• Главная
 • Карта сайта
Не найдено

Як зробити правильний вибір?

 1. Як вибрати між двома чоловіками?
 2. Правильний вибір в житті
 3. Як прийняти правильне рішення?

Кожен день людині необхідно приймати рішення. Деякі даються легко: вибрати білу або блакитну сорочку, спідницю або брюки. Прості рішення вибираються на «автоматі» в залежності від настрою, ситуації.

Зовсім інша картина складається, коли постає питання, як зробити правильний вибір між двома чоловіками, зміною роботи або купівлею квартири . Людину мучать сумніви, нерішучість і ймовірність зробити помилку.

Як вибрати між двома чоловіками?

Сама непередбачувана в світі річ - відносини між чоловіком і жінкою. Іноді події розгортаються так, що постає питання: як зробити вибір між двома чоловіками? Складаються збігу обставин, і звинувачувати в цьому другу половинку можна.

Найчастіше вибір встає між любов'ю і практичністю. Дівчина любить хлопця, бажає прожити з ним все життя і народити дітей, але він не робить пропозиції протягом 2-3 років. На шляху зустрічається молода людина, яка обожнює і готовий хоч завтра відправитися ЗАГС. Кого обрати? Чоловіка, якого знаєш і любиш або молодої людини, у якого мрії аналогічні з твоїми цілями в житті.

Чоловіка, якого знаєш і любиш або молодої людини, у якого мрії аналогічні з твоїми цілями в житті

Зустрічаєшся з хлопцем, любиш його безмірно, а він методично знущається і плює на добре ставлення. У цей момент з'являється інший, такий турботливий, ніжний, готовий пестити і леліяти. Які відносини вибрати: вийти заміж за люблячого і галантного або сподіватися на краще?

Подібних історій багато і зробити правильний вибір часто «тортурам подібно». Адже почуття - це почуття і ними неможливо керувати, як не можна перестати дихати.

Перестаньте дзвонити і відповідати на повідомлення. Тижня буде достатньо, щоб визначити, який зробити вибір у відносинах.

Якщо тільки вибір між 2 чоловіками врятує положення, то варто прийняти зважене рішення, про помилки якого ви не будете шкодувати. Оцініть всі позитивні і негативні якості партнерів з прицілом на серйозні відносини.

Бажає чоловік обзавестися сім'єю і дітьми або у нього в планах холостяцьке життя?
Що може дати матеріального і душевного один партнер і чого не вистачає для майбутнього щастя?
Наскільки можна змінити недоліки, щоб вони перетворилися в гідності?

Якщо хлопець не має досвіду в ліжку, то можна виправити. Подібний досвід обов'язково приходить з часом. Якщо ж молода людина занадто недорікуватий і не вміє красиво дарувати компліменти, доглядати, то навряд чи можна виправити. Чарівність дається від природи і якщо це для вас важливо, робіть вибір на користь молодої людини, якого природа щедро нагородила. Податливий або, навпаки, запальний характер? Навряд чи з часом зміниться, якщо тільки в гіршу сторону. Оцінюйте якості кожного з двох претендентів, і чим більше їх буде, тим розумніше вибір ви зробите.

Правильний вибір в житті

Оцінювати обставини, що склалися і робити вибір найлегше в спокійній обстановці, в комфортних умовах. Чітко сформулюйте ситуацію і напишіть це на листку паперу. Це може бути питання: "яку роботу або професію вибрати ? »,« Якого чоловіка вибрати? ». Це може бути твердженням: «хочу жити самостійно від батьків!», «Хочу знайти нову житлоплощу!». Додайте пояснюють слова:

на яку суму розраховуєте;
який термін перед собою ставите.

Подумайте, хто з близьких або знайомих може вплинути на ваш вибір. Розділіть лист на дві половинки і озаглавьте кожну з них відповідно до варіантів вирішення. У стовпчиках вкажіть плюси кожного варіанту і мінуси. Запишіть кількість можливих втрат і рівень ризику.

Коли все розписано на папері, здається, що вибір готовий, але прислухайтеся до ваших сумнівам. Якщо їх занадто багато, зверніться до родичів, друзів або старшим знайомим, яким довіряєте. Розкажіть докладно про позитивні сторони справи і про сумніви, які лякають.

Обов'язково обговоріть можливі життєві зміни з батьками і з тими, кого вони торкнутися. Адже ці люди повинні знати, що відбувається і вони мають право приймати вносити свою лепту.

Як прийняти правильне рішення?

Приймати рішення складно, і погіршує ситуацію розуміння, що допущена помилка може коштувати дорого. У дитинстві мрія про чарівну паличку-виручалочка здавалася виходом для всіх рішень. Але ми ростемо, і разом з цим приходить усвідомлення, що це казковий предмет, який до реальності не має відношення. А ось підсвідомість існує і саме воно здатне підказати, як зробити правильний вибір між чоловіками, в роботі або професії.

Міркувати над вибором найкраще у вечірній час, перед сном. Денні турботи і хвилювання залишилися позаду, тіло розслабляється, напруга поступово йде, а дихання стає спокійним. Згадайте проблему і продумайте, які способи її вирішення є. Зробіть вибір в думках і уявіть, що ви будете відчувати, які люди залишаться поруч з вами, що буде відбуватися.

Зробіть вибір в думках і уявіть, що ви будете відчувати, які люди залишаться поруч з вами, що буде відбуватися

Підсвідомість - ресурс, який веде по життю. Воно проявляється у вигляді образів, почуттів. Подумки зробивши вибір, прислухайтеся, які емоції переповнюють? Ви відчуваєте прилив нових сил або пригніченість і тяжкість? Іноді імпульси підсвідомості проявляються у вигляді реальних температурних або больових відчуттях:

права частина тіла - так;
ліва сторона - ні.

Послухайте друзів, брата, сестру, батьків, прислухайтеся до інтуїції, і ви обов'язково зробите правильний вибір.

Як вибрати між двома чоловіками?
Як вибрати між двома чоловіками?
Іноді події розгортаються так, що постає питання: як зробити вибір між двома чоловіками?
Кого обрати?
Які відносини вибрати: вийти заміж за люблячого і галантного або сподіватися на краще?
Бажає чоловік обзавестися сім'єю і дітьми або у нього в планах холостяцьке життя?
Що може дати матеріального і душевного один партнер і чого не вистачає для майбутнього щастя?
Наскільки можна змінити недоліки, щоб вони перетворилися в гідності?
Податливий або, навпаки, запальний характер?
»,« Якого чоловіка вибрати?
Новости
Провайдеры:
 • 08.09.2015

  Batyevka.NET предоставляет услуги доступа к сети Интернет на территории Соломенского района г. Киева.Наша миссия —... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  IPNET

  Компания IPNET — это крупнейший оператор и технологический лидер на рынке телекоммуникаций Киева. Мы предоставляем... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Boryspil.Net

  Интернет-провайдер «Boryspil.net» начал свою работу в 2008 году и на данный момент является одним из крупнейших поставщиков... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  4OKNET

  Наша компания работает в сфере телекоммуникационных услуг, а именно — предоставлении доступа в сеть интернет.Уже... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Телегруп

  ДП «Телегруп-Украина» – IT-компания с 15-летним опытом работы на рынке телекоммуникационных услуг, а также официальный... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Софтлинк

  Высокая скоростьМы являемся участником Украинского центра обмена трафиком (UA — IX) с включением 10 Гбит / сек... 
  Читать полностью