• Главная
 • Карта сайта
Не найдено

Як Зробити Оголошення, Написати в Word з Телефонами Вертикально? (1 Крок) | Комп'ютер і Заробіток для початківців | Комп'ютер і Заробіток для початківців

 1. Також рекомендую вивчити наступні уроки цього розділу:

Сьогодні ми з вами познайомимося з одним дуже цікавим питанням, а саме «Як написати оголошення в програмі Word з телефонами, які надруковані перпендикулярно тексту?» Отже, що це таке? Всі ми з вами знайомі з оголошеннями, які висять на автобусних зупинках, в метро, ​​на дверях магазинів, де-небудь ще. Тобто про продаж будь-якого товару, або якихось послуг і внизу під текстом оголошення вказані номери телефонів, розташовані перпендикулярно до тексту. Це робиться досить просто. І зараз ви самі в цьому переконаєтеся.

І зараз ви самі в цьому переконаєтеся

Отже, для початку нам потрібно створити табличку. Для цього натискаємо «Таблиця», вибираємо «вставити», потім «таблиця». Нам потрібно вибрати число стовпців і рядків. Виберемо для нашої таблиці, наприклад, 5 стовпців і 2 рядки. Для початку нам цього вистачить. Натискаємо «Ok». Відразу ж з'явиться створена таблиця.

Тепер нам потрібно осередок в першому рядку об'єднати. Для цього ставимо курсор у верхній рядок, потім клацаємо лівою клавішею миші, виділяючи осередки. При цьому миша не відпускаємо, а виділяємо до кінця всю верхню рядок. В результаті вся рядок повинна виділитися чорним. Тепер натискаємо «Таблиця», потім «Об'єднати осередки». В результаті верхня рядок стане цілою, що не розбитою на осередки.

Тепер наберемо найпростіший текст оголошення. Наприклад, про продаж комп'ютера. Ось текст «Продаю комп'ютер б / у в хорошому стані. т.555-555-555 ». Номер, самі розумієте, вигаданий, але суть не в цьому. Тепер будемо друкувати текст в вертикальних відривних аркушах. Пишемо текс на зразок: «Продаю комп'ютер. т.555-555-555 ». Для того, щоб текст заново не набирати, копіюємо його і вставляємо в кожних з стовпців за допомогою функцій "копіювати-вставити».

Як бачимо, текст в шпальтах написаний прямо, а нам потрібно вертикально. Для цього вже відомим способом (лівою клавішею миші) виділяємо мишею все. І тепер вибираємо «Формат», потім «напрямок тексту». Вибираємо потрібний варіант. Після цього натискаємо «Ok». В результаті текст відривних листків став похилим.

На цьому все. Простеньке оголошення з відривними похилими листочками готово!

До речі, а ось як створюється в Однокласники моя сторінка !

Також рекомендую вивчити наступні уроки цього розділу:


Сподобався урок - поділіться з друзями! (Для цього натисніть одну з кнопок нижче)


Також рекомендую вивчити наступні уроки цього розділу:

Коментування і розміщення посилань заборонено.

» Отже, що це таке?
Новости
Провайдеры:
 • 08.09.2015

  Batyevka.NET предоставляет услуги доступа к сети Интернет на территории Соломенского района г. Киева.Наша миссия —... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  IPNET

  Компания IPNET — это крупнейший оператор и технологический лидер на рынке телекоммуникаций Киева. Мы предоставляем... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Boryspil.Net

  Интернет-провайдер «Boryspil.net» начал свою работу в 2008 году и на данный момент является одним из крупнейших поставщиков... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  4OKNET

  Наша компания работает в сфере телекоммуникационных услуг, а именно — предоставлении доступа в сеть интернет.Уже... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Телегруп

  ДП «Телегруп-Украина» – IT-компания с 15-летним опытом работы на рынке телекоммуникационных услуг, а также официальный... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Софтлинк

  Высокая скоростьМы являемся участником Украинского центра обмена трафиком (UA — IX) с включением 10 Гбит / сек... 
  Читать полностью