3. Рекомендації по вибору хорошого хостингу для DLE
 4. ще рекомендації
 5. висновок
 6. Відгуки про хостинг:

Величезний вплив на всю подальшу долю будь-якого сайту надає вибір хорошого хостингу, так як навіть професійний веб-портал з якісним вмістом не принесе необхідного результату, коли він розміщений на якомусь невідповідному хостингу.

Величезний вплив на всю подальшу долю будь-якого сайту надає вибір хорошого хостингу, так як навіть професійний веб-портал з якісним вмістом не принесе необхідного результату, коли він розміщений на якомусь невідповідному хостингу

Вступ

Перед тим як почати вибирати платформу для DLE, варто трохи розповісти про те, що ж собою являє дана CMS.

Розробник позиціонує цей продукт, як інструмент для створення персональних блогів і новинних ресурсів. Популярність DLE порівнянна з іншими системами контролю за контентом, такими як Joomla та WordPress. Движок DataLifeEngine призначений для інтернет-ресурсів, які розраховані на велику відвідуваність, наприклад, новинний портал, вміст якого оновлюється по кілька десятку раз на добу.

Системні вимоги CMS DLE не надто відрізняються від тих же Joomla і WordPress , Але дана CMS має безліч важливих переваг, про які розказано буде нижче.

У Мережі у вільному доступі можна з легкістю знайти безліч готових шаблонів, за рахунок яких зробити свій власний портал зможе як досвідчений веб-майстер, так і новачок в області інтернет-технологій.

особливості DLE

Цей движок поширюється по платній ліцензії. Доступний на декількох мовах. Придбати ліцензію і оформити підписку завжди можна на офіційному сайті розробника - dle-news.ru

Головні особливості DLE:

 • Застосування технології AJAX, яка істотно скорочує навантаження на сервер, а також обсяг трафіку користувачів.
 • Просунута система безпеки, гідності якої зроблять сайт стійким до будь-яких атак.
 • Часте оновлення скрипта, а також випуск спеціальних латочок для відомих вразливостей.
 • DLE не навантажує БД, що позитивно позначається на швидкості і працездатності сайту.
 • Система має дуже багато потужних інструментів, які дають користувачеві можливість створити з нуля шаблон фактично будь-якої складності.
 • Наявність вбудованої технічної підтримки та оптимізації під різні мобільні пристрої, такі як планшети і смартфони.
 • Великий набір опцій для взаємодії відвідувачів з контентом сайту, будь то виставляння якогось рейтингу існуючого контенту або можливість додавання свого власного за бажанням.
 • Безліч спеціальних інструментів з адміністрування контенту, наприклад створення водяних знаків "на льоту", а також редагування матеріалу в особливому режимі WYSIWYG.
 • Безліч інструментів, а також безлімітні можливості створення шаблонів дають можливість будувати на движку як новинні сайти і блоги, так і справжні інтернет-магазини.
 • Велика увага в скрипті приділено повноцінній пошукової оптимізації, що допоможе привести на веб-ресурс більшу кількість користувачів.

Системні вимоги для DLE сьогодні виглядають так:

 • СУБД MySQL 5.0 і більше.
 • Веб-сервер Apache 2.0 і більше.
 • Підтримка мови програмування PHP 5.2 з встановленими бібліотеками XML, Zlib, GD2, iconv.
 • Мінімальна кількість ОЗУ - 8 Мб, бажане - 16 Мб
 • Бажано, щоб був деактивовано PHP safe mode.

Мінімальна кількість ОЗУ - 8 Мб, бажане - 16 Мб  Бажано, щоб був деактивовано PHP safe mode

Рекомендації по вибору хорошого хостингу для DLE

Спочатку висвітлимо загальні параметри вибору надійного хостера.

Залежно від призначення веб-ресурсу, основні моменти, на які звертає увагу господар сайту, будуть відрізнятися.

Персональні сторінки і невеликі блоги, в основному, розміщуються на безкоштовних хостингах, які, на жаль, не дають повноцінної надійності. У той же час, кілька обмежені ресурси сервера, а також тимчасова недоступність подібного проекту не вплинуть на його відвідуваність і популярність.

У разі якщо створення веб-ресурсу має на увазі комерційну діяльність, стабільність роботи і доступність інформації в цілодобовому режимі дуже важлива, так як навіть короткочасні планові роботи, або позаштатні ситуації, які викличуть простий, здатні привести до непередбачених втрат грошей.

Ще один важливий нюанс - потреба реєстрації домену. Крім безпосередньо майданчики, хостинг провайдери сьогодні пропонують зареєструвати доменне ім'я в багатьох популярних зонах, таких як .ua, .com, .ru і інші. Така можливість буде корисна всім, хто запускає новий інтернет-портал, який раніше не мав імені домена.

У кожній зоні ціни за реєстрацію будуть відрізнятися. Але слід зазначити, що багато хостери при замовленні послуги хостингу надають домен безкоштовно.

Крім усього іншого, необхідно звернути увагу на фізичне розташування серверів хостера. Як правило, хостери, які свої сервера тримають в Америці і Європі, більш популярні з-за того, що хостер розміщує меншу кількість порталів на одному сервері.

Щодо хостингу для DLE, в першу чергу, варто звернути увагу на підтримку перерахованих вище технологій движка. Безкоштовні хостери часто мають певні обмеження на розмір бази даних або не підтримують необхідні бібліотеки, в той час як платні пропонують різні передові технології та актуальні версії підтримуваних програмних засобів. Заощадити час користувачеві допоможуть комфортна адмін-панель, а також можливість оперативного встановлення CMS на якісному хостингу.

При виборі "заліза" слід враховувати, що DLE набагато більш вимоглива до процесора, ніж до ОЗУ. Таким чином, треба заздалегідь визначити яка саме кількість системних ресурсів споживати буде ваш веб-ресурс, а сервер вибирати так, щоб запасу потужності завжди вистачало на повноцінну роботу в пікове навантаження.

ще рекомендації

Ще один позитивний нюанс - це застосування хостингу з накопичувачами SSD, які працюють набагато швидше звичайних HDD. У свою чергу, це позитивно відіб'ється на обробці запитів до БД.

Ідеальний варіант - спеціалізований, налаштований для DLE, хостинг VPS Україна . В даному варіанті користувач зможе сам встановити на сервер інструменти, які йому необхідні для роботи. Вартість цього хостингу, напевно, буде знаходитися в високому або середньому ціновому діапазоні.

Пошукати оптимальний хостинг DLE також можна на численних сайтах-оглядах, де крім іншого ви також зможете прочитати хостинг відгуки інших клієнтів обраного хостингу.

В тарифні сітки багатьох хостерів закладені тестові тарифні плани, за рахунок яких можна перевірити загальну якість роботи хостингу. Безумовно, вони мають якісь обмеження, будь то обсяг простору диска, розмір БД, число прикріплених доменних імен або FTP-акаунтів, але, в переважній більшості випадків, цього буде достатньо для визначення стабільності і швидкості роботи вашого веб-ресурсу.

Загалом, в незалежності від наявності або ж відсутності пробних тарифних планів у хостерів, бажано спробувати послуги протягом місяця-двох і тільки після цього оплачувати розміщення веб-ресурсу на тривалий час.

Належну увагу необхідно приділити техподдержке компанії. Неможливість додзвонитися або дописати в саппорт, або якась непрофесійна реакція на ваші питання точно не додадуть балів хостинг провайдера в вашому особистому рейтингу.

З іншого боку, наявність декількох типів зв'язку, швидкість реагування на запити, а також технічна грамотність при спілкуванні - це ті плюси, які в кінцевому підсумку можуть вплинути на ваш вибір. Крім того, приємним бонусом стати може допомога фахівців хостера в міграції і розгортанні вашого веб-ресурсу на їхній платформі.

висновок

До вибору хостингу DLE необхідно підходити дуже відповідально. Недостатньо пошукати в Мережі хостерів з доступною тарифною сіткою і відповідними системними вимогами. Треба врахувати ще цілий ряд важливих нюансів. До них відноситься легкість розгортання інтернет-порталу, загальна кількість наданих ресурсів, підтримка актуальних веб-технологій, грамотна технічна підтримка і високий аптайм сервісів.

Відповідність хостерів даних умов в подальшому зможуть підвищити комфорт адміністратора в обслуговуванні веб-порталу та створити додатковий потік відвідувачів за рахунок швидкості і стабільності роботи

Відгуки про хостинг:


Новости
Провайдеры:
 • 08.09.2015

  Batyevka.NET предоставляет услуги доступа к сети Интернет на территории Соломенского района г. Киева.Наша миссия —... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  IPNET

  Компания IPNET — это крупнейший оператор и технологический лидер на рынке телекоммуникаций Киева. Мы предоставляем... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Boryspil.Net

  Интернет-провайдер «Boryspil.net» начал свою работу в 2008 году и на данный момент является одним из крупнейших поставщиков... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  4OKNET

  Наша компания работает в сфере телекоммуникационных услуг, а именно — предоставлении доступа в сеть интернет.Уже... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Телегруп

  ДП «Телегруп-Украина» – IT-компания с 15-летним опытом работы на рынке телекоммуникационных услуг, а также официальный... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Софтлинк

  Высокая скоростьМы являемся участником Украинского центра обмена трафиком (UA — IX) с включением 10 Гбит / сек... 
  Читать полностью